Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2019 Professional Plus - visām biznesa profesionāļu vajadzībām Pašreizējais Office Suite 2019. gada versijā piedāvā profesionāliem lietotājiem (papildus Home & Business, Professional un Standard), īpaši izdevumā...
€57,90 *
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD
Microsoft Office 2019 Standard - izdevums profesionāliem lietotājiem Microsoft Office 2019 ir jaunākā pārbaudītās produktivitātes programmatūras versija, kas paredzēta tekstu un aprēķinu izveidei un projektēšanai, kā arī to pārskatāmai...
€53,90 *

Microsoft Office 2019 operētājsistēmai Windows

Salīdzinot ar iepriekšējo versiju, jaunā Microsoft Office 2019 versija piedāvā virkni jaunu funkciju, kas padara darbu ar dokumentiem - vienatnē vai komandā - vēl elastīgāku. Pārbaudītais OneDrive nodrošina vienkāršu datu un dokumentu koplietošanu mākonī, lai varētu sadarboties ar dokumentiem starp komandām.

Microsoft ir papildinājis arī tādas pārbaudītas un pārbaudītas Office programmas kā Word, Excel un PowerPoint ar papildu funkcijām, kas piedāvā plašākas iespējas teksta dokumentu, izklājlapu un prezentāciju veidošanā: Programmā Word cita starpā ir pieejama diktēšanas funkcija Microsoft Dictate, kā arī tulkošanas rīks; programmā Excel kā jauns izvēlnes postenis ir pieejams, piemēram, analīzes risinājums "Publicēt Power BI", bet programmā PowerPoint ir pieejamas jaunas animācijas, piemēram, Morph un Zoom.

Turklāt šajās programmās ir pieejami arī fona motīvi - balts, tumši pelēks un melns, jo īpaši pēdējās minētās krāsas ir viegli uztveramas, tādējādi padarot darbu ar ekrānu vēl relaksējošāku.

Jaunajai Office versijai ir nedaudz atšķirīgs izskats salīdzinājumā ar 2016. gada versiju: programmu sākuma lapā tagad ir redzami arī Office faili, kurus lietotāji ir kopīgojuši mākoņa režīmā. Citādi lietotāji var izmantot parasto intuitīvo izvēlnes navigāciju. Programma Microsoft OneNote vairs nav iekļauta, taču to var izmantot operētājsistēmā Windows 10, izmantojot universālo Windows lietotni.

MS Office pakete 2019 ir pieejama arī kā bezsaistes versija

Papildus programmatūras abonementam jaunā Microsoft Office versija ir pieejama arī kā bezsaistes versija instalēšanai. Tas nozīmē, ka lietotāji, kuri dod priekšroku darbam ar Windows programmām lokālā vidē, var izmantot Office 2019 programmatūras paketi kā pastāvīgu bez savienojuma ar mākoni.

Uzņēmumā Wiresoft abas Office 2019 versijas Standard un Professional Plus ir pieejamas atsevišķā variantā. Tās piedāvā vēl plašākas funkcijas salīdzinājumā ar citām versijām un ir īpaši piemērotas pašnodarbinātajiem vai ārštata darbiniekiem, kā arī maziem un lielākiem uzņēmumiem.  

Uzstādīšana, izmantojot Spiediet, lai palaistu

Salīdzinot ar Office 2016, 2019. gada versijā ir izmantota instalēšanas tehnoloģija Click-to-Run (klikšķini un palaid). C2R piedāvā ikmēneša drošības atjauninājumus un samazina tīkla prasības, izmantojot lejupielādes optimizācijas tehnoloģiju.

Visas Office lietojumprogrammas un programmas tiek instalētas automātiski. Tomēr, izmantojot Office izvietošanas rīku, ir iespējams instalēt tikai atsevišķas lietojumprogrammas.

MS Office 2019 atbalsta tikai personālos datorus ar operētājsistēmu Windows 10; Mac datoros jābūt instalētai vienai no trim pēdējām aktuālajām MacOs versijām.

Visas Office 2019 versijas ir pieejamas 32 bitu un 64 bitu versijās. 64 bitu versijai nepieciešami vismaz 4 GB RAM.

Jaunas vispārīgās funkcijas Office 2019 programmās

Office 2019 paketē ir vairākas jaunas funkcijas, kas pieejamas visās versijās, piemēram, Word, Excel un PowerPoint; turklāt atsevišķās programmās ir uzlabotas iespējas teksta apstrādei, analīzēm, veidņu izstrādei u. c. Turpmāk ir īsi izskaidroti svarīgākie no tiem.

