Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE
Windows 7 Enterprise Windows 7 Enterprise izdevums būtībā ir tāds pats kā Windows-7-Ultimate versija, vienīgā atšķirība ir tā, ka Windows 7 Enterprise ir pieejams kā apjoma licence un tāpēc ir īpaši piemērots lieliem korporatīvajiem...
€13,90 *
MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL
Windows 7 Professional - naujoviška "Microsoft" operacinė sistema verslo profesionalams kaip naudojama programinė įranga Nepaisant daugybės įpėdinių, vis dar populiari ir naudojama daugelyje tinklų: Windows 7 Professional veikia...
€12,90 *

Windows 7 - ieskats pagātnes operētājsistēmā

Microsoft Windows 7 bija populāra operētājsistēma, kas pirmo reizi tika izdota 2009. gadā. Lai gan tagad tā ir novecojusi, tai ir bijusi nozīmīga loma operētājsistēmu vēsturē. Šajā rakstā mēs aplūkojam svarīgākos Windows 7 aspektus.

Windows 7 funkcijas

  1. Lietotāja saskarne: Windows 7 ieviesa Aero dizainu, kas nodrošināja pievilcīgu vizuālo pieredzi ar caurspīdīgiem logiem un jauniem uzdevumu joslas elementiem.

  2. Stabilitāte un veiktspēja: šī operētājsistēma tika uzskatīta par vienu no stabilākajām Windows operētājsistēmām un ieviesa daudzus uzlabojumus ātruma un uzticamības ziņā.

  3. Bibliotēkas: Windows 7 ieviesa bibliotēkas, kas atviegloja failu pārvaldību un organizēšanu.

  4. Uzlabota drošība: tajā tika iekļautas uzlabotas drošības funkcijas, piemēram, Windows Defender un BitLocker disku šifrēšanai.

Windows 7 nozīme

  • Ilgmūžībawindows 7 bija Windows XP pēctecis, un tās uzticamības un savietojamības dēļ to ilgu laiku izmantoja daudzi uzņēmumi un privātpersonas.
  • Atbalsta beigasmicrosoft 2020. gada janvārī izbeidza Windows 7 paplašināto atbalstu, kas nozīmē, ka vairs nebūs pieejami ne drošības atjauninājumi, ne tehniskais atbalsts.

Windows 7 pēcteči

Pēc Windows 7 atbalsta beigām Microsoft izlaida jaunākas operētājsistēmas, piemēram, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 un Windows 11. Tās piedāvā atjauninātas funkcijas, drošības uzlabojumus un modernāku lietotāja saskarni.

Nobeiguma domas

Lai gan Windows 7 savulaik bija populāra operētājsistēma, tagad tā ir novecojusi un vairs nav droša. Lai izmantotu jaunākos drošības atjauninājumus un funkcijas, ir ļoti ieteicams atjaunināt operētājsistēmu uz jaunāku Windows versiju. Tomēr operētājsistēmas Windows 7 ieņem nozīmīgu vietu operētājsistēmu vēsturē, un daži cilvēki to vēl joprojām ciena nostalģisku iemeslu dēļ.

Kategorijas