Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2012 IERĪCES CAL MICROSOFT SQL SERVER 2012 IERĪCES CAL
Microsoft SQL Server 2012 ierīces CAL SQL Server 2012 Standard ir ideāla datu bāzu pārvaldības sistēma, ar kuru varat droši un droši pārvaldīt visus uzņēmuma datus. Lai piekļūtu Windows SQL Server 2012 Standard, ir nepieciešamas tā...
€29,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2012 LIETOTĀJA CAL MICROSOFT SQL SERVER 2012 LIETOTĀJA CAL
Microsoft SQL Server 2012 lietotāja CAL SQL Server 2012 Standard ir ideāla datu bāzu pārvaldības sistēma, ar kuru varat droši un droši pārvaldīt visus uzņēmuma datus. Lai piekļūtu Windows SQL Server 2012 Standard, ir nepieciešamas tā...
€29,90 *

SQL Server 2012 versijas jaunās funkcijas un optimizācijas

Svarīgākie jauninājumi SQL Server 2012 versijā ietver veiktspējas optimizāciju SharePoint Services, kas atbalsta lietotājus ar CAL sadarbībā un uzdevumu koordinēšanā un pārvaldībā.

SQL Server 2012 ar vienmēr ieslēgtām pieejamības grupām nodrošina jaudīgu augstas pieejamības risinājumu, kas atbalsta arī ātru atkopšanu pēc avārijas, izmantojot līdz pat deviņām pieejamības replikām un vairākas avārijas pārslēgšanas metodes.

xVelocity arī palielina SQL servera veiktspēju datu glabāšanai svarīgiem pieprasījumiem, izmantojot divas sastāvdaļas Analysis Services In-Memory Analytics Engine un SQL Server Relational Database Column.

Izmantojot jauno SQL Server datu kvalitātes pakalpojumu (DQS), var izveidot zināšanu datubāzi, ko var izmantot svarīgiem datu kvalitātes uzdevumiem, piemēram, standartizācijai un datu labošanai, paplašināšanai un deduplikācijai. Turklāt SQL Server 2012 ir vēl vairāk uzlabotas tādas funkcijas kā datu tīrīšana un datu saskaņošana. Datu ieraksti tiek attīrīti no dublikātiem vai nekonsekventiem datiem, lai tos varētu izmantot pārskatu sniegšanas pakalpojumos vai datu noliktavas lietojumprogrammās.

Turklāt BI funkcija Power View for SharePoint Server ļauj ne tikai analizēt datus, bet arī veidot ad hoc pārskatus, tostarp datu vizualizāciju.

Kolonnu noliktavas indekss (Transact-SQL) ir pašreizējais standarts lielu tabulu meklēšanai un glabāšanai datu noliktavās. Šim nolūkam, apstrādājot datus, kolonnu noliktavas indekss izmanto uz kolonnām balstītu datu glabāšanu, kas nodrošina līdz pat desmit reižu lielāku vaicājumu veiktspēju salīdzinājumā ar uz rindām balstītu glabāšanu. Izmantojot klienta piekļuves licenci, semantiskā meklēšana biznesa izlūkošanai paplašina esošo pilnteksta meklēšanas funkciju ar jaunām meklēšanas iespējām, kas sniedzas tālāk par meklēšanu pēc atslēgvārdiem: Tā meklē dokumentu līdzības, analizējot to nozīmi.

Turklāt SQL Server 2012 piedāvā vēl ciešāku mākoņrisinājuma SQL Azure integrāciju, ar kuru vietējās datubāzes var sinhronizēt un padarīt pieejamas internetā. SQL Azure tiek pārvaldīta SQL Server Management Studio.

SQL Server 2012 Standard Edition jau nodrošina darbiniekiem, kuriem ir Lietotāja vai Ierīces CAL, daudzas funkcijas, ko izmantot ikdienas darbā, kā arī plašus administrēšanas rīkus, lai tiktu izpildītas arī mazākiem uzņēmumiem un organizācijām raksturīgās prasības, tostarp attiecībā uz virtualizāciju un datu drošību.

SQL Server 2012 versijas servera licenci un individuālās piekļuves licences no Wiresoft varat iegādāties par īpaši izdevīgu cenu. Wiresoft ir jūsu kompetents partneris, kas jums sniegs konsultācijas par elastīgu un izmaksu ziņā izdevīgu SQL Server 2012 licencēšanu. Zemāk atradīsiet plašāku informāciju par to, kā varat īpaši ekonomiski aprīkot savu uzņēmumu ar Microsoft CAL, lai izmantotu visas SQL funkcijas.

