Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL
Windows 7 Professional - naujoviška "Microsoft" operacinė sistema verslo profesionalams kaip naudojama programinė įranga Nepaisant daugybės įpėdinių, vis dar populiari ir naudojama daugelyje tinklų: Windows 7 Professional veikia...
€4,90 *
MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE
Windows 7 Enterprise Windows 7 Enterprise izdevums būtībā ir tāds pats kā Windows-7-Ultimate versija, vienīgā atšķirība ir tā, ka Windows 7 Enterprise ir pieejams kā apjoma licence un tāpēc ir īpaši piemērots lieliem korporatīvajiem...
€5,90 *

Iegādājieties Windows 7: Pārskats par populāro operētājsistēmu

Šī operētājsistēma bija pagrieziena punkts Microsoft vēsturē, un tā joprojām ir populāra operētājsistēma daudziem lietotājiem. Šajā rakstā mēs padziļināti aplūkojam operētājsistēmu, tās funkcijas, priekšrocības un to, kāpēc tā joprojām var būt aktuāla.

Windows 7 vēsture

Operētājsistēmu Windows 7 izstrādāja Microsoft kā Windows Vista pēcteci, un tā pirmo reizi tika izdota 2009. gadā. Tās mērķis bija novērst daudzas problēmas, kas bija raksturīgas operētājsistēmai Vista, un nodrošināt stabilāku un lietotājam draudzīgāku platformu.

Svarīgākās funkcijas

Tā ieviesa daudzus uzlabojumus, tostarp:

  1. Uzlabota lietotāja saskarne: Windows 7 ieviesa Aero saskarni, kas piedāvāja caurspīdīgus logus un saistošāku vizuālo pieredzi.
  2. Lielāka veiktspēja: salīdzinot ar Vista, tā bija ievērojami ātrāka un resursu ziņā efektīvāka, tāpēc to varēja labāk izmantot vecākos datoros.
  3. Uzlabota failu pārvaldība: ar jauno uzdevumu joslu un snap funkciju lietotāji varēja vieglāk organizēt logus un failus.
  4. Uzlabota drošība: Windows 7 ieviesa Windows Defender, lai aizsargātu lietotājus no ļaunprātīgām programmatūrām un vīrusiem.
  5. Savietojamība: tā bija arī atpakaļejošā saderība, kas nozīmē, ka daudzas vecākas lietojumprogrammas un draiveri Windows 7 darbojās bez traucējumiem.

Windows 7 priekšrocības

Tā lietotājiem piedāvāja daudzas priekšrocības, kas padarīja to par iecienītāko operētājsistēmu.

Uzlabota veiktspēja un ātrums

Salīdzinājumā ar savu priekšgājēju Windows Vista tā bija ievērojami ātrāka un resursu ziņā efektīvāka. Tas nodrošināja kopumā vienmērīgāku un efektīvāku lietošanas pieredzi pat vecākos datoros. Programmas ielādējās ātrāk, un sistēmas reakcija bija ātrāka.

Uzlabota lietotāja saskarne un lietojamība

Windows 7 ieviesa Aero saskarni, kas piedāvāja caurspīdīgus logus un pievilcīgus vizuālos efektus. Jaunā uzdevumu josla ļāva lietotājiem vieglāk organizēt un pārslēgties starp programmām un failiem. Snap funkcija ļāva viegli izvietot logus uz ekrāna.

Labāka failu pārvaldība un meklēšanas funkcijas

Uzlabotā failu pārvaldība, tostarp jaunās bibliotēkas, atviegloja failu organizēšanu un meklēšanu. Tika optimizēta meklēšanas funkcija, kas ļāva ātri un viegli atrast failus un programmas.

Uzlabota drošība un uzticamība

Līdz ar Windows 7 Microsoft ieviesa Windows Defender, lai aizsargātu lietotājus no ļaunprātīgām programmatūrām un vīrusiem. Operētājsistēma bija mazāk pakļauta avārijām un sistēmas darbības traucējumiem, kas ievērojami palielināja uzticamību un stabilitāti.

Windows 7 turpinājums

Lai gan Microsoft vairs aktīvi neatbalsta šo operētājsistēmu un drošības atjauninājumi ir pārtraukuši darboties, tai joprojām ir lojāli lietotāji. Daži uzņēmumi nevēlas pāriet uz jaunākām operētājsistēmām, jo tas prasītu pielāgot IT infrastruktūru. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad tie ir atkarīgi no īpašām mantotām lietojumprogrammām, kas darbojas tikai ar Windows 7.

Pārejas uz mūsdienīgu operētājsistēmu nozīme

Neraugoties uz ieguvumiem, ir būtiski atzīmēt, ka šīs novecojušās operētājsistēmas izmantošana rada drošības riskus. Bez drošības atjauninājumiem datori, kas izmanto Windows 7, ir neaizsargātāki pret ļaunprātīgu programmatūru, vīrusiem un citiem apdraudējumiem. Tāpēc, lai aizsargātu datus un sistēmas integritāti, lietotājiem un uzņēmumiem noteikti jāapsver pāreja uz atjauninātu operētājsistēmu, piemēram, Windows 10 vai 11.

Kāpēc joprojām Windows 7?

Lai gan Microsoft vairs neatbalsta Windows 7 un daudzi lietotāji ir pārgājuši uz jaunākām versijām, piemēram, Windows 10 vai 11, joprojām ir iemesli izmantot Windows 7.

Mantotās lietojumprogrammas: Daži uzņēmumi un lietotāji joprojām izmanto īpašas lietojumprogrammas, kas darbojas tikai ar Windows 7. Tas apgrūtina migrāciju.

Datori ar ierobežotiem resursiem: uz vecākiem vai vājākiem datoriem Windows 7 var darboties efektīvāk nekā jaunākās operētājsistēmas versijas.

Stabilitāte un pazīstamība: operētājsistēma bija pazīstama ar savu stabilitāti un pazīstamību. Tāpēc daži lietotāji joprojām dod priekšroku lietotāja saskarnei un dizainam.