Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 USER CAL
Microsoft Windows Server 2008 R2 User-CAL Pasūtiet Microsoft Windows Server 2008 R2 lietotāja CAL par izdevīgu cenu! Izmantojot servera Windows Server 2008 versiju, varat uzlabot saziņu ar attālinātajiem un filiālēm un, izmantojot...
€3,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 DEVICE CAL
Microsoft Windows Server 2008 R2 Device-CAL Pasūtiet Device-CAL savam Microsoft Windows Server 2008 serverim par izdevīgu cenu! Izmantojot Windows Server 2008 versiju, varat uzlabot saziņu ar attālinātajiem un filiālēm un, izmantojot...
€3,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 DEVICE CAL
Microsoft Windows Server 2008 Device-CAL Pasūtiet Device-CAL savam Microsoft Windows Server 2008 par izdevīgu cenu! Izmantojot servera Windows Server 2008 versiju, varat uzlabot saziņu ar attālinātajiem un filiālēm un, izmantojot...
€3,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 USER CAL
Microsoft Windows Server 2008 User-CAL Pasūtiet Microsoft Windows Server 2008 User-CAL par izdevīgu cenu! Izmantojot servera Windows Server 2008 versiju, varat uzlabot saziņu ar attālinātajiem un filiālēm un, izmantojot BranchCache,...
€3,90 *

Atšķirības starp Windows Server 2008 un Windows Server 2008 2. versiju

Kā jau norādīts, Windows Server 2008 R2 nav optimizēta Server 2008 versija, bet gan neatkarīga serveru sistēmas programmatūra, kurā izmantota jauna operētājsistēmas Windosw versija. Līdz ar to tika pārdēvēti arī daži centrālo funkciju nosaukumi, galvenokārt termins "Terminal" tika aizstāts ar terminu "Remote". Termināla pakalpojumi no Windows Server 2008 tagad tiek saukti par attālās darbvirsmas pakalpojumiem, termināla pakalpojumu RemoteApp tagad ir RemoteApp, termināla pakalpojuma vārtejs kļūst par attālās darbvirsmas vārteju un termināla pakalpojumu sesiju starpnieks tiek saukts par attālās darbvirsmas savienojumu starpnieku. Nozīmīgākie jauninājumi ir īsi aprakstīti turpmāk.

Hyper-V 2.0 piedāvā optimizētu virtualizāciju

Hyper-V, kas jau ir iekļauta operētājsistēmā Windows Server 2008, ir būtiski uzlabojumi, ko piedāvāt R2 versijā: Jaunās klastera izveides funkcijas tagad ļauj pārvietot virtuālos serverus uz citiem resursdatoriem, kamēr tie darbojas - to sauc arī par tiešo migrāciju. Tādējādi lietotāji var turpināt piekļūt serverim bez ierobežojumiem savā darbā. Failover klasteru veidošana ir iespējama arī Hyper-V 2.0 - atkarībā no Windows Server 2008 R2 Edition.

Koplietošanas kopu koplietojamie apjomi virtuālo serveru administrēšanai

Izmantojot kopu koplietošanas kopumu (Cluster Shared Volumes, CSV), Windows Server 2008 R2 tagad ir iespējams nodrošināt vairākas virtuālās mašīnas ar vienu loģiskās vienības numuru, izmantojot hipervizoru. Tas atvieglo augsti pieejamu virtuālo vidu glabāšanas pakalpojumu administrēšanu, jo tām vairs nav nepieciešams atsevišķs LUN. Izmantojot kopu koplietošanas koptāmjus, vairāki mezgli var piekļūt vienam diskam vienlaicīgi.

Turklāt dinamiskā I/O ievērojami palielina servera pieejamību. Šī funkcija nodrošina iespēju automātiski maršrutēt datu plūsmu caur citu mezglu klastera mezgla atteices gadījumā.

Virtuālo darbvirsmu infrastruktūra (VDI)

Windows Server 2008 R2 operētājsistēmā Hyper-V 2.0 tagad piedāvā arī iespēju padarīt darbvirsmas lietotājiem pieejamas virtuālajā vidē, izmantojot optimizētu attālās darbvirsmas protokolu (RDP) ar prezentācijas virtualizāciju. Šī funkcija ir RemoteApps sastāvdaļa, un tās priekšrocība ir arī tā, ka atsevišķas lietojumprogrammas var virtualizēt un izmantot kā parasti instalētas programmas.