Vienkārši un ekonomiski licencējiet SQL Server 2012 Standard Edition of Windows ar CAL Wiresoft vietnē

Neatkarīgi no tā, vai jums jau pieder SQL Server 2012 standarta izdevuma licence un vēlaties segt vai papildināt savu vajadzību pēc CAL, vai arī vēlaties no Wiresoft iegādāties pilnu servera licences un CAL komplektu - mūsu plašajā programmatūras klāstā ir visas nepieciešamās licences. Izmantojot Microsoft SQL Server 2012 standarta versiju, jūs izvēlaties izmēģinātu un pārbaudītu Microsoft SQL datubāzes sistēmas versiju, kurā ir iekļautas daudzas svarīgas funkcijas, kas optimizētas biznesa izlūkošanai. Zemāk atradīsiet visu svarīgāko informāciju par pielāgoto licencēšanu.

Microsoft CAL licencēšanas modelis SQL Server 2012

Līdz ar SQL Server 2012 versiju Microsoft ir mainījis iepriekš piemērojamos licencēšanas rādītājus. Tas nosaka, kādi licenču veidi ir pieejami katram servera izdevumam. Iepriekšējā licencēšana pēc procesoriem ir aizstāta ar licencēšanu pēc kodoliem, tāpēc tagad katrs servera kodols ir jālicencē atsevišķi. Šis licencēšanas veids galvenokārt attiecas uz Enterprise Editions. SQL Server 2012 standarta izdevums ir vienīgais, kas pircējam piedāvā iespēju vai nu licencēt serveru kodolus, vai izvēlēties alternatīvu licencēšanas veidu, kas sastāv no servera licences un klienta piekļuves licencēm.

Iespēja izvēlēties vienu no divām alternatīvām, licencējot SQL Standard Edition, ņem vērā to, ka maziem un vidējiem uzņēmumiem var būt mazāks servera pakalpojumu lietotāju skaits, taču to prasības attiecībā uz virtualizācijas iespējām un servera veiktspēju ir salīdzināmas ar lielo uzņēmumu un organizāciju prasībām.

Tomēr lielākajai daļai uzņēmumu ar samērā nelielu darbinieku skaitu parasti ir mazākas prasības attiecībā uz SQL pakalpojumu funkcionālo apjomu un mērogojamību. Šādām vajadzībām servera/CAL licencēšanas modelis parasti ir izdevīgāka licencēšanas iespēja, turklāt nav jāatsakās no būtiskām SQL Server 2012 funkcijām.

SQL licencēšana 2012. gada standarta izdevums ar CAL

Lai pārliecinātos, ka jūsu lēmums aprīkot uzņēmuma serverus ar CAL licencēšanas modeli patiešām atbilst ikdienas biznesa prasībām, ieteicams noteikt tipiskās darba slodzes, kā arī to darbinieku skaitu, kuri regulāri piekļūst serverim.

Tādējādi servera/CAL licencēšanas modeli ar vienreizējām Wiresoft CAL var pilnībā elastīgi un individuāli pielāgot jūsu uzņēmumam, lai jūs patiešām iegādātos tikai tik daudz CAL, cik jums patiešām nepieciešams. Tādējādi jūs izvairīsieties no nevajadzīgām izmaksām un iegūsiet pareizu un vienlaikus efektīvu licencēšanu. Turklāt, ja palielinās to darbinieku skaits, kuri izmanto SQL servera pakalpojumus, jūs jebkurā laikā varat no mums iegādāties papildu individuālās licences licenču licences.

Kā darbojas SQL Server 2012 servera/CAL licencēšana?

Licencēšana uz serveri plus CAL nošķir SQL Server programmatūras ieviešanu un atbilstošo pakalpojumu izmantošanu, ko veic lietotājs. Standarta izdevuma SQL Server 2012 gadījumā, tāpat kā citu salīdzināmu serveru programmatūru gadījumā, vispirms ir jālicencē uzņēmuma serveris(-i). Šajā servera licencē ir iekļautas arī divas CAL kā divas lietotāja vai ierīces licences, kas ir paredzētas tikai administratoriem, lai tie varētu pieteikties serverim un veikt tipiskus IT administrēšanas uzdevumus. Lai izmantotu visas faktiskās funkcijas un pakalpojumus, ko SQL Server 2012 piedāvā lietotājiem, pat administratoriem, piemēram, darbiniekiem, katram ir nepieciešama papildu klienta piekļuves licence.

