Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
VMWARE THINAPP ENTERPRISE 5 VMWARE THINAPP ENTERPRISE 5
VMware ThinApp Enterprise 5: vienkāršojiet lietojumprogrammu piegādi VMware ThinApp Enterprise 5 īsumā VMware ThinApp Enterprise 5 ir jaudīga lietojumprogrammu virtualizācijas platforma, kas ļauj uzņēmumiem iepakot un izvietot...
€29,90 *

VMware ThinApp: virtualizējiet un vienkāršojiet lietojumprogrammas

VMware ThinApp ir jaudīgs lietojumprogrammu virtualizācijas risinājums, kas palīdz uzņēmumiem efektīvāk pārvaldīt un izvietot lietojumprogrammas. Šajā kategorijas tekstā aplūkosim VMware ThinApp galvenās funkcijas un priekšrocības.

Kas ir VMware ThinApp?

VMware ThinApp ir programmatūras risinājums, kas ļauj organizācijām izolēt lietojumprogrammas no fiziskajiem datoriem un ievietot tās virtuālos konteineros. Šos konteinerus pēc tam var izmantot dažādās operētājsistēmās un ierīcēs bez instalācijām un konfliktiem.

VMware ThinApp priekšrocības

  • VMware ThinApp ļauj atdalītlietojumprogrammas no pamatā esošās aparatūras un operētājsistēmas. Tas nozīmē, ka varat palaist lietojumprogrammas izolētos konteineros, neapdraudot resursdatora operētājsistēmas stabilitāti.
  • Izvietošana bez konfliktiem: VMware ThinApp ļauj viegli izvietot lietojumprogrammas dažādās sistēmās, neradot konfliktus starp lietojumprogrammām. Tas ievērojami samazina atbalsta un uzturēšanas izmaksas.
  • Izmaksu ietaupījums: Virtualizējot lietojumprogrammas, uzņēmumi var samazināt aparatūras izmaksas un palielināt lietojumprogrammu nodrošināšanas efektivitāti. Tas ļauj ievērojami ietaupīt izmaksas.

Elastība un savietojamība

VMware ThinApp piedāvā augstu elastības un savietojamības pakāpi:

  • Dažādu operētājsistēmu atbalsts: ThinApp lietojumprogrammas var darboties dažādās operētājsistēmās, piemēram, Windows, macOS un Linux.
  • Pielāgojamība: uzņēmumi var pielāgot ThinApp lietojumprogrammas atbilstoši savām individuālajām prasībām un noteikt īpašus iestatījumus.
  • Centralizēta pārvaldība: VMware nodrošina rīkus ThinApp lietojumprogrammu centralizētai pārvaldībai un izvietošanai uzņēmumu tīklos.

VMware ThinApp darbībā

Organizācijas var izvietot VMware ThinApp dažādos scenārijos:

  • Mantotās lietojumprogrammas: Izmantojot ThinApp, vecākas lietojumprogrammas var turpināt izmantot pašreizējās operētājsistēmās, neradot konfliktus.
  • Mobilitāte: ThinApp ļauj izvietot lietojumprogrammas mobilajās ierīcēs un atbalsta BYOD iniciatīvas.
  • Ātra izvietošana: uzņēmumi var ātri izvietot lietojumprogrammas, neveicot sarežģītas instalācijas mērķa ierīcēs.

Kopumā VMware ThinApp ļauj organizācijām efektīvāk pārvaldīt un izvietot lietojumprogrammas. Virtualizējot lietojumprogrammas, uzņēmumi var samazināt izmaksas, palielināt elastību un līdz minimumam samazināt konfliktus starp lietojumprogrammām. Tas ir vērtīgs risinājums tiem, kas meklē efektīvu lietojumprogrammu piegādi.

Kategorijas