Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2019 Professional Plus - visām biznesa profesionāļu vajadzībām Pašreizējais Office Suite 2019. gada versijā piedāvā profesionāliem lietotājiem (papildus Home & Business, Professional un Standard), īpaši izdevumā...
€118,90 *
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD
Microsoft Office 2019 Standard - izdevums profesionāliem lietotājiem Microsoft Office 2019 ir jaunākā pārbaudītās produktivitātes programmatūras versija, kas paredzēta tekstu un aprēķinu izveidei un projektēšanai, kā arī to pārskatāmai...
€109,90 *

Office 2019: pārbaudīts komplekts produktīvam darbam

Kategorijā Office 2019 mēs piedāvājam pārbaudīto un uzticamo Microsoft Office komplektu, kas joprojām piedāvā lielisku risinājumu biroja lietojumprogrammām. Šajā rakstā sniegsim jums visaptverošu pārskatu par Office 2019 un izskaidrosim šī pārbaudītā komplekta priekšrocības jūsu produktivitātei un efektivitātei.

Ko piedāvā Office 2019?

Pārbaudītas lietojumprogrammas to labākajā kvalitātē

Office 2019 ietver tādas pazīstamas lietojumprogrammas kā Microsoft Word, Excel, PowerPoint un Outlook, kas optimizētas to jaunākajā versijā, lai jūs varētu strādāt raiti un efektīvi.

Nav atkarības no mākoņa

Viena no galvenajām atšķirībām no jaunākajiem Office abonementiem ir tā, ka Office 2019 nav nepieciešams pastāvīgs interneta savienojums. Tas nozīmē, ka dokumentus un datus varat saglabāt lokāli, nepaļaujoties uz mākoni.

Kāpēc izvēlēties Office 2019?

Vienreizējs pirkums, pastāvīga lietošana

Atšķirībā no Office abonementiem Office 2019 ir vienreizējs pirkums. Jūs maksājat vienu reizi un varat lietot komplektu pastāvīgi bez ikmēneša abonēšanas maksas.

Maksimāla datu aizsardzības kontrole

Izmantojot Office 2019, jūs saglabājat pilnīgu kontroli pār saviem datiem un datu aizsardzības vadlīnijām, jo jums nav jāpaļaujas uz mākoņdatošanu.

Nav pastāvīgu atjauninājumu un izmaiņu

Office 2019 piedāvā stabilitāti un konsekventas lietotāja saskarnes bez pastāvīgiem atjauninājumiem un izmaiņām, kas jūs iztraucē no darba plūsmas.

Secinājums

Office 2019 ir ideāla izvēle ikvienam, kas meklē pārbaudītu un uzticamu biroja komplektu, neuzliekot saistības par regulāru abonēšanas maksu. Pateicoties pazīstamām lietojumprogrammām, maksimālai datu aizsardzības kontrolei un stabilai darba videi, Office 2019 ir augstākās klases risinājums tiem, kas vēlas palielināt savu produktivitāti.

Neatkarīgi no tā, vai esat students, profesionālis vai uzņēmuma īpašnieks, Office 2019 nodrošina jums nepieciešamos rīkus, lai efektīvi strādātu un radītu profesionālus dokumentus, prezentācijas un izklājlapas. Ieguldiet līdzekļus Office 2019 un izbaudiet šī pasaules klases biroja lietojumprogrammu komplekta pārbaudīto veiktspēju un uzticamību. Izmantojot Office 2019, jūs varat efektīvi veikt darbu, vienlaikus saglabājot pilnīgu kontroli pār saviem datiem. Tas ir rentabls un stabils risinājums tiem, kas meklē pārbaudītu biroja programmu komplektu bez abonēšanas maksas. Palieliniet savu produktivitāti un investējiet Office 2019, lai izmantotu šīs pārbaudītās biroja programmatūras pazīstamās lietojumprogrammas un daudzās priekšrocības.

Kategorijas