PowerShell 2.0 - plašāka CMDlets darbības joma

Jaunā 2.0 versija PowerShell operētājsistēmā Windows Server 2008 R2 tagad satur vairāk nekā 240 CMDlets (Command-Let). Turklāt tagad ir iespējams konfigurēt un pārvaldīt Hyper-V ne tikai lokāli, bet arī tīklā, izmantojot PowerShell. Tam ir grafiskā lietotāja saskarne, ar kuras palīdzību var izveidot skriptus.

DirectAccess operētājsistēmai Windows Server 2008 R2

DirectAccess tagad piedāvā jaudīgu, aizsargātu VPN savienojumu ar uzņēmuma tīklu operētājsistēmā Windows Server 2008 R2. Vēl pirms lietotājs piesakās, DirectAccess izveido tuneli, tiklīdz ir pieejama piekļuve internetam. Šī funkcija galvenokārt attiecas uz piekļuvi, izmantojot piezīmjdatoru ārpus uzņēmuma tīkla, kas līdz šim bija viens no lielākajiem drošības trūkumiem, kurš tādējādi ir novērsts. Attālinātos klientus ar DirectAccess var konfigurēt tikpat droši kā stacionāros uzņēmuma datorus.

Microsoft Windows Server 2008 licencēšanas modelis ar CAL licencēm

Atkarībā no servera versijas Microsoft piedāvā dažādas licencēšanas iespējas.

Tas nozīmē, ka, piemēram, Windows Server 2008 un Server 2008 R2 standarta versijas sastāv no divām sastāvdaļām: servera licences, kas ļauj instalēt programmatūras funkcijas un pakalpojumus uzņēmuma serverī, un vienas vai vairākām klienta piekļuves licencēm (CAL), kas ļauj atsevišķiem lietotājiem izmantot šos pakalpojumus.

Īpaši bieži instalētās Windows Server 2008 R2 versijas Standard un Enterprise ir alternatīvi pieejamas ar servera licencēm papildus procesoru licencēšanai. Šajā gadījumā serveru esošo procesoru un CPU kodolu skaitam nav nozīmes.

Šī licencēšanas modeļa priekšrocība galvenokārt ir tā, ka to var izmantot mazāki vai vidēji lieli uzņēmumi ar mazāku lietotāju skaitu, lai piekļūtu servera programmatūras rīkiem un funkcijām. Tas ir tāpēc, ka atbilstošo CAL skaits šeit ir mērogojams pēc nepieciešamības, lai jums būtu jāiegādājas tikai tieši tik daudz CAL, cik faktiski nepieciešams jūsu darbiniekiem.

Lietotāja vai ierīces CAL pievienošana Windows Server 2012 un 2012 R2 versijām

Licencējot ar licencēm CAL, Microsoft arī izšķir divu veidu licences: klienta piekļuves licences lietotājam un licences galīgajai ierīcei ar Windows. Tādējādi attiecīgā CAL ir viena licence, kas vienmēr ļauj tikai vienam lietotājam vai gala ierīcei piekļūt attiecīgajai licencētajai Windows Server versijai.

Šī atšķirība starp CAL, kas balstītas uz lietotāju, un CAL, kas balstītas uz ierīci, nozīmē, ka pirms attiecīgo individuālo licenču iegādes jums ir skaidri jāzina, cik daudz katra CAL tipa licenču jums ir nepieciešams. Tas ir tāpēc, ka pēc tam, kad piekļuves licence ir piešķirta konkrētam lietotājam vai ierīcei, to nevar vēlāk nodot citam lietotājam vai ierīcei. Tāpat nav iespējams lietot lietotāja CAL kā ierīces CAL vai otrādi.

Tomēr vienā uzņēmumā ir iespējams apvienot abu veidu licences, lai piekļūtu Windows serverim. Tādējādi jūsu kopējais nepieciešamais CAL skaits tiek aprēķināts no šādām summām

To lietotāju un galiekārtu summa, kuriem ir atļauts izmantot servera programmatūru. Šādā veidā Microsoft novērš piekļuvi servera pakalpojumiem ierīcēm vai lietotājiem, kuriem nav atbilstošas CAL licences, tādējādi aizsargājot sensitīvus datus no svešiniekiem vai personām, kurām nav atļauts tiem piekļūt.

Katram klienta piekļuves licences veidam ir īpašas priekšrocības, tāpēc licences iegādi var ietekmēt viens vai vairāki turpmāk aprakstītie faktori.

