Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT WORD 2010 MICROSOFT WORD 2010
Microsoft Word 2010 Lejupielādēt Pirkt Microsoft Word 2010 tagad! (teksta apstrāde) Word 2010 ir aprīkots ar daudzām ērtībām: Attiecīgā informācija, piemēram, fonta veids, izmērs un formatējums, tagad tiek parādīta automātiski, un...
€7,90 *
MICROSOFT WORD 2019 MICROSOFT WORD 2019
Microsoft Word 2019 - daudzpusīgais teksta procesors Word 2019 ir jaunākā visā pasaulē izmantotās Microsoft teksta apstrādes programmatūras versija. Plaši aprīkotā Office-programma ar integrētajiem rīkiem un intuitīvo darbību sniedzas...
€24,90 *
MICROSOFT WORD 2013 MICROSOFT WORD 2013
MS Word 2013 - daudzpusīgas iespējas vienkāršai teksta apstrādei, arī kā atsevišķa programma Microsoft Word 2013 piedāvā lietotājiem plaši pārstrādātu klasiskās teksta apstrādes programmatūras versiju - profesionālai dokumentu izveidei...
€9,90 *
MICROSOFT WORD 2016 MICROSOFT WORD 2016
Microsoft Word 2016 profesionālai teksta apstrādei Word 2016 ir Microsoft pārbaudītās klasiskās teksta apstrādes programmatūras mākoņa optimizēta versija. Plašais funkciju klāsts apvienojumā ar augsto lietotājdraudzīguma līmeni padara...
€20,90 *
MICROSOFT WORD 2021 MICROSOFT WORD 2021
Microsoft Word 2021 - daudzpusīga teksta apstrādes programma Word 2021 ir jaunākā Microsoft teksta apstrādes programmatūras versija, ko izmanto visā pasaulē. Pateicoties integrētajiem rīkiem un intuitīvajai darbībai, plaši aprīkotā...
€41,90 *

Pirkt Microsoft Word for Windows: teksta apstrādes zelta standarts

Teksta apstrādes pasaulē vārds Microsoft Word ir sinonīms kvalitātei, uzticamībai un ērtai lietošanai. Neatkarīgi no tā, vai esat students, uzņēmuma vadītājs vai ārštata rakstnieks, iegādājieties Microsoft Word operētājsistēmai Windows - tas ir jūsu universāls risinājums. Iegremdējieties dinamiskajā Microsoft Word for Windows pasaulē un izbaudiet, cik viegli ir izveidot profesionāli izskatīgus dokumentus. Iegādājieties tagad, un jūsu rakstīšanas process mainīsies uz visiem laikiem.

Nepārspējama funkcionalitāte - izbaudiet tagad

Microsoft Word for Windows piedāvā iespaidīgu funkciju klāstu, kas īpaši izstrādātas, lai racionalizētu jūsu darba procesu. Intuitīvā lietotāja saskarne ļauj pat iesācējiem uzreiz sākt darbu. Tagad izbaudiet brīvību radīt savus labākos darbus, izmantojot plašu rediģēšanas un formatēšanas rīku klāstu.

Specializēti rīki nevainojamai rakstīšanas pieredzei

Izmantojot Microsoft Word operētājsistēmai Windows, jums ir pieejami specializēti rīki, kas atbalsta un uzlabo rakstīšanas procesu. Word ir jūsu uzticams partneris - no pareizrakstības pārbaudes līdz uzlabotiem uzziņu rīkiem. Piekļūstiet tagad un izbaudiet nevainojamu rakstīšanas pieredzi.

Sadarbība ir vienkārša - kopīgojiet tagad

Mūsdienu pasaulē sadarbība ir panākumu atslēga. Microsoft Word for Windows veicina sadarbību, izmantojot funkcijas, kas atvieglo sadarbību dokumentu izstrādē un atsauksmju apmaiņu. Tagad kopīgojiet un veiciniet sadarbību savā komandā.

Ieguldiet nākotnē ar Microsoft Word for Windows

Laikmetā, kad strauji attīstās digitālā transformācija, ir prātīgi ieguldīt līdzekļus rīkos, kas palīdz jums būt priekšā. Microsoft Word for Windows ir viens no šādiem ieguldījumiem. Ieguldiet tagad un paļaujieties uz pārbaudītu risinājumu visām jūsu tekstapstrādes vajadzībām.

Platforma, kas aug kopā ar jums - jauniniet tagad

Iegādājieties Microsoft Word operētājsistēmai Windows, kas ir vairāk nekā tikai teksta procesors. Tā ir platforma, kas aug kopā ar jums un pielāgojas jūsu mainīgajām vajadzībām. Pateicoties regulārajiem atjauninājumiem un uzlabojumiem, varat būt droši, ka vienmēr būsiet lietas kursā. Atjauniniet tagad un esiet priekšā konkurentiem.

Elastība un pielāgojamība - pielāgojiet tagad

Viena no Microsoft Word for Windows izcilākajām īpašībām ir tā elastīgums un pielāgojamība. Izmantojot dažādus spraudņus un papildinājumus, varat pielāgot Word pēc savām vēlmēm. Pielāgojiet tagad un izveidojiet platformu, kas atbilst tieši jūsu vajadzībām.

Drošība un uzticamība - uzticieties tagad

Pasaulē, kurā datu aizsardzības pārkāpumi ir ikdienišķa parādība, Microsoft Word for Windows piedāvā stabilas drošības funkcijas, lai aizsargātu jūsu datus. Tagad uzticieties un paļaujieties uz platformu, kas nopietni izturas pret jūsu informāciju.

Iegādājieties Microsoft Word operētājsistēmai Windows - jūsu vārti uz neierobežotu radošumu

Atbrīvojiet savu radošumu ar Microsoft Word for Windows. Tā piedāvā plašu rīku un funkciju klāstu, un tas ir jūsu audekls, lai īstenotu savu redzējumu. Iegādājieties tagad un atveriet durvis uz neierobežotu radošuma pasauli.

Atklājiet radošās iespējas - Atklājiet tagad

Microsoft Word for Windows nav tikai vieta vārdiem, tā ir vieta radošām iespējām. Pateicoties iebūvētajiem grafiskā dizaina un maketēšanas rīkiem, varat brīvi veidot vizuāli pievilcīgus dokumentus. Atklājiet tagad un īstenojiet savas radošās idejas.

Inovācijas sastopas ar tradīcijām - Inovējiet tagad

Microsoft Word operētājsistēmā Windows ir panākts ideāls līdzsvars starp tradīcijām un inovācijām. Pateicoties pastāvīgiem atjauninājumiem un jaunām funkcijām, Word joprojām ir profesionāļu un radošo darbinieku pirmā izvēle visā pasaulē. Tagad ieviešiet inovācijas un uzstādiet jaunus tekstapstrādes standartus.