Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PRIEKŠ MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PRIEKŠ MAC
Visual Studio 2019 Mac operētājsistēmai Viena licence Visual Studio for Mac in Professional Edition 2019 ir Apple datoros pārbaudītās integrētās .NET izstrādes vides jaunā versija, kas ļauj rediģēt, atkļūdot un galu galā kompilēt kodu,...
€310,90 *

Pirkt Visual Studio 2019 priekš Mac: Galīgā izstrādes vide

Visual Studio 2019 for Mac ir mūsdienīga integrētā izstrādes vide (IDE), kas īpaši izstrādāta macOS izstrādātāju vajadzībām. Šī iespaidīgā IDE piedāvā plašu jaudīgu funkciju un rīku klāstu, kas ļauj izstrādātājiem radīt lietojumprogrammas dažādās programmēšanas valodās un ietvarprogrammās ar maksimālu efektivitāti un kvalitāti. Šajā rakstā mēs padziļināti iepazīsimies ar ievērojamajām Visual Studio 2019 funkcijām un priekšrocībām, kas pieejamas Mac operētājsistēmā.

Funkciju pārskats visual Studio 2019

Visual Studio 2019 for Mac piedāvā plašu funkciju klāstu, kas palielina izstrādātāju produktivitāti un efektivitāti. Šeit ir dažas no izcilākajām funkcijām:

1. Starpplatformu izstrāde

Visual Studio 2019 for Mac ļauj izstrādātājiem radīt lietojumprogrammas dažādām platformām, tostarp macOS, iOS, Android un tīmeklim. Šis viengabalainais atbalsts starpplatformu izstrādei ievērojami vienkāršo izstrādes procesu un ļauj izstrādātājiem izmantot vienu koda bāzi vairākās mērķplatformās.

2. .NET Core integrācija

Dziļā .NET Core integrācija ļauj izstrādātājiem radīt jaudīgas starpplatformu lietojumprogrammas. Viņi var viegli pāriet no Windows uz macOS, nemazinot veiktspēju vai funkcionalitāti. Visual Studio 2019 for Mac nodrošina, ka .NET izstrādātāji var netraucēti strādāt starp platformām.

3. Intuitīva lietotāja saskarne programmā Visual Studio 2019

Visual Studio 2019 for Mac lietotāja saskarne ir izstrādāta tā, lai tā būtu lietotājam draudzīga un intuitīva. Izstrādātāji var koncentrēties uz darbu, un viņiem nav jātiek galā ar sarežģītām IDE funkcijām. Skaidrā struktūra un lietotājam draudzīgie rīki būtiski veicina produktivitātes pieaugumu.

4. Jaudīgi atkļūdošanas rīki

IDE piedāvā jaudīgus atkļūdošanas rīkus, kas izstrādātājiem palīdz ātri identificēt un novērst kļūdas. No tiešraides atkļūdošanas līdz datu vizualizācijai - Visual Studio 2019 for Mac ļauj efektīvi atkļūvēt un uzlabot koda kvalitāti.

5. Iebūvēts Git atbalsts

Iebūvētais Git atbalsts atvieglo versiju kontroli un sazarošanu. Izstrādātāji var viegli sadarboties ar komandas locekļiem un sekot līdzi izmaiņām kodā, neizejot no IDE.

Atbalstītās programmēšanas valodas un ietvarstruktūras

Visual Studio 2019 for Mac nodrošina atbalstu plašam programmēšanas valodu un ietvaru klāstam, tostarp:

1. C# un F#

Izstrādātāji var izmantot C# un F#, lai radītu starpplatformu lietojumprogrammas. Plašais šo valodu atbalsts Visual Studio 2019 for Mac nodrošina izstrādātājiem pazīstamu vidi un savā klasē labākos rīkus, piemēram, IntelliSense.

2. Xamarin mobilajai izstrādei

Nevainojama Xamarin integrācija ļauj izstrādāt starpplatformu mobilās lietotnes iOS un Android. Šī funkcija paātrina izstrādi un nodrošina vienmērīgu veiktspēju visās ierīcēs.

3. Tīmekļa izstrāde ar ASP.NET un Node.js

Visual Studio 2019 priekš Mac nodrošina arī rīkus tīmekļa izstrādei ar ASP.NET un Node.js. Izstrādātāji var izveidot jaudīgas tīmekļa lietojumprogrammas un API, kas atbilst jaunākajiem standartiem.

4. Python un citas valodas

IDE piedāvā Python, Ruby un citu programmēšanas valodu atbalstu, tāpēc izstrādātāji var strādāt sev vēlamajā valodā, vienlaikus izmantojot Visual Studio 2019 for Mac jaudīgās funkcijas.

Sadarbība un mākoņa integrācija

Visual Studio 2019 for Mac veicina sadarbību izstrādātāju komandās un nodrošina vienmērīgu integrāciju ar mākoni lietotņu izvietošanai un pārvaldībai. Tas nodrošina netraucētu sadarbību un vienkāršo lietotņu izvietošanu dažādās platformās.

Reāllaika komandas darbs

IDE nodrošina reāllaika komandas darba funkcijas, kas ļauj izstrādātājiem sadarboties projektos, pārskatīt kodu un dalīties atsauksmēs, neizejot no IDE.

Azure integrācija

Visual Studio 2019 for Mac ir nevainojami integrēta ar Microsoft Azure, tādējādi atvieglojot lietotņu izvietošanu un pārvaldību mākonī. Izstrādātāji var izvietot un uzraudzīt lietojumprogrammas tieši no IDE uz Azure mākoni.

Secinājums

Visual Studio 2019 for Mac neapšaubāmi ir vislabākā izstrādes vide macOS izstrādātājiem, kas vēlas radīt augstas kvalitātes starpplatformu lietojumprogrammas. Pateicoties tās jaudīgajām funkcijām, vairāku programmēšanas valodu un ietvaru atbalstam un lietotājam draudzīgajam interfeisam, tā ir ideāla izvēle efektīvai un produktīvai izstrādei. Uzlabojiet savas izstrādes prasmes un uzstādiet jaunus standartus programmatūras izstrādē ar Visual Studio 2019 for Mac. Šī IDE ir atslēga jūsu panākumiem dinamiskajā programmatūras izstrādes pasaulē.

Kategorijas