Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2013 Standard Uzņēmumā saziņas kanāliem jābūt elastīgiem, skaidriem, pārredzamiem un rentabliem. Windows Exchange Server 2013 palīdz sasniegt pilnīgi jaunu veiktspējas un uzticamības līmeni. Exchange Server...
€97,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise Salīdzinot ar iepriekšējo produktu, produktā ir daudz jaunu pakalpojumu, funkciju un tehnoloģiju, kas paredzētas, lai atbalstītu uzņēmumus attiecībā uz to komunikācijas kanālu izstrādi. Ar šo...
€608,90 *

Microsoft Exchange Server 2013 izlaidumi un licencēšana

Visās pieejamajās versijās Microsoft Exchange Server 2013 piedāvā gan pārbaudītas un drošas pamatfunkcijas, gan arī jaunas funkcijas e-pasta vēstuļu sūtīšanai un pastkastīšu, uzdevumu un kalendāru pārvaldībai organizācijā.

Microsoft Exchange Server 2013 ir licencēts saskaņā ar parasto klienta/servera modeli. Tas nozīmē, ka vienam serverim un visiem klientiem, kas tam piekļūst, ir nepieciešama licence. Šeit pieejamās funkcijas ir atkarīgas arī no tā, kāda veida piekļuves licences ir nepieciešamas, lai tās izmantotu  - tās arī ir pieejamas no Wiresoft. Servera licence Exchange 2013 ir pieejama divās versijās, kas galvenokārt atšķiras pēc atbalstīto pastkastīšu skaita:

 • Standarta izdevums ir sagatavots mazo un vidējo uzņēmumu pastkastīšu prasībām, kuriem nav nepieciešamas vairāk nekā 5 pastkastīšu datubāzes.
 • Enterprise Edition ir īpaši izstrādāts lielākiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešamas vairāk nekā 5 pastkastīšu datubāzes, un tas atbalsta (ar Exchange Server 2013 RTM kumulatīvo atjauninājumu) līdz pat 100 pastkastītēm.

Svarīgi jauninājumi Exchange Server 2013

Salīdzinot ar iepriekšējām Exchange versijām, Microsoft Exchange Server 2013 piedāvā plašu jaunu funkciju un pakalpojumu kopumu, kas vēl labāk atbalsta lietotāju saziņu un sadarbību. Turklāt tie palīdz palielināt to efektivitāti un vienlaikus samazina uzņēmumu darbības izmaksas. Exchange servera funkcijas var nodrošināt gan lokāli, gan mākonī. Turklāt Outlook Web App piedāvā optimizētu lietotāja saskarni, kas atbalsta skārienjūtīgos ekrānus un tādējādi paplašina Exchange 2013 izmantošanu mobilajās ierīcēs. 2013. gada servera versijas galvenie jauninājumi ir šādi:

Exchange Admin Center (EAC)

Exchange 2013 piedāvā arī vairākas optimizācijas administratoriem. Piemēram, Exchange Management Console (EMC) un Exchange Control Panel (ECP), kas veidoja divas iepriekšējās saskarnes Exchange servera administrēšanai, ir apvienotas jaunajā, tīmekļa vietnē bāzētajā Exchange Admin Center (EAC). Tas ir optimizēts gan vietējai, gan tiešsaistes un hibrīdai izvietošanai. Tīmekļa administrēšana ļauj administratoriem izmantot klientu piekļuves noteikumus, lai individuāli noteiktu lietotāju piekļuvi internetam, kā arī intranetam un Exchange administrēšanas konsolei.

Inteliģentā meklēšanas funkcija

Microsoft Exchange Server 2013 inteliģentās meklēšanas rīks ne tikai uzlabo meklēšanas rezultātu kvalitāti, bet arī uzlabo sadarbību un saziņu starp komandām un atsevišķām personām: Tagad lietotāji var viegli iegūt un apkopot informāciju no vairākiem avotiem.

Integrācija ar SharePoint un Lync

Microsoft Exchange Server 2013 Standard nodrošina uzlabotu integrāciju ar Microsoft Lync 2013 un Microsoft SharePoint 2013, izmantojot funkciju Compliance eDiscovery un vietnes pastkastītes. Kopā šie divi pakalpojumi nodrošina svarīgas funkcijas, tostarp iespēju sadarboties ar vietnes pastkastītēm.