Lietotāja CAL operētājsistēmai Windows Server 2008 vai 2008 R2

Viena lietotāja licences licencē Windows Server 2008 / R2 ir nodrošināta piekļuve visām programmatūras servera funkcijām tieši vienam lietotājam. Tā kā lietotāja klienta piekļuves licence ir piesaistīta vienai personai, šī persona tajā pašā laikā var brīvi izvēlēties galiekārtu, ko tā izmanto, lai piekļūtu serverim.

Lietotāja CAL priekšrocība ir tā, ka tas ļauj piekļūt uzņēmuma serverim ļoti dažādās vietās - neatkarīgi no tā, vai no stacionāra datora darba vietā uzņēmumā vai no mobilās gala ierīces ceļā, piemēram, izmantojot viedtālruni vai klēpjdatoru pie klienta, mājas birojā vai citā uzņēmuma vietā. Tāpēc, izmantojot lietotāja CAL, galvenā uzmanība tiek pievērsta Windows Server 2008 / R2 pakalpojumu izmantošanai neatkarīgi no atrašanās vietas un ierīces.

Windows Server 2008 vai 2008 R2 ierīces CAL

Windows Server 2008 / 2008 R2 vienotajai ierīces licences licencei Windows Server 2008 / 2008 R2 ir arī noteiktas priekšrocības, kas īpaši izpaužas, ja vairāki darbinieki servera pakalpojumiem piekļūst kopā, bet pārmaiņus. Tāpēc šī tikai ar ierīci saistītā klienta piekļuves licence ir derīga tikai vienai gala ierīcei, kas tādējādi saņem piekļuves tiesības Windows Server 2008 vai R2. Nav svarīgi, kāda veida ierīce ir, ja vien tajā ir iespējota operētājsistēma Windows. Tāpat nav svarīgi, vai tas tiek izmantots uzņēmumā vai mobilajā ierīcē. Ierīces CAL priekšrocības ir īpaši tad, ja darbiniekiem nav nepieciešams piekļūt serverim visu laiku, bet tikai maiņu darbā vai ierobežotu projektu kontekstā.

Pareizais lēmums: Ierīces CAL vai lietotāja CAL - vai kombinācija?

Tāpēc, izvēloties pareizās klienta piekļuves licences, var ietaupīt licencēšanas izmaksas. Tomēr bieži vien nav skaidras izvēles, kura CAL vislabāk atspoguļo darba struktūras - ierīces CAL vai lietotāja CAL. Tad vislielākās priekšrocības sniedz abu licenču veidu kombinēta iegāde. Abu klienta piekļuves licenču apvienošana tehniski nav problēma, lai gan, kā jau minēts, pašas CAL licences nevar pārslēgt.

Lietotāju un ierīču licences licencēm Windows Server 2008 un 2008 R2 - par īpašu cenu Wiresoft veikalā

Ja vēlaties papildināt savu vajadzību pēc Windows Server 2008 vai Windows Server 2008 R2 lietotāju vai ierīču piekļuves licencēm, Wiresoft ir jūsu kompetents licencēšanas partneris. Mēs jums sniegsim ieteikumus par to, kādas CAL licences jūsu Windows Server sistēmai ir īpaši nepieciešamas, un jūs tās varat iegādāties kā ērtas individuālas licences. Tas ļauj ietaupīt daudz naudas, salīdzinot ar licenču komplektiem, jo jums ir iespēja iegādāties papildu CAL - gan ierīces, gan lietotāja CAL. Tas nozīmē, ka jūsu Windows Server sistēma vienmēr ir licencēta pēc pasūtījuma - bez liekām izmaksām.

Visas Microsoft Server Client Access licences ir oriģināli Microsoft produkti, un Wiresoft piedāvā tās par īpaši izdevīgām cenām. Jo ar mums jūs gūsiet labumu no cenas priekšrocības, ko sniedz lietota oriģināla programmatūra, kas ir iegādāta no Eiropas uzņēmumiem un ir pārbaudīta, lai noteiktu tās autentiskumu, un tāpēc ir 100% izmantojama jūsu uzņēmumā vai organizācijā. Daudzi mūsu klienti jau ir atzinuši, ka Microsoft programmatūras licenču iegāde no Wiresoft ir ekonomiski izdevīga. Papildus Windows Server 2008 un Windows Server 2008 R2 licenču CAL klāstam šeit atradīsiet arī daudzas citas Microsoft serveru licences. Ja jums ir kādi jautājumi par licencēšanu ar Microsoft Server 2008 vai 2008 R2 versijas licencēm, vienkārši sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai šeit tērzēšanas sadaļā.