Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL
Visio Professional 2013 - iegādājieties Microsoft programmu dažādām vizualizācijām kā izmantoto programmatūru Visio Professional 2013 ir visplašākais šīs Microsoft programmas Visio versijas izdevums; tajā ir ne tikai ievērojami vairāk...
€76,90 *
MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD
MS Visio Standard 2013 - iegādājieties pārbaudītu programmu profesionālām vizualizācijām kā lietotu programmatūru Visio Standard 2013 piedāvā plašu veidņu klāstu diagrammu izveidei daudzās uzņēmējdarbības jomās: tādējādi var diferencēti...
€57,90 *

Microsoft Visio 2013: pārskatāma vizualizācija un diagrammu izveide

Microsoft Visio 2013 īsumā

Microsoft Visio 2013 ir vecāka, bet joprojām noderīga šī programmatūras risinājuma versija, kas specializējas diagrammu, plūsmas diagrammu, organizatorisko diagrammu un citu vizuālu attēlojumu veidošanā. Lai gan tā nepiedāvā jaunākās funkcijas, Visio 2013 joprojām ir vērtīgs risinājums uzņēmumiem un profesionāļiem, kuri vēlas skaidri un saprotami vizualizēt sarežģītu informāciju.

Microsoft Visio 2013 funkcijas

Diagrammu izveide

Viena no galvenajām Microsoft Visio 2013 funkcijām ir vienkārša diagrammu izveide. Jūs varat izvēlēties no dažādām formām un veidnēm, lai izveidotu diagrammas, kas atbilst jūsu prasībām.

Plūsmu diagrammas un procesu vizualizācija

Visio 2013 ir īpaši piemērots plūsmu diagrammu izveidei un biznesa procesu vizualizēšanai. Jūs varat skaidri un saprotami vizualizēt procesu plūsmas.

Datu sasaiste un automatizācija

Lai gan Visio 2013 nepiedāvā vismodernākās datu sasaistes un automatizācijas funkcijas, jūs joprojām varat iekļaut datus diagrammās un vienkāršot atkārtotus uzdevumus.

Kāpēc izmantot Microsoft Visio 2013?

Pārbaudīta uzticamība

Visio 2013 ir sevi pierādījusi kā uzticama diagrammu veidošanas programmatūra, un to izmanto daudzas organizācijas. Tā piedāvā stabilas pamatfunkcijas informācijas vizualizēšanai.

Izmaksu ietaupījums

Ja meklējat izmaksu ziņā izdevīgu diagrammu veidošanas iespēju un jums nav nepieciešamas visas jaunākās funkcijas, Visio 2013 var būt ekonomiska izvēle.

Secinājums

Microsoft Visio 2013 piedāvā pamata diagrammu veidošanas un informācijas vizualizācijas funkcijas. Lai gan tas nepiedāvā jaunākās funkcijas un integrācijas, tas joprojām ir labs risinājums uzņēmumiem, kuriem nepieciešams rentabls vizualizācijas risinājums. Ja meklējat vienkāršu veidu, kā veidot diagrammas un vizualizēt sarežģītu informāciju, Microsoft Visio 2013 var apmierināt jūsu vajadzības. Tomēr paturiet prātā, ka šī ir vecāka versija un tai trūkst dažu jaunākajās versijās pieejamo moderno funkciju un integrāciju.

Kategorijas