Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 DEVICE CAL
Microsoft Exchange Server 2010 DEVICE CAL Katram lietotājam vai ierīcei, kas piekļūst Exchange serverim, ir nepieciešama piekļuves licence (CAL). CAL ir pieejamas variantos Lietotāja CAL (licencēta lietotāja piekļuvei) un Ierīces CAL...
€4,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 LIETOTĀJA CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 LIETOTĀJA CAL
Microsoft Exchange Server 2010 USER CAL Katram lietotājam vai ierīcei, kas piekļūst Exchange serverim, ir nepieciešama piekļuves licence (CAL). CAL ir pieejamas variantos Lietotāja CAL (licencēta lietotāja piekļuvei) un Ierīces CAL...
€4,90 *

Exchange Server 2010 - svarīgākās funkcijas īsumā

Microsoft Exchange Server 2010 versijā ir ne tikai vairāki uzlabojumi Outlook Web Access, kā arī administrēšanas un veiktspējas uzlabošanas jomā, bet arī vairākas jaunas funkcijas, kas palielina elastību piekļuvē e-pasta plūsmai, meklēšanā un turpmāk attiecas arī uz datu aizsardzību un atbilstības noteikumiem utt. Exchange 2010 tiek konfigurēts, izmantojot PowerShell; piekļuve pastkastītēm, mapēm un datu replikācija tiek kontrolēta, izmantojot WebServices. Programma Outlook 2010 ir pieejama kā Exchange Server 2010 klients; tas ļauj izmantot arī Exchange Server 2010 arhīva funkciju.

Outlook tīmekļa piekļuve programmā Exchange Server 2010

Outlook Web Access - oficiālais nosaukums "Outlook Web App" - OWA - nodrošina daudzas praktiskas funkcijas: tās ietver, pirmkārt, meklēšanas mapes, kas pazīstamas no Outlook, lai šķirotu e-pasta vēstules, kā arī izlases. Arī OWA skatījumi ir balstīti uz Outlook un piedāvā vairākas kalendāra attēlošanas iespējas, piemēram. Programmu Outlook 2010 var savienot arī ar vairākiem Exchange kontiem, neveidojot atsevišķu profilu neatkarīgi no tā, vai tie atrodas vienā un tajā pašā vai citā serverī. Katrai pastkastītei ir pieejama atsevišķa mape "Nosūtītie sūtījumi".

E-pasta sarunu organizēšana

Lai skaidri organizētu e-pasta sarunas, Outlook Web Access 2010 piedāvā vairākas praktiskas funkcijas, ar kurām šīs salīdzināmās ziņu grupas var skaidri sagrupēt pavedienos un sakārtot pēc tēmas.

 • Funkcija Sarunu skats sakārto visus e-pasta ziņojumus par konkrētu tēmu, bet funkcija
 • ignorēt sarunas ļauj ignorēt noteiktas e-pasta sarunas.
 • MailTips brīdina, ka, sūtot e-pasta vēstules uz lieliem izplatīšanas sarakstiem, ir jāizslēdz neatbilstoši saņēmēji vai ārējie saņēmēji, lai palielinātu svarīgas informācijas drošību.
 • Balss pasta priekšskatījums parāda balss ziņojumus teksta formā jau Outlook priekšskatījumā un
 • ar zvanu atbildēšanas noteikumiem var iestatīt individuālus Exchange balss pasta zvanu pāradresēšanas noteikumus.
 • No otras puses, biroja komunikatora (OC) funkcija parāda kolēģu klātbūtnes statusu un ļauj nosūtīt tūlītējus ziņojumus.
 • Konsekventa pieredze apvieno funkciju darbību datorā, mobilajā tālrunī vai tīmeklī Outlook Mobile un Outlook Web Access  .
 • Exchange Servera žurnālu veidošanas funkcija nodrošina arī atbilstību juridiskajām un organizatoriskajām prasībām, reģistrējot mērķtiecīgus e-pasta ziņojumus.

E-pasta vēstuļu arhivēšana programmā Outlook 2010

Pirmo reizi programmā Exchange 2010 e-pasta vēstules tiek arhivētas tiešsaistē programmā Outlook 2010 Exchange serverī, ļaujot tās apskatīt no jebkuras vietas, kur ir piekļuve pastkastītei. Administratori var arī noteikt glabāšanas perioda vadlīnijas glabāšanas laikā; tādējādi tiek novērsta nejauša dzēšana, kas ne tikai atvieglo e-pasta vēstuļu meklēšanu, bet arī atbilstības noteikumu ievērošanu.

Tikai viena ienākošā vēstuļu pastkaste ar Unified Messaging

Unified Messaging nodrošina vienotu ienākošo pastkasti piekļuvei e-pastam, balss pastu, SMS un faksu, tādējādi administratoriem ir vieglāk pārvaldīt visus lietotājus. Kad balss vēstules tiek piegādātas uz iesūtni, funkcija Speech2Text var tās piegādāt arī kā e-pasta vēstuli - un viedtālrunī teksta priekšskatījuma veidā.

Vienkāršāka tiesību pārvaldība

Serverī Exchange Server 2010 lietotājus un to tiesības var pārvaldīt, izmantojot Exchange pārvaldības konsoli, attālo PowerShell vai Outlook Web Access. Pēdējā nodrošina administratorus ar savu administrēšanas saskarni un, izmantojot uz lomām balstītu piekļuves kontroli (RBAC), ļauj piešķirt atsevišķiem darbiniekiem papildu tiesības. Tie galvenokārt attiecas uz deleģējamiem uzdevumiem, piemēram, izplatīšanas grupu administrēšanu vai e-pasta vēstuļu izsekošanu.

Pastkastes elastīgums un labāka augsta pieejamība

Mailbox Resiliency funkcija Exchange Server 2010 ar tās trīs komponentēm Local Continuous Replication, Standby Continuous Replication un Cluster Continuous Replication piedāvā vienkāršotu avārijas atjaunošanu, kā arī augstas pieejamības iespēju. Izmantojot datubāzes pieejamības grupas (DAG) funkciju, administratori var kopēt Exchange datubāzes starp dažādiem serveriem; replikācija notiek, izmantojot darījumu žurnālus.

Microsoft licencēšanas sistēma Windows Exchange Server 2010

Microsoft licencēšanas modelis piedāvā dažādus licenču variantus un veidus visām Exchange Server 2010 versijām un izdevumiem. Dažādie noteikumi un specifikācijas var ātri kļūt neskaidras un bieži vien no pirmā acu uzmetiena šķiet nesaprotamas. Tāpēc turpmāk ir sniegts īss pārskats ar skaidrojumiem.

Būtībā vispirms tiek nošķirti:

 • Servera licences
 • Klienta piekļuves licences

Servera licences, ja tās nav pamatlicences, tiek iegādātas neatkarīgi no klienta piekļuves licencēm. Tikai tie ļauj lietotājiem izmantot Exchange serveri. Servera licencē ir tikai 2 piekļuves licences administratoriem, kas ietver tikai administrēšanas tiesības.

Kuras servera licences ir pieejamas Exchange Server 2010?

Katrai Exchange 2010 servera versijai - Standard un Enterprise - ir atsevišķa servera licence. Iegādājoties tās, jūs iegūstat attiecīgās tiesības ieviest attiecīgo servera programmatūru sava uzņēmuma serverī:

 • Standard Edition - tas ir paredzēts mazo un vidējo uzņēmumu vajadzībām ar ne vairāk kā 5 pastkastīšu datubāzēm.
 • Enterprise Edition - tas atbilst lielo uzņēmumu un organizāciju prasībām, kurās ir līdz 100 pastkastīšu datubāzēm.

Servera licenci papildina klienta piekļuves licences (CAL) - visas atšķirības un īpašās funkcijas ir izskaidrotas tālāk.

Klienta piekļuves licences operētājsistēmai Windows Exchange Server 2010

Lai lietotāji varētu izmantot tipiskās Exchange 2010 funkcijas un pakalpojumus kādā no pieejamajām servera versijām, ir nepieciešams atsevišķs licences veids - klienta piekļuves licence (saīsinājumā CAL). Microsoft licencēšanas modelī izmanto CAL, lai, no vienas puses, noteiktu, kādas funkcijas un mērogojamības iespējas piedāvā standarta un uzņēmuma CAL, un, no otras puses, kā tām piekļūt.

Kāda ir atšķirība starp Microsoft Exchange Server 2010 standarta licencēm un uzņēmuma licencēm?

Izmantojot Windows Exchange Server 2010, kā arī citas versijas, attiecīgā izdevuma funkcionālo darbības jomu kontrolē, izmantojot CAL. Tāpēc tie nav saistīti ar konkrētu Exchange versiju. Tas nozīmē, ka varat izmantot arī Exchange Standard serveri ar Enterprise CAL vai Enterprise Exchange serveri ar Standard CAL. Savā ziņā Enterprise CAL ir papildinājums standarta CAL.

Lielākā atšķirība, kā jau minēts, ir galvenokārt pastkastītes servera mērogojamība, bet turklāt dažas funkcijas var izmantot vai pielāgot tikai ierobežotā apjomā, izmantojot standarta CAL, un dažas uzņēmuma funkcijas ir deaktivizētas.

Lietotājiem Exchange Server 2010 atsevišķu versiju piekļuves licenču diferenciācija sniedz iespēju izmantot tās funkcijas un pakalpojumus, kas ir patiešām nepieciešami atkarībā no uzņēmuma prasībām. Tas ir tāpēc, ka ne katrā darba vidē tiek izmantots pilns funkciju klāsts vai maksimālā mērogojamība. Tādējādi privātpersonas vai mazāki uzņēmumi var ietaupīt naudu, iegādājoties licences, ja standarta klienta piekļuves licences jau atbilst visām prasībām.

Kādas ir atšķirības starp divām Exchange Server 2010 piekļuves licencēm (CAL)?

Kā jau minēts iepriekš, papildus atšķirībām funkciju darbības jomā un mērogojamībā ir vēl viena izvēle attiecībā uz Exchange Server klienta piekļuves licencēm standarta un uzņēmuma versijās, proti, starp licencēm, kas balstītas uz lietotāju (User CAL), un licencēm, kas balstītas uz ierīci (Device CAL). Atšķirība šeit ir nevis tiesībās vai funkcijās, bet gan tajā, vai tiek licencēta persona vai galiekārta ar Windows. Šīs licencēšanas alternatīvas ir Microsoft raksturīga īpatnība, kas attiecas arī uz piekļuves licencēm citiem serveru licenču produktiem. Šajā sakarā būtu jāņem vērā šādi aspekti:

 • Ne lietotāja CAL, ne ierīces CAL pēc aktivizēšanas nevar nodot citam lietotājam vai personai.
 • Principā lietotāja CAL nevar izmantot kā ierīces CAL, un ir izslēgts arī pretējais gadījums (ierīces CAL tiek izmantots kā lietotāja CAL).
 • Tomēr piekļuvei Exchange serverim ir iespējams paralēli izmantot abus CAL veidus vai tos apvienot.

Microsoft licenču modelī piedāvātajās alternatīvās ir ņemti vērā tipiskie scenāriji uzņēmumā, kad tiek piekļūts serverim. Atkarībā no uzdevumiem vai projektiem daži darbinieki serveri izmanto pastāvīgi - pat ārpus uzņēmuma vai iestādes; savukārt citiem servera pakalpojumi ir nepieciešami tikai noteiktos laikos vai reti. Turpmāk sniegts salīdzinājums, kurā apkopotas lietotāja CAL un ierīces CAL tipiskās priekšrocības.

 • Lietotāja CAL ir izdevīga, ja atsevišķs darbinieks bieži vai pastāvīgi piekļūst Exchange servera pakalpojumiem, turklāt arī pārmaiņus dažādās darbavietās, piemēram, uzņēmuma darbavietā, citās uzņēmuma vietās, mājas birojā vai ceļojuma laikā. Lai to izdarītu, viņi izmanto arī ļoti dažādas gala ierīces, piemēram, stacionāro uzņēmuma datoru, klēpjdatoru vai viedtālruni.
 • Ierīces CAL sniedz priekšrocības darba metodēm, kurām nav nepieciešama pastāvīga piekļuve Exchange serverim vai kad dažādi lietotāji koplieto vienu datora darbstaciju vai citu galīgo ierīci, piemēram, klēpjdatoru; tas var būt maiņu darba gadījumā, individuālu projektu gadījumā vai tad, ja tipiskie Exchange pakalpojumi jāizmanto neregulāri.

Daudzos uzņēmumos nepieciešamība piekļūt Exchange serverim, izmantojot CAL, atšķiras atkarībā no nodaļas vai darba uzdevumiem. Šajā gadījumā vispareizākais licencēšanas veids ir klientu piekļuves licenču kombinācija lietotājiem un galiekārtām. Tāpēc pirms CAL iegādes ir lietderīgi iegūt pārskatu par to, kādi veidi jums ir nepieciešami un cik daudzi no tiem jums ir nepieciešami, ņemot vērā tipiskos uzņēmuma darba procesus un darba slodzi.

Mēs labprāt sadarbosimies ar jums, lai noteiktu praktiskāko un vienlaikus ekonomiski izdevīgāko licencēšanas veidu. Vienkārši izmantojiet kādu no tālāk norādītajām saziņas iespējām.

Papildu prasības Exchange Server 2010 ar CAL lietojumprogrammām

Lai varētu izmantot visas Microsoft Exchange Server 2010 funkcijas, jānodrošina, ka serverī ir uzstādīta pareiza un piemērota programmatūra. Exchange Server 2010 darbojas tikai serveros ar operētājsistēmu Windows Server 2008 vai jaunāku, un varat izvēlēties starp Windows Server 2008 Standard un Enterprise vai Datacenter versijām.

Jūsu Exchange Server 2010 licencēšana ar CAL Wiresoft vietnē

Ja runa ir par rentablu servera licen ču un klienta piekļuves licenču licencēšanu Windows Exchange Server 2010, kā arī citu Exchange versiju vai citu Windows Server programmatūras produktu gadījumā, Wiresoft ir jūsu uzticams partneris - gan iegādes, gan konsultāciju jomā.

Mūsu tiešsaistes veikalā jūs atradīsiet ierīču licences un lietotāja licences Exchange Server kā lētas atsevišķas licences, lai jūs varētu nodrošināt vai paplašināt savas individuālās vajadzības un vienlaikus gūt labumu no zemākām gala cenām.

Visas mūsu piedāvājumā atrodamās Microsoft programmatūras CAL ir tikai un vienīgi oriģinālas, neizmantotas ierīces vai lietotāja CAL no Eiropas reģiona, kuras mēs esam iegādājušies no uzņēmumiem un iepriekš pārbaudījuši, lai pārliecinātos par to absolūtu autentiskumu un izmantojamību.

Kā Wiresoft klients jūs vienmēr gūsiet labumu no cenu priekšrocībām salīdzinājumā ar daudziem citiem klientu piekļuves licenču nodrošinātājiem, un tajā pašā laikā jūs vienmēr būsiet drošā likuma pusē. Daudzi klienti jau izmanto visas priekšrocības, ko sniedz Wiresoft CAL piedāvājums. Tas ietver mūsu ekspertu un kompetento konsultāciju sniegšanu gan par Exchange Server licencēm, gan citām Windows programmatūras piekļuves licencēm. Kopā ar jums mēs izveidosim jums pielāgotu programmatūras licenču komplektu.