Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 10 PACK USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 10 PACK USER CAL
10x Remote Desktop Services Lietotāju licences Windows Server 2019 kā lietotā programmatūra Lietotājiem ir nepieciešama klienta piekļuves licence (CAL), lai izmantotu attālinātās darbvirsmas pakalpojumus no Windows serveriem, kas ļauj...
€193,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL
5x Remote Desktop Services Lietotāju licences Windows Server 2019 kā lietotā programmatūra Lietotājiem ir nepieciešama klienta piekļuves licence (CAL), lai izmantotu attālinātās darbvirsmas pakalpojumus no Windows serveriem, kas ļauj...
€99,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK DEVICE CAL
25x ierīces licences licenču (CAL) Remote Desktop Services uz Windows Server 2019 kā izmantotā programmatūra Lai izmantotu Windows serveru attālinātās darbvirsmas pakalpojumus (RDS), katram lietotājam ir nepieciešama klienta piekļuves...
€480,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK USER CAL
25x Remote Desktop Services Lietotāju licences Windows Server 2019 kā lietotā programmatūra Lietotājiem ir nepieciešama klienta piekļuves licence (CAL), lai izmantotu attālinātās darbvirsmas pakalpojumus no Windows serveriem, kas ļauj...
€480,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 10 PACK DEVICE CAL
10x ierīces licences licenču kopijas attālās darbvirsmas pakalpojumiem Windows Server 2019 kā izmantotajai programmatūrai Lai varētu izmantot Windows serveru attālās darbvirsmas pakalpojumus (RDS), katram lietotājam ir nepieciešama...
€193,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK DEVICE CAL
5x ierīces licences licenču skaits attālās darbvirsmas pakalpojumiem Windows Server 2019 kā izmantotajai programmatūrai Lai varētu izmantot Windows serveru attālās darbvirsmas pakalpojumus (RDS), katram lietotājam ir nepieciešama klienta...
€99,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 USER CAL
Remote Desktop Services Lietotāju licences Windows Serveris 2019 kā lietotā programmatūra Lietotājiem ir nepieciešama klienta piekļuves licence (CAL), lai izmantotu attālinātās darbvirsmas pakalpojumus no Windows serveriem, kas ļauj...
€21,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 DEVICE CAL
Ierīces licences licencēm Remote Desktop Services uz Windows Server 2019 kā izmantoto programmatūru Lai varētu izmantot Windows serveru attālinātās darbvirsmas pakalpojumus (RDS), katram lietotājam ir nepieciešama klienta piekļuves...
€21,90 *

Papildiniet savu vajadzību pēc CAL ar Wiresoft

Izmantojot Wiresoft RDS komplektu, jūs ietaupīsiet papildu naudu! Lai gan Microsoft parasti piedāvā tikai jaunāko Remote Desktop Services versiju, Wiresoft sniedz iespēju papildināt esošās 2019. gada RDS versijas licences. Šādā veidā jums nākotnē nav jāpāriet uz - bieži vien dārgāku - jaunāko RDS versiju, un tādējādi ievērojami samazinās jūsu iegādes izmaksas.

Pašlaik pie mums varat atrast šādu Microsoft Remote Desktop Service 2019 versiju - vai nu kā lietotāja, vai kā ierīces licenci:

Attālās darbvirsmas pakalpojumu 2019 no Windows priekšrocības

RDS 2019 ir centralizēta darbvirsmas un lietojumprogrammu platforma, t. i., visu darbstacijās izmantoto programmu programmatūra ir jāinstalē tikai vienu reizi, centralizēti. Pēc tam lietotāji tam piekļūst, izmantojot CAL (klienta piekļuves licenci) no jebkura datora - gan darba vietā, gan mājas birojā.

Windows Remote Desktop Services 2019 ir balstīti uz Windows Server versiju. Tās ir virtualizācijas platforma, ko var izmantot, lai kartētu ļoti dažādus lietojumprogrammu scenārijus. Izmantojot RemoteApp, Windows sesija ir virtualizēta, un to var izpildīt jebkurš autorizēts lietotājs vai galiekārta.

Atkarībā no uzņēmumā izmantotās Windows RDS versijas tas ietver dažādus scenārijus un tehnoloģijas vai tiek papildināts ar tām. Tādējādi attālinātās darbvirsmas pakalpojumu iespējamo lietojumu spektrs nepārtraukti paplašinās un tiek ņemtas vērā mainīgās prasības mūsdienu darba pasaulē.

