Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE
Visual Studio 2017 Enterprise - izdevums prasīgiem izstrādātājiem kā iegādes versija Ar Visual Studio 2017 Enterprise Edition lietotājiem ir pieejams plašs jaudīgu funkciju klāsts, lai izstrādātu lietojumprogrammas jebkurai jomai...
€1 411,90 *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL
Visual Studio Professional 2017 - viss, kas nepieciešams profesionālu programmu izveidei, ir pieejams jau iegādātajā versijā Ar Visual Studio 2017 Professional Edition lietotājiem ir pieejams viss, kas nepieciešams, lai radītu lietotnes...
€118,90 *

Microsoft Visual Studio 2017 - vēsturiskā perspektīva

Microsoft Visual Studio 2017 ir ievērojama Microsoft populārās integrētās izstrādes vides (IDE) versija. Šajā rakstā mēs aplūkosim Visual Studio 2017 un izpētīsim tās nepārtraukto aktualitāti mūsdienu izstrādātāju pasaulē.

Ievads Microsoft Visual Studio 2017

1. Pazīstama izstrādes vide

Visual Studio 2017 ir pazīstama izstrādes vide, kas nodrošina izstrādātājiem plašu rīku klāstu, lai radītu lietojumprogrammas operētājsistēmai Windows, tīmeklim, mobilajām ierīcēm un mākonim.

2. Atbalstītās valodas un platformas

IDE atbalsta plašu programmēšanas valodu klāstu, tostarp C#, C++, F#, Python un citas. Izstrādātāji joprojām var izstrādāt starpplatformu lietojumprogrammas operētājsistēmām Windows, Android, iOS un tīmeklim.

Kāpēc Microsoft Visual Studio 2017 joprojām ir aktuāla?

1. Stabilitāte un uzticamība

Visual Studio 2017 joprojām ir vieta izstrādātāju pasaulē tās stabilitātes un uzticamības dēļ. Daudzi izstrādātāji paļaujas uz šo versiju projektos, kuriem nepieciešama noteikta vide.

2. Integrācija Azure un DevOps

IDE joprojām piedāvā nevainojamu integrāciju ar Microsoft Azure un Azure DevOps, kas atvieglo komandas sadarbību, nepārtrauktu integrāciju un izvietošanu (CI/CD) un izstrādi mākoņos.

Atjaunināšana uz jaunākām versijām

1. Piekļuve uzlabotām funkcijām

Izstrādātāji, kuri izvēlas atjaunināt Visual Studio 2017 uz jaunākām versijām, piemēram, Visual Studio 2019 vai Visual Studio 2022, varēs izmantot uzlabotas funkcijas, uzlabotu veiktspēju un modernas tehnoloģijas.

2. Atbalsts un drošība

Tā kā Visual Studio 2017 noveco, Microsoft turpina nodrošināt ierobežotu atbalstu un drošības atjauninājumus. Atjaunināšana uz jaunāku versiju nodrošina piekļuvi jaunākajam atbalstam un drošības labojumiem.

Iegādājieties Microsoft Visual Studio 2017 operētājsistēmai Windows vietnē Wiresoft

Kopumā Microsoft Visual Studio 2017 joprojām ir svarīga IDE platformas versija, kas ir aktuāla arī mūsdienās. Lai gan tā vairs nepiedāvā jaunākās funkcijas, tā joprojām var būt noderīga konkrētiem projektiem. Tomēr jaunākās versijas atjaunināšana ļauj piekļūt uzlabotām funkcijām un jaunākajam atbalstam, kas ir ieteicama lielākajai daļai izstrādātāju.

Kategorijas