Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro
   
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10532FB
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€11,00 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
MacOS  Montereja, Big Sur, Katalīna, Mojave


MS Office 2021 Standard for Mac pašlaik ir jaunākais pārbaudītās Microsoft biroja programmatūras izdevums Apple datoriem, kas pieejams arī lejuplādēšanai. Tādējādi lietotāji atkal gūst labumu no daudzpusīga atsevišķu programmu klāsta, kas aptver praktiski visas mūsdienu birojā veicamo uzdevumu jomas un kas ir arī savstarpēji savietojamas, pieejamam produktīvam darbam - ne tikai vienatnē, bet jo īpaši komandā: ar Word dažādu jomu tekstu veidošanai, Excel sarežģītiem aprēķiniem izklājlapu formātā, PowerPoint informatīvām, interaktīvām prezentācijām un Outlook visaptverošai komunikācijai un uzdevumu plānošanai. Tos papildina OneNote, lietotne piezīmju organizēšanai, kā arī mākoņkrātuve OneDrive datu pieejamībai tiešsaistē un, iespējams, atkal Microsoft Teams, kas aizstāj Skype.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro"

 

SKOLĒNIEM, STUDENTIEM UN PRAKTIKANTIEM!
IEROBEŽOTS LAIKA PIEDĀVĀJUMS UNIVERSITĀTĒM!
*Šim produktam nav nepieciešamas pilnvaras

 

Microsoft Office Standard 2021 priekš Mac - BEZ SUBKRIPCIJAS! PASTĀVĪGA LICENCE!

MS Office 2021 Standard for Mac pašlaik ir jaunākais izmēģinātās un pārbaudītās Microsoft biroja programmatūras izdevums Apple datoriem, kas ir pieejams arī lejuplādēšanai. Tādējādi lietotāji atkal gūst labumu no daudzpusīgā individuālo programmu klāsta, kas aptver praktiski visas moderna biroja uzdevumu jomas un kas ir arī savstarpēji savietojamas, lai bez šķēršļiem veiktu produktīvu darbu - ne tikai atsevišķi, bet jo īpaši Team: ar Word dažādu jomu tekstu veidošanai, Excel sarežģītiem aprēķiniem izklājlapu formātā, PowerPoint informatīvām, interaktīvām prezentācijām un Outlook visaptverošai saziņai un uzdevumu plānošanai. Tos papildina OneNote - lietotne piezīmju organizēšanai, kā arī Cloud krātuve OneDrive, kas nodrošina datu pieejamību tiešsaistē, un, iespējams, arī Microsoft Teams, kas aizstāj Skype.

Īpaša iezīme salīdzinājumā ar iepriekšējo Office 2021 Standard for Mac versiju ir tā, ka jauno Office programmatūru var izmantot arī Mac datoros, kas jau aprīkoti ar jaunajiem Apple Silicon procesoriem. Protams, to joprojām var izmantot arī Intel procesoru Mac datoros.

Izmantojiet lietotas programmatūras piedāvājumu no Wiresoft un iegādājieties jauno Office 2021 Standard for Mac pilnu versiju lejupielādes veidā un bez abonēšanas saistībām par zemāku cenu nekā parastajā programmatūras tirdzniecībā!

Kas jauns MS Office 2021 Standard priekš Mac?

Visas komplektā iekļautās programmas ir tehniski atjauninātas, kas, protams, atspoguļojas arī pārskatītajā dizainā, lai gan ir saglabāta pazīstamā izvēlnes struktūra. Turklāt ir vēl vairāk pastiprināta uzmanība pievērsta sadarbībai Team - arī Cloud. Ar jauno Office versiju MacUser turpina izmantot arī populāros, jaudīgos rīkus - efektīvam biroja darbam Business ikdienā.

