Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL
Visual Studio 2019 Professional - daudzpusīga izstrādātāja programmatūra kā iegādes versija Microsoft Visual Studio 2019 Professional ir jaunākā pārbaudītās IDE (integrētās izstrādes vides) versija, kas izstrādāta prasīgiem...
€156,90 *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE
Palieliniet izstrādātāju produktivitāti ar Visual Studio 2019 Enterprise, kas ir pieejama iegādei Visual Studio ir pārbaudīta Microsoft integrētā izstrādes vide sarežģītu uzņēmumu lietojumprogrammu projektēšanai un izvietošanai dažādās...
€1 725,90 *

Pirkt Visual Studio 2019:

Programmatūras izstrādes pasaule pēdējos gados ir strauji attīstījusies, un šajā digitālās transformācijas laikmetā izstrādātājiem vairāk nekā jebkad agrāk ir jārada augstas kvalitātes lietojumprogrammas. Tieši šeit nāk talkā Visual Studio 2019 - jaunākā Microsoft uzticamās integrētās izstrādes vides (IDE) iterācija. Šajā rakstā mēs padziļināti iepazīsim Visual Studio 2019 un izcelsim tās izcilās funkcijas, iespējas un inovācijas.

Jauna dimensija izstrādē ar Visual Studio 2019

Visual Studio 2019 ir jauna programmatūras izstrādes dimensija. Ar mūsdienīgu, lietotājam draudzīgu un intuitīvu dizainu IDE nodrošina darba vidi, kas ļauj izstrādātājiem koncentrēties uz to, kas ir vissvarīgākais - izcilas programmatūras veidošanu. Pārveidotā lietotāja saskarne un uzlabotais izkārtojums atvieglo navigāciju projektos un palielina efektivitāti.

Visual Studio 2019 piedāvā labākos izstrādes un atkļūdošanas rīkus

Visual Studio 2019 ir aprīkota ar jaudīgiem izstrādes un atkļūdošanas rīkiem, kas palielina produktivitāti un uzlabo koda kvalitāti. Iebūvētais atkļūdošanas programma ļauj izstrādātājiem ātrāk identificēt un novērst kļūdas. Ar tādām funkcijām kā reāllaika uzraudzība, mainīgo pārbaude un inteliģentā koda pilnveidošana programmatūras projektu izstrāde kļūst vienmērīgāka un efektīvāka.

Vairāk nekā viena valoda

IDE piedāvā atbalstu dažādām programmēšanas valodām un ietvarstruktūrām, tostarp C#, C++, Python, JavaScript un daudzām citām. Šī daudzpusība ļauj izstrādātājiem strādāt sev vēlamajā valodā un izmantot Visual Studio 2019 bagātīgās funkcijas. Nevainojama integrācija ar trešo pušu rīkiem un paplašinājumiem paver papildu iespējas racionalizēt izstrādes procesu.

Uz mākoņa balstīta izstrāde un izvietošana

Visual Studio 2019 piedāvā netraucētu integrāciju ar Microsoft Azure, ievērojami vienkāršojot mākoņprogrammu izstrādi un izvēršanu. Izstrādātāji var bez piepūles veidot, testēt un migrēt lietojumprogrammas uz mākoni, lai izmantotu mākoņa mērogojamības un pieejamības priekšrocības. Azure DevOps integrācija nodrošina efektīvu sadarbību un izstrādes un izvietošanas procesu automatizāciju.

Tīmekļa vietņu izstrādes nākotne

Tīmekļa izstrādātājiem Visual Studio 2019 piedāvā modernu un jaudīgu izstrādes pieredzi. IDE atbalsta jaunākās tīmekļa tehnoloģijas un ietvarstruktūras, ļaujot izstrādāt responsīvas un interaktīvas tīmekļa lietojumprogrammas. Pateicoties integrētajām veidnēm un rīkiem priekšējās un aizmugurējās daļas izstrādei, izstrādātāji var bez piepūles īstenot savus tīmekļa projektus.

Mašīnmācīšanās un mākslīgais intelekts (AI)

Programmatūras izstrādes nākotni arvien vairāk veidos mašīnmācīšanās un mākslīgais intelekts. Visual Studio 2019 nodrošina visaptverošu atbalstu šīm jaunajām tehnoloģijām, sniedzot izstrādātājiem rīkus un resursus mākslīgā intelekta modeļu izveidei, apmācībai un integrēšanai lietojumprogrammās. Tas paver jaunas iespējas inteliģentu un uz datiem balstītu lietojumprogrammu izstrādei.

Iesaistīta izstrādātāju kopiena

Visual Studio 2019 priekšrocība ir aktīva un iesaistīta izstrādātāju kopiena. Iespēja dalīties zināšanās, izstrādāt paplašinājumus un saņemt atbalstu forumos un sociālajos medijos veicina sadarbību un ļauj izstrādātājiem mācīties no citu pieredzes.

Kopumā Visual Studio 2019 piedāvā augstākās klases izstrādes vidi, kas atbilst mūsdienu programmatūras projektu vajadzībām. Pateicoties mūsdienīgajam dizainam, jaudīgajiem rīkiem un nevainojamai integrācijai ar mākoni un jaunajām tehnoloģijām, Visual Studio 2019 neapšaubāmi ir pirmā izvēle izstrādātājiem, kuri vēlas radīt inovatīvu un kvalitatīvu programmatūru.