Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRIEKŠ MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRIEKŠ MAC
Visual Studio for Mac 2017 - profesionāla izstrādātāja programmatūra macOS iegādes versijā Visual Studio 2017 for Mac Professional Edition nodrošina lietotājus ar jaudīgām IDE funkcijām un produktivitātes uzlabojumiem, lai radītu...
€57,90 *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PRIEKŠ MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PRIEKŠ MAC
Visual Studio 2019 Mac operētājsistēmai Viena licence Visual Studio for Mac in Professional Edition 2019 ir Apple datoros pārbaudītās integrētās .NET izstrādes vides jaunā versija, kas ļauj rediģēt, atkļūdot un galu galā kompilēt kodu,...
€152,90 *

Pirkt Visual Studio priekš Mac: Galīgā izstrādes vide macOS operētājsistēmai

Ievads Visual Studio for Mac

Laika gaitā programmatūras izstrāde ir ievērojami dažādojusies, un tagad izstrādātāji strādā ar dažādām platformām un rīkiem. Izstrādātājiem, kas strādā ar Apple macOS, Microsoft piedāvā pasaules klases izstrādes vidi Visual Studio for Mac. Šis rīks nodrošina pārbaudītu efektivitāti un uzticamību macOS pasaulē.

Visual Studio for Mac galvenās funkcijas

Intuitīva lietotāja saskarne

Microsoft ir cītīgi strādājusi, lai Visual Studio for Mac lietotāja saskarne būtu pazīstama un intuitīva macOS lietotājiem. Tas nevainojami iekļaujas Mac vidē, vienlaikus nodrošinot bagātīgas funkcijas, ko izstrādātāji ir gaidījuši no Visual Studio.

Daudzplatformu izstrāde

Visual Studio for Mac ļauj izstrādātājiem veidot lietojumprogrammas vairākām platformām, tostarp macOS, iOS, Android un pat tīmekļa lietojumprogrammām. Tā atbalsta dažādas programmēšanas valodas un ietvarstruktūras, sniedzot izstrādātājiem brīvību veidot projektus pēc saviem ieskatiem.

Mākoņa integrācija

Azure integrācija nodrošina izstrādātājiem vieglu piekļuvi mākoņpakalpojumiem. Viņi var testēt, izvietot un uzraudzīt lietojumprogrammas tieši Azure vidē, ievērojami paātrinot izstrādes procesu.

Zem dzinēja pārsega: veiktspēja un stabilitāte

Augstas veiktspējas optimizācija

Tā kā Visual Studio for Mac ir izstrādāta no pašiem pamatiem macOS, tā maksimāli izmanto sistēmas aparatūru un programmatūru. Tas nozīmē, ka izstrādātāji var kompilēt, atkļūdot un izvietot ātrāk nekā jebkad iepriekš.

Drošība un atjauninājumi

Microsoft regulāri izdod atjauninājumus, lai nodrošinātu, ka Visual Studio for Mac vienmēr ir aktuāla un droša. Mūsdienās, kad drošības apdraudējumu skaits arvien pieaug, tas ir ļoti svarīgi.

Kopiena un sadarbība

Komandas funkcijas

Ar iebūvētajām Git funkcijām komandas var sadarboties, pārvaldīt versijas un viegli kopīgot kodu. Tā atbalsta arī nepārtrauktu integrāciju un nepārtrauktu izvietošanu, tādējādi vēl vairāk palielinot produktivitāti komandas vidē.

Paplašināmība

Galvenā Visual Studio for Mac priekšrocība ir tā paplašināmība. Izstrādātāju kopiena ir radījusi dažādus spraudņus un rīkus, kurus var viegli integrēt IDE, lai vēl vairāk personalizētu un racionalizētu izstrādes procesu.

Veiktspēja un stabilitāte

Optimizēta macOS

Visual Studio for Mac ir īpaši izstrādāta macOS un pilnībā izmanto operētājsistēmas priekšrocības. Tā ir ātra, atsaucīga un stabila, nodrošinot izstrādātājiem iespēju strādāt bez problēmām.

Regulāri atjauninājumi

Microsoft ir apņēmusies nodrošināt nepārtrauktu atbalstu un regulārus atjauninājumus. Tādējādi tiek nodrošināts, ka programmatūra ir vismodernākā tehnoloģiju jomā un regulāri tiek veikti drošības un veiktspējas uzlabojumi.

Ieskats Visual Studio nākotnei Mac operētājsistēmā

Visual Studio for Mac nepārtrauktā attīstība apliecina Microsoft uzticību macOS izstrādātāju kopienai. Plānotās jauno tehnoloģiju integrācijas un atvērtā attieksme pret kopienas atsauksmēm liecina, ka Visual Studio for Mac ir sagatavota ne tikai šodienas, bet arī rītdienas uzdevumiem.

Kopumā Mac paredzēta programmatūra ir nozīmīgs solis uz priekšu macOS izstrādes pasaulē, un tā noteikti saglabās nozīmīgu lomu šajā ainavā vēl daudzus gadus uz priekšu. Tā apvieno labāko no abām pasaulēm: macOS vienkāršību un Visual Studio jaudu, lai nodrošinātu izstrādātājiem nepārspējamu pieredzi.

Secinājumi

Visual Studio for Mac savieno macOS pasauli ar pārbaudīto Visual Studio izstrādes vidi. Tā nodrošina macOS izstrādātājiem jaudīgu, uzticamu un paplašināmu rīku visām viņu izstrādes vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai jūs izstrādājat vietēju Mac lietojumprogrammu, mobilo lietojumprogrammu vai mākoņrisinājumu, Visual Studio for Mac ir lieliska izvēle, kas papildinās jūsu izstrādes portfeli.

INTERNATIONAL
internaltional-open-button
INTERNATIONAL
international-close-button