Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRIEKŠ MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRIEKŠ MAC
Visual Studio for Mac 2017 - profesionāla izstrādātāja programmatūra macOS iegādes versijā Visual Studio 2017 for Mac Professional Edition nodrošina lietotājus ar jaudīgām IDE funkcijām un produktivitātes uzlabojumiem, lai radītu...
€118,90 *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PRIEKŠ MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PRIEKŠ MAC
Visual Studio 2019 Mac operētājsistēmai Viena licence Visual Studio for Mac in Professional Edition 2019 ir Apple datoros pārbaudītās integrētās .NET izstrādes vides jaunā versija, kas ļauj rediģēt, atkļūdot un galu galā kompilēt kodu,...
€310,90 *

Microsoft Visual Studio operētājsistēmai Mac: vide izstrādātājiem

Pārskats

Microsoft Visual Studio for Mac ir jaudīga integrētā izstrādes vide (IDE), kas īpaši izstrādāta Mac lietotājiem. Izmantojot šo programmatūru, izstrādātāji var radīt, testēt un atkļūdošanas atkalizstrādātājas Mac lietojumprogrammas, mobilās lietojumprogrammas un tīmekļa lietojumprogrammas. Microsoft izveidoja Visual Studio for Mac, lai apmierinātu Mac izstrādātāju vajadzības un nodrošinātu vienotu izstrādes platformu.

Galvenās funkcijas

1. Starpplatformu izstrāde

Izmantojot Visual Studio for Mac, izstrādātāji var strādāt dažādās platformās un veidot lietojumprogrammas macOS, iOS, Android un tīmeklim. Tas ļauj uzrunāt plašu lietotāju bāzi un palaist lietojumprogrammas dažādās ierīcēs un operētājsistēmās.

2. Intuitīva lietotāja saskarne

Visual Studio for Mac lietotāja saskarne ir lietotājam draudzīga un viegli saprotama. Izstrādātāji ātri orientējas un var efektīvi strādāt. IDE piedāvā arī dažādus iebūvētos rīkus un funkcijas, kas paātrina izstrādi.

3. Integrācija ar Azure

Visual Studio for Mac piedāvā nevainojamu integrāciju ar Microsoft Azure, Microsoft mākoņplatformu. Tas atvieglo lietojumprogrammu izvietošanu un mērogošanu mākonī un nodrošina izstrādātājiem piekļuvi daudziem mākoņpakalpojumiem.

Atbalsts un kopiena

Microsoft piešķir lielu nozīmi izstrādātāju kopienas atbalstam. Visual Studio for Mac tiek regulāri atjaunināta un nodrošina piekļuvi plašiem resursiem, tostarp dokumentācijai, pamācībām un forumiem. Izstrādātāji var izmantot arī aktīvās kopienas priekšrocības, daloties ar zināšanām un pieredzi.

Kopumā Microsoft Visual Studio for Mac nodrošina visaptverošu izstrādes vidi Mac izstrādātājiem. Pateicoties daudzplatformu atbalstam, lietotājam draudzīgam interfeisam un integrācijai ar Microsoft Azure mākoni, šī IDE ir vērtīgs resurss augstas kvalitātes lietojumprogrammu izveidei.

Ja meklējat visaptverošu izstrādes vidi savam Mac datoram, Microsoft Visual Studio for Mac noteikti ir ievērības vērta. Tā piedāvā visus rīkus un funkcijas, kas nepieciešamas, lai veiksmīgi realizētu savus izstrādes projektus.

Kategorijas
INTERNATIONAL
internaltional-open-button
INTERNATIONAL
international-close-button