Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD
Microsoft Office 2016 priekš Mac - efektīva biroja un biznesa programmatūra Visaptverošā Microsoft programmatūras pakete Office 2016 ir pieejama arī Mac. Standard izdevumā ir iekļautas pārbaudītās programmas Word, Excel, PowerPoint,...
€69,90 *

Office 2016 priekš Mac: pārbaudīta biroja programmatūra Apple lietotājiem

Kategorijā Office 2016 priekš Mac mēs piedāvājam pārbaudītu Microsoft biroja programmatūru, kas izstrādāta īpaši Mac operētājsistēmām. Šajā rakstā sniegts visaptverošs pārskats par Office 2016 for Mac un parādīts, kāpēc šis komplekts ir lieliska izvēle Mac lietotājiem, kuriem nepieciešamas jaudīgas un pazīstamas biroja lietojumprogrammas.

Ko piedāvā Office 2016 priekš Mac?

Pazīstamas lietojumprogrammas to labākajā kvalitātē

Office 2016 priekš Mac ietver tādas pazīstamas lietojumprogrammas kā Microsoft Word, Excel, PowerPoint un Outlook, kas ir vislabākās no tām. Šīs lietojumprogrammas ir īpaši optimizētas Mac platformai un nodrošina nevainojamu lietošanas pieredzi.

Produktivitāte un sadarbība

Izmantojot Office 2016 Mac operētājsistēmai, varat strādāt efektīvi, vienlaikus uzlabojot sadarbību komandā. Komplektā ir pieejami rīki kopīgai dokumentu rediģēšanai un sadarbībai reālajā laikā.

Kāpēc izvēlēties Office 2016 priekš Mac?

Nevainojama integrācija Mac vidē

Office 2016 priekš Mac nevainojami integrējas Mac vidē un izmanto Mac raksturīgās funkcijas. Lietotāja saskarne ir intuitīva un viegli lietojama.

Vienreizējs pirkums, ilgtermiņa lietošana

Viena no svarīgākajām Office 2016 priekš Mac funkcijām ir tā, ka jums nav jāmaksā ikmēneša abonēšanas maksa. Jūs iegādājaties programmatūru vienu reizi un lietojat to pastāvīgi.

Maksimāla datu aizsardzības kontrole

Izmantojot Office 2016 priekš Mac, jūs saglabājat pilnīgu kontroli pār saviem datiem, jo neesat atkarīgs no mākoņkrātuves. Jūsu faili paliek drošībā jūsu Mac datorā.

Secinājums

Office 2016 priekš Mac ir ideāls biroja programmatūras risinājums Mac lietotājiem, kuriem nepieciešamas jaudīgas un pazīstamas lietojumprogrammas. Ar uzlabotu dizainu, produktivitātes funkcijām un nevainojamu integrāciju Mac vidē Office 2016 for Mac piedāvā augstākās klases risinājumu tiem, kas vēlas palielināt savu produktivitāti.

Neatkarīgi no tā, vai esat students, profesionālis vai radošs darbinieks, Office 2016 for Mac ļauj efektīvi veidot dokumentus, prezentācijas un izklājlapas Mac datorā. Ieguldiet līdzekļus Office 2016 for Mac, lai izmantotu šīs pārbaudītās un viegli lietojamās biroja programmatūras daudzās priekšrocības. Saglabājiet pilnīgu kontroli pār saviem datiem un piekļūstiet pazīstamām lietojumprogrammām, lai optimizētu darba procesus un strādātu efektīvāk.

Kategorijas