Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT POWERPOINT 2010 MICROSOFT POWERPOINT 2010
Microsoft PowerPoint 2010 Lejupielādēt Microsoft PowerPoint 2010 (prezentāciju veidošana) Izveidojiet profesionālas prezentācijas, izmantojot Microsoft PowerPoint 2010. Atvieglojiet savus individuālos veidnes ar plašām dizaina iespējām....
€17,90 *
MICROSOFT POWERPOINT 2013 MICROSOFT POWERPOINT 2013
Microsoft PowerPoint 2013 - klasiskā Office programmatūra kā atsevišķa programma PowerPoint ir tipisks Microsoft Office pakotņu komponents, kas ir neaizstājams, lai veidotu pārliecinošas prezentācijas, kuras tiek rīkotas klātienē vai arī...
€21,90 *
MICROSOFT POWERPOINT 2021 MICROSOFT POWERPOINT 2021
Microsoft PowerPoint 2021 kā atsevišķa programma Microsoft PowerPoint ir klasiskā programmatūra, ar kuras palīdzību var izstrādāt pārliecinošas informācijas vizualizācijas un veidot spilgtas prezentācijas. Ar PowerPoint 2021 ir pieejama...
€85,90 *
MICROSOFT POWERPOINT 2016 MICROSOFT POWERPOINT 2016
Microsoft PowerPoint 2016 kā Office atsevišķa programma Microsoft PowerPoint ir daudzpusīga programmatūra, ar kuras palīdzību var veidot pārliecinošas prezentācijas un lekcijas, kā arī skaidri izklāstīt informāciju. PowerPoint 2016...
€42,90 *
MICROSOFT POWERPOINT 2019 MICROSOFT POWERPOINT 2019
Microsoft PowerPoint 2019 kā atsevišķa programma Microsoft PowerPoint ir klasiska programmatūra, ar kuras palīdzību var izstrādāt pārliecinošas informācijas vizualizācijas un veidot spilgtas prezentācijas. Ar PowerPoint 2019 ir pieejama...
€51,90 *

Microsoft PowerPoint: Radošas prezentācijas iespaidīgiem priekšnesumiem

Uzziniet, kā Microsoft PowerPoint var palīdzēt jums izveidot saistošas prezentācijas un efektīvi prezentēt savas idejas. Šajā rakstā sniegts ieskats jaunākajās Microsoft PowerPoint funkcijās un iespējās, lai jūsu prezentācijas varētu pacelt jaunā līmenī.

Lietotāja saskarne un dizaina iespējas

Microsoft PowerPoint lietotāja saskarne ir izstrādāta tā, lai tā būtu intuitīva un ērti lietojama. Atklājiet daudzveidīgās dizaina iespējas, lai personalizētu savas prezentācijas. Izmantojiet rīkjoslas un izvēlnes, lai viegli organizētu un formatētu saturu.

Multivides elementi un animācijas

Atdzīviniet savas prezentācijas, integrējot multivides elementus un animācijas. Microsoft PowerPoint ļauj viegli ievietot attēlus, videoklipus un audio failus. Izmantojiet animācijas efektus, lai pārliecinoši nodotu savu vēstījumu.

Sadarbība un mākoņa integrācija

Optimizējiet sadarbību prezentācijās, izmantojot Microsoft PowerPoint un Microsoft 365 mākoņa integrāciju. Kopīgojiet savu darbu reāllaikā un nodrošiniet kopīgu rediģēšanu. Mākoņa sinhronizācija nodrošina, ka vienmēr strādājat ar jaunāko prezentācijas versiju.

Šabloni un SmartArt grafika

Paātriniet prezentāciju izveides procesu, izmantojot daudzās Microsoft PowerPoint veidnes un SmartArt grafikas. Izvēlieties no plašā dizainu klāsta, lai izveidotu profesionāli izskatīgus slaidus. Izmantojiet SmartArt, lai sarežģītu informāciju pasniegtu vizuāli pievilcīgā veidā.

Prezentācijas režīms un ekrāna ierakstīšana

Izmantojiet Microsoft PowerPoint prezentācijas režīmu, lai efektīvi prezentētu saturu auditorijai. Ekrāna ierakstīšanas funkcija ļauj integrēt tiešraides demonstrācijas vai skaidrojumus tieši prezentācijā.

Interaktīvi elementi un hipersaites

Palieliniet prezentāciju interaktivitāti, integrējot hipersaites un interaktīvus elementus. Savienojiet slaidus vai ārējo saturu, lai nodrošinātu vienmērīgu navigāciju. Microsoft PowerPoint piedāvā rīkus, lai aktīvi iesaistītu auditoriju.

Atjauninājumi un atbalsts

Uzturiet Microsoft PowerPoint atjauninātu, regulāri pārbaudot atjauninājumus. Nepārtraukti uzlabojumi nodrošina ne tikai jaunas funkcijas, bet arī drošības atjauninājumus. Ja jums rodas jautājumi vai problēmas, Microsoft palīdzības dienests ir jūsu rīcībā.

Kopumā Microsoft PowerPoint piedāvā visaptverošu risinājumu profesionālu prezentāciju izveidei. Ar lietotājam draudzīgu saskarni, radošām dizaina iespējām un mūsdienīgām funkcijām tā ir ideāla lietojumprogramma, lai pārliecinoši prezentētu savas idejas.

Kategorijas