Microsoft RDS 2019 svarīgākās funkcijas īsumā

Izmantojot attālinātās darbvirsmas pakalpojumu centrālos komponentus, varat ne tikai iestatīt un uzturēt standartizētas darbstacijas saviem darbiniekiem un izveidot drošus savienojumus, bet arī pārvaldīt CAL - tā nav mazsvarīga funkcija, kas bieži tiek ignorēta.

Attālās darbvirsmas savienojuma starpnieks

Šis RDS elements darbojas kā savienojuma starpnieks starp katru lietotāju ar attālo darbvirsmu un attiecīgo serveri jūsu organizācijā. Tas ļauj lietotāja darbojošās programmas saglabāt neskartas arī tad, ja savienojums tiek pārtraukts. Pēc tam RD savienojumu starpnieks var atjaunot lietotāja savienojumu ar sākotnējo sesiju.

Attālās darbvirsmas vārtejas

RD Gateway nodrošina ātru un drošu savienojumu, izmantojot internetu, starp galalietotāju virtuālajiem galddatoriem vai RemoteApp programmām, kas atrodas ārpus uzņēmuma ugunsmūra, un uzņēmuma tīklu. RD Gateway izveido šifrētu SSL tuneli starp lietotāja ierīci un RD Gateway serveri, autentificē lietotāju vidē un arī nosaka, kuriem resursiem lietotājs var piekļūt drošā vidē. Turklāt attālās darbvirsmas vārtejas ir atbildīgas par datu plūsmas pārraidi un cita starpā var arī noteikt dažādas laika ierobežojuma īpašības, ja lietotājs ilgāku laiku nav aktīvs.

Attālās darbvirsmas licencēšana

Šī funkcija regulē licenču izmantošanu, sniedzot attālās darbvirsmas pakalpojumus. Tiklīdz lietotājs vai ierīce izveido savienojumu ar attālās darbvirsmas licencēšanas serveri, tiek nolemts, vai un kurš RDS-CAL ir nepieciešams, un tiek izveidots savienojums ar RD sesijas serveri un pēc tam ar darbvirsmas datoriem vai lietojumprogrammām, kuras paredzēts izmantot.

Kad lietotājs vai galalietotājs ir izveidojis savienojumu ar RD sesijas resursserveri, RD sesijas resursserveris nosaka, vai ir nepieciešama RDS CAL. Tad RD sesiju resursdatora serveris pieprasa RDD klienta piekļuves licenci no attālās darbvirsmas licenču servera. Ja licences serverī ir pieejama atbilstoša RDS CAL, RDS CAL tiek izsniegta klientam, un klients var izveidot savienojumu ar RD sesijas serveri un no tā izveidot savienojumu ar izmantojamajiem darbvirsmas datoriem vai lietotnēm.

Attālās darbvirsmas sesiju resursdators (RDSH)

Attālās darbvirsmas sesijas resursdators ir jaunais termināla servera nosaukums. RDSH mitina uz servera sesiju bāzētus darbvirsmas datorus, kā arī RemoteApp programmas un savieno lietotājus sesijas laikā. Tie nodrošina arī citas funkcijas vai lomas darbvirsmu virtualizācijā.

Attālās darbvirsmas virtualizācijas resursdators (RDVH):

RD Virtualizācijas resursdators ir īpaša Windows Server 2008 R2 loma. Kā norāda nosaukums, RD Virtualisation Host ir virtuālo darbvirsmu resursdators. Šī funkcija ir attiecīgi nepieciešama VDI (Virtual Desktop Infrastructure) vidēs, kurās kā viessistēma tiek izmantota Windows 7 vai XP. Attālās darbvirsmas virtualizācijas resursdatorā tiek nošķirti personīgie virtuālie darbvirsmas datori, kurus var piešķirt konkrētam lietotājam, un virtuālo darbvirsmu pūli, kas tiek piešķirti darbvirsmām no pūla, līdzīgi kā darbstacijas, ko koplieto vairāki lietotāji.

Attālās darbvirsmas tīmekļa piekļuve (RDWA)

Microsoft Remote Desktop Web Access aizstāj Terminal Services Web Access. Šī attālās darbvirsmas pakalpojumu (RDS) loma ir pieejama operētājsistēmās Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012/2012 R2 un Windows Server 2016. RDWA ļauj lietotājiem piekļūt RemoteApp un attālās darbvirsmas savienojumam, izmantojot sākuma izvēlni vai arī tīmekļa pārlūkprogrammu.

Attālās darbvirsmas tīmekļa piekļuve ietver arī attālās darbvirsmas tīmekļa savienojumu, kas ļauj lietotājam attālināti piekļūt jebkuram datoram, kuram ir attālinātās darbvirsmas piekļuve.

RDS 2019 savietojamība

Tādējādi RDS lietojumprogrammas, kā arī RDS darbvirsmas var izmantot pilnīgi dažādas klientu ierīces un operētājsistēmas, kā arī HTML5 atbalstošas pārlūkprogrammas un Java klienti. Piemēram, arī planšetdatoros var izmantot attiecīgos pakalpojumus un lietojumprogrammas. Lietotāji izmanto RDS resursus, izmantojot Windows integrēto attālās darbvirsmas protokolu (RDP). Turklāt var izmantot arī citu pakalpojumu sniedzēju protokolus, piemēram, Citrix HDX vai VMware PC over IP.

Kādi CAL ir pieejami RDS 2019? Microsoft licencēšanas sistēma

Microsoft licencēšanas sistēma arvien vairāk balstās uz klienta piekļuves licencēm, ko sauc arī par CAL. Tas nozīmē, ka programmatūras izmantošana (licence) nav atkarīga no tās implementācijas. Attālās darbvirsmas pakalpojumu CAL piešķir tikai autorizētiem lietotājiem piekļuvi serverim. Tādējādi tiek liegta piekļuve nepiederošām trešām personām, kas nozīmē papildu drošību.

Windows servera operētājsistēmā parasti jau ir iekļautas divas administratīvās attālās piekļuves tiesības, kuras tomēr var izmantot tikai servera administrēšanai. Tāpēc lietotāja sesiju izmantošana nav atļauta. Microsoft licences nosacījumos ir noteikts, ka RDS CAL ir nepieciešama vienmēr, tiklīdz pilnvarots darbinieks tieši piekļūst Windows Server Desktop vai lietojumprogrammai, kas tiek nodrošināta, izmantojot Windows Server Desktop.

Tas attiecas arī uz piekļuvi Windows serverim, izmantojot trešās puses programmatūru, un šajā gadījumā ir nepieciešama atbilstoša RDS licence.

Kāda ir atšķirība starp lietotāja CAL un ierīces CAL?

Atkarībā no tā, vai galvenā uzmanība tiek pievērsta lietotājam vai ierīcei, pastāv divi dažādi Microsoft licences licenču veidi attālinātās darbvirsmas pakalpojumiem 2019 - lietotāja licences un ierīces licences:

Lietotāja CAL: Lietotāja CAL vienmēr ir paredzēta tikai vienam konkrētam lietotājam. Izmantojot lietotāja CAL, šis lietotājs var piekļūt serverim no pilnīgi dažādām ierīcēm, piemēram, darbā no sava galda datora birojā un no cita datora vai piezīmjdatora, kad viņš ir ceļā.

Ierīces CAL: Ierīces CAL ir no ierīces atkarīga licence, kas attiecas uz konkrētu atsevišķu ierīci, piemēram, galda datoru birojā VAI piezīmjdatoru. Tomēr ikviens lietotājs, kas izmanto licencēto ierīci, var izmantot arī tai paredzētos attālās darbvirsmas pakalpojumus.

Kura veida CAL ir piemērots jūsu uzņēmumam, protams, katrā konkrētā gadījumā būs atšķirīgs, un šis lēmums galvenokārt ir atkarīgs no darbinieku skaita jūsu uzņēmumā, kā arī no vēlamā lietošanas veida: Darbiniekiem, kuri strādā ar Windows programmām gandrīz tikai savā datorā darbavietā, piemērota licence ir ierīces CAL. Tomēr darbinieki, kuri serverim piekļūst elastīgi, izmantojot dažādas ierīces un darbstacijas, t. i., arī mājas birojā vai ceļā, var izmantot lietotāja licences licences.

Ja jums ir kādi jautājumi par Microsoft Remote Desktop Services licencēšanu, lūdzu, sazinieties ar mums - mēs ar prieku sniegsim jums padomu par jūsu pielāgoto licenču kombināciju un izveidosim jums piemērotu piedāvājumu

Nopirkt lēti RDS 2019 komplektus pie Wiresoft

Katru gadu pieaug parasto attālās darbvirsmas pakalpojumu formātu cenas. Wiresoft piedāvā rentablu un vienkāršu veidu, kā segt vai paplašināt attālinātās darbvirsmas pakalpojumu licencēšanas vajadzības.

Neatkarīgi no tā, vai tā ir viena licence vai komplekts: visiem mūsu Microsoft produktiem ir Eiropas reģiona oriģinālās licences tiesības. Tas ir tāpēc, ka Wiresoft pārdod uzņēmumu iegādātas, bet neizmantotas programmatūras licences, kuru autentiskumu un funkcionalitāti ir pārbaudījusi Wiresoft, un pilnīgi likumīgi, kā to jau apstiprinājuši daudzi mūsu entuziastiskie klienti. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu papildu informāciju.