Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019
Microsoft Sharepoint Server 2019 - jaunas funkcijas Šajā rokasgrāmatā galvenā uzmanība pievērsta Teams, SharePoint un OneDrive iespējām, tostarp dokumentu glabāšanai, sadarbībai, kopīgošanai un sarunām. Lai paveiktu darbu, nav jāizmanto...
€2 079,90 *

SharePoint Server 2019: Platforma mūsdienīgai sadarbībai un saziņai

SharePoint Server 2019 - Jauns horizonts uzņēmumiem

Līdz ar SharePoint Server 2019 ieviešanu Microsoft ir spērusi izšķirošu soli ceļā uz nākotnei piemērotu, efektīvu un lietotājdraudzīgu platformu dažāda lieluma uzņēmumiem. Šajā rakstā izceltas galvenās funkcijas, priekšrocības un pievienotā vērtība, ko SharePoint Server 2019 piedāvā digitālajā darbavietā.

Mūsdienīga lietotāja saskarne - intuitīva un efektīva

Viena no SharePoint Server 2019 izcilākajām iezīmēm ir tā modernā lietotāja saskarne. Navigācija ir izstrādāta intuitīvi, un mijiedarbība ar dokumentiem, sarakstiem un citu saturu ir vienmērīgāka nekā jebkad agrāk.

Mobilā pieredze

Izmantojot SharePoint Server 2019, lietotāji var pilnībā piekļūt saviem dokumentiem, atrodoties kustībā. Mobilais skats ir optimizēts gan planšetdatoriem, gan viedtālruņiem, nodrošinot vienmērīgu produktivitāti.

Komunikācijas lapas

Komunikācijas lapas ļauj organizācijām vizuāli pievilcīgā formātā iepazīstināt ar jaunumiem, ziņojumiem un citu saturu. Tas ne tikai uzlabo lietotāja pieredzi, bet arī atvieglo saziņu organizācijā.

Augstākā līmeņa drošība un atbilstība

Mūsdienu digitālajā pasaulē drošība un datu aizsardzība ir ārkārtīgi svarīga. SharePoint Server 2019 to izvirza priekšplānā, izmantojot dažādus rīkus un funkcijas.

Informācijas tiesību pārvaldība (IRM)

IRM ļauj organizācijām ierobežot piekļuvi dokumentiem, izklājlapām un prezentācijām un to izmantošanu. Tas nodrošina papildu aizsardzību konfidenciālai informācijai.

Uzlabota datu zudumu novēršana (DLP)

DLP vietnē SharePoint Server 2019 ļauj organizācijām identificēt, uzraudzīt un automātiski aizsargāt kritiski svarīgu informāciju. Tas nodrošina pilnīgu atbilstību un samazina datu zuduma risku.

Platforma komandas darbam un inovācijām

SharePoint Server 2019 nodrošina ne tikai dokumentu pārvaldību, bet arī visaptverošus sadarbības rīkus.

Mūsdienīgas komandas lapas

Šīs lapas nodrošina centrālo vietu komandas saturam, informācijai un darbībām. Tās veicina saziņu un padara sadarbību efektīvāku.

Integrētas Office 365 grupas

Integrējot Office 365 grupas vietnē SharePoint Server 2019, komandas var vieglāk piekļūt koplietojamiem resursiem, piemēram, Outlook, OneNote un Planner.

Hibrīda risinājums - labākais no abām pasaulēm

SharePoint Server 2019 galvenā priekšrocība ir tā spēja darboties kā hibrīdrisinājumam.

Vienota meklēšana

Hibrīda meklēšana ļauj lietotājiem vienlaicīgi meklēt gan lokālo, gan tiešsaistes saturu, ievērojami palielinot efektivitāti.

Datu elastīgums

Organizācijas var izvēlēties, kur glabāt savus datus - lokāli, mākonī vai abu veidu kombinācijā.

Secinājumi

SharePoint Server 2019 ir kas vairāk nekā tikai tās priekšgājēju evolūcija. Tas ir jaudīgs rīks, kas atbalsta mūsdienu uzņēmumu digitālo transformāciju. Ar uzlabotu lietotāja saskarni, uzlabotām drošības funkcijām un sadarbības un saziņas rīkiem SharePoint Server 2019 nosaka jaunus standartus uzņēmumu programmatūras kategorijā. Tā nav tikai dokumentu glabāšanas platforma, bet gan centrālais inovāciju, komandas darba un izaugsmes centrs.