Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 ENTERPRISE
Microsoft Visual Studio Enterprise 2015 (integrēta izstrādes vide ar dažādām augsta līmeņa valodām) Visual Studio Enterprise 2015 - vienmērīgai darbībai Izmantojot izstrādes vidi, varat ne tikai izveidot programmas un lietotnes, bet arī...
€64,90 *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 PROFESSIONAL
Microsoft Visual Studio Professional 2015 Microsoft Visual Studio Professional 2015 (integrēta izstrādes vide ar dažādām augsta līmeņa valodām) Visual Studio Professional 2015 - vienmērīgai darbībai Izmantojot izstrādes vidi, varat ne...
€45,90 *

Pirkt Visual Studio 2015: Revolūcija izstrādē

Ievads Visual Studio 2015

Microsoft publicētā Visual Studio 2015 ir nozīmīgs pavērsiens programmatūras izstrādes pasaulē. Ar daudzām jaunām funkcijām un uzlabojumiem tā ļāva izstrādātājiem radīt augstas kvalitātes lietojumprogrammas efektīvāk un ātrāk nekā jebkad iepriekš. Šajā rakstā mēs padziļināti izpētīsim Visual Studio 2015 izcilās funkcijas un tās ietekmi uz programmatūras izstrādes nozari.

Ar ko Visual Studio 2015 ir unikāla?

Intuitīva lietotāja saskarne

Visual Studio 2015 lietotāja saskarne ir īpaši izstrādāta, lai racionalizētu izstrādātāja darba plūsmu. Tās skaidrā un intuitīvā struktūra ļauj viegli orientēties un ātri pielāgoties pat tiem, kas iepriekš strādājuši ar citām izstrādes vidēm.

Komandas darba rīku integrācija

Vēl viena izcilā Visual Studio 2015 iezīme ir komandas darba rīku netraucēta integrācija. TFS (Team Foundation Server) un Git ir integrēti tieši IDE, tādējādi ievērojami atvieglojot sadarbību un versiju pārvaldību.

Uzlabotas atkļūdošanas funkcijas

Visual Studio 2015 ir pacēlusi atkļūdošanas funkcijas jaunā līmenī. Ar uzlabotām funkcijām, piemēram, tiešraides atkļūdošanas funkciju un mainīgo uzraudzību reālajā laikā, izstrādātāji var ātrāk identificēt un novērst kļūdas.

Valodas un ietvarstruktūras: vairāk iespēju nekā jebkad agrāk

Visual Studio 2015 atbalsta plašu programmēšanas valodu un ietvaru klāstu. No C# un C++ līdz Python un JavaScript - izstrādātāji var strādāt sev vēlamajā valodā, nemazinot kvalitāti vai efektivitāti.

Mobilā izstrāde

Līdz ar Xamarin parādīšanos Visual Studio 2015, Microsoft ir devusi izstrādātājiem iespēju radīt vietējās mobilās lietojumprogrammas

Lietotnes dažādām platformām, tostarp Android, iOS un Windows, vienotā izstrādes vidē. Tas vienkāršo izstrādes procesu un paātrina lietotņu laišanas tirgū laiku.

.NET Core un ASP.NET 5

Visual Studio 2015 ieviesa arī .NET Core - modulāru un vieglu izpildes laiku un bibliotēku vidi, kas optimizēta mākoņprogrammām un serveru lietojumprogrammām. Kopā ar ASP.NET 5 tas ļāva izstrādātājiem radīt modernas tīmekļa lietojumprogrammas ar uzlabotu veiktspēju un elastību.

Skats nākotnē: Visual Studio 2015 mantojums

Lai gan kopš Visual Studio 2015 iznākšanas ir pagājuši daudzi gadi un ir izdotas jaunākas versijas, nevar noliegt, ka tā ir ielikusi pamatus turpmākai attīstībai programmatūras nozarē. Daudzas šajā versijā ieviestās funkcijas un koncepcijas ir nostiprinājušās kā Standard nozarē un turpina ietekmēt programmatūras izstrādi mūsdienās.

Izstrādātāju kopiena

Viena no ilgstošākajām Visual Studio 2015 sekām ir kopienas nostiprināšanās. Integrējot tādus rīkus kā NuGet un veicinot paplašinājumu radīšanu, Microsoft izveidoja dinamisku kopienu, kas kopīgi rada un dalās ar risinājumiem.

Ilgtspēja un attīstība

Visual Studio 2015 nebija tikai sava laika produkts. Tas bija solījums nākotnei. Šajā laidienā ieviestās idejas un tehnoloģijas bruģēja ceļu turpmākajām versijām un nostiprināja Microsoft apņemšanos attiecībā uz izstrādātāju kopienu.

Secinājumi

Visual Studio 2015 bija vairāk nekā tikai izstrādes vide. Tā bija programmatūras izstrādes nākotnes vīzija, kuras prioritāte bija sadarbība, inovācijas un kvalitāte. Pat tad, kad tehnoloģijas turpina attīstīties un tiek izdotas jaunākas Visual Studio versijas, Visual Studio 2015 ietekme šajā nozarē būs jūtama vēl ilgi. Tā ir ne tikai mainījusi veidu, kā izstrādātāji rada programmatūru, bet arī to, kā viņi mijiedarbojas un attīstās kopā.