Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE
Visual Studio 2017 Enterprise - izdevums prasīgiem izstrādātājiem kā iegādes versija Ar Visual Studio 2017 Enterprise Edition lietotājiem ir pieejams plašs jaudīgu funkciju klāsts, lai izstrādātu lietojumprogrammas jebkurai jomai...
€696,90 *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL
Visual Studio Professional 2017 - viss, kas nepieciešams profesionālu programmu izveidei, ir pieejams jau iegādātajā versijā Ar Visual Studio 2017 Professional Edition lietotājiem ir pieejams viss, kas nepieciešams, lai radītu lietotnes...
€57,90 *

Pirkt Visual Studio 2017: Vērtīga izstrādes vide sarežģītiem projektiem

Visual Studio 2017 ir Microsoft augstākās klases integrētā izstrādes vide (IDE), kas izstrādātājiem piedāvā plašu rīku un funkciju klāstu, lai radītu augstas kvalitātes programmatūras lietojumprogrammas. Lai gan Visual Studio 2017 ir tirgū jau vairākus gadus, tā joprojām ieņem stabilu vietu programmatūras izstrādes pasaulē, pateicoties tās stabilitātei, veiktspējai un daudzpusīgajām funkcijām.

Visaptverošs atbalsts dažādām platformām

Viena no ievērojamākajām Visual Studio 2017 funkcijām ir tās spēja palīdzēt izstrādātājiem veidot lietojumprogrammas dažādām platformām. IDE piedāvā visaptverošu atbalstu datora lietojumprogrammu izstrādei operētājsistēmām Windows, tīmekļa lietojumprogrammām, mobilajām lietojumprogrammām operētājsistēmām iOS un Android, mākoņprogrammām Azure un citām lietojumprogrammām. Tas padara to par ārkārtīgi daudzpusīgu izstrādes vidi.

Visual Studio 2017 ļauj izstrādātājiem strādāt vairākās programmēšanas valodās, tostarp C#, C++, Python, JavaScript un daudzās citās. Tas ļauj komandām ar dažādām tehnoloģiju vajadzībām efektīvi strādāt vienā IDE.

Jaudīgi rīki izstrādei un atkļūdošanai

Viena no Visual Studio 2017 stiprajām pusēm ir tās visaptverošais izstrādes un atkļūdošanas rīku komplekts. Integrētais atkļūdošanas programma ir ārkārtīgi jaudīga un palīdz izstrādātājiem ātri identificēt un labot kļūdas kodā. Tādas funkcijas kā reāllaika uzraudzība, mainīgo pārbaude un uzlaboti atkļūdošanas rīki palīdz samazināt izstrādes laiku un uzlabot koda kvalitāti.

Integrēts atbalsts komandas darbam un sadarbībai

Mūsdienu programmatūras izstrāde bieži vien ir komandas darbs, un Visual Studio 2017 piedāvā visaptverošas sadarbības un komandas darba funkcijas. Integrētā versiju kontroles sistēma (VCS) ļauj komandām efektīvi pārvaldīt savu kodu un sekot līdzi izmaiņām. Pateicoties Git un Azure DevOps integrācijai, komandas var netraucēti sadarboties un izmantot tādas funkcijas kā vilkšanas pieprasījumi un automatizētas izveides.

Visual Studio 2017 atbalsta arī nepārtrauktu integrāciju (CI) un nepārtrauktu izvietošanu (CD), lai automatizētu lietojumprogrammu izvietošanu un nodrošinātu, ka izmaiņas tiek ātri un droši ievietotas ražošanā.

Mūsdienu tehnoloģiju atbalsts

Visual Studio 2017 neatpaliek no tehnoloģiju izstrādes jaunākajiem sasniegumiem, atbalstot plašu moderno tehnoloģiju un ietvaru klāstu. Izstrādātāji var viegli radīt lietojumprogrammas lietu internetam (IoT), mākslīgajam intelektam (AI), mašīnmācībai, blokķēdēm un citām tehnoloģijām. IDE nodrošina veidnes un rīkus, lai vienkāršotu lietojumprogrammu izstrādi šajās jaunajās jomās.

Turklāt Visual Studio 2017 piedāvā atbalstu konteinerizētām lietojumprogrammām, izmantojot Docker un Kubernetes, tādējādi atvieglojot lietojumprogrammu izvietošanu un mērogošanu konteineru vidēs.

Aktīva izstrādātāju kopiena

Visual Studio 2017 priekšrocība ir aktīva un iesaistīta izstrādātāju kopiena. Izstrādātāji visā pasaulē dalās savās zināšanās, rada paplašinājumus un sniedz atbalstu forumos un sociālajos plašsaziņas līdzekļos. Tas ļauj izstrādātājiem mācīties no citu pieredzes un ātrāk atrisināt problēmas.

Kopumā Visual Studio 2017 ir pārbaudīta un uzticama izstrādes vide, kas izstrādātājiem piedāvā stabilu platformu sarežģītu programmatūras projektu īstenošanai. Pateicoties tās daudzpusībai, jaudai un moderno tehnoloģiju atbalstam, Visual Studio 2017 joprojām ir lieliska izvēle izstrādātājiem visā pasaulē. Ja meklējat stabilu un funkcijām bagātu IDE, apsveriet Visual Studio 2017.