Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE
VMware vRealize Operations 7 Enterprise: operāciju optimizēšana uzņēmuma līmenī VMware vRealize Operations 7 Enterprise ir vadošais risinājums IT infrastruktūras pārvaldībai un uzraudzībai uzņēmuma līmenī. Šajā īsajā produkta aprakstā...
€11 342,90 *

VMware vRealize - jūsu risinājums mākoņu pārvaldībai un automatizācijai

VMware vRealize ir visaptverošs mākoņa pārvaldības rīku komplekts, kas ļauj organizācijām efektīvi pārvaldīt un automatizēt savus mākoņa resursus. Šajā rakstā uzzināsiet, kāpēc VMware vRealize ir izšķiroša nozīme mākoņu orķestrēšanā un automatizācijā.

VMware vRealize galvenās sastāvdaļas

  1. vRealize Automation: šis modulis ļauj automatizēt izvietošanas un konfigurēšanas uzdevumus, lai palielinātu mākoņu nodrošināšanas efektivitāti un konsekvenci.
  2. vRealize Operations: Tas ir jaudīgs monitoringa un pārvaldības rīks, kas nodrošina reāllaika ieskatu par mākoņa resursu veiktspēju un jaudu.
  3. vRealize Log Insight: Šis modulis atvieglo žurnālu pārvaldību un problēmu novēršanu, nodrošinot visaptverošu žurnālu analīzi un ērti lietojamus paneļus.
  4. vRealize Business for Cloud: tas ir izmaksu pārvaldības rīks, kas palīdz organizācijām izsekot, optimizēt un plānot mākoņa resursu izdevumus.

VMware vRealize priekšrocības

  • Lielāka efektivitāte: automatizējot procesus un optimizējot resursu izmantošanu, vRealize ļauj ievērojami palielināt efektivitāti.
  • Mērogojamība: Organizācijas var viegli mērogot savu mākoņu infrastruktūru, lai apmierinātu augošās prasības.
  • Izmaksu ietaupījums: VRealize izmaksu pārvaldības funkcijas palīdz organizācijām pārraudzīt un samazināt mākoņa izdevumus.

Jaunākie atjauninājumi un funkcijas

VMware vRealize tiek nepārtraukti atjaunināts, lai atbilstu mainīgajām mākoņa izmantošanas vajadzībām. Jaunākie atjauninājumi ietver:

  • Vairāku mākoņu pārvaldība: vRealize atbalsta mākoņu resursu pārvaldību vairākās vidēs, tostarp publiskajos, privātajos un hibrīdajos mākoņos.
  • Mākslīgais intelekts (AI): Mākslīgā intelekta tehnoloģiju integrācija, lai uzlabotu veiktspējas uzraudzību un problēmu novēršanu.
  • Uzlabota automatizācija: uzlabotas automatizācijas iespējas, lai paātrinātu izvēršanu un automatizētu uzdevumus.

VMware vRealize ir būtisks risinājums organizācijām, kas vēlas efektīvi pārvaldīt un automatizēt mākoņa resursus. Ar jaunākajiem atjauninājumiem un funkcijām vRealize joprojām ir galvenais mākoņu orķestrācijas un automatizācijas komponents mūsdienu uzņēmumā.

Kategorijas