Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2013 Standard Uzņēmumā saziņas kanāliem jābūt elastīgiem, skaidriem, pārredzamiem un rentabliem. Windows Exchange Server 2013 palīdz sasniegt pilnīgi jaunu veiktspējas un uzticamības līmeni. Exchange Server...
€199,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise Salīdzinot ar iepriekšējo produktu, produktā ir daudz jaunu pakalpojumu, funkciju un tehnoloģiju, kas paredzētas, lai atbalstītu uzņēmumus attiecībā uz to komunikācijas kanālu izstrādi. Ar šo...
€1 233,90 *

Microsoft Exchange Server 2013: mūsdienu biznesa saziņas pamats

Ievads Exchange Server 2013

Microsoft Exchange Server 2013 ir nozīmīgs notikums Exchange produktu līnijas vēsturē. Pievēršot lielāku uzmanību lietojamībai, drošībai un mobilitātei, Exchange 2013 nodrošina stabilu platformu komunikācijai un sadarbībai organizācijās.

Jauninājumi Exchange Server 2013

Šajā izdevumā ieviesti vairāki būtiski jauninājumi, tostarp uzlabota arhitektūra, kas integrē gan priekšējās, gan aizmugurējās daļas funkcionalitāti, vienkāršota lietotāja pieredze un uzlabotas funkcijas, lai nodrošinātu netraucētu integrāciju ar Microsoft Office produktu klāstu.

Exchange Server 2013 galvenās funkcijas

Uzlabota lietotāja saskarne

Exchange Server 2013 piedāvāja pārstrādātu Outlook tīmekļa lietojumprogrammu (OWA), kas nodrošina bagātāku, tīrāku un ātrāku lietotāja saskarni dažādās ierīcēs un pārlūkprogrammās.

Optimizēts skārienjūtīgajiem ekrāniem

OWA ir optimizēta skārienjūtīgajiem ekrāniem, ievērojami uzlabojot lietotāja pieredzi planšetdatoros un viedtālruņos un atvieglojot mobilo piekļuvi e-pastam, kalendāram un kontaktiem.

Uzlabotas drošības funkcijas

Exchange Server 2013 pastiprināja sensitīvu datu aizsardzību ar iebūvētiem drošības mehānismiem, kas gan aizsargā pret ārējiem apdraudējumiem, gan uzlabo iekšējo datu kontroli.

Datu zudumu novēršana (DLP)

Ieviešot DLP funkcijas, organizācijas var labāk uzraudzīt un kontrolēt sensitīvu informāciju, lai nodrošinātu, ka tā netiek nejauši vai tīši noplūdināta.

Vienkāršota pārvaldība

Exchange Admin Center (EAC) - tīmekļa pārvaldības konsole - vienkāršoja Exchange Server 2013 pārvaldību, nodrošinot administratoriem centralizētu saskarni.

Standartizēta ziņojumapmaiņas arhitektūra

Exchange 2013 arhitektūra ir racionalizēta, lai samazinātu sarežģītību un uzlabotu uzticamību un veiktspēju, jo īpaši attiecībā uz augstu pieejamību un avārijas atjaunošanu.

Exchange Server 2013 loma mūsdienu IT vidē

Ilgtermiņa darbības uzticamība

Neraugoties uz savu vecumu, Exchange Server 2013 joprojām tiek izmantots daudzās organizācijās, kas augstu vērtē stabilitāti un pārbaudītas tehnoloģijas.

Solis modernizācijas virzienā

Exchange Server 2013 kalpo kā stabils pamats organizācijām, kas meklē pārbaudītu lokālu risinājumu vai plāno pakāpenisku pāreju uz mākoņdatošanu.

Microsoft Exchange Server 2013 joprojām ir uzticama platforma, kas palīdz organizācijām pārvarēt komunikācijas problēmas. Šīs kategorijas teksts ir izstrādāts, lai palīdzētu jums izprast Exchange Server 2013 nozīmi un funkcijas un to, kā tās joprojām var būt aktuālas mūsdienu straujajā IT vidē.

Kategorijas