Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD CAL MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD CAL
Microsoft SQL Server 2008 Standard-CAL SQL Server 2008 Standard ir ideāla datu bāzu pārvaldības sistēma, ar kuru varat droši un droši pārvaldīt visus uzņēmuma datus. Lai varētu piekļūt SQL serverim Windows, ir nepieciešamas tā sauktās...
€28,90 *

Microsoft SQL Server 2008 CAL - Licencēšanas ceļvedis

Pārskats par Microsoft SQL Server 2008 CAL

Microsoft SQL Server 2008 bija nozīmīgs solis uz priekšu datubāzu pārvaldības pasaulē. Ja izmantojat šo programmatūru, Microsoft SQL Server 2008 CAL (klienta piekļuves licences) ir ļoti svarīgs aspekts. Šajā tekstā piedāvājam jums viegli saprotamu pārskatu par to, ko tās nozīmē un kā tās darbojas.

Microsoft SQL Server 2008 CAL nozīme

Microsoft SQL Server 2008 CAL ir licences, kas ļauj lietotājiem vai ierīcēm piekļūt SQL Server pakalpojumiem un datubāzēm. Tām ir izšķiroša nozīme, lai nodrošinātu, ka jūsu organizācija atbilst juridiskajām prasībām un ka SQL Server izmantošana ir reglamentēta.

Kāpēc Microsoft SQL Server 2008 CAL ir svarīgas?

Lai izvairītos no juridiskām sekām un darbības traucējumiem, ir ļoti svarīgi pareizi licencēt Microsoft SQL Server 2008 CAL. Bez pareizajām licencēm, iespējams, nevarēsiet likumīgi piekļūt SQL Server 2008.

Microsoft SQL Server 2008 CAL veidi

Ir divi galvenie Microsoft SQL Server 2008 CAL veidi:

  1. Lietotāja CAL: Lietotāja CAL ir laba izvēle, ja jūsu organizācijā ir daudz ierīču un maz lietotāju.

  2. Ierīces licences licencēm: Ierīces CAL ir uz ierīci balstītas licences, kas ir piesaistītas konkrētai ierīcei. Tās ļauj visiem lietotājiem, kas izmanto šo ierīci, piekļūt SQL Server.

SQL Server 2008 CAL iegāde

Parasti Microsoft SQL Server 2008 CAL ir jāiegādājas atsevišķi no servera programmatūras. Pārliecinieties, ka iegādājaties atbilstošu CAL skaitu un veidu atbilstoši jūsu organizācijas individuālajām prasībām.

Secinājums

Microsoft SQL Server 2008 CAL ir ļoti svarīgas, lai nodrošinātu, ka jūsu organizācija ir pienācīgi licencēta un darbojas saskaņā ar normatīvajām prasībām. Izvēle starp lietotāja CAL un ierīces CAL ir atkarīga no jūsu organizācijas konkrētās situācijas. Pareizi licencētas CAL ir atslēga uz netraucētu darbību un izvairīšanos no juridiskām problēmām. Noteikti iegādājieties atbilstošas CAL, lai nodrošinātu SQL Server 2008 lietošanas atbilstību un likumību.

Kategorijas