Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2010 Standard Uzņēmumā saziņas kanāliem jābūt elastīgiem, skaidriem, pārredzamiem un rentabliem. Windows Exchange Server 2010 atbalsta jūs šajā jomā un palīdz sasniegt pilnīgi jaunu veiktspējas un uzticamības...
€156,90 *

Microsoft Exchange Server 2010: stabils pamats biznesa komunikācijām

Ievads Exchange Server 2010

Microsoft Exchange Server 2010 bija pagrieziena punkts uzņēmumu ziņojumapmaiņas risinājumu attīstībā, ieviešot daudzus efektivitātes, pārvaldāmības un lietotāju pieredzes uzlabojumus. Kā stabila un nobriedusi platforma Exchange 2010 turpina atbalstīt daudzas organizācijas visā pasaulē.

Kas jauns Exchange Server 2010

Līdz ar Exchange Server 2010 ieviešanu tika ieviestas tādas svarīgas funkcijas kā datubāzu pieejamības grupas (DAG), kas nodrošina uzlabotu augstu pieejamību un atjaunošanas iespējas, kā arī jaunas atbilstības un arhivēšanas funkcijas, kas ir ļoti noderīgas organizācijām regulētās nozarēs.

Exchange Server 2010 galvenās funkcijas

Uzlabota lietotāja pieredze

Exchange Server 2010 piedāvāja optimizētu Outlook Web App (OWA) versiju, kas nodrošināja bagātāku tīmekļa pārlūkprogrammas lietošanas pieredzi, tostarp pirmo reizi piedāvāja augstākās kvalitātes funkcijas Internet Explorer, Firefox un Safari.

Uzlabota sadarbība

Integrējot SharePoint un Office Web Apps, Exchange 2010 uzlaboja lietotāju iespējas sadarboties, kopīgot un rediģēt dokumentus OWA.

Uzlabota drošība un atbilstība

Exchange Server 2010 uzlaboja drošības un atbilstības nodrošināšanas funkcijas, nodrošinot iespēju īstenot datu zudumu novēršanas politikas un vienkāršākas e-atklāšanas iespējas.

Uz lomām balstīta piekļuves kontrole (RBAC)

Izmantojot RBAC, administratori varēja iestatīt precīzi pielāgotas piekļuves kontroles, tādējādi uzlabojot iekšējo drošību un samazinot kļūdu skaitu.

Uzlabota pieejamība un avāriju seku novēršana

Datu bāzu pieejamības grupu ieviešana nodrošināja vienkāršu risinājumu, lai uzturētu datu bāzu augstu pieejamību un samazinātu dīkstāvi servera atteices gadījumā.

Vienkāršota dublēšana un atjaunošana

Pateicoties jaunajai arhitektūrai, daudzus dublēšanas un atjaunošanas procesus varēja vienkāršot vai pat atcelt, tādējādi vienkāršojot administrēšanu un samazinot kopējās īpašumtiesību izmaksas.

Exchange Server 2010 ilgtspējība

Nepārtraukts atbalsts

Lai gan ir pieejamas jaunākas Exchange Server versijas, Exchange 2010 joprojām tiek novērtēts un izmantots daudzās organizācijās, jo tas ir stabils un uzticams.

Platforma nākotnei

Organizācijām, kas vēlas pakāpeniski migrēt vai izmantot hibrīdpieeju ar mākoņpakalpojumiem, Exchange Server 2010 var kalpot kā stabils sākuma punkts.

Microsoft Exchange Server 2010 ir izveidojies kā uzticams un funkcionāls saziņas risinājums, kas joprojām atbilst daudzu uzņēmumu prasībām. Šajā kategorijas tekstā sniegts visaptverošs ieskats par Exchange Server 2010 funkcijām, priekšrocībām un nepārtraukto atbilstību pašreizējai tehnoloģiju videi.

Kategorijas