Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD CAL MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD CAL
Microsoft SQL Server 2008 Standard-CAL SQL Server 2008 Standard ir ideāla datu bāzu pārvaldības sistēma, ar kuru varat droši un droši pārvaldīt visus uzņēmuma datus. Lai varētu piekļūt SQL serverim Windows, ir nepieciešamas tā sauktās...
€13,90 *

Biznesa izlūkošanas funkcijas Microsoft SQL Server 2008

SQL Server 2008 versijā ar klienta piekļuves licenci ir pieejami šādi BI rīki:

SSAS SQL Server 2008

SQL Server Analīzes pakalpojumi ir pamats jēgpilnai analīzei un ātrai visu biznesam svarīgo datu apstrādei. Izmantojot papildinājumu PowerPivot for Excel 2010, lielu datu apjomu var importēt tieši no datu krātuves, analizēt un pēc tam skaidri attēlot atbilstoši attiecīgajiem aspektiem, izmantojot tiešsaistes analītisko apstrādi (OLAP). Lauku meklēšana pēc nosaukumiem un nosauktiem daudzumiem ir tikpat iespējama, izmantojot PowerPivot, kā attiecību meklēšana starp tabulām, kuras nav savstarpēji saistītas. PowerPivot analīzes var padarīt pieejamas arī citiem darbiniekiem kā pārskatus SharePoint dokumentu bibliotēkās.

SSIS

Izmēģinātie un pārbaudītie SQL Server Integration Services nodrošina arī trīs svarīgus elementus Business Intelligence lietojumprogrammām SQL 2008 versijā: Papildus analīzei tie ir arī integrācija un ziņošana, kas kopā veido priekšnoteikumu visiem ETL procesiem - šim nolūkam CAL lietotājiem ir pieejams plašs datu glabāšanas rīku portfelis.

SSRS

SQL Server Reporting Services ir paplašināti ar vairākām funkcijām: teksta laukus tagad var pagriezt līdz 270 grādiem, un tagad ir atļauts lappušu pārrāvums tabulu datos un grupās.

MDS

Galveno datu pakalpojumi ir jauns rīks SQL Server 2008. Izmantojot MDS, datus var centralizēti pārvaldīt un vienlaikus aizsargātā veidā padarīt pieejamus dažādām lietojumprogrammām, tostarp sensitīvus klientu un kontu datus, kas nepieciešami darījumiem.

Pakalpojumu brokeris

SQL Server 2008 pakalpojuma starpnieks piedāvā lietotājiem CAL optimizētas iespējas servera darba slodžu sadalīšanai vairākās datubāzēs. Tā nodrošina arī jaunas rindas veidošanas iespējas, kas atvieglo saziņu starp dažādām datubāzēm.

StreamInsight

StreamInsight SQL Server 2008 ļauj kontrolēt un apstrādāt nepārtrauktas datu plūsmas reāllaikā. StreamInsight atbalsta CEP (Complex Event Processing) tehnoloģija, ko galvenokārt izmanto tiešsaistes mazumtirdzniecībā kredītkaršu informācijas apstrādei, kā arī loģistikā un tīkla uzraudzībā.

Report Builder V3.0

Jaunais rīks Report Builder V3.0 for SQL Server 2008 R2 optimizē atjauninātu pārskatu un grafiku attēlojumu apstrādes laikā, kas papildināts ar jauniem datu tipiem ģeogrāfiskās informācijas sistēmās. Izmantojot SharePoint, atsevišķas jomas tagad var publicēt arī kā tīmekļa saturu.

Microsoft licencēšanas modelis ar SQL Server 2008 licencēm CAL

Papildus iespējai licencēt SQL Server 2008, pamatojoties uz operētājsistēmas vidē izmantoto fizisko un virtuālo procesoru skaitu, atsevišķām redakcijām, piemēram, SQL Standard, ir alternatīva - vispirms iegādāties atsevišķu servera licenci SQL programmatūras instalēšanai un papildināt to ar atbilstošu skaitu klientu piekļuves licenču, kas dod tiesības darbiniekiem izmantot SQL pakalpojumus, kā arī tajos pārvaldītos datus.

Izmantojot SQL Server 2008 CAL, varat piekļūt šādām SQL Server 2008 versijām (ieskaitot pirmsizlaides versijas): Standard, Enterprise, SBS; tās ir pieejamas arī kā servera licences par izdevīgu cenu no Wiresoft.

SQL Server 2008 licencēšana ir īpaši izdevīga, izmantojot servera licences un klienta piekļuves licences kombināciju

SQL Server 2008 CAL licenču modelis piedāvā ekonomiskas priekšrocības, jo īpaši uzņēmumiem un iestādēm ar mazāku darbinieku skaitu, kas piekļūst servera datiem un pakalpojumiem. Tas ir tāpēc, ka licencēšana katram procesoram sniedz priekšrocības tikai no lielāka klientu skaita, jo šeit nav noteikts augšējais ierobežojums. Savukārt, izmantojot SQL CAL, jūs iegādājaties tikai tik daudz individuālo licenču, cik jūsu uzņēmumā patiešām ir nepieciešams. Izmantojot Wiresoft, jūs varat pielāgot vai paplašināt savu vajadzību pēc CAL par saprātīgu cenu. Tādējādi jūs izvairīsieties no nevajadzīgām izmaksām, ko rada neizmantotas licences, un jūsu darbinieki vienmēr būs pareizi licencēti. Tajā pašā laikā, izmantojot standarta CAL, varat izmantot SQL Server 2008 būtiskās funkcijas.

Servera/CAL licencēšana SQL Server 2008 - soli pa solim

Pirms izlemjat iegādāties vienu no diviem SQL Server 2008 licenču veidiem, jums ir skaidri jāzina, cik liela ir jūsu uzņēmuma vajadzība pēc klienta piekļuves licencēm. Tas ir tāpēc, ka vēlāk nav iespējams pārslēgties starp diviem licenču modeļiem "Pro Processor" un "Server/CAL".

Ja esat izvēlējies bieži vien lētāko servera un CAL licencēšanas variantu, ir svarīgi ņemt vērā, ka šajā gadījumā uzņēmuma serveris tiek licencēts atsevišķi no lietotājiem, kuriem tam ir jāiegūst piekļuve. Servera licencē ir arī divas licences licences licences, taču tās dod tiesības tikai administratoriem pārvaldīt licences serveri un veikt tipiskus IT uzdevumus. Tomēr tie neļauj darbiniekiem izmantot instalētos SQL pakalpojumus. Šim nolūkam ir nepieciešamas jau minētās CAL, kas pēc izvēles ir pieejamas kā ierīces CAL vai lietotāja CAL.

SQL CAL ir nepieciešama arī tad, ja SQL serverim nav tiešas piekļuves, bet tas darbojas kā datubāze citām servera lietojumprogrammām, piemēram, SharePoint Server vai Office Project Server.

Lietotāja CAL un ierīces CAL SQL Server 2008 - atšķirības

Klienta piekļuves licences, kā īsumā minēts iepriekš, ir pieejamas divos veidos: kā lietotāja CAL, kas ļauj tieši vienam darbiniekam piekļūt SQL Server, un kā ierīces CAL, kas licencē tieši vienu galīgo ierīci ar Windows. Stingri runājot, Microsoft licencēšanas modelī šīs divas licences tiek uzskatītas par dažādiem licenču veidiem, lai gan ar tām var izmantot identiskas SQL Server funkcijas. Jāņem vērā:

  • Lietotāja CAL pēc licences izsniegšanas nevar izmantot kā ierīces CAL un otrādi.
  • Tāpat lietotājam vai ierīcei piešķirto licenci nav iespējams nodot (licencēt) citam lietotājam vai ierīcei - izņēmums:
  • Pāreja no ierīces CAL uz lietotāja CAL (vai otrādi) ir iespējama, ja SQL licencei ir programmatūras nodrošinājums, un tikai tad, kad tiek atjaunots programmatūras nodrošinājums (vai apjoma licences līgums).
  • Lietotāja vai ierīces CAL var izmantot tikai piekļuvei uzņēmuma serverim. Tas nedod lietotājam tiesības pieteikties cita uzņēmuma serverī.
  • Ir iespējams apvienot ierīces CAL un lietotāja CAL, tādējādi vienā vidē paralēli izmantojot abas klienta piekļuves licences.

Tālāk ir sniegts īss apraksts par Lietotāja un Ierīces piekļuves licenču attiecīgajām priekšrocībām.

SQL Servera 2008 lietotāja licences licencē

Standarta lietotāja atļauja CAL ļauj tieši vienam noteiktam lietotājam piekļūt SQL Server 2008 pakalpojumiem un tajos pārvaldītajiem datiem. Piekļuve var notikt, izmantojot jebkuru ar Windows saderīgu galiekārtu, ne tikai parasto galddatoru vai klēpjdatoru, bet arī, piemēram, planšetdatoru vai mobilo tālruni. Tādējādi lietotāja CAL ietver iespēju, ka piekļuve SQL serverim nav lokāli piesaistīta un tāpēc ir iespējama arī ārpus servera atrašanās vietas uzņēmumā, piemēram, mājas birojā vai ceļā. Tāpēc lietotājs-CAL piedāvā priekšrocības tiem darbiniekiem, kuri neizmanto stacionāru darba vietu vai bieži izmanto dažādas gala ierīces.

SQL Server 2008 ierīces CAL

Izmantojot standarta ierīces CAL, vienai galiekārtai tiek piešķirta licence SQL Server pakalpojumu izmantošanai. Vienīgā prasība ir tāda, ka ierīcei jābūt saderīgai ar Windows un jābūt piekļuvei internetam. Tas nozīmē, ka ar Device CAL var licencēt ne tikai galddatoru, bet arī piezīmjdatoru, planšetdatoru vai viedtālruni. Tādējādi ikviens uzņēmuma darbinieks, kuram ir tiesības izmantot šo licencēto ierīci, var piekļūt SQL Server 2008. Licencēšana ar ierīces CAL ir īpaši praktiska, ja atbilstoši aprīkotu darbstaciju pārmaiņus izmanto dažādi darbinieki, kā tas parasti notiek, piemēram, maiņu darbā vai konkrētos projektos.

Jūsu licencēšana ar Microsoft SQL Server 2008 standarta licencēm Wiresoft vietnē

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties papildināt vai segt SQL Server 2008 licencēšanas vajadzības ar licencēm - Wiresoft piedāvā atbilstošās SQL Device CAL, kā arī User CAL kā īpaši lētas vienreizējas licences. Iegādājoties licenci no Wiresoft, priekšrocība ir zemāka cena salīdzinājumā ar jaunām CAL licencēm - ar tādu pašu funkciju klāstu - un tajā pašā laikā jūs iegūstat oriģinālas Microsoft piekļuves licences, kas nāk no Eiropas uzņēmumiem un ir 100 % izmantojamas.

Visas Wiresoft veikalā pieejamās CAL pirms pārdošanas ir rūpīgi pārbaudītas, lai jūs kā klients varētu būt pārliecināts, ka iegādājaties pilnībā funkcionējošu programmatūras produktu. Saskaņā ar Eiropas Kopienu Tiesas lēmumu ir likumīgi atļauts iegādāties un tālāk pārdot Microsoft programmatūras produktus, kā arī serveru versiju licences.

Wiresoft licencēšanas piedāvājums nodrošina īpaši ekonomisku licencēšanu: licenču paku vietā jūs iegādājaties tikai precīzu klientu piekļuves licenču skaitu, kas jums patiešām nepieciešams jūsu uzņēmumam, lai izmantotu SQL Server 2008. Jūs varat paļauties arī uz mūsu ekspertu padomiem, ko jau ir izmantojuši daudzi mūsu iepriekšējie klienti. Ja jums ir kādi jautājumi par SQL Server individualizēto licencēšanu, vienkārši sazinieties ar mums pa e-pastu vai tālruni vai tērzējiet ar mums.