Tipiskas atšķirības starp lietotāja licences licencēm un ierīces licences licencēm SQL Server 2012 lietojumprogrammai

Klientu piekļuves licences ir divu veidu: no vienas puses, kā lietotāja CAL, kas dod tiesības piekļūt tieši vienam lietotājam, un, no otras puses, kā ierīces CAL, ar kuru tiek licencēta tieši viena gala ierīce. Tādējādi lietotāja CAL un ierīces CAL ir divi dažādi licences produkti. Tas nozīmē, ka lietotāja CAL nevar izmantot kā ierīces CAL vai otrādi. Tāpat pēc tam, kad licence ir izsniegta lietotājam vai gala ierīcei, to nevar atkārtoti reģistrēt (licencēt) citam lietotājam vai citai gala ierīcei.

Turklāt CAL var vai drīkst izmantot tikai savā uzņēmumā. Tāpēc lietotājs nevar pieteikties cita uzņēmuma serverim, izmantojot savu CAL.

No otras puses, klientu piekļuves licences lietotājiem un ierīcēm neatšķiras vai atšķiras tikai nenozīmīgi funkciju vai pakalpojumu klāsta ziņā. Tomēr tie ir divi dažādi veidi, kā piekļūt SQL Server funkcijām. Abus CAL veidus var kombinēt pēc vajadzības, lai paralēli varētu licencēt gan lietotājus, gan ierīces. Tālāk ir sniegts īss lietotāja un ierīces CAL priekšrocību salīdzinājums.

SQL Servera ierīces CAL

Microsoft SQL Server 2012 ierīces CAL licencē vienu galiekārtu, lai izmantotu atbilstošos servera pakalpojumus. Nav svarīgi, vai tas ir galddators, piezīmjdators vai planšetdators, vai pat mobilais tālrunis, kurā darbojas operētājsistēma Windows. Tādējādi jebkurš darbinieks, kuram ir atļauja izmantot šo licencēto ierīci, var piekļūt SQL Server 2012 Standard pakalpojumiem un datiem.

Tāpēc licencēšana ar ierīces CAL ir īpaši piemērota, ja darbstacijas izmanto ļoti dažādi darbinieki organizācijā, piemēram, maiņu darbā vai saistībā ar projektiem.

SQL Server lietotāja piekļuves licence

Savukārt Microsoft SQL Server 2012 lietotāja licences licencē vienmēr ir autorizēts tieši viens definēts lietotājs, kurš var piekļūt SQL Server 2012 pakalpojumiem vai datiem. Atšķirībā no Device CAL to var izdarīt, izmantojot jebkuru ar Windows saderīgu galiekārtu - neatkarīgi no tā, vai tas ir galddators, planšetdators, klēpjdators vai mobilais tālrunis - un no jebkuras vietas, pat atrodoties kustībā.

Tāpēc lietotāja piekļuves licence ir īpaši izdevīga tiem darbiniekiem, kuri regulāri izmanto ļoti dažādus datorus un atrodas ne tikai uzņēmuma atrašanās vietā, bet arī izmanto gala ierīces uz vietas vai mājas birojā.

Microsoft SQL Server 2012 CAL - īpaši lēti Wiresoft vietnē

Wiresoft par īpaši izdevīgu cenu piedāvā ierīču CAL, kā arī lietotāja CAL SQL Server 2012 Standard-Edition. Tās vienmēr ir oriģinālās Eiropas Microsoft licences, kas nāk no Eiropas uzņēmumiem un nav izmantotas, tāpēc ir 100% izmantojamas. Wiresoft komanda ir rūpīgi pārbaudījusi visu veikalā pieejamo CAL autentiskumu.

Iegādājoties licenci no Wiresoft, jūs kā klients varat būt pārliecināts, ka iegādājaties pilnībā lietojamas CAL. Turklāt saskaņā ar Eiropas Kopienu Tiesas nolēmumu ir pilnīgi likumīgi pārdot un iegādāties programmatūras produktus, piemēram, serveriem, kā arī CAL.

Arī jūs varat gūt labumu no cenas priekšrocības, ko Wiresoft jums nodrošina ar CALS for SQL Server 2012, kā arī citām Microsoft programmatūras klienta piekļuves licencēm. Daudzi mūsu iepriekšējie apmierinātie klienti uzticas ne tikai Wiresoft programmatūras kvalitātei, bet arī mūsu ekspertu konsultācijām. Lai uzzinātu, kā arī visizdevīgāk licencēt savu serveri ar CAL, vienkārši sazinieties ar mums, lai saņemtu konsultāciju, labprāt arī tērzējot.