Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2014 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2014 STANDARD
SQL Server 2014 Standard Microsoft SQL Server 2014 ir nozīmīgs produkta laidiens ar daudzām jaunām funkcijām: Uzticamība kritiski svarīgām lietojumprogrammām ar augstāku pieejamību, zibenīgi ātras vaicāšanas un uzlabotas drošības...
€158,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2014 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2014 ENTERPRISE
SQL Server 2014 Enterprise Microsoft SQL Server 2014 nodrošina mākoņdatošanas informācijas platformu, kas palīdz organizācijām izvērst izšķirošu ieskatu visā organizācijā un ātri radīt risinājumus un izplatīt datus gan lokāli, gan...
€2 121,90 *

Efektīvs darbs ar SQL Server 2014 pakalpojumiem

SQL Server sistēma sastāv no vairākām sastāvdaļām, ko Microsoft sauc par pakalpojumiem (Services), kas atvieglo gan visaptverošu funkciju piemērošanu, gan administrēšanu. SQL Server 2014 satur šādas servera sastāvdaļas:

  • Datubāzes dzinējs
  • Analīzes pakalpojumi
  • Ziņošanas pakalpojumi
  • Integrācijas pakalpojumi
  • Galveno datu pakalpojumi

SQL Servera datubāzes dzinējs

SQL Server datubāzes dzinējs jeb datubāzes modulis nodrošina SQL Server 2014 pamatfunkcijas. Tie ietver datu apstrādi, kā arī glabāšanu, replikāciju un dublēšanu. Šis datubāzes modulis ietver arī dažādus rīkus relācijas un XML datu administrēšanai un nodrošināšanai, kā arī DQS (Data Quality Services) serveri, kas arī darbojas kopā ar integrācijas pakalpojumiem.

Analīzes pakalpojumi

Šī Microsoft SQL Server 2014 Standard analīzes komponente nodrošina virkni rīku, ar kuriem lietotāji var izveidot un pārvaldīt OLAP (Online Analytical Processing) vaicājumus, piemēram, tendenču analīzei, pārdošanas prognozēm, budžeta aprēķiniem vai finanšu pārskatiem. Tas ietver arī datu ieguves lietojumprogrammas statistikas aprēķiniem, lai analizētajos datos noteiktu tendences vai modeļus.

Ziņošanas pakalpojumi

SQL Server 2014 ziņošanas pakalpojumi ļauj veidot pārskatus visdažādākajās formās: matricas, grafika vai brīvā formā. Šos pārskatus var arī viegli un efektīvi pārvaldīt un izvietot. Ziņošanas pakalpojumi nodrošina arī paplašināmu platformu, lai izstrādātu savas ziņošanas lietojumprogrammas.

Integrācijas pakalpojumi

Izmantojot integrācijas pakalpojumus (SSIS), SQL Server 2014 nodrošina grafisku rīku grupu, kā arī programmējamus objektus, ko izmanto datu pārvietošanai, kopēšanai vai pārveidošanai. Ar SSIS kataloga datubāzē pieejamajām fiksētajām lomām integrācijas pakalpojumi ir liels atvieglojums tieši administratoriem.

Galveno datu pakalpojumi

Pamatdatu pakalpojumi (saīsinājumā MDS) nodrošina efektīvu un drošu risinājumu domēnu, kā arī klientu, kontu un produktu pārvaldībai, vienlaikus nodrošinot darījumu drošību. Šim nolūkam ar MDS datu versijām var pārvaldīt hierarhijas, kā arī uzņēmējdarbības noteikumus. Pamatdatu pakalpojumus atbalsta arī īpašs Excel papildinājums.

Svarīgi jauninājumi SQL Server 2014 - optimizētai datu analīzei

Microsoft SQL Server 2014 nodrošina lietotājus ar mākoņdatošanai piemērotu informācijas platformu, kas piedāvā vairākus svarīgus rīkus un funkcijas, ar kurām uzņēmumi var nodrošināt uzticamus risinājumus un lietojumprogrammas mākoņdatošanai. Tās ietver atmiņas OLTP funkcionalitāti, kā arī Column Store Index un StreamInsight, kas atbalsta arī hibrīdmākoņa stratēģiju ar SQL Azure, kas sīkāk aprakstīta tālāk.

SQL Server datu rīki biznesa izlūkošanai

Papildus augstajai pieejamībai un mērogojamībai SQL Server 2014 ir arī jauni SQL Server Data Tools for Business Intelligence (SSDT). BI projektu veidnes atbalsta Visual Studio 2013, kā arī Analysis Services, Integration Services un Reporting Services.

In-memory tehnoloģija ar OLTP lietojumprogrammu uzņēmuma versijā

Jaunajā SQL versijā īpaši atzīmējama integrētā atmiņā esošā OLTP - tiešsaistes transakciju apstrāde (Online Transaction Processing), kas ir īpaši ievērības cienīga Enterprise Edition versijā. Šī funkcija, par kuru Microsoft paziņoja kā par "Project Hekaton", ir īsts turbo, kas palīdz ievērojami palielināt SQL Server 2014 veiktspēju. Tā ir atmiņā esoša datu bāze, kas atbalsta Microsoft SQL Server 2014 iebūvēto OLTP darba slodzi. In-memory OLTP papildina in-memory iespējas, kas jau ir pieejamas datu noliktavām un biznesa izlūkošanai.

Ar Hekaton pieejamās OLTP iespējas, kas izmanto atmiņā, palielina SQL Server lietojumprogrammu veiktspēju bez papildu optimizācijas. Hekaton ir pieejams tikai Enterprise versijā, tāpēc uzņēmumiem, kas novērtē ātru veiktspēju, vajadzētu izvēlēties šo versiju.

Atmiņas optimizēti xVelocity ColumnStore indeksi un AlwaysOn pieejamības grupas

Tikai Enterprise versijā ir pieejami arī atjaunināmie ColumnStore indeksi, ar kuriem datus var uzglabāt, pārvaldīt un izgūt uz kolonnām balstītā datu formātā.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi ir tas, ka SQL Server 2014 piedāvā arī AlwaysOn pieejamības grupas, kas atbalsta līdz pat 8 sekundārajām replikām, tostarp 2 sinhronās sekundārās replikas.

Microsoft SQL Server 2014 - Sistēmas prasības

Atmiņa: vismaz 1 GB RAM, ieteicams 4 GB vai vairāk

Procesors: vismaz 1 GHz 32 bitu sistēmām vai 1,4 GHz 64 bitu sistēmām, ieteicams 2 GHz

Cietais disks: vismaz 6 GB vietas, arī atkarībā no instalētajām SQL Server 2014 sastāvdaļām

Operētājsistēma: Windows Server 2012 un Windows Server 2012 R2 attiecīgi 32 bitu un 64 bitu versijās

Windows SQL Server 2014 versijas un licencēšana Wiresoft vietnē

Wiresoft piedāvā SQL Server 2014 divos galvenajos izdevumos, kas atbilst dažādām organizāciju un privātpersonu prasībām attiecībā uz funkcijām un veiktspēju:

  • SQL Server 2014 Enterprise Edition ir īpaši piemērots kritiski svarīgām lietojumprogrammām, kurām nepieciešama augsta veiktspēja atmiņā, kā arī drošība, vienlaikus saglabājot augstu pieejamību.
  • SQL Server 2014 standarta izdevums jau piedāvā visaptverošas funkcijas vidējā līmeņa lietojumprogrammām un datu noliktavu (datu masīvu) datu glabāšanai.

Jaunais Microsoft licencēšanas modelis SQL Server 2014

Jaunā, tā sauktā Microsoft licences metrika attiecas arī uz SQL Server 2014 versiju.

Tas atkarībā no attiecīgās servera versijas nosaka, kādas licencēšanas iespējas tiek piedāvātas SQL programmatūras lietošanai.

Vecākajās Microsoft serveru versijās iepriekš nebija nozīmes, cik kodolu ir procesoram. Tomēr tagad to skaits ir pamats, lai noteiktu licencēšanas prasības noteiktām SQL Server versijām. Iemesls tam ir palielinātais kodolu skaits, kas vēl vairāk palielina procesoru veiktspēju un līdz ar to arī pieaugošo darba slodzi. Tādējādi kodola licencēšana zināmā mērā atbilst augstākai veiktspējas skalai.

SQL Server 2014 versijas standarta izdevums - atšķirībā no citiem izdevumiem, piemēram, Enterprise - ir pieejams ne tikai kā divu kodolu licencēšana, bet arī ar licencēšanu uz serveri/CAL. Tādējādi Microsoft ņem vērā mazāku un vidēju uzņēmumu zemākas prasības attiecībā uz pakalpojumu veiktspēju un mērogojamību. Tādējādi viņi var izmantot SQL Server 2014 veiktspēju un mākoņa funkcijas, kā arī atgriezties pie parasti lētākas licencēšanas alternatīvas, izmantojot Server & CAL.

Lai noskaidrotu, kura SQL Server 2014 Standard Edition licencēšanas forma ir vispiemērotākā jūsu uzņēmumam vai organizācijai, ir jānosaka un jāanalizē tipiskā darba slodze un, pamatojoties uz to, jāizvēlas atbilstošā versija vai, Standard gadījumā, pareizā licences forma. Tas ir atkarīgs arī no jūsu darbinieku skaita un nepieciešamās pakalpojumu virtualizācijas. Lai gan servera/CAL licencēšana bieži vien ir rentablāks risinājums, dažos gadījumos var būt izdevīgāk izvēlēties licencēšanu pēc kodoliem. Zemāk atradīsiet īsu skaidrojumu par divām SQL Server 2014 licencēšanas iespējām. Ja jums ir jautājumi par jūsu uzņēmumam vai prasībām visizdevīgāko formu, lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu padomu.

SQL Server 2014 versijas licencēšana ar 2 kodolu pakotnēm

Saskaņā ar Microsoft sniegto informāciju SQL Server 2014 pamatlicencēšana ir balstīta uz šādiem kritērijiem: Viena kodola licence vienmēr ir derīga diviem kodoliem, nevis vienai licencei katram procesoram, kā tas bija agrāk. Tomēr Microsoft ir ieviesusi papildu kritēriju, lai vienīgais procesora kodolu skaits neatbilstu nepieciešamo kodolu licenču skaitam; drīzāk tiek piemērots šāds kritērijs: minimālais kodolu skaits vienmēr ir 16 neatkarīgi no tā, vai dzinējs ir aprīkots ar mazāku kodolu skaitu.

Tādējādi vienmēr ir jāiegādājas vismaz 16 kodolu licences, t. i., 8 divu kodolu licenču paketes. Papildu licences CAL veidā tad nav nepieciešamas. Tāpēc dzinējus ar mazāku kodolu skaitu nekā 16 nevar licencēt par zemāku cenu.

Servera/CAL licencēšana SQL Server 2014 Standard

Licencējot ar servera licenci un klienta piekļuves licencēm (CAL), ir nepieciešamas šīs divas sastāvdaļas: vispirms serverim ir nepieciešama sava SQL Server Edition 2014 Standard licence. Tas ietver arī administratora tiesības, bet, lai darbinieks varētu izmantot servera pakalpojumus un funkcijas, viņam ir nepieciešama papildu klienta piekļuves licence. Šeit varat izvēlēties CAL lietotājam vai gala ierīcei - lietotāja vai ierīces CAL. Abi ir pieejami arī no Wiresoft par īpašu cenu.

Microsoft SQL Server 2014 par izdevīgu cenu pie Wiresoft

Uzņēmumā Wiresoft jūs varat iegādāties SQL Server 2014 gan standarta, gan uzņēmuma versijas kā oriģinālās Microsoft licences. Īpašu priekšrocību jums sniedz Wiresoft piešķirtās cenas priekšrocības attiecībā uz šīm un citām Microsoft programmatūras licencēm. Visi piedāvātie Microsoft produkti ir neizmantotas licences, kas nāk no Eiropas uzņēmumiem, var tikt izmantotas 100% apmērā - un mēs tās esam iegādājušies pilnīgi likumīgi. Jo saskaņā ar Eiropas Kopienu Tiesas nolēmumu ir atļauts tālākpārdot vai iegādāties programmatūras produktus, piemēram, servera licences. Tas nozīmē, ka varat būt droši, ka iegādājaties pilnībā lietojamu Wiresoft licences pakotni, kuras autentiskumu esam rūpīgi pārbaudījuši. Daudzi klienti uzticas Wiresoft licenču klāstam un mūsu sniegtajām ekspertu konsultācijām. Ja jums ir kādi jautājumi par Microsoft SQL Server 2014 licencēšanu, lūdzu, sazinieties ar mums.