Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL
MS Project 2016 Professional - iegādājieties visaptverošu projektu vadības risinājumu kā lietotu programmatūru Project Professional 2016 Edition ir visplašākā šīs versijas lietojumprogramma, ko Microsoft izstrādāja lielu projektu...
€164,90 *
MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD
Project 2016 Standard - Microsoft projektu vadības programmatūras viena licence kā iegādes versija Project Standard 2016 ir pārbaudīts Microsoft risinājums projektu plānošanai, ieviešanai, pārvaldībai un dokumentēšanai mazos un vidējos...
€138,90 *

Nopirkt Microsoft Project 2016: Inovācijas projektu vadībā

Microsoft Project 2016 ir uzlabots programmatūras risinājums, kas izstrādāts, lai palīdzētu projektu vadītājiem efektīvi plānot, uzraudzīt un vadīt projektus. Tā inovatīvās funkcijas to atšķir no tā priekšgājējiem un citiem projektu vadības rīkiem.

Microsoft Project 2016 inovācijas

Microsoft Project 2016 piedāvā virkni inovatīvu funkciju un uzlabojumu, kas padara to par jaudīgu projektu vadības rīku:

Uzlabots laika skats

Project 2016 ir ievērojami uzlabots laika līnijas skats. Projektu vadītāji tagad var vēl vieglāk izcelt uzdevumus un starpposma mērķus un ar vienu acu uzmetienu sekot līdzi projekta progresam.

Resursu pārvaldība

Resursu pārvaldība ir optimizēta, lai projektu vadītāji varētu efektīvāk sadalīt resursus un labāk plānot darba slodzi.

Office 365 integrācija

Project 2016 ir nevainojami integrēts ar Office 365, kas atvieglo sadarbību komandā un piekļuvi projekta datiem reāllaikā.

Uzlabota ziņošana un biznesa izlūkošana

Ir uzlabotas pārskatu veidošanas iespējas, lai palīdzētu projektu vadītājiem izveidot jēgpilnus pārskatus un paneļus. Tas ļauj pieņemt lēmumus, pamatojoties uz pamatotiem datiem.

Uzdevumu pārvaldība un komandas sadarbība

Programmatūra piedāvā uzlabotas uzdevumu pārvaldības un komandas sadarbības funkcijas. SharePoint integrācija nodrošina efektīvu saziņu un dokumentu pārvaldību.

Microsoft Project 2016 priekšrocības

Microsoft Project 2016 piedāvā daudzas priekšrocības, ko novērtē gan uzņēmumi, gan projektu vadītāji:

Uzlabots projekta pārskats

Pārstrādātais laika grafiku skats nodrošina skaidrāku projekta pārskatu un vienkāršo komunikāciju par projekta gaitu.

Efektīva resursu izmantošana

Optimizēta resursu pārvaldība ļauj uzņēmumiem efektīvāk izmantot resursus un izvairīties no sastrēgumiem.

Nevainojama komandas sadarbība

SharePoint un Office 365 integrācija atvieglo komandas sadarbību un piekļuvi projekta datiem no jebkuras vietas.

Labāka lēmumu pieņemšana

Uzlabotas pārskatu un biznesa izlūkošanas iespējas ļauj projektu vadītājiem pieņemt pamatotus lēmumus, pamatojoties uz projekta rādītājiem un datiem.

Elastība un pielāgojamība

Project 2016 ir pielāgojama un elastīga, lai tā atbilstu konkrētām organizācijas vai projekta vajadzībām.

Microsoft Project 2016 lietojuma jomas

Microsoft Project 2016 tiek izmantots dažādās nozarēs un projektos:

Būvniecībā

Būvniecībā Microsoft Project 2016 tiek izmantots, lai plānotu būvniecības projektus, efektīvi sadalītu resursus un optimizētu būvniecības grafiku. Uzlabotais laika grafiku skats atvieglo būvniecības progresa uzraudzību.

Programmatūras izstrāde

IT nozarē programmatūra atbalsta programmatūras izstrādes projektu plānošanu un īstenošanu. Efektīva uzdevumu pārvaldība uzlabo izstrādes ātrumu.

Veselības aprūpe

Veselības aprūpē Microsoft Project 2016 palīdz plānot projektus, lai ieviestu jaunas medicīnas sistēmas, uzlabotu pacientu aprūpi un izpildītu normatīvās prasības. Resursu pārvaldība nodrošina efektīvu medicīnas speciālistu izmantošanu.

Mārketinga kampaņas

Mārketinga komandas izmanto programmatūru, lai plānotu mārketinga kampaņas, piešķirtu uzdevumus un sekotu līdzi kampaņas panākumiem. Uzlabota komandas sadarbība paātrina mārketinga kampaņas.

Kāpēc izvēlēties Microsoft Project 2016?

Tas piedāvā daudzus iemeslus, kāpēc to izvēlas uzņēmumi un projektu vadītāji:

Moderns dizains un lietošanas ērtums

Pārveidotā lietotāja saskarne ir mūsdienīga un intuitīva, kas atvieglo darbu ar programmatūru.

Efektīva komandas sadarbība

Integrācija ar Office 365 un SharePoint veicina komandas sadarbību un piekļuvi projekta datiem no jebkuras vietas.

Uzlabota lēmumu pieņemšana

Uzlabotas pārskatu sniegšanas un biznesa izlūkošanas funkcijas palīdz projektu vadītājiem pieņemt pamatotus lēmumus, pamatojoties uz projekta rādītājiem un datiem.

Elastība un pielāgojamība

Programmatūru var pielāgot atbilstoši organizācijas vai projekta īpašajām vajadzībām, lai nodrošinātu pielāgotu risinājumu.

Secinājumi

Microsoft Project 2016 ir inovācija projektu vadībā. Ar jauno laika grafiku, resursu pārvaldības, komandas sadarbības un pārskatu sniegšanas funkcijām tas nodrošina projektu vadītājiem un organizācijām jaudīgu risinājumu efektīvai projektu plānošanai, uzraudzībai un pārvaldībai. Uzlabota projektu pārskatāmība, efektīva resursu izmantošana un netraucēta komandas sadarbība ir tikai dažas no Microsoft Project 2016 priekšrocībām, kas palīdz organizācijām pabeigt projektus laikā un atbilstoši budžetam, vienlaikus maksimāli izmantojot resursus. Ar Microsoft Project 2016 projektu vadītāji ir sagatavoti mūsdienu projektu vadības prakses prasībām