Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019
Microsoft Sharepoint Server 2019 - jaunas funkcijas Šajā rokasgrāmatā galvenā uzmanība pievērsta Teams, SharePoint un OneDrive iespējām, tostarp dokumentu glabāšanai, sadarbībai, kopīgošanai un sarunām. Lai paveiktu darbu, nav jāizmanto...
€4 213,90 *

Microsoft SharePoint Server 2019: Platforma mūsdienīgam komandas darbam

Pārskats par SharePoint Server 2019

Microsoft SharePoint Server 2019 ir mūsdienīgs risinājums organizācijām, kas meklē stabilu un integrētu sadarbības un informācijas pārvaldības platformu. Kā iepriekšējo versiju pēctece SharePoint Server 2019 balstās uz stabiliem pamatiem un piedāvā jaunas funkcijas, kas atbalsta mūsdienīgus darba veidus un uzlabo lietotāju pieredzi.

Inovācijas SharePoint Server 2019

SharePoint Server 2019 ienes uzlabojumus lietotāja pieredzē, jo īpaši integrācijā ar tādiem mūsdienīgiem pakalpojumiem kā Office 365 un SharePoint Online versija. Tā piedāvā modernāku un intuitīvāku saskarni un uzlabotu mobilo ierīču lietošanas pieredzi, ļaujot lietotājiem piekļūt saturam un sadarboties no jebkuras vietas.

Galvenās funkcijas SharePoint Server 2019

Uzlabots komandas darbs

Uzsvars tiek likts uz komandas darbu, tāpēc SharePoint Server 2019 atvieglo dokumentu un informācijas koplietošanu komandās. Tas atbalsta sadarbību reāllaikā un padara projektu un uzdevumu koordinēšanu vieglāku un efektīvāku.

Mobilā pieredze un lietotāja saskarne

Ievērojami uzlabota mobilā pieredze, nodrošinot labāku atbalstu mobilajām ierīcēm un responsīvā dizaina pieeju. Tagad lietotāji var piekļūt dokumentiem un sazināties, atrodoties kustībā, tādējādi palielinot komandu elastību un reaģēšanas spēju.

Pielāgošana un pārvaldība

Uzlabotas pielāgošanas iespējas

SharePoint Server 2019 ļauj administratoriem padziļināti konfigurēt un pielāgot platformu, lai tā atbilstu konkrētās organizācijas vajadzībām. Izstrādātāji uz platformas bāzes var izveidot jaudīgus risinājumus.

Vienkāršota administrēšana

Platformas administrēšana ir vienkāršota, palīdzot IT komandām strādāt efektīvāk un ietaupīt laiku. Uzlabojumi administrēšanas centrā un pārvaldības rīkos nodrošina lielāku kontroli un atvieglo lietotāju tiesību un drošības iestatījumu pārvaldību.

Drošība un atbilstība

Uzlabotas drošības funkcijas

SharePoint Server 2019 pastiprināti drošības pasākumi ar uzlabotām autentifikācijas metodēm, spēcīgāku šifrēšanu un labākiem veidiem, kā uzraudzīt un nodrošināt atbilstību.

Atbilstības standartu atbalsts

Organizācijas var būt drošas, ka tās ievēro normatīvos standartus, izmantojot SharePoint Server 2019, pateicoties uzlabotām audita iespējām un atbilstības rīkiem.

Kopsavilkums: pievienotā vērtība SharePoint Server 2019

SharePoint Server 2019 piedāvā virkni uzlabojumu, kas padara to par pievilcīgu izvēli organizācijām, kuras meklē modernu un jaudīgu sadarbības un informācijas pārvaldības platformu. Ar uzlaboto lietotāja pieredzi, mobilo pieejamību un spēcīgām drošības funkcijām SharePoint Server 2019 ir būtisks pamatelements organizāciju digitālajai transformācijai.

Kategorijas