Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK DEVICE CAL
25 komplekti - Ierīču licences licenču komplekts attālās darbvirsmas pakalpojumiem operētājsistēmai Windows Server 2016 pirkt lietotu Lai varētu izmantot Windows Server 2016 attālās darbvirsmas pakalpojumus (RDS), katram lietotājam ir...
€406,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK DEVICE CAL
10 komplekti - Attālinātās darbvirsmas pakalpojumu licenču licences ierīcēm operētājsistēmai Windows Server 2016 pirkt lietotas Lai varētu izmantot Windows Server 2016 attālās darbvirsmas pakalpojumus (RDS), katram lietotājam ir...
€165,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 5 PACK DEVICE CAL
5 komplekti - Tālvadības darbvirsmas pakalpojumu licenču licences ierīcēm operētājsistēmai Windows Server 2016 pirkt lietotas Lai varētu izmantot Windows Server 2016 attālās darbvirsmas pakalpojumus (RDS), katram lietotājam ir...
€83,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK USER CAL
25 komplekti - tālvadības darbvirsmas pakalpojumu lietotāja licences licenču komplekts Windows Server 2016 pirkt lietotu Lai varētu izmantot Windows Server 2016 attālās darbvirsmas pakalpojumus, katram lietotājam ir nepieciešama RDS...
€406,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK USER CAL
10 komplekti - Tālvadības darbvirsmas pakalpojumu lietotāja licences licenču komplekts Windows Server 2016 pirkt lietotu Lai varētu izmantot Windows Server 2016 attālās darbvirsmas pakalpojumus, katram lietotājam ir nepieciešama RDS...
€165,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 5 PACK USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 5 PACK USER CAL
5 komplekti - Tālvadības darbvirsmas pakalpojumu lietotāju licences Windows Server 2016 iegādāties lietotas Lai varētu izmantot Windows Server 2016 attālās darbvirsmas pakalpojumus, katram lietotājam ir nepieciešama RDS klienta piekļuves...
€83,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL
Remote Desktop Services Lietotāju licences Windows Server 2016 pirkt lietotas Lai izmantotu Windows Server 2016 Remote Desktop Services, katram lietotājam ir nepieciešama RDS klienta piekļuves licence (saīsinājums: RDS User CAL), lai...
€17,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 DEVICE CAL
Įrenginio licencijos CAL, skirtos Remote Desktop Services į Windows Server 2016 pirkti naudojamas Norint naudotis Remote Desktop Services (RDS) Windows Server 2016, kiekvienam naudotojui reikia atitinkamos RDS kliento prieigos licencijos...
€17,90 *

Microsoft Attālās darbvirsmas pakalpojumu 2016 priekšrocības

Microsoft Attālinātās darbvirsmas pakalpojumus 2016 var nodrošināt vai nu kā sesiju darbvirsmas, vai kā virtuālo darbvirsmu infrastruktūru (VDI), turklāt ir iespējama arī abu veidu kombinācija. Izmantojot uz sesijām balstītu darbvirsmu virtualizāciju, lietotāji koplieto virtuālo mašīnu, kas ir īpaši izdevīgi uz uzdevumiem orientētām lietojumprogrammām. No otras puses, VDI ir īpaši piemērots projektiem, kuros liela nozīme ir vides un datu drošībai.

Tālvadības darbvirsmas pakalpojumu 2016 priekšrocības īsumā

  • Ar RDS 2016 licencēto termināla serveri var izmantot daudzas galiekārtas, kurām ir spēkā esoša lietotāja CAL vai ierīces CAL, piemēram, Windows personālie vai Apple datori, planšetdatori un viedtālruņi, kā arī plānie klienti.
  • Vecāki personālie datori var izmantot termināla servera spēcīgo skaitļošanas jaudu un tādējādi arī izmantot visus RDS 2016 pakalpojumus.
  • IT darbs tiek samazināts, jo termināla serveris tiek uzturēts centralizēti, tādējādi palielinot pieejamību un vienlaikus samazinot izmaksas.
  • Tiek optimizēta nepieciešamība pēc programmatūras licencēm.
  • Tiek palielināta arī datu drošība pret nesankcionētu piekļuvi un ļaunprātīgu programmatūru.
  • Izmantojot RemoteApps, lietotājiem tiek nodrošināta piekļuve tikai tām lietojumprogrammām, kas viņiem ir pieejamas.
  • Izmantojot VPN, termināla servera RDS 2016 ir pieejams arī kustībā. Tādējādi var viegli izveidot elastīgas darba vietas.
  • Windows Server Containers ir pieejami kopā ar Windows Server 2016.

