Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 

header_wiresoft

KAS MĒS ESAM UN KO DARĀM?

Wiresoft ir jauns, starptautisks e-komercijas uzņēmums, kas pārvalda Eiropā lielāko lejupielādējamās programmatūras tiešsaistes veikalu no pazīstamiem ražotājiem. Kā 2010. gadā dibināts jaunuzņēmums esam veiksmīgi nostiprinājušies Vācijā, sniedzot profesionālus pakalpojumus un piedāvājot daudzveidīgu produktu portfeli. Ar savu tiešsaistes veikalu mēs darbojamies B2C un B2B nozarēs. Mūsu ārējo un iekšējo konsultāciju pakalpojumu ietvaros mēs sniedzam arī kompetentus padomus par gaidāmajiem auditiem, licencēšanas modeļiem, procesu optimizācijas jautājumiem un citiem jautājumiem. Pa šo laiku Wiresoft Group ir izaugusi par pieaugušu uzņēmumu un nostiprinājusies starptautiskā mērogā - vairāk nekā 27 valstīs. 

 

KO MĒS PIEDĀVĀJAM?

 
par mums-1

nauda

KONKURĒTSPĒJĪGAS CENAS

Mūsu galvenais mērķis ir vienmēr piedāvāt saviem klientiem izdevīgas iepirkuma cenas un visaptverošu apkalpošanu. Mēs apkalpojam B2C un B2B klientus.

pakalpojums

PAKALPOJUMS

Saviem klientiem sniedzam ekspertu konsultācijas pa tālruni, tērzēšanu tiešraidē, ekrāna koplietošanu vai e-pastu biroja darba laikā no pirmdienas līdz piektdienai (no plkst. 8.00 līdz 16.00) - palīdzam arī ar Wiresoft iegādātās programmatūras instalēšanu.

par mums-2

par mums-3

citāts

"Pateicoties mūsu 100% naudas atmaksas garantijai, mūsu klientiem nav jāuztraucas par to, ka kādā brīdī viņi paliks vieni ar savu problēmu!"

Izpilddirektors - Soheil Hosseini

kvalitāte

KVALITĀTE

Wiresoft nozīmē pārbaudītu kvalitāti par saprātīgu cenu. Mūsu augsti kvalificēts personāls iepriekš pārbauda, vai pārdodamie produkti atbilst mūsu augstajiem kvalitātes standartiem. Tādējādi tiek nodrošināts, ka produkts ir oriģināls, kas paredzēts attiecīgajai ekonomikas jomai. Preces tiek izvietotas mūsu pārdošanas platformā tikai pēc veiksmīgas pārbaudes. Tādējādi esam ieguvuši daudzu apmierinātu klientu uzticību visā pasaulē. Izmantojot Wiresoft programmatūru, esat drošībā.

par mums-4
par mums-5

 ilgtspēja

ILGTSPĒJA

Ilgtspēja ir mūsu uzņēmuma galvenā prioritāte. Tāpēc pēdējos gados esam veikuši papildu pasākumus, lai nodrošinātu atbildīgāku pieejamo resursu izmantošanu: lai kompensētu lielo papīra patēriņu, gandrīz visi procesi uzņēmumā Wiresoft tiek kontrolēti digitāli. Vides labad mūsu kolēģiem ir arī iespēja pieteikties darba biļetei ar atlaidi, lai nokļūtu uz darbu ar sabiedrisko transportu - vides labad.

b2b

B2B

Mūsu B2B veikalā mēs piedāvājam plašu programmatūras produktu klāstu komerciālajam un publiskajam sektoram. Mēs piedāvājam īpašu klientu apkalpošanu B2B klientiem. Ja nepieciešams, biznesa komanda sniedz arī atbalstu uz vietas gaidāmajiem projektiem un piedāvā pielāgotus padomus par iepirkumiem, kā arī visaptverošu atbalstu licencēšanas jautājumos un gaidāmajām revīzijām. Mūsu tehniskie konsultanti ir atbildīgi par pirmspārbaudēm un tehniskām konsultācijām, piemēram, par procesu optimizāciju. Iekšēji viņi pārvalda testēšanas vidi un veic iekšējās konsultācijas, seminārus un citus pasākumus. Arī pēc iegādes mēs piedāvājam intensīvu profesionālu atbalstu un visaptverošu apkalpošanu.

par mums-6
 
 

NO KURIENES MĒS NĀKAM?

Zeitstrahl 2010 2017 2019 2022 Dibināts Internaciona- lizācija Papildu filiāļu atvēršana Uzņēmējdarbības modeli pārbauda jurists Darbojas vairāk nekā 27 valstīs
sirds_ikona 1.000.000 apmierināti klienti
 
users_icon55 Kolēģi
 
e_icon4.8 TrustedShops atsauksmes
 
 

MŪSU VĪZIJA

Wiresoft kā starpdisciplinārs un daudzkultūru uzņēmums

 
vīzija-01

Pēdējos gados mūsu komanda ir paplašinājusies, iekļaujot kolēģus no mārketinga, attīstības, svešvalodu klientu atbalsta, iepirkumu, pārdošanas un sekretariāta. Tas ļauj mums nepārtraukti pilnveidot savas uzņēmējdarbības jomas, paplašināt produktu klāstu un palielināt klientu loku.

 
vīzija-2

Komandas darbs un atvērta uzņēmuma kultūra mums nav tukši vārdi, bet gan iekšēji apzinātas un izdzīvotas vērtības. Mēs sevi uzskatām par lielu, daudzveidīgu un spēcīgu komandu: laba sadarbība starp kolēģiem balstās uz savstarpēju cieņu un uzticēšanos. Uzņēmumā Wiresoft ikviens ir pelnījis iespēju atklāt savus izaicinājumus, lai pilnībā izmantotu savu unikālo potenciālu pozitīvā darba atmosfērā.

 
vīzija-3

Kosmopolītisms un multikulturālisms arī mums ir īpaši svarīgas vērtības: mēs kā uzņēmums vēlamies vienmēr apmierināt daudzveidīgās globālās pasaules vajadzības un nepieļaujam nekāda veida atstumtību. Mūsu komandas multikulturālais sastāvs atspoguļo Wiresoft starptautisko orientāciju: tas ļauj mums vienmēr piedāvāt pielāgotus pakalpojumus multikulturālā pasaulē.

 
vīzija-4

Mēs cenšamies vienmēr nodrošināt ļoti ērtu iepirkšanās pieredzi visā pasaulē, piedāvājot labākos piedāvājumus un individuāli pielāgotus pakalpojumus. Vienmēr garantējot plašu jaudīgas firmas programmatūras klāstu, kā arī nepārspējami zemas cenas un augstu klientu draudzīgumu, mēs turpinām augt kā starptautiski orientēts uzņēmums un katru dienu tuvojamies saviem mērķiem.

 
Kategorijas