Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD
Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Ar Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Microsoft piedāvā risinājumu privātām un komerciālām serveru lietojumprogrammām, ko var viegli instalēt un uzturēt. Microsoft Windows servera versija...
€60,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DATACENTER MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DATACENTER
Microsoft Windows Server 2012 R2 datacentrs Iegādājoties Windows Server 2012, jūs saņemat jaudīgu serveru platformu, kas balstīta uz pieredzi un zināšanām par datu centru un mākoņpakalpojumu veidošanu un darbību. Servera programmatūra ir...
€1 165,90 *

Microsoft Windows Server 2012: inovācijas un veiktspēja

Ievads Windows Server 2012

Windows Server 2012 ir galvenais Windows Server sērijas komponents, kas balstās uz iepriekšējo serveru stabilu pamatu un piedāvā uzlabotas funkcijas un veiktspēju. Windows Server 2012 kā servera puses platforma ir izstrādāta, lai palielinātu IT nodaļu efektivitāti un atbalstītu organizāciju gatavību mākoņdarbībai.

Ko piedāvā Windows Server 2012?

Ieviešot jaunas pārvaldības un virtualizācijas tehnoloģijas, Windows Server 2012 ir būtiski ietekmējis serveru operētājsistēmu izstrādes un ieviešanas veidu.

Windows Server 2012 galvenās funkcijas

Visaptveroši pārvaldības rīki

Server Manager un PowerShell ir ievērojami uzlaboti, lai nodrošinātu efektīvāku servera lomu un funkciju pārvaldību.

Servera pārvaldnieks

Jaunais Server Manager operētājsistēmā Windows Server 2012 vienkāršo serveru pārvaldību ar pārskatāmu paneli, kas ļauj uzraudzīt un pārvaldīt pakalpojumus un lomas vairākos serveros.

Uzlabojumi virtualizācijas jomā

Windows Server 2012 ir būtiski uzlabota Microsoft virtualizācijas platforma Hyper-V, kas nodrošina lielāku mērogojamību un veiktspēju.

Hyper-V uzlabojumi

Trešajā Hyper-V versijā Windows Server 2012 tika ieviestas tādas funkcijas kā tīkla virtualizācija un replikācija, kas lika pamatus augsti pieejamām un elastīgām virtualizācijas vidēm.

Jaunas glabāšanas iespējas

Windows Server 2012 ir uzlabotas glabāšanas tehnoloģijas, lai apmierinātu vajadzību pēc rentablas un augsti pieejamas glabāšanas.

Uzglabāšanas telpas

Storage Spaces ieviešana ļauj organizācijām panākt salīdzināmu dublēšanu un veiktspēju diskdziņa masīvos, kas nav SAN, kas iepriekš bija paredzēti dārgākiem SAN risinājumiem.

Windows Server 2012 nozīme šodien

Konsekventa uzticamība

Pat pēc jaunāku versiju iznākšanas Windows Server 2012 joprojām ir uzticama izvēle organizācijām, kurām nepieciešama pārbaudīta sistēma ar visaptverošu funkcionalitāti.

Nepārtraukts atbalsts

Lai gan Microsoft ir pārtraucis Windows Server 2012 galveno atbalstu, joprojām ir pieejams paplašinātais atbalsts, kas nozīmē, ka drošības atjauninājumi un kritiski svarīgi labojumi tiks nodrošināti arī turpmāk.

Windows Server 2012 bija pagrieziena punkts Windows serveru attīstībā, un tas piedāvāja dažādus uzlabojumus un jaunas funkcijas, kuras joprojām tiek izmantotas daudzās organizācijās. Šajā kategorijas tekstā sniegts pārskats par svarīgākajiem Windows Server 2012 aspektiem un tā turpmāko aktualitāti IT vidē.

Kategorijas