Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL
Visual Studio 2019 Professional - daudzpusīga izstrādātāja programmatūra kā iegādes versija Microsoft Visual Studio 2019 Professional ir jaunākā pārbaudītās IDE (integrētās izstrādes vides) versija, kas izstrādāta prasīgiem...
€156,90 *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE
Palieliniet izstrādātāju produktivitāti ar Visual Studio 2019 Enterprise, kas ir pieejama iegādei Visual Studio ir pārbaudīta Microsoft integrētā izstrādes vide sarežģītu uzņēmumu lietojumprogrammu projektēšanai un izvietošanai dažādās...
€1 725,90 *

Microsoft Visual Studio 2019 - pārskats

Microsoft Visual Studio 2019 ir labi pazīstama un jaudīga integrētā izstrādes vide (IDE) izstrādātājiem. Šajā rakstā aplūkosim galvenos Visual Studio 2019 aspektus un to, kāpēc tā ir svarīga izstrādātājiem.

Kas ir Microsoft Visual Studio 2019?

1. Visaptveroša IDE

Visual Studio 2019 ir integrēta izstrādes vide, kas izstrādātājiem piedāvā plašu rīku un funkciju klāstu. Tā ļauj veidot lietojumprogrammas operētājsistēmai Windows, tīmeklim, mobilajām ierīcēm un mākonim.

2. Atbalstītās valodas un platformas

Šī IDE atbalsta dažādas programmēšanas valodas, piemēram, C#, C++, Python, JavaScript un citas. Izstrādātāji var izstrādāt starpplatformu lietojumprogrammas operētājsistēmām Windows, Android, iOS un tīmeklim.

Kāpēc izstrādātājiem vajadzētu izmantot Microsoft Visual Studio 2019?

1. Jaudīga atkļūdošana un testēšana

Visual Studio 2019 piedāvā spēcīgus atkļūdošanas un testēšanas rīkus, kas atvieglo problēmu novēršanu un kvalitātes kontroli. Izstrādātāji var efektīvāk rakstīt kodu un ātrāk novērst kļūdas.

2. Integrācija ar Azure un DevOps

Nevainojama Visual Studio 2019 integrācija ar Microsoft Azure un Azure DevOps nodrošina efektīvu komandas sadarbību, nepārtrauktu integrāciju un izvietošanu (CI/CD) un izstrādi mākoņos.

3. Paplašināma funkcionalitāte

IDE atbalsta dažādus paplašinājumus un spraudņus, kas paplašina funkcionalitāti. Izstrādātāji var pievienot pielāgotus rīkus, lai optimizētu savus izstrādes procesus.

Atjauninājums uz Microsoft Visual Studio 2019

1. Jaunākās funkcijas

Izstrādātāji, kas atjaunina iepriekšējo versiju uz Visual Studio 2019, varēs izmantot jaunas funkcijas un uzlabojumus, tostarp labāku veiktspēju, koda analīzi un uzlabotu lietotāja saskarni.

2. Ilgtermiņa atbalsts

Microsoft piedāvā ilgtermiņa atbalstu Visual Studio 2019, kas nozīmē, ka tiek garantēti drošības atjauninājumi un kļūdu labojumi.

Iegādājieties Visual Studio 2019 operētājsistēmai Windows vietnē Wiresoft

Kopumā Microsoft Visual Studio 2019 ir visaptveroša IDE, kas nodrošina izstrādātājus ar rīkiem un resursiem, lai izstrādātu augstas kvalitātes lietojumprogrammas dažādām platformām. Pateicoties jaudīgām atkļūdošanas funkcijām, integrācijai ar Azure un DevOps, kā arī dažādiem paplašinājumiem, tā ir vērtīga izvēle izstrādātājiem, kuri vēlas padarīt savus projektus efektīvākus. Atjaunināšana uz jaunāko versiju piedāvā papildu priekšrocības un ilgtermiņa atbalstu.

Kategorijas