Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 STANDARD MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 STANDARD
Microsoft Windows Server 2008 Windows Server 2008 ir tiešs Microsoft 2003 servera versijas pēctecis. "Longhorn", kā ir neoficiālais sistēmas programmatūras nosaukums, ietver ne tikai daudzus uzlabojumus salīdzinājumā ar vecāko...
€53,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 STANDARD MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 STANDARD
Microsoft Windows Server 2008 R2 Windows Server 2008 ir tiešs Microsoft 2003 servera versijas pēctecis. "Longhorn", kā ir neoficiālais sistēmas programmatūras nosaukums, ietver ne tikai daudzus uzlabojumus salīdzinājumā ar vecāko...
€53,90 *

Microsoft Windows Server 2008: serveru tehnoloģiju ēra

Ievads Windows Server 2008

Windows Server 2008 iezīmē nozīmīgu posmu Microsoft Windows Server produktu līnijas attīstībā. Līdz ar tās iznākšanu tika ieviesti daudzi uzlabojumi un jaunas funkcijas, kas ir ļoti svarīgas uzņēmumiem un IT speciālistiem un turpina ietekmēt serveru tehnoloģijas mūsdienās.

Ar ko Windows Server 2008 ir īpašs?

Windows Server 2008 kā Windows Server 2003 pēctecis ir balstīts uz esošajām funkcijām, vienlaikus ieviešot inovatīvas funkcijas, piemēram, uzlabotas drošības, pārvaldības un virtualizācijas iespējas, kas lika pamatus turpmākai attīstībai.

Windows Server 2008 galvenās iezīmes

Uzlabota drošība un pārvaldība

Windows Server 2008 ieviesa tikai nolasāmā domēna kontrollera (RODC) un servera kodola instalēšanas iespējas, kas nodrošināja jaunus veidus serveru drošībai un pārvaldībai.

Tikai lasīšanai domēna kontrolieris (RODC)

RODC piedāvāja drošu veidu, kā nodrošināt Active Directory pakalpojumus augsta riska vietnēm, nepieļaujot rakstīšanas piekļuvi Active Directory.

Virtualizācijas attīstība

Līdz ar Windows Server 2008 pirmo reizi tika ieviesta Hyper-V virtualizācijas tehnoloģija kā operētājsistēmas neatņemama sastāvdaļa.

Hyper-V

Hyper-V aizsāka jaunu laikmetu Windows virtualizācijas jomā, uzlabojot resursu izmantošanas efektivitāti un vienlaikus palielinot virtuālo mašīnu izolāciju.

Jaunas tīkla funkcijas

Tīkla piekļuves aizsardzība (NAP) un uzlabotie termināla pakalpojumu vārti bija tikai dažas no tīkla funkcijām, kas tika uzlabotas Windows Server 2008.

Tīkla piekļuves aizsardzība (NAP)

NAP bija jauna drošības funkcija, kas pārbaudīja tīkla klientu veselības stāvokli, pirms tiem tika piešķirta piekļuve tīkla resursiem, nodrošinot papildu aizsardzības līniju pret nedrošām ierīcēm.

Windows Server 2008 nozīme šodien

Mantojums un uzturēšana

Windows Server 2008 ir oficiāli beidzies tā dzīves cikls, kas nozīmē, ka Microsoft vairs nepiedāvā regulāru atbalstu. Organizācijām ir svarīgi pāriet uz jaunākām versijām, lai samazinātu drošības riskus.

Atbalsts un migrācija

Organizācijām vajadzētu pāriet uz jaunākām versijām, lai turpinātu saņemt drošības atjauninājumus un tehnisko atbalstu, vienlaikus gūstot labumu no jaunākajām tehnoloģijām.

Windows Server 2008 bija revolucionārs produkts, kas bruģēja ceļu turpmākajiem jauninājumiem serveru tehnoloģiju jomā. Šeit sniegtajā kategorijas tekstā sniegts visaptverošs pārskats par sistēmu, tās galvenajām funkcijām un tās nozīmi mūsdienās.

Kategorijas