Tulkošanas funkcija

Pašreizējās Word, Excel un PowerPoint versijās tagad ir pieejama tulkošanas funkcija; programmā Outlook to var instalēt vēlāk, izmantojot Office AddIn Translator for Outlook. Tā priekšrocība ir tā, ka, lai iztulkotu tekstu vai sadaļu, vairs nav jāizsauc tīmekļa lapa, izmantojot pārlūkprogrammu, bet to var izdarīt uzreiz, izmantojot izvēlni, izvēlni Check > Translate.

Zīmēšana no brīvas rokas

Ar šo rīku varat izveidot un ievietot skices, figūras vai pat matemātiskus attēlojumus no brīvrokas zīmējuma; tas ir iespējams pat bez skārienekrāna, jo programma darbojas arī ar peli.

Kļūdu labošanas atbalsts pieejamības nodrošināšanai

Kļūdu labošanas atbalsts sniedz ieteikumus, kā padarīt dokumentu pieejamu, lai to varētu viegli lasīt un rediģēt cilvēki ar invaliditāti. Tas ir balstīts uz starptautiski saistošiem pieejamības standartiem.

Audio atgriezeniskā saite

Ja ir aktivizēta audioatgriezeniskā saite, tiek nodrošināta skaņa kā apstiprinājums, kad tiek nosūtīts e-pasts vai kad tiek dzēsti objekti vai ievietots saturs. Ir pieejams arī skaņas paziņojums, kad mainītas ekrāna opcijas.

Uzlabots pildspalvas atbalsts skārienierīcēm

Īpaši lietotāji, kuri Office 2019 izmanto arī ierīcē ar skārienjūtīgo ekrānu, izmantojot pildspalvu, gūst labumu no optimizēta atbalsta šim darba veidam. Ir uzlabota ne tikai spiediena intensitāte, bet arī integrēti jauni slīpuma efekti. Tagad izliektas līnijas var zīmēt ar dažādu spiediena intensitāti, tādējādi līnijas platumu vai intensitāti var mainīt, noliecot pildspalvu.

Jaunas funkcijas atsevišķās Office 2019 programmās

Turklāt Office 2019 piedāvā vairākas jaunas funkcijas atsevišķās programmās, tostarp:

Word 2019: uz vektoriem balstītu piktogrammu ievietošana

Jaunākajā Word versijā tagad ir iespēja tekstā ievietot vektoru grafikas vai ikonas. Atlasē Piktogrammas ir iekļautas dažādas mērogojamas grafikas, kuras ar vienu klikšķi var ievietot Word dokumentā un palielināt, nezaudējot kvalitāti.

Turklāt tagad ir iespējams paslēpt rediģēšanas joslas un parādīt tekstu visā ekrānā, kas veicina koncentrēšanos lasīšanas laikā.

Excel 2019: jaunas datu analīzes funkcijas un diagrammu veidi

Papildus jaunajām datu analīzes funkcijām Excel ir paplašināts, iekļaujot vairāk diagrammu veidu, piemēram, pārskatāmas piltuves diagrammas, lai attēlotu pārdošanas cauruļvadus un pārdošanas piltuves, kā arī 2D kartes, lai precīzi vizualizētu ģeogrāfiskos datus.

PowerPoint 2019: 3D objektu animācijas

Office 2019 tagad piedāvā iespēju ievietot un rediģēt 3D objektus no tiešsaistes galerijas vai darbvirsmas Office dokumentos. Jo īpaši PowerPoint programmā šim nolūkam ir pieejamas tādas funkcijas kā morph un zoom, lai tos atdzīvinātu, piemēram, pagrieztu skatu.

2019. gada perspektīva: koncentrēšanās uz būtiskāko

Jaunā funkcija Clutter ir inteliģenta funkcija, kas palīdz lietotājiem pārvaldīt ikdienas e-pastu plūsmu. Clutter automātiski atpazīst, kuri e-pasta ziņojumi ir svarīgi, un pārsūta tos uz iesūtni. Tulkošanas funkcija ir pieejama arī pēc instalēšanas, izmantojot Office papildinājumu Translator for Outlook.

Office 2019 izdevumi Wiresoft

Office 2019 ir piecas versijas - no tām Wiresoft piedāvā Office 2019 Standard un Office 2019 Professional Plus. Šajās divās versijās ir plašākas funkcijas un programmas nekā Home & Student, Home & Business un Professional versijās, turklāt Professional Pro versijā ir iekļautas visas standarta versijas funkcijas.

Microsoft Office 2019 Standard

Programmatūra Office 2019 Standard ir īpaši piemērota uzņēmumiem un privātpersonām, kam ikdienā jāpārvalda sarežģītāki biznesa procesi un uzdevumi.

Šim nolūkam ir pieejamas arī citas praktiskas funkcijas, piemēram, atjauninājumu kontrole vai telemetrijas lietojumprogramma, kā arī grupas politika, termināla pakalpojumi vai RDS un Microsoft Publisher.