Augsta mērogojamība un pieejamība

RDS 2016 arī samazina terminālu serveru administrēšanai nepieciešamo darbu, salīdzinot ar klienta-servera tīkliem. Administratori, kā arī lietotāji ar CAL gūst labumu no Windows Server 2016 RDS mērogojamības un individuāli definējamās automatizācijas. Vienai darba videi var pieslēgt vairākus serverus, lai palielinātu veiktspēju un uzticamību ar Hyper-V un nodrošinātu darbvirsmas un lietojumprogrammas neatkarīgi no atrašanās vietas. Ar to var izmantot arī Linux.

Automatizācijas rīki, piemēram, Desired State Configuration un PowerShell, atvieglo administrēšanu administratoriem un tādējādi arī ietaupa laiku. Attālās darbvirsmas pakalpojumu 2016 hibrīdmākoņa risinājumi ir ideāli piemēroti glabāšanas, dublēšanas, atkopšanas un virtuālo datoru scenārijiem. Pakalpojumu kvalitātes noteikumus var izmantot, lai noteiktu, kurām lietojumprogrammām jāpiešķir prioritāte.

Attālās darbvirsmas pakalpojumu 2016 liela elastība un nodrošināšana

RDS 2016 virtualizācijas vide nodrošina augstu elastības pakāpi lietojumprogrammu nodrošināšanā katram lietotājam atsevišķi: darbinieki pēc pieteikšanās var izmantot arī termināla serverī instalētās programmas, izmantojot ThinClients vai ZeroClients. Izmantojot RemoteApp, atsevišķas lietojumprogrammas ir pieejamas lietotāja darbvirsmā, kas ne tikai ļauj noteikt individuālu piekļuvi atsevišķiem pakalpojumiem, bet arī sniedz priekšrocības, īpaši strādājot drošā attālinātā vidē.

Attālās darbvirsmas pakalpojumus 2016 var izmantot arī ar vecākiem datoriem, izmantojot CAL

Izmantojot RDS 2016, Windows servera skaitļošanas jauda ir vienādi pieejama visās darbstacijās neatkarīgi no atsevišķu galiekārtu ātruma. Pateicoties lietojumprogrammu virtualizācijai, pat vecāki personālie datori ar klienta piekļuves licenci var pilnībā izmantot attālinātās darbvirsmas pakalpojumu priekšrocības.

Labāka datu aizsardzība

Augstais Remote Desktop Services 2016 drošības līmenis samazina arī riskus, kas var rasties nepareizas lietotāja darbības dēļ. Daudzlīmeņu drošības sistēma atklāj un novērš uzbrukumus. Papildus Windows Defender operētājsistēmai Windows Server 2016 ir pieejami arī detektori, kas ziņo par ielaušanos un samazina iespējamos bojājumus. Papildus virtuālo mašīnu šifrēšanai sensitīvu datu drošību palīdz nodrošināt arī citi rīki. To vidū ir Credential Guard, kas aizsargā pieteikšanās datus, un tādas funkcijas kā Just Enough Administration un Just-In-Time Administration. Īpaši jutīgu lietojumprogrammu izolēšanai var izmantot Hyper-V - uz hipervizoru balstītu Microsoft virtualizācijas tehnoloģiju.

Windows Servera konteineru palaišana ar Attālinātās darbvirsmas pakalpojumiem 2016

Windows Server Containers tika integrēti arī Windows Server 2016 versijā. To pamatā ir atvērtā pirmkoda platforma Docker, un tie ir pieejami kā Windows Server Containers vai Hyper-V Containers. Konteineri ļauj izolēti darbināt lietojumprogrammas fiziskās un virtuālās mašīnās vai Hyper-V. Tos var pārvaldīt, izmantojot Docker klientu vai PowerShell.

Klienta piekļuves licences attālās darbvirsmas pakalpojumiem 2016

Lai lietotājs varētu izmantot visas RDS 2016 nodrošinātās lietojumprogrammas, ir nepieciešama CAL (klienta piekļuves licence) - vai nu lietotāja CAL, vai ierīces CAL. Tas nozīmē, ka visus pakalpojumus, tostarp VDI tehnoloģijas (Virtual Desktop Infrastructure), var izmantot visur, kur pieejams internets.

Microsoft licencēšanas sistēmas pamatā ir klientu piekļuves licences lietotājiem ne tikai Windows Server 2016, bet arī attālās darbvirsmas pakalpojumiem. Tādējādi programmatūras izmantošana (par licenci) nav atkarīga no tās īstenošanas. Windows Servera operētājsistēma pēc noklusējuma piešķir tikai divas attālās piekļuves tiesības, kuras var izmantot tikai servera administrēšanai. Lietotājiem nav atļauts tos izmantot. Microsoft licences nosacījumos ir noteikts, ka lietotājam vai galīgajai ierīcei ir nepieciešama RDS CAL, lai piekļūtu noteiktajiem pakalpojumiem. Šis noteikums attiecas arī uz gadījumiem, kad lietotājs vēlas piekļūt Windows serverim, izmantojot trešās puses programmatūru; arī šim nolūkam nepieciešama atbilstoša RDS licence. Šie ierobežojumi nozīmē arī papildu datu drošību, jo tādējādi tiek liegta piekļuve datiem nepiederošām trešām personām vai iebrucējiem.

Atšķirības starp lietotāja licencēm un ierīces licencēm RDS 2016

Kā parasti, Microsoft piedāvā arī divus dažādus Windows Remote Desktop Services 2016 licencēšanas veidus. Atkarībā no tā, vai uzmanības centrā ir lietotājs vai ierīce, tās ir lietotāja CAL vai ierīces CAL. Tas nozīmē, ka piekļuve attālās darbvirsmas pakalpojumiem ir atļauta vienam lietotājam vai vienai gala ierīcei. Nav iespējams pārslēgties starp abiem licences veidiem.

Lietotāja CAL vienmēr ir paredzēta vienam konkrētam lietotājam neatkarīgi no izmantotās ierīces. Tādējādi šis lietotājs var piekļūt servera pakalpojumiem no pilnīgi citām ierīcēm, izmantojot lietotāja CAL. Nav svarīgi, vai viņš to dara no sava galda datora darba vietā birojā, vai no cita datora, piemēram, citā vietā vai mājas birojā, vai no piezīmjdatora, kad viņš ir ceļā.

Ierīces CAL ir no ierīces atkarīga licence, kas piesaistīta konkrētai atsevišķai ierīcei, piemēram, galda datoram birojā VAI piezīmjdatoram, neatkarīgi no tā lietotāja. Tas nozīmē, ka ikviens lietotājs, kuram ir atļauts izmantot šo licencēto galiekārtu, var izmantot arī tai paredzētos attālās darbvirsmas pakalpojumus.

Protams, katram uzņēmumam piemērotākais CAL veids var atšķirties atkarībā no konkrētā gadījuma. No vienas puses, nozīme ir to darbinieku skaitam uzņēmumā, kuri izmanto RDS, un, no otras puses, dominējošajai darba metodei: Piemēram, ja dažādi darbinieki izmanto Windows lietojumprogrammas un pakalpojumus stacionārā datorā darbavietā VAI pārmaiņus klēpjdatorā, ierīce CAL ir piemērotāks licencēšanas veids.

RDS-CAL 2016 tiek fiziski piešķirts katrai ierīcei, un to izseko licences serveris neatkarīgi no dalības Active Directory. RDS-CAL nevar pārslogot.

Ja darbinieks izmanto RDS 2016 lietojumprogrammas regulāri, bet elastīgi, t. i., ar dažādām ierīcēm un no dažādām atrašanās vietām, piemēram, arī mājas birojā vai ceļā, Lietotāja CAL ir praktiskāks licences veids.

RDS-CAL tiek piešķirts lietotājam Active Directory, un to izseko licences serveris. RDS CAL nevar izsekot darba grupas ietvaros. RDS-CAL lietotājiem var būt arī pārslogoti.

Var būt ieteicama arī lietotāja CAL un ierīces CAL kombinācija.

Ja jums ir kādi jautājumi par Microsoft Remote Desktop Services 2016 licencēšanas vajadzībām, vienkārši sazinieties ar mums - mēs labprāt sagatavosim jums pielāgotu licencēšanas paketi, tostarp izdevīgu piedāvājumu.

Pabeidziet savu vajadzību pēc RDS 2016 CAL par saprātīgu cenu ar Wiresoft

Iegādājoties Microsoft Remote Desktop Services 2016 lietotāja un ierīces CAL Wiresoft vietnē, jūs ietaupāt naudu! Jums ir iespēja vai nu papildināt esošo licencēšanu ar RDS 2016 licencēm, vai arī atjaunināt vecāku Microsoft Server versiju uz 2016 versiju. Izmantojot lietotāja vai ierīces CAL, jūs gūsiet labumu no daudzpusīgajām virtualizācijas iespējām un mērogojamības, ko piedāvā Microsoft, kā arī no Wiresoft piedāvātajām izdevīgajām cenām salīdzinājumā ar citiem pakalpojumu sniedzējiem. Tas ir tāpēc, ka visi mūsu Microsoft produkti ir oriģinālās licences tiesības, kuru izcelsme ir Eiropas reģionā un kuras mēs likumīgi ieguvām no uzņēmumiem kā neizmantotas programmatūras licences. Wiresoft ir pārbaudījis to autentiskumu un funkcionalitāti - daudzi mūsu klienti ar entuziasmu apliecina, ka ir izdevīgi iegādāties Wiresoft attālinātās darbvirsmas pakalpojumu CAL 2016 no Wiresoft. Vienkārši sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.