Lai gan vēl nav zināmas visas Office 2021 Standard for Mac jaunās funkcijas, Microsoft ir paziņojis dažādu informāciju par atsevišķām programmām:

 • Word 2021: XLOOKUP līnijas fokusa funkcija samazina traucējumus, Word-User, atvieglojot precīzu dokumenta pārbaudi pa rindiņām.
 • Excel 2021: Atkal ir pieejama XLOOKUP funkcija, lai atvieglotu satura meklēšanu vai pārbaudi tabulā vai Excel darblapā. Papildus tam ir uzlabots atbalsts dinamiskiem masīviem izklājlapās - ar jaunām masīvu funkcijām FILTRĒT, SORTĒT, SORTĒT, RANDARRAY, SEQUENCE, UNIQUE un XMATCH.
 • PowerPoint 2021: Prezentācijas tagad var papildināt ar iepriekš ierakstītu balss komentāru, tādējādi paplašinot pielietojuma iespējas un informācijas saturu.
 • Outlook: E-pasta tekstus var tulkot vairāk nekā 70 valodās.

Papildu funkcijas Office 2021 Standard for Mac

Pašreizējais Standard izdevums Office 2021 for Mac-User piedāvā ne tikai iepriekš minētos papildinājumus atsevišķām programmām, bet arī vairākus citus paplašinājumus un uzlabojumus, kas bieži vien ir savstarpēji saistīti ar dažādām programmām un tādējādi nodrošina efektīvāku lietošanas pieredzi.

Rokas rīks Word, Excel un PowerPoint 

Brīvās rokas rīks programmās Office Word , Excel un PowerPoint lietotājiem piedāvā plašas iespējas, kā veidot brīvrokas zīmējumus un skices, kā arī diagrammas un formulas - atkarībā no gala ierīces funkcionalitātes lietotāji var zīmēt dokumentā ar pildspalvu planšetdatorā, ar pirkstu skārienekrānā vai ar peli atsevišķā ierīcē vai klēpjdatorā, un pēc tam tos tālāk rediģēt, izmantojot dažādus efektus un rīkus. Office 2021 Standard for Mac šim nolūkam ir pieejami arī jauni lāzera un dzēšgumijas rīki. Var atvērt un rediģēt pat Office- svešus failu formātus, piemēram, ODF.

Visaptveroša integrēta PDF pārvaldība

Jaunajā vietnē Office tagad var attēlot PDF failus arī bez Adobe Reader un ir iespējami komentāri. Veidlapas var arī aizpildīt un digitāli parakstīt. Pateicoties uzlabotai drošības un autorizācijas pārvaldībai, faili ir arī labāk aizsargāti pret nesankcionētu piekļuvi.

Komandas darbs ar OneDrive

OneDrive ir praktisks rīks darbam ar projektiem vietnē Team. Lietotāji kopīgi rediģē Microsoft OneDrive glabātos dokumentus, izklājlapas un diapozitīvus - birojā, Home-Office vai vienlaicīgi ceļā, izmantojot MobiDrive Cloud. Izmantojot OneDrive, esošos Google Drive, OneDrive un Dropbox kontus var savienot arī ar Office for Mac. Visaptverošas piekļuves un modificēšanas tiesību piešķiršanas pārvaldības iespējas nodrošina, ka kritiski svarīgi dati un informācija ir aizsargāti pret nesankcionētu piekļuvi pat vietnē Cloud.

Pieejamība Office programmās

Pieejamība ir kļuvusi par neatņemamu atbalstītā darba ar datoru sastāvdaļu - gan autoriem, gan dokumentu un e-pasta vēstuļu lasītājiem. Word portālos Office 2021 Standard for Mac, Excel, PowerPoint, kā arī OneNote tiek piedāvāta optimizēta pieejamības pārbaude, kas atvieglo dokumentu izpratni un tādējādi uzlabo sadarbību ar citiem lietotājiem.

