Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 DEVICE CAL
Microsoft Exchange Server 2010 DEVICE CAL Katram lietotājam vai ierīcei, kas piekļūst Exchange serverim, ir nepieciešama piekļuves licence (CAL). CAL ir pieejamas variantos Lietotāja CAL (licencēta lietotāja piekļuvei) un Ierīces CAL...
€12,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 LIETOTĀJA CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 LIETOTĀJA CAL
Microsoft Exchange Server 2010 USER CAL Katram lietotājam vai ierīcei, kas piekļūst Exchange serverim, ir nepieciešama piekļuves licence (CAL). CAL ir pieejamas variantos Lietotāja CAL (licencēta lietotāja piekļuvei) un Ierīces CAL...
€12,90 *

Microsoft CAL Exchange Server 2010 - Licence efektīvai e-pasta saziņai

Ievads par Microsoft CAL Exchange Server 2010

Microsoft Exchange Server 2010 bija novatorisks risinājums e-pasta saziņai un sadarbībai uzņēmumos. Lai efektīvi izmantotu Exchange Server 2010, ir nepieciešamas Microsoft CAL (klienta piekļuves licences). Šajā tekstā sniedzam jums viegli saprotamu pārskatu par to, ko tās nozīmē un kā tās darbojas.

Microsoft licences licenču nozīme Exchange Server 2010 lietojumprogrammā

Microsoft CAL Exchange Server 2010 ir licences, kas lietotājiem vai ierīcēm nodrošina piekļuvi Exchange Server jaudīgajām funkcijām un pakalpojumiem. Tās ir ļoti svarīgas, lai nodrošinātu, ka e-pasta saziņa ir efektīva, droša un juridiski atbilstīga.

Kāpēc Microsoft CAL Exchange Server 2010 ir svarīgas?

Pareiza licencēšana ar Microsoft CAL Exchange Server 2010 ir būtiska, lai izvairītos no juridiskām sekām un nodrošinātu, ka jūsu darbinieki var netraucēti piekļūt e-pastam, kalendāriem un citiem Exchange pakalpojumiem.

Microsoft CAL veidi Exchange Server 2010 serverim

Ir divi galvenie Microsoft CAL tipi Exchange Server 2010:

  1. Lietotāja CAL: Lietotāja CAL ir ideāli piemērotas, ja jūsu uzņēmumā ir daudz ierīču un mazāk lietotāju.

  2. Ierīču CAL: Ierīces CAL ir uz ierīci balstītas licences, kas ir piesaistītas konkrētai ierīcei. Tās ļauj visiem lietotājiem, kas izmanto šo ierīci, piekļūt Exchange Server 2010.

Exchange Server 2010 CAL iegāde

Parasti Microsoft CAL licences Exchange Server 2010 ir jāiegādājas atsevišķi no servera programmatūras. Pārliecinieties, ka iegādājaties atbilstošu CAL skaitu un veidu atbilstoši jūsu organizācijas individuālajām prasībām.

Secinājums

Microsoft CAL Exchange Server 2010 ir atslēga uz netraucētu un juridiski atbilstošu e-pasta saziņu jūsu organizācijā. Izvēle starp lietotāja CAL un ierīces CAL ir atkarīga no jūsu konkrētās uzņēmējdarbības situācijas. Pareizi licencētas CAL nodrošina, ka jūsu darbinieki var piekļūt Exchange Server 2010 efektīvi un atbilstoši likumam. Pārliecinieties, ka iegādājaties pareizās CAL, lai nodrošinātu Exchange Server 2010 izmantošanas efektivitāti un likumību.

Kategorijas