Telemetrijas lietotne

Telemetrijas programma Windows Office 2019 Standard ar telemetrijas paneli ir rīks Excel darbgrāmatas formā. Tā ir konfigurēta uzņēmuma datubāzei un tiek izmantota, lai apkopotu datus par Office dokumentu izmantošanu, uzskaiti un integritāti. To var izmantot, lai pārbaudītu uzņēmumam specifisku papildinājumu saderību un optimizētu to lietošanu.

Attālās darbvirsmas pakalpojumi

Izmantojot Office Standard attālās darbvirsmas pakalpojumus (RDS), tādas programmas kā Word, Excel un PowerPoint ir pieejamas kā tīmekļa lietojumprogrammas lietošanai tiešsaistē. Tādējādi licencēta termināļa galvenais lietotājs var izmantot šīs programmas otrā mobilajā ierīcē.

Publikāciju izdevējs

MS Publisher, kas ir pieejams tikai Windows versijā, ir jaudīgs rīks, ko var izmantot, lai pārliecinoši noformētu ne tikai prezentācijas, bet arī iespieddarbus. Izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju, attēli un grafikas tiek importēti tieši Publisher zīmēšanas apgabalā un tur rediģēti.

Microsoft Office 2019 Professional Plus

Pakete Professional Plus nodrošina lietotājus ar visām programmas funkcijām un pakalpojumiem, ko piedāvā Office 2019 izdevums. Tās ietver funkcijas Piekļuve, Skype biznesam, E-pasta saglabāšana, Datu zudumu novēršana, Vietnes pastkastītes, Arhivēšana, Izklājlapu rīki un Uzņēmuma balss. Īpaši jāatzīmē:

Piekļuve prasīgiem biznesa profesionāļiem

Access ir jaudīgs rīks Professional Plus versijā, kas ļauj lietotājiem ne tikai izveidot datu bāzes elastīgām biznesa lietojumprogrammām, bet arī visaptveroši tās pārvaldīt. Ir pieejami daudzpusīgi projektēšanas rīki, lai izstrādātu pielāgotas datu vākšanas un analīzes sistēmas, piemēram, intuitīvi lietojamus statusa pārskatus.

Datu zudumu novēršana (DLP), lai novērstu datu zudumu

Konfidenciālu datu, piemēram, kredītkaršu numuru vai veselības stāvokļa datu, kas arvien biežāk tiek glabāti mākonī, aizsardzība ir svarīgs uzdevums daudziem uzņēmumiem. Datu zuduma novēršana programmā MS Office Professional Plus 2019 nodrošina aizsardzību pret nesankcionētu piekļuvi sensitīviem datiem, kas ir pieejami, piemēram, Exchange Online, SharePoint Online vai OneDrive for Business, kā arī lokāli Word, Excel un PowerPoint failos, vai to zādzību. Tādējādi DLP var izmantot, lai identificētu un uzraudzītu šādus datus un nodrošinātu atbilstību.

Uzņēmuma balss visaptverošai saziņai

Šis Skype for Business risinājums piedāvā visaptverošas funkcijas vienotai saziņai. Enterprise Voice var pieslēgt esošajām tālruņu sistēmām un piedāvā tādas praktiskas funkcijas kā atbildēšanas grupas, zvanu stāvvieta un komandas zvanu pieņemšana un pārvaldība.

Office 2019 sistēmas prasības

Lai datorā varētu pilnībā izmantot Office 2019, tam jāatbilst šādām prasībām: Ieteicamais procesors PC: 1,6 GHz, 2 kodolu procesors: Mac: MacOs (viena no 3 pašreizējām versijām) ar Intel procesoru.

Galvenā atmiņa PC: 2 GB 32bit versijā, 4 GB 64bit versijā: Mac: 4 GB.

Brīva vieta cietajā diskā PC: 4 GB, Mac: 10 GB. Optimālai skatīšanai ekrāna izšķirtspējai jābūt 1280 x 768 pikseļi (PC) vai 1280 x 800 pikseļi (Mac).

Nopirkt Microsoft Office 2019 Editions par zemu cenu pie Wiresoft

Wiresoft vietnē varat atrast MS Office 2019 versijas Standard, kā arī Professional Plus par īpaši zemu cenu kā bezsaistes versiju bez abonēšanas. Abi produkti ir pilnas versijas ar pilnu Microsoft atbalstu, nevis OEM versijas. Wiresoft pārdod tikai oriģinālo Microsoft programmatūru, kas ir neizmantotas un tāpēc bezmaksas licences, kuras nāk no Eiropas uzņēmumiem un kuru autentiskumu un funkcionalitāti ir pārbaudījis Wiresoft. To apliecina mūsu daudzie apmierinātie klienti, kuri uzticas Wiresoft programmatūras produktiem. Ja jums ir kādi jautājumi par to, kura Office 2019 versija vislabāk atbilst jūsu prasībām, sazinieties ar mums.