Tas ietver atbalstu starptautiski spēkā esošiem standartiem, izstrādājot projektus, kā arī praktiskus ieteikumus tekstu strukturēšanai un noformēšanai. Aktivizējot funkciju "Pārbaudīt pieejamību", attiecīgajā programmā tiek parādīts brīdinājumu vai kļūdu saraksts, kas papildināts ar padomiem un ieteikumiem uzlabojumiem. Plānojot tikšanās ar Business partneriem citās vietās, starptautisko saņēmēju laika joslas norādīšana vietnē Outlook var nodrošināt arī viņu klātbūtni.

Office 2021 Standard for Mac lietotājiem ir pieejamas arī daudzas iespējas, kas atvieglo darbu: sadaļā "Lietošanas ērtības" ir liela skaņu izvēle ar "Nodrošināt atgriezenisko saiti ar skaņu", lai aktivizētu audio norādes. Lai uzlabotu koncentrēšanās spējas, Word vietnē Office 2021 Standard for Mac ir iekļauti arī tumši pelēks un melns motīvi: izvēloties smalkāku fonu, var mazināt traucējošos elementus un labāk koncentrēties uz uzdevumiem; savukārt, aktivizējot funkciju Teksta pārveidošana uz runu, dokumentu un e-pasta vēstuļu saturu var nolasīt skaļi, strādājot un atrodoties ceļā.

Īpašas funkcijas Office 2021 Standard for Mac administratoriem

Papildus tīrajiem ieguvumiem lietotājiem izdevums Office 2021 Standard for Mac, domājams, atkal piedāvās praktiskas funkcijas sistēmas administratoriem, kas bija pieejamas jau iepriekšējā versijā, lai atvieglotu lietotāju administrēšanu un vienlaikus nodrošinātu lielāku drošību:

 • Izmantojot GPO jeb grupu politikas objektu, administratoru rīcībā ir efektīvas grupu politikas, lai nodrošinātu Office, izmantojot ADMX veidnes, kas nodrošina uzlabotu drošību, kontrolējot atjauninājumus, kā arī dokumentos esošos makrouzdevumus.
 • Turklāt atjaunināšanas kontrolē ir iekļautas iespējas aktivizēt funkciju un funkciju atjauninājumus, kā arī ar drošību saistītus kvalitātes atjauninājumus, piemēram, ielāpus un karstos labojumus: piemēram, svarīgus funkciju atjauninājumus var ignorēt, bet būtiskus atjauninājumus var atlikt uz laiku līdz 5 nedēļām.
 • Izmantojot termināli Services vai Remote Desktop Services , kas sniegts Office for Mac, programmatūru var izmantot arī vecākos Mac datoros.

Visas atsevišķās MS Office 2021 Standard for Mac programmas īsumā

Ar Standard Edition Microsoft Office 2021 for Mac Apple ierīču lietotājiem atkal ir pieejamas klasiskās, neaizstājamās Office programmas Word, Excel, PowerPoint un Outlook, kas ar savām daudzveidīgajām lietojumprogrammu iespējām pārsteidz kā neviena cita biroja programmatūra:

 • Word 2021 ir viss, kas nepieciešams profesionālai teksta dokumentu izveidei dažādiem lietojumiem - praktiski rīki, piemēram, funkcija "Check", atvieglo svešvārdu pareizu lietošanu vai izpratni tieši dokumentā, bet Microsoft Academic Search atvieglo pareizu citēšanu.
 • Excel 2021 piedāvā vēl vairāk iespēju ilustrēt, piemēram, karšu un piltuvju diagrammas, izmantojot PowerPivot un PowerQuery paplašinājumus, tostarp sinhrono sadarbību reāllaikā Excel lapās un darblapās. Datu zaudējumu aizsardzība aizsargā konfidenciālus datus saskaņā ar ES datu aizsardzības noteikumiem.
 • PowerPoint ar katru jauno2021. gada izdevumu tiek piedāvāti arvien interesantāki vizuālie efekti, kas ļauj atdzīvināt prezentācijas, tostarp animācijas, piemēram, tālummaiņa un morfējošas pārejas, kā arī jaunas ikonas, SVG vektora faili un 3D modeļi satura vizualizēšanai. Šim nolūkam var izmantot arī no Word zināmo izgaismotāju PowerPoint.
 • Outlook 2021 uzticami šķiro ikdienas e-pastu plūsmu uzņēmumos, izmantojot inteliģentus rīkus, kas automātiski šķiro e-pastus atbilstoši to svarīgumam un nozīmīgumam. Teksta pārveidošanas uz runu funkcija, kas nolasa ziņojumus, ietaupa laiku. Arī vietnē Outlook funkcija Data Loss Protection (Datu zaudējumu aizsardzība) aizsargā svarīgus datus pielikumos pret to, ka tos nosūta un tiem piekļūst nepiederošas personas

Sistēmas prasības MS Office 2021 Standard uzstādīšanai un lietošanai Mac operētājsistēmā

Zemāk atradīsiet informāciju par zināmajām sistēmas prasībām un piemērojamajiem lietošanas noteikumiem, kas attiecas uz jauno MS Office 2021 Standard versiju Mac. Iespējams, jums būs jāievēro arī papildu norādījumi par lietošanu pēc oficiālās versijas izdošanas.

MS Office 2021 Standard for Mac datortehnikas prasības

Office 2021 Standard for Mac ir Microsoft Office komplekta versija, kas darbojas arī Mac datoros ar jauno Apple Silicon procesoru. Tomēr to var izmantot arī Mac ar Intel procesoriem. Iepriekšējā 32 bitu versija vairs nav pieejama, tāpēc programmatūru var instalēt tikai 64 bitu ierīcēs. Kopumā ir jāizpilda šādas minimālās prasības:

 • Operētājsistēmas: Office for Mac 2021 atbalsta trīs jaunākās macOS versijas. Pašlaik tie ir Monterey, Big Sur un Catalina; paredzams, ka Mojave atbalsts tiks pārtraukts vai vairs netiks atjaunināts
 • Procesors: Intel procesors vai Apple Silicon procesors
 • Cietā diska vieta: 10 GB
 • Atmiņa: 4 GB RAM
 • Grafiskā karte: DirectX 9 vai jaunāka
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1024 x 768 pikseļi

Licencēšana Microsoft Office 2021 Standard for Mac

Viena Microsoft Office 2021 for Mac Standard izdevuma licence dod tiesības lietot programmatūru vienā Apple ierīcē. Tas var ietvert arī programmatūras kopijas instalēšanu tīkla serverī, lai to izmantotu Remote vai izmantojot virtuālo Desktop infrastruktūru ar attiecīgi licencētu galiekārtu.

Pirkt MS Office 2021 Standard for Mac vietnē Wiresoft lētāk nekā lietotu programmatūru

Kāpēc tērēt vairāk naudas, ja varat iegādāties pašreizējo Office 2021 Standard versiju Mac kā lietotu programmatūru tieši tagad? Vietnē Wiresoft jūs gūsiet labumu no ievērojami zemākām oriģinālās Microsoft programmatūras cenām - ar tūlītēju lejupielādi un visām šīm priekšrocībām:

 • Izmantojiet vienu licenci - bez abonēšanas pienākuma
 • Pilns Office komplekts, ieskaitot visas programmas
 • Pilnīga visu Office programmu funkcionalitāte - Wiresoft izmantotā programmatūra ir pilnībā funkcionāla, bez laika ierobežojuma
 • Lietotas Microsoft programmatūras likumīga izmantošana - to apstiprina ES tiesu lēmumi

Vai jums ir jautājumi par pašreizējo Microsoft Office 2021 Standard-Edition for Mac par citu Microsoft vai par citu izmantoto programmatūru? Tad vienkārši sazinieties ar mums tērzēšanā, pa tālruni vai e-pastu.

Papildu saites uz "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.