Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
VMWARE THINAPP ENTERPRISE 5 VMWARE THINAPP ENTERPRISE 5
Tā kā pasaule kļūst arvien vairāk atkarīga no tehnoloģijām, uzņēmumiem ir jāatrod inovatīvi veidi, kā neatpalikt no konkurences. Viens no veidiem, kā to izdarīt, ir izmantot virtualizācijas programmatūru, kas ļauj darbiniekiem piekļūt...
€31,90 *

Īsumā - svarīgākās ThinApp priekšrocības

 • Lietojumprogrammu pārvaldības optimizācija
 • IT atbalsta un palīdzības dienesta izmaksu samazināšana
 • Vienkāršota migrācija uz Windows 7, 8 un 10
 • Lietojumprogrammu versiju konfliktu novēršana
 • Pārlūkprogrammu un spraudņu virtualizācijas atbalsts
 • Uzlabota galapunktu drošība
 • Palielināta personāla mobilitāte

Kā darbojas ThinApp?

VMware ThinApp ir risinājums bez aģenta, kas izstrādāts, lai virtualizētu dažādas lietojumprogrammas, kuras darbojas dažādās operētājsistēmu versijās, un nodrošinātu tās lietotājiem vienotā vidē. Lai to paveiktu, vietnē ThinApp tiek izmantotas dažādas stratēģijas, kuras var izmantot, piemēram, lai bez problēmām migrētu mantotās lietojumprogrammas.

Vienkārša lietojumprogrammu virtualizācija

VMware ThinApp virtualizē lietojumprogrammu, vispirms iekapsulējot lietojumprogrammas failus un reģistra ierakstus vienā ThinApp paketē. Tad to var nodrošināt, pārvaldīt un atjaunināt neatkarīgi no pamatā esošās operētājsistēmas. Šādā veidā virtualizētās lietojumprogrammas nevar radīt izmaiņas pamatā esošajā operētājsistēmā, un tās var darbināt arī dažādās konfigurācijās. Priekšrocības ir uzlabota savietojamība ar citām lietojumprogrammām un atvieglota pārvaldība, kā arī konsekventa lietotāja pieredze, kas palielina darba plūsmas efektivitāti.

Atvieglota operētājsistēmu migrācija

VMware ThinApp cita starpā ļauj ātri migrēt uz Windows 7 vai Windows 10 bez pārkodēšanas, atkārtotas testēšanas vai atkārtotas sertifikācijas. Fona režīmā instalētās lietojumprogrammas tiek automātiski pārveidotas par ThinApp pakotnēm. Lietojumprogrammu paketes, kas jau ir izveidotas lietošanai ar ThinApp Windows XP vai vecākās versijās, var ērti konvertēt uz ThinApp Windows formātu, izmantojot funkciju Relink.

Lietojumprogrammu izolēšana, lai izvairītos no konfliktiem

Konfliktus starp atsevišķām lietojumprogrammām vai starp lietojumprogrammām un operētājsistēmām novērš ThinApp, iepakojot 32 vai 64 bitu lietojumprogrammas, tostarp iestatījumus, vienā MSI vai EXE failā; pēc tam tos var izvietot dažādās Windows operētājsistēmās.

Tādējādi virtuālās lietojumprogrammas ir izolētas viena no otras, un tādējādi tās var darbināt neatkarīgi, nemainot attiecīgo operētājsistēmu. Lai nodrošinātu pilnīgu aprites cikla pārvaldību, ThinApp paketes var arī izvietot un pārvaldīt ar App Volumes.

Augsta drošība

Izmantojot ThinApp, lietojumprogrammas var palaist arī ierobežotos User kontos un "bloķētos" vai ierobežotas piekļuves personālajos datoros, neveicot iepriekšējas sistēmas izmaiņas vai nesamazinot attiecīgās drošības politikas. Lietojumprogrammu paketes tiek izpildītas tikai lietotāja režīmā.

Tā kā ThinApp neizmanto kodola režīma kodu, tas nepārkāpj esošās datoru grupu politikas User. Izmantojot šo risinājumu, tiek novērsti arī netīši politikas pārkāpumi, jo attiecīgajam datoram pievienotajām ierīcēm netiek piešķirtas paplašinātas lietojumprogrammu atļaujas.

Mobilā piekļuve no dažādām ierīcēm

Izmantojot ThinApp, uzticama un elastīga mobilā piekļuve ir iespējama arī birojā vai ceļā visās ierīcēs, jo nav nepieciešama ne programmatūras instalēšana, ne ierīces draiveris, ne administratora tiesību piešķiršana. ThinApp tāpēc atbalsta arī BYO (Your Own Device) ierīces, lai lietotāji jebkurā laikā varētu piekļūt nodrošinātajām lietojumprogrammām arī no privātām galiekārtām, pat ja ir instalēta nesaderīga operētājsistēmas versija.

Šādi nodrošinātās lietojumprogrammas lietotāji var arī tieši izpildīt, izmantojot mobilās atmiņas ierīces (piemēram, zibatmiņas diskus) un plānā klienta terminālus. Administratori var arī nodrošināt, uzturēt un atjaunināt lietojumprogrammas.

Papildu ThinApp priekšrocības :

 • ThinApp atbalsta Windows 10 - tas ļauj arī viegli migrēt vecās lietojumprogrammas, piemēram, Office 2003, uz Windows 10 attēliem. Tādējādi var izvairīties no dārgas pārkodēšanas, regresijas testēšanas, kā arī veco pārlūkprogrammu atbalsta izmaksām.
 • ThinApp ļauj izveidot dažādas lietojumprogrammu saites, tostarp konfigurēt attiecības starp virtualizētām lietojumprogrammām, spraudņiem, pakalpojumu pakotnēm, kā arī tādām izpildes vidēm kā Java un .NET.
 • Garantētā ThinApp savietojamība ar citām lietojumprogrammām, tostarp mantoto lietojumprogrammu migrācija uz pašreizējām Desktop vidēm, novērš nepieciešamību pēc plašas programmatūras pārkodēšanas, ļaujot uzņēmumiem ietaupīt  vērtīgus resursus un līdz ar to arī lietojumprogrammu pārvaldības izmaksas.
 • Tūlītēja un vienkārša piekļuve lietojumprogrammām bez iepriekšējas instalēšanas procesa no dažādām galiekārtām - gan privātām, gan korporatīvām - palielina darbinieku efektivitāti - viņi var nekavējoties un bez kavēšanās turpināt darbu.
 • Lietojumprogrammu straumēšana ar ThinApp, kā arī personalizēšana lietotājiem notiek datu apstrādes līmenī, izmantojot konsolidētu uz sesiju balstītu Server, kas darbojas uz Microsoft RDSH vai Citrix XenApp serveriem.
 • Pateicoties ThinApp integrācijai VMware Horizon Workspace, lietojumprogrammas var arī viegli pārvaldīt un droši nodrošināt uz Cloud balstītos lietojumprogrammu katalogos. Turklāt ar AppSense ir iespējami automātiski atjauninājumi, izmantojot tīmekli.