Atbalsts atbilstības prasībām

Atbilstības prasību izpilde un politikas ievērošana organizācijām ir daudz vienkāršāka, izmantojot In-Place eDiscovery. Exchange 2013 uzlabotās meklēšanas un indeksa funkcijas ļauj daudz vieglāk atrast svarīgus datus. Turklāt datu zudumu novēršana (DLP) arī novērš lietotāju konfidenciālas informācijas nosūtīšanu nepiederošām personām.

Vienkāršots e-pasta transports

Serverī Exchange Server 2013 par e-pasta vēstuļu sūtīšanu tagad ir atbildīgi trīs pakalpojumi: Front-End Transport Service (FET), Hub Transport Service (HT) un Mailbox Transport Service (MT). Tās ir pastkastes servera lomas sastāvdaļas. Iepriekšējās centrmezgla transporta servera lomas funkcijas tagad veic šie pakalpojumi. Iepriekšējā Exchange 2010 versijā Unified Messaging servera lomas izpildītās funkcijas šeit nodrošina pakalpojums Unified Messaging.

Atšķirības starp Exchange Server 2013 Standard un Enterprise Edition versijām

Kā jau paskaidrots, galvenā atšķirība starp Microsoft Exchange Server 2013 Standard Edition un Enterprise Edition ir datubāzu skaits, ko ar to var pārvaldīt. Tas nozīmē, ka tie ir paredzēti dažāda lieluma uzņēmumiem, un tādējādi tiem ir arī atšķirīgas vajadzības attiecībā uz Exchange Server pakalpojumu mērogošanu. Piemēram, Standard Edition versijā vienā serverī var pārvaldīt līdz piecām datubāzēm, savukārt Enterprise Edition versijā vienā serverī var pārvaldīt līdz pat 50 datubāzēm.

Turklāt, iegādājoties Exchange Server 2013 Enterprise Edition, Microsoft profesionāliem lietotājiem piedāvā dažas papildu funkcijas vai paplašinātu funkciju klāstu salīdzinājumā ar standarta versiju. Tie ietver:

Žurnāla ziņojuma atšifrēšana

TādējādiExchange Server 2013 piedāvā lietotājiem iespēju aizsargāt savus ziņojumus, izmantojot informācijas tiesību pārvaldību (IRM) programmā Microsoft Outlook un Office Outlook Web App. Šim nolūkam var ne tikai izveidot konkrētus aizsardzības noteikumus, piemēram, automātiski nodrošināt ziņojumiem IRM aizsardzību pirms to nosūtīšanas. Žurnāla ziņojumu atšifrēšana nodrošina arī iespēju žurnāla ziņojumos saglabāt nešifrētu ar IRM aizsargātu ziņojuma kopiju kopā ar oriģinālo ar IRM aizsargātu ziņojumu.

Datu zudumu novēršana - DLP

Datu zudumu novēršana ir svarīgs korporatīvo ziņojumu sūtīšanas aspekts, jo īpaši tad, ja uzņēmējdarbībai kritiski svarīgi sakari ir saistīti ar konfidenciālu datu e-pasta vēstuļu sūtīšanu. Datu zudumu novēršanas funkcijas Exchange Serverī ne tikai ievērojami vienkāršo pārvaldību, bet, kas ir vēl svarīgāk, ļauj viegli ievērot konfidenciālu datu politiku, netraucējot lietotāju produktivitāti. DLP ne tikai novērš datu zudumus organizācijā, bet arī neļauj darbiniekiem nejauši vai tīši nosūtīt sensitīvus datus nepiederošām personām.

ActiveSync mobilā pārvaldība

Lai gan ActiveSync mobilās piekļuves funkcija ir iekļauta arī Exchange Server 2013 standarta versijā, lai lietotāji varētu sinhronizēt vienu vai vairākas mobilās ierīces ar savu Exchange pastkasti, kā arī piekļūt kalendāriem, kontaktiem un uzdevumiem, Exchange Server 2013 korporatīvajā versijā ActiveSync mobilās pārvaldības funkcija nodrošina uzlabotas politikas, lai pārvaldītu visus pakalpojumus individuāli.

Balss pasts ar vienoto ziņapmaiņu (UM)

Unified Messaging ļauj lietotājiem izmantot ne tikai balss pastu, bet arī citus balss pasta pakalpojumus, piemēram, Outlook Voice Access. Lai apvienotu balss vai tērzēšanas ziņojumus, kā arī audio un video konferences un paplašinātu klātbūtnes informāciju integrētā saziņas vidē, UM šim nolūkam var izmantot Microsoft Lync serveri. Lietotāji var izmantot jebkuru tālruni, lai noklausītos ziņojumus, izmantojot savu e-pasta iesūtni vai Outlook balss piekļuvi.

Atbilstības arhīvs

Atbilstības vadlīnijās noteikts, ka uzņēmumam vai organizācijai jāsaglabā visa attiecīgā elektroniski uzglabātā informācija, tostarp e-pasti, iespējamu juridisku strīdu risināšanai. Atbilstības arhivēšana Exchange Server serverī palīdz kontrolēt attiecīgos ziņojumapmaiņas datus organizācijā, aizstājot iepriekšējo PST (Personal Store) failu glabāšanu programmā Outlook ar arhivēšanu Atbilstības arhīvā. Izmantojot satura analīzes funkciju Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise, konfidenciālu datu aizsardzība un uzraudzība saskaņā ar prasībām ir vēl efektīvāka.

Microsoft Exchange Server 2013 sistēmas prasības

Lai instalētu Microsoft Exchange Server 2013 standarta vai uzņēmuma versiju vai to izmantotu pilnvērtīgi, ir nepieciešamas šādas minimālās prasības:

 • Atbalstītās operētājsistēmas: Windows Server 2012 vai R2 Standard vai Datacenter, kā arī Windows Server 2008 R2 Standard vai Enterprise ar SP1 un R2 Datacenter RTM
 • Procesors: Intel 64 vai AMD64
 • Galvenās atmiņas pastkastīte: vismaz 8 GB
 • Klienta piekļuves atmiņa: vismaz 4 GB
 • Edge Transport: vismaz 4 GB
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 30 GB, plus 500 MB vietas katrai UM valodas paketei un 200 MB vietas sistēmas diskā
 • Disks: DVD-ROM
 • Ekrāna izšķirtspēja: vismaz 1024 x 768 pikseļi
 • Līdzāspastāvēšanas scenāriji, ko Exchange 2013 atbalsta ar iepriekšējām versijām:

            Exchange 2013: ieskaitot CU2

            Exchange 2010: ieskaitot SP3

            Exchange 2007: ieskaitot atjauninājumu Roll-Up 10 SP3 versijai

            Exchange 2003 un agrākas versijas: netiek atbalstītas

           

            Var būt arī citi priekšnoteikumi.

Windows Exchange Server 2013 versijas - pieejamas par zemām cenām no Wiresoft

Wiresoft piedāvā Microsoft Exchange Server 2013 versiju divās redakcijās Standard un Enterprise par īpaši zemu cenu. Iegādājoties Exchange 2013 standarta versiju, visas maza un vidēja lieluma uzņēmumu, kā arī organizāciju pastkastīšu prasības jau ir lieliski izpildītas. Ja iegādājaties Enterprise Edition versiju, lielāki uzņēmumi un iestādes ne tikai gūs labumu no jaudīgās pastkastīšu pārvaldības mērogojamības, bet arī no visa Exchange Server 2013 versijas funkciju klāsta.

Windows Exchange Server 2013 licencēšana

Iegādājoties Exchange Server 2013 Enterprise vai Standard Edition no Wiresoft, jūs izvēlaties oriģinālu Microsoft programmatūras produktu, kas nāk no Eiropas uzņēmuma un ir likumīgi pārdots vai iegādāts pie mums. Tās vienmēr ir neizmantotas licences, kuras Wiresoft ir pārbaudījis, lai pārliecinātos par to autentiskumu un pilnīgu funkcionalitāti. Kā klients jūs gūsiet labumu no mūsu piedāvātās nepārspējamās cenas priekšrocības. Vienkārši sazinieties ar mums, lai iegūtu papildu informāciju un ja jums ir kādi jautājumi par programmatūras licencēšanas vajadzībām: