Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD
Microsoft Office for Mac 2011 Standard - lietotājam draudzīgāks nekā iepriekš Arī Microsoft Office ir neaizstājama ikdienas darba sastāvdaļa daudzos Mac datoros. Tāpēc, izdodot šo izdevumu Mac lietotājiem, uzmanība ir pievērsta ne tikai...
€29,90 *

Office 2011 priekš Mac: pārbaudīta biroja programmatūra Apple lietotājiem

Kategorijā Office 2011 Mac mēs iepazīstinām jūs ar uzticamu Microsoft biroja programmatūru, kas īpaši izstrādāta Mac operētājsistēmām. Šajā rakstā sniegsim jums visaptverošu pārskatu par Office 2011 for Mac un parādīsim, kāpēc šis komplekts ir lieliska izvēle Mac lietotājiem, kuriem nepieciešamas pārbaudītas biroja lietojumprogrammas.

Ko piedāvā Office 2011 Mac operētājsistēmai?

Pazīstamas lietojumprogrammas produktīvam darbam

Office 2011 for Mac ietver tādas pazīstamas lietojumprogrammas kā Microsoft Word, Excel, PowerPoint un Outlook, kas ir labākās no tