Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT VISIO 2010 STANDARD MICROSOFT VISIO 2010 STANDARD
Iegādāties Microsoft Visio 2010 kā Standard lejupielādes Ģenerējiet ar MS Visio 2010 Standard, piemēram, tīkla diagrammas vai organizatoriskās diagrammas, kas automātiski atsaucas uz jūsu datiem un tādējādi var tikt izveidotas īsā laikā....
€20,90 *
MICROSOFT VISIO 2010 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2010 PROFESSIONAL
Microsoft Visio Professional 2010 pirkt lejupielādes veidā Atklājiet Microsoft Visio professional 2010 kā jaudīgu rīku diagrammu izveidei. Izmantojot to, varat vizuāli pievilcīgi attēlot biznesa procedūras vai procesus. Visio var viegli...
€25,90 *

Pirkt Visio 2010: Visaptverošs skats uz diagrammu veidošanas programmatūru

Visio 2010 ir jaudīga Microsoft programmatūra, kas ļauj lietotājiem veidot diagrammas, plūsmas diagrammas, organizatoriskās diagrammas un daudz ko citu. Šajā rakstā mēs padziļināti aplūkosim Visio 2010, tās funkcijas, pielietojuma jomas un to, kāpēc daudzi uzņēmumi un profesionāļi to joprojām novērtē.

Tās attīstības vēsture

Visio pirmo reizi 1992. gadā izstrādāja korporācija Shapeware, un vēlāk to iegādājās Microsoft. Visio 2010 bija viena no izcilākajām programmatūras versijām, kas tika izdota 2010. gada jūnijā.

Galvenās funkcijas

Visio 2010 piedāvāja dažādas funkcijas un rīkus, kas ļāva lietotājiem izveidot profesionālas diagrammas. Šeit ir uzskaitītas dažas no galvenajām funkcijām:

  1. Plaša veidņu bibliotēka: Visio 2010 ietvēra plašu veidņu klāstu dažādu veidu diagrammām, tostarp organizācijas diagrammām, plūsmas diagrammām, tīkla diagrammām, stāvu plāniem un citām. Šīs veidnes atviegloja darba sākšanu un ietaupīja laiku.
  2. Intuitīva lietotāja saskarne: Visio 2010 lietotāja saskarne bija lietotājam draudzīga un viegli saprotama. Rīki un ikonas bija labi izvietoti un viegli atrodami.
  3. Datu sasaiste: Visio 2010 jaudīgā funkcija bija iespēja sasaistīt diagrammas ar datu avotiem. Tas ļāva lietotājiem automātiski izveidot atjauninātas diagrammas, kas pielāgotas datu izmaiņām.
  4. Diagrammu pārskatīšana: Visio 2010 piedāvāja diagrammu pārskatīšanas funkciju, kas norādīja uz kļūdām un neatbilstībām diagrammās un palīdzēja lietotājiem tās novērst.
  5. Komandas sadarbība: programmatūra nodrošināja komandas sadarbību, atbalstot vienlaicīgu diagrammu rediģēšanu, ko veic vairāki lietotāji.

Lietojumprogrammu jomas

Visio 2010 ir izmantots dažādās nozarēs un profesionālās jomās, tostarp:

Uzņēmumu procesu modelēšana: uzņēmumi izmantoja Visio 2010, lai modelētu un dokumentētu savus uzņēmējdarbības procesus. Plūsmu diagrammas un organizatoriskās diagrammas palīdzēja padarīt procesus pārredzamākus.

Tīkla diagrammas: IT profesionāļi izmantoja programmatūru, lai izveidotu tīkla diagrammas, kas attēloja IT sistēmu struktūru un savienojamību. Tas bija īpaši noderīgi tīklu plānošanai un problēmu novēršanai.

Arhitekti un ēku apsaimniekotāji to izmantoja, lai izveidotu un sakārtotu ēkustāvu plānus. Tas palīdzēja plānot un pārvaldīt telpas.

Datu vizualizācija: pētnieki un datu analītiķi izmantoja Visio 2010, lai vizuāli attēlotu datus. Diagrammas palīdzēja vieglāk saprast sarežģītu informāciju.

Kāpēc izvēlēties Visio 2010?

Lai gan ir pieejamas jaunākas Visio versijas, ir iemesli, kāpēc daži lietotāji joprojām dod priekšroku Visio 2010.

Pazīstamība un stabilitāte: Lietotāji, kuri ir iepazinušies ar Visio 2010, novērtē stabilitāti un pazīstamo lietotāja saskarni. Viņi var efektīvi veikt savu darbu, nepierodot pie jaunām saskarnēm.

Dažiem uzņēmumiem jaunas Visio versijas iegāde var būtdārga. Visio 2010 joprojām nodrošina pietiekamu funkcionalitāti par zemāku cenu.

Īpašas prasības: Dažos gadījumos īpašos projektos vai uzņēmējdarbības vajadzībām ir nepieciešams izmantot Visio 2010, jo īpaši, ja runa ir par integrāciju ar mantotām sistēmām.

Secinājums

Visio 2010 bija jaudīga diagrammu veidošanas programmatūra, kas tika plaši izmantota dažādās nozarēs un profesionālās jomās. Tās plašās funkcijas, veidnes un spēja sasaistīt datus padarīja to par noderīgu resursu uzņēmumiem un profesionāļiem. Lai gan ir pieejamas jaunākas versijas, tā joprojām ir daudziem lietotājiem pazīstama un rentabla iespēja. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka Microsoft ir pārtraucis atbalstu, kas nozīmē, ka lietotājiem ir jāatjaunina uz jaunāku versiju, lai saņemtu drošības atjauninājumus un jaunāko funkciju kopumu.