Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 

Maksājumu iespējas

Pirkums uz kontu (tikai korporatīvajiem klientiem)

No mums e-pastā saņemsiet rēķinu, un rēķina summu varēsiet ērti apmaksāt ar bankas pārskaitījumu. Maksājot ar rēķinu, mēs no pakalpojumu sniedzēja iegūstam informāciju par jūsu kredītspēju, lai novērtētu mūsu kredītrisku. Jūs varat izvairīties no savas kredītspējas novērtēšanas, izvēloties citu maksājumu veidu. Ja jūsu kredītspējas novērtējums mums būs pietiekams, mēs nekavējoties piegādāsim preces. Jūs ērti apmaksājat rēķinu pēc rēķina saņemšanas, un maksājuma termiņš ir 14 dienas. Iespēju maksāt ar rēķinu mēs apstiprināsim vai noraidīsim 24 stundu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas.

Maksājums ar kredītkarti vai Maestro (izmantojot Paypal Plus / Unzer)

Maksājumus ar kredītkarti vai Maestro apstrādā mūsu maksājumu partneris Unzer vai PAYPAL saskaņā ar spēkā esošajiem drošības standartiem. Ja maksājat ar kredītkarti, maksa no jūsu konta tiks noņemta, kad pasūtījums tiks nosūtīts.

Maksājums ar Sofortüberweisung

Vienkārši un droši, izmantojot savu internetbanku. Pārskaitījums tiek veikts tieši un saskaņā ar TÜV sertificētiem drošības standartiem, izmantojot mūsu tiešsaistes maksājumu partneri Sofort AG.

Maksājums ar PAYPAL

Nesarežģīts un tiešs visiem klientiem, kuriem ir PAYPAL konts.

Avansa maksājums (priekšapmaksa)

Lūdzu, pārskaitiet rēķina summu (ar bankas pārskaitījumu vai maksājuma kvīti) uz mūsu bankas kontu, norādot pasūtījuma numuru. Mūsu bankas rekvizīti ir norādīti rēķinā vai pasūtījuma apstiprinājumā. Pēc pārskaitījuma saņemšanas jūs e-pastā saņemsiet apstiprinājumu par maksājuma saņemšanu no mūsu grāmatvedības nodaļas. Pēc tam prece tiks nosūtīta saskaņā ar tālāk norādīto piegādes informāciju.  maksājuma termiņš avansa maksājumam ir 14 dienas.

Piegāde

Izstrādājumi tiek nosūtīti pa pastu vai pa pastu (DHL pakete), ja tiek pasūtīts fizisks izstrādājums. Piegāde pa e-pastu ir bez maksas.

Piegādes metode dažādām maksājumu metodēm:

Paypal: Saņemtie pasūtījumi līdz plkst. 17.00 tiks nosūtīti tajā pašā dienā.

Kredītkarte: Pasūtījumi, kas saņemti līdz plkst. 17.00, tiks nosūtīti tajā pašā dienā.

Sofortüberweisung: ienākošie pasūtījumi līdz plkst. 17.00 tiks nosūtīti tajā pašā dienā.

Pirkums uz kontu: ienākošie pasūtījumi līdz plkst. 17.00 tiks nosūtīti tajā pašā dienā.

Priekšapmaksa: Pasūtījums tiks nosūtīts pēc maksājuma saņemšanas.

Piegādes izmaksas Vācijā ir 4,99 eiro, izmantojot DHL. Sūtījumiem, kas tiek sūtīti ES teritorijā, piegādes izmaksas ir 9,99 eiro. Piegāde tiks veikta ar DHL.

Pasūtījumi un piegāde iespējama tikai Vācijas, Austrijas, Beļģijas, Dānijas, Somijas, Francijas, Grieķijas, Lielbritānijas, Īrijas, Itālijas, Lihtenšteinas, Luksemburgas, Nīderlandes, Norvēģijas, Polijas, Portugāles, Zviedrijas, Šveices, Slovākijas, Slovēnijas, Spānijas, Čehijas, Ungārijas un Vācijas teritorijā.

Piegādes laiks (fiziskā piegāde):
Vācijas teritorijā: 1 - 2 darba dienas
Eiropas teritorijā: 4 - 6 darba dienas

Ja piegāde kavējas, 24 stundu laikā Jūs nekavējoties saņemsiet atgriezenisko saiti pa pastu. Ja prece vairs nav pieejama, mēs jums piedāvāsim līdzvērtīgu alternatīvu vai atgriezīsim naudu.

Piegādes periodi

Piegādes termiņš sākas ar apmaksu ar
-priekšapmaksu nākamajā dienā pēc maksājuma uzdevuma piešķiršanas jūsu bankai
-ar pirkumu pēc aprēķina nākamajā dienā pēc līguma noslēgšanas
-ar Paypal nekavējoties
-ar Sofortüberweisung nekavējoties
-ar kredītkarti nekavējoties

Piegādes termiņš atkarībā no piegādes statusa beidzas nākamajā dienā. Ja termiņa pēdējā diena iekrīt sestdienā, svētdienā vai vispārējā brīvdienā, kas atzīta piegādes vietā, šādas dienas vietā stājas nākamā darba diena.

Ja piegāde kavēsies, mēs jūs nekavējoties informēsim. Šādā gadījumā no mums saņemsiet e-pastu vai, ja ir norādīts tālruņa numurs, ziņojumu par pašreizējo piegādes statusu un jaunu piegādes datumu.

Drošība, izmantojot SSL Secure

Jūsu pasūtījumus un ar tiem saistītos personas datus, piemēram, vārdu, adresi vai kredītkartes informāciju, aizsargā modernas drošības sistēmas. Šo datu pārraide tiek šifrēta un nav nolasāma nepiederošām personām, izmantojot VeriSign Secure Socket Layer (SSL) - drošības standartu, ko atbalsta visas parastās interneta pārlūkprogrammas. Drošības statusu var atpazīt pēc galotnes "s" adreses pirmajā daļā ("https://", nevis "http://").

Kategorijas