Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
legal-header

 

VAI WIRESOFT IR LIKUMĪGS? MĒS NOSKAIDROJAM!

 

Ņemot vērā mūsu produktu neticami zemās cenas un profesionālo atbalstu, mums atkal un atkal tiek jautāts, vai Wiresoft ir likumīgs. Tālāk aprakstīts, kāpēc Wiresoft uzņēmējdarbības modelim var uzticēties.

JURIDISKĀ SITUĀCIJA: WIRESOFT JURIDISKAIS UZŅĒMĒJDARBĪBAS MODELIS

 

2010. gadā dibinātais uzņēmums Wiresoft Group tagad var atskatīties uz divpadsmit gadu pieredzi. Wiresoft tagad ir starptautisks e-komercijas uzņēmums, kas darbojas ne tikai Vācijā, bet arī 26 citās valstīs. Vairāk nekā 40 kolēģi var lepoties ar miljoniem apmierinātu klientu, kuri uzticas mums, mūsu produktiem un pakalpojumiem.

Pateicoties mūsu pārbaudītajai pārdošanas koncepcijai, visos Wiresoft tiešsaistes veikalos mēs varam piedāvāt tikai oriģinālus produktus no pazīstamiem ražotājiem par pievilcīgām cenām. Protams, Wiresoft izvēlētais izplatīšanas kanāls ir likumīgs un atbilst juridiskajai situācijai.

Lai nodrošinātu, ka mūsu izplatīšanas koncepcijas pilnībā atbilst tiesību aktiem, mēs regulāri tiekam pakļauti juristu pārbaudēm. 2021. gada beigās mēs veicām vēl vienu juridisko revīziju, lai pārliecinātos, ka mūsu uzņēmējdarbības modelis joprojām ir spēkā esošajā juridiskajā situācijā un tādējādi Wiresoft ir likumīgs. Šim nolūkam mēs sazinājāmies ar vienu no pazīstamākajiem Vācijas juridiskajiem birojiem, kas veica mūsu uzņēmējdarbības modeļa juridisko pārbaudi. Juridiskajā revīzijā jo īpaši tiek pārbaudīts iepirkuma process, iegādātie un pārdotie produkti, kā arī atbilstošais juridiskais pamats. Pamatojoties uz to, uzņēmējdarbības modeļa juridisko klasifikāciju galu galā veic pilnvarotais jurists. Šīs juridiskās pārbaudes rezultāts ir pozitīvs: Wiresoft uzņēmējdarbības modelis ir likumīgs un pieļaujams saskaņā ar autortiesību likumu.

RŪPĪGI PĀRBAUDĪT IEPIRKUMA AVOTUS:

WIRESOFT PIEKRITA NOPIETNI

 

Turklāt mēs regulāri un bezkompromisa kārtībā pārbaudām savus globālos iepirkumu avotus, lai pārliecinātos, ka iepirktie produkti ir piemēroti tālākai pārdošanai mērķa ekonomiskajā zonā un ir nevainojami visos aspektos. Turklāt mēs saņemam papildu apstiprinājumu, ka visi produkti patiešām ir apstiprināti paredzētajai ekonomiskajai zonai. Tāpēc mūsu iepirkumu avotiem ir jāatbilst visstingrākajiem standartiem. Wiresoft rīkojas nopietni: mums piegādā tikai oficiāli ražotāju izplatītāji un pirmie pircēji, kas 100% atbilst visām prasībām.

Tas nodrošina, ka Wiresoft rīkojas nopietni un likumīgi. Visos tiešsaistes veikalos bez izņēmuma tiek piedāvāti produkti, kurus ir atļauts pārdot attiecīgajās ekonomiskajās zonās un kuri darbojas nevainojami.

SECINĀJUMS: WIRESOFT IR LIKUMĪGS UN CIENĪJAMS

 

Ar konsekventu rūpību un juristu apstiprinātu pieeju mēs jau vairāk nekā 12 gadus nodrošinām, ka pirkumi vietnē Wiresoft ir likumīgi un juridiski pamatoti.

Ja jums rodas šaubas par Wiresoft uzņēmējdarbības modeļa likumību, kā galīgais klients vienmēr varat sazināties ar mūsu profesionālo klientu apkalpošanas dienestu. Ja esat biznesa klients, jūsu personīgā kontaktpersona ar prieku jums palīdzēs.

par mums-3

Soheils Hosseini
Izpilddirektors

juridiskā zīme
 
Kategorijas