Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD
Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Ar Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Microsoft piedāvā risinājumu privātām un komerciālām serveru lietojumprogrammām, ko var viegli instalēt un uzturēt. Microsoft Windows servera versija...
€29,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DATACENTER MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DATACENTER
Microsoft Windows Server 2012 R2 datacentrs Iegādājoties Windows Server 2012, jūs saņemat jaudīgu serveru platformu, kas balstīta uz pieredzi un zināšanām par datu centru un mākoņpakalpojumu veidošanu un darbību. Servera programmatūra ir...
€575,90 *

Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter un Standard Editions at Wiresoft

No Wiresoft ir pieejamas gan Windows Server 2012 R2 standarta, gan datu centra versijas. Tās atšķiras galvenokārt ar atšķirīgo virtualizācijas pakāpi, ko tās piedāvā lietotājiem; attiecībā uz 2012 R2 versijas piedāvātajām funkcijām tās ir vienādas.

Windows Server 2012 R2 Standard Edition galvenokārt ir paredzēts klientiem, kuri vispār neizmanto virtualizāciju vai izmanto tikai dažas virtuālās mašīnas.

SavukārtWindows Server 2012 R2 Datacenter Edition ietver visas nepieciešamās funkcijas virtualizētajai privātā mākoņa videi. Tas dod iespēju izmantot jebkuru skaitu virtuālo mašīnu Hyper-V lomā uz izmantotā Windows servera.

Microsoft Windows Server 2012 R2 svarīgākie jauninājumi īsumā

Jaunā serveru operētājsistēma Windows Server 2012 Standard R2 piedāvā daudzus uzlabojumus un funkcijas tīkla, datu glabāšanas un administrēšanas, kā arī virtualizācijas, tīmekļa un lietojumprogrammu platformu jomā, kā arī uzlabotu piekļuvi un informācijas aizsardzību, tostarp virtuālo darbvirsmu infrastruktūru.

Arī Windows Server 2012 R2 pārbaudītā servera funkcija IP adrešu pārvaldība (IPAM) atbalsta virtuālās vides un darbojas vēl efektīvāk ar System Center 2012 R2.

Izmantojot Microsoft Windows Server 2012 R2, iegūsiet uzticamu un efektīvu serveru sistēmu, kas pārsteidz ar daudzām optimizācijām, kā arī jaunām funkcijām un programmām:

  • Mūsdienīga lietotāja saskarne, optimizēta skārienekrāniem
  • Microsoft Windows Azure dublēšanai Azure mākonī
  • PowerShell 3.0 efektīvai sistēmas iestatījumu administrēšanai
  • Jaunais uzdevumu pārvaldnieks nodrošina lielāku veiktspēju, optimizējot procesus
  • IIS (Internet Information Service 8.0) ar paplašinātas validācijas sertifikātu pārvaldību
  • SMB 3.0 nodrošina vēl ātrāku un labāku piekļuvi failu koplietojumiem

Īpaši jāatzīmē šādas Windows Server 2012 R2 versijas funkcijas:

Augstāks virtualizācijas līmenis ar Hyper-V

Windows Server 2012 R2 ir vēl vairāk orientēts uz mākoņiem nekā iepriekšējās versijas. Svarīgākie un arī visvairāk jauninājumu, ko Windows Server 2012 R2 piedāvā salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju, ir Hyper-V. Šeit jo īpaši ir uzlabota piekļuve virtuālajiem serveriem. Jo īpaši ir uzlabota piekļuve virtuālajiem serveriem, izmantojot RDP, tādējādi ievērojami optimizējot VM Connect efektivitāti. Operētājsistēmā Windows Server 2012 R2 sesijas, izmantojot attālās darbvirsmas protokolu (RDP), darbojas, izmantojot resursdatoru, tāpēc tiešais RDP savienojums ar virtuālo serveri vairs nav nepieciešams. Tādējādi virtuālo serveri var aktivizēt ātrāk automatizētā veidā un tādējādi tas darbojas vēl efektīvāk.

Vēl viens svarīgs System Center Virtual Machine Manager 2012 R2 jauninājums ir Windows Server 2012 R2 un Hyper-V Server 2012 R2 atbalsts. Abas sistēmas var darboties paralēli System Center Virtual Machine Manager 2012 R2, un tādējādi virtuālos serverus var pārvietot no tīkla uz mākoni. Tādējādi servera dublēšanu mākonī var veikt, izmantojot Windows Azure Online Backup, savukārt Hyper-V darbojas ar Windows Azure Virtual Machines.

Hyper-V cieši sadarbojas ar jauno Hyper-V Recovery Manager. Tas tagad ļauj veikt uz Hyper-V (Hyper-V Replica) vai Windows Azure virtuālajām mašīnām bāzētu virtuālo serveru replikāciju vai dublēšanu mākoņos: tas ļauj veikt replikāciju arī uz trešo mitekli, salīdzinot ar Windows Server 2012 ar tikai diviem mitekļiem.

VM 2. paaudzes

Virtuālās mašīnas - Microsoft tās dēvē arī par VM 2. paaudzes VM - atbalsta jauno BIOS standartu UEFI un integrēto Secure Boot funkciju Windows Server 2012 R2 versijā. Ar glabāšanas pakalpojuma kvalitātes funkciju administratori tagad var kontrolēt ne tikai tīkla joslas platumu, bet arī virtuālo serveru datu caurlaides spēju.

Ir uzlabots arī Linux kā virtuālā servera atbalsts, lai Linux klientiem varētu izmantot arī dinamisko atmiņu.

Izmantojot VM Connect, failus tagad var kopēt un pārvietot, velkot un nometot. Virtuālos cietos diskus (VHDX) operētājsistēmā Windows Server 2012 R2 darbības laikā var palielināt vai samazināt; virtuālie serveri var arī koplietot virtuālo cieto disku.

Līdzīgi arī virtuālo serveru pārvietošana un kopēšana starp Hyper-V resursdatoriem ir iespējama, izmantojot Live Migration darbības laikā ar ievērojami lielāku ātrumu. Šī funkcija ir optimizēta arī Windows Server 2012 R2 10 Gigabit/s tīkliem un, izmantojot attālināto tiešo piekļuvi atmiņai (RDMA), nodrošina iespēju ļoti ātri pārvietot RAM datus starp resursdatoriem; tā atbalsta arī to efektīvu saspiešanu.

Darba mapes operētājsistēmā Windows Server 2012 R2 ar Windows 8.1

Windows Server 2012 R2, protams, darbojas kopā ar Windows 8.1. Tas dod iespēju ar darba mapēm strādāt kopā ar Windows Server 2012 R2 un apmainīties ar datiem, izmantojot mākoni. Lai aizsargātu sensitīvus datus no trešo personu nesankcionētas piekļuves, pārsūtīšana uz darba mapēm tiek šifrēta.

Datu deduplikācija virtuālajos cietajos diskos

Izmantojot operētājsistēmu Windows Server 2012 R2, dublējošos failus var atrast un novērst ne tikai failu serveros, bet arī virtuālajos cietajos diskos. Tas var ietaupīt daudz vietas Hyper-V resursdatoros.

SSD un SATA diski tiek apvienoti glabāšanas telpās

Izmantojot Windows Server 2012 R2 krātuvju kopfondu (Storage Pools), parastos cietos diskus un SSD diskus var apvienot un izmantot kopā, kas ievērojami paātrina failu servera veiktspēju. Tādējādi serveris analizē saglabātos datus un biežāk izmantotos datus novieto uz ātrākajiem datu nesējiem.

Uzlabota datu pārvaldība un piekļuves kontrole

Microsoft Server 2012 R2 failu sistēma NTFS tika papildināta ar jauno ReFS (Resilient File System). Tas tika izstrādāts tikai datu glabāšanai serveros, lai palielinātu datu pieejamību un efektīvi mērogotu lielas datu kopas, vienlaikus nodrošinot datu integritāti, kas ir noturīga pret bojājumiem.

Izmantojot dinamisko piekļuves kontroli, piekļuve datiem tiek kontrolēta, izmantojot metadatus. Jaunā funkcija papildina Active Directory drošības līnijas un aizsargā datus, novēršot nesankcionētu piekļuvi tiem pārvietošanas laikā.

Sistēmas prasības Windows Server 2012 R2

Lai nodrošinātu drošu un netraucētu Windows Server 2012 R2 darbību, ir nepieciešamas šādas minimālās prasības. Faktiskās prasības ir atkarīgas arī no attiecīgās sistēmas konfigurācijas un citām instalētajām lietojumprogrammām:

Platforma: Windows

Procesors: min. 1,4 GHz procesors ar 64 bitiem

RAM: vismaz 512 MB

Vieta cietajā diskā: vismaz 32 GB

Windows Server 2012 R2 licencēšanas modelis

Windows Server 2012 R2 licencēšana tiek aprēķināta atkarībā no fiziskā servera, kurā tiek izmantota operētājsistēma, procesoru skaita - arī virtuāli. Viena licence vienmēr attiecas uz 2 fiziskajiem procesoriem. Tā tiek licencēta katram fiziskās virtualizācijas resursdatoram. Katra licence Windows Server 2012 R2 Datacenter un Standard versijām ir pieejama tikai kā 2 procesoru pakete, viena licence attiecas uz 2 procesoriem vienā serverī.

Tāpēc licences nav iespējams sadalīt starp vairākiem serveriem, kā arī nav atļauta licences piešķiršana virtuālajam datoram. Iepriekšējais licencēšanas modelis katram procesoram ir spēkā tikai līdz Windows Server 2012 R2. Licences katrai augstākajai versijai tagad tiek aprēķinātas, pamatojoties uz kodolu modeli. Abas Windows Server 2012 R2 versijas Standard un Datacenter atšķiras ar šādām virtualizācijas tiesībām:

Windows Server 2012 R2 Standard Edition licencēšana

Standarta izdevuma licencē ir iekļautas virtualizācijas tiesības 2 virtuālajām mašīnām. Tas jo īpaši atbilst mazāku uzņēmumu parastajām vajadzībām, kuriem virtualizācija nav nepieciešama vispār vai ir nepieciešama tikai nelielā apjomā. Tiesību skaitu var palielināt, iegādājoties papildu standarta versijas. Piemēram, izmantojot trīs Server 2012 R2 Standard Editions versijas, varat pareizi licencēt serveri ar 2 procesoriem un 6 VM (virtuālajām mašīnām).

Windows Server 2012 R2 Datacenter Edition licencēšana

Datacenter Edition nav ierobežots līdz 2 VM. Iegādājoties Datacenter Edition, uz licencētā servera teorētiski var palaist neierobežotu skaitu virtuālo mašīnu, praktiski atkarībā no izmantotās aparatūras veiktspējas. Tāpēc tas ir piemērots risinājums uzņēmumiem un organizācijām, kas izmanto augstu virtualizācijas pakāpi vai hibrīdās mākoņvides.

Tas, kurš Windows Server 2012 R2 izdevums ir vispiemērotākais konkrētajā gadījumā, ir atkarīgs, vienkāršāk sakot, no virtuālo serveru skaita, kurus lietotājs vēlas izmantot.

Papildus servera licencei abām versijām Standard un Datacenter lietotājiem ir nepieciešamas arī CAL (klienta piekļuves licences) - lietotāja vai ierīces licences - tās par pieņemamu cenu ir pieejamas arī Wiresoft.

Iegādājieties Windows Server 2012 R2 Editions par saprātīgu cenu no Wiresoft

Windows Server 2012 R2 Standard un Datacenter versijas ir pieejamas par zemām cenām Wiresoft. Atkarībā no tā, vai vēlaties papildināt savas Windows Server 2012 R2 licences vai licencēt serverus ar vienu no abām versijām, Wiresoft piedāvā neizmantotās licences no Eiropas uzņēmumiem, kas iegādātas legāli - par nepārspējamu cenu!

Iegādājoties Windows Server 2012 R2 licences no Wiresoft, jūs saņemsiet tikai oriģinālas licences, kuru autentiskumu un nevainojamu funkcionalitāti ir rūpīgi pārbaudījusi Wiresoft. Daudzi apmierināti Wiresoft klienti apstiprina Wiresoft Microsoft licenču cenu priekšrocības. Sazinieties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi par Windows Server 2012 R2 Standard un Datacenter versiju licencēšanas vajadzībām: