Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 DEVICE CAL
Microsoft Exchange Server 2013 DEVICE CAL Katram lietotājam vai ierīcei, kas piekļūst Exchange serverim, ir nepieciešama piekļuves licence (CAL). CAL ir pieejamas variantos Lietotāja CAL (licencēta lietotāja piekļuvei) un Ierīces CAL...
€7,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 USER CAL
Microsoft Exchange Server 2013 USER CAL Katram lietotājam vai ierīcei, kas piekļūst Exchange serverim, ir nepieciešama piekļuves licence (CAL). CAL ir pieejamas variantos Lietotāja CAL (licencēta lietotāja piekļuvei) un Ierīces CAL...
€7,90 *

Exchange Server 2013 klienta piekļuves licences (CAL): Maksimāla efektivitāte un kontrole jūsu uzņēmumā

Exchange Server 2013 neapšaubāmi ir viena no labākajām e-pasta un sadarbības platformām, kas šobrīd ir pieejama uzņēmumiem. Lai pilnībā izmantotu šīs jaudīgās platformas priekšrocības un nodrošinātu pilnīgu e-pasta saziņas kontroli, ir nepieciešamas Exchange Server 2013 klienta piekļuves licences (CAL). Šajā visaptverošajā rakstā mēs iepazīsim Exchange Server 2013 CAL pasauli, apspriedīsim to nozīmi un to, kāpēc tās ir gudrs ieguldījums uzņēmumiem.

Sīkāka informācija par Exchange Server 2013 CAL

Klienta piekļuves licences (CAL) ir licences, kas nosaka, kā lietotāji vai ierīces piekļūst Exchange Server 2013. Tās nodrošina, ka Exchange Server tiek izmantots saskaņā ar Microsoft licencēšanas prasībām. Ir divi galvenie Exchange Server 2013 CAL veidi:

1. Exchange Server 2013 Standard CAL:

Exchange Server 2013 Standard CAL nodrošina pamata piekļuves atļaujas e-pasta funkcijām un pakalpojumiem. Šī CAL ļauj lietotājiem sūtīt un saņemt e-pastu, pārvaldīt kalendārus un kontaktus, kā arī izmantot pamata drošības un atbilstības funkcijas. Tas ir Exchange servera lietošanas pamatlīmenis.

2. Exchange Server 2013 Enterprise CAL:

Exchange Server 2013 Enterprise CAL ievērojami paplašina funkcijas un pakalpojumus. Lietotājiem ar šo CAL ir piekļuve uzlabotām funkcijām, piemēram, vienotai ziņapmaiņai, uzlabotiem atbilstības rīkiem un arhivēšanas funkcijām. Tas ir īpaši noderīgi uzņēmumiem, kuriem ir stingrākas prasības attiecībā uz e-pasta saziņu.

Kāpēc Exchange Server 2013 CAL ir svarīgas?

Exchange Server 2013 CAL nozīmi nevar vienkārši ignorēt. Šeit ir daži iemesli, kāpēc tās ir būtiskas:

1. Licencēšanas atbilstība:

Exchange Server 2013 izmantošana bez atbilstošām CAL var radīt nopietnas atbilstības problēmas. Lai izvairītos no juridiskām problēmām, organizācijām ir jānodrošina, ka to e-pasta saziņa ir licencēta un atbilst Microsoft licencēšanas prasībām.

2. Piekļuve uzlabotām funkcijām:

Exchange Server 2013 Enterprise CAL nodrošina piekļuvi uzlabotām funkcijām un pakalpojumiem, kas paaugstina e-pasta saziņas līmeni. Tās ietver arhivēšanas funkcijas, atbilstības nodrošināšanas rīkus un vienotu ziņojumu sūtīšanu, kas palielina produktivitāti un veicina sadarbību.

3. Drošība un atbilstība:

Exchange Server 2013 CAL nodrošina drošības un atbilstības funkcijas, kas nodrošina e-pasta drošību un aizsardzību. Tas ir īpaši svarīgi uzņēmumiem, kas darbojas regulētās nozarēs, kurās jāievēro stingras datu aizsardzības prasības.

4. Mērogojamība:

Exchange Server 2013 CAL ir mērogojamas, un tās var viegli uzlabot, lai apmierinātu augošās uzņēmuma vajadzības. Tas ļauj kontrolēt izmaksas, vienlaikus nodrošinot, ka e-pasta saziņa joprojām ir efektīva.

Exchange Server 2013 CAL un hibrīdās vides

Hibrīdās vidēs, kur Exchange Server 2013 un Exchange Online ir apvienoti Microsoft 365, CAL var izmantot dažādi. Ir svarīgi izprast jūsu hibrīdās vides specifiskās prasības un nodrošināt, ka tiek iegādātas pareizās CAL jūsu lokālajai un mākoņa izvietošanai.

Secinājums

Exchange Server 2013 CAL ir ļoti svarīgas licencētai, drošai un efektīvai uzņēmuma e-pasta saziņai. Tās nodrošina piekļuvi pamata un uzlabotām funkcijām, kas palielina produktivitāti un veicina sadarbību. Uzņēmumiem jānodrošina, ka tie iegādājas pareizās CAL, kas atbilst to konkrētajām vajadzībām. Tas ir būtiski, lai kontrolētu e-pasta saziņu un nodrošinātu pilnīgu e-pasta saziņas kontroli jūsu organizācijā. Izmantojot pareizās Exchange Server 2013 CAL, jūs būsiet gatavi nākotnei un varēsiet nodrošināt, ka e-pasta saziņa notiek vienmērīgi un efektīvi.