Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2014 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2014 STANDARD
SQL Server 2014 Standard Microsoft SQL Server 2014 ir nozīmīgs produkta laidiens ar daudzām jaunām funkcijām: Uzticamība kritiski svarīgām lietojumprogrammām ar augstāku pieejamību, zibenīgi ātras vaicāšanas un uzlabotas drošības...
€322,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2014 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2014 ENTERPRISE
SQL Server 2014 Enterprise Microsoft SQL Server 2014 nodrošina mākoņdatošanas informācijas platformu, kas palīdz organizācijām izvērst izšķirošu ieskatu visā organizācijā un ātri radīt risinājumus un izplatīt datus gan lokāli, gan...
€4 297,90 *

Microsoft SQL Server 2014: datu pārvaldības efektivitāte un inovācijas

SQL Server 2014 pārskats

Microsoft SQL Server 2014 iezīmēja nozīmīgu pavērsienu Microsoft datubāzu tehnoloģiju attīstībā. SQL Server 2014 ir izstrādāts, lai efektīvi pārvaldītu lielus datu apjomus un atbalstītu uzņēmējdarbībai kritiski svarīgas lietojumprogrammas, un piedāvā jaudīgas funkcijas, kas ļauj organizācijām optimizēt savu datubāzu infrastruktūru un uzlabot datu analīzi.

Galvenās funkcijas un priekšrocības

SQL Server 2014 ieviesa revolucionāras funkcijas, kas vērstas uz veiktspēju, pieejamību un biznesa analīzi. Tās ietver in-memory tehnoloģiju, uzlabotu mākoņa integrāciju un uzlabotas drošības funkcijas.

Veiktspēja un mērogojamība

In-memory OLTP dzinējs

In-memory OLTP dzinējs, kas ir viena no izcilākajām SQL Server 2014 jaunajām funkcijām, ļauj palielināt darījumu ātrumu, samazinot laikietilpīgās diska I/O operācijas. Tas ir īpaši izdevīgi augstas frekvences darījumu sistēmām.

Resursu pārvaldnieks

Resursu pārvaldnieks SQL Server 2014 nodrošina uzlabotu CPU un I/O izmantošanas kontroli. Tas ļauj labāk pārvaldīt servera resursus, īpaši daudzlietotāju vidēs.

Augsta pieejamība un atjaunošana

AlwaysOn pieejamības grupas

AlwaysOn tehnoloģijas uzlabojumi SQL Server 2014 nodrošina uzlabotas iespējas klastera gadījumu pārslēgšanai, nodrošinot augstāku pieejamību un avārijas seku novēršanas iespējas.

Rezerves kopēšanas risinājumi

Ar jaunajiem un uzlabotajiem dublēšanas risinājumiem, tostarp vienkāršotu dublēšanu mākoņos uz Azure, organizācijas var vēl uzticamāk dublēt savus datus.

Biznesa izlūkošana un analīze

Uzlaboti BI rīki

SQL Server 2014 integrēti jaudīgi biznesa izlūkošanas rīki, kas ļauj veikt visaptverošu analīzi un pārskatu veidošanu, lai sniegtu vērtīgu ieskatu biznesa datos.

Datu noliktavas

Uzlabotās datu uzglabāšanas iespējas SQL Server 2014 uzlabo datubāzes vaicājumu ātrumu un mērogojamību, kas ir svarīgi lielu un sarežģītu datu kopu gadījumā.

Mākoņu integrācija

Windows Azure integrācija

SQL Server 2014 ir pastiprināta integrācija ar Windows Azure, nodrošinot netraucētu hibrīdās mākoņdatu pārvaldības risinājumu. Tas organizācijām atvieglo datubāzu resursu mērogošanu un lokālo datubāzu paplašināšanu mākoņa vidē.

Kopsavilkums: SQL Server 2014 nozīme

SQL Server 2014 joprojām ir galvenais komponents daudzām organizācijām, kurām nepieciešama spēcīga, uzticama un jaudīga datu platforma. Pateicoties tā uzlabotajām datu apstrādes un analīzes iespējām, tas nodrošina stabilu pamatu uzņēmējdarbībai kritiski svarīgām lietojumprogrammām. Lai gan tagad ir pieejamas jaunākas versijas, SQL Server 2014 joprojām nodrošina atbalstu un stabilitāti esošajām infrastruktūrām, kurās ir nepieciešamas pārbaudītas tehnoloģijas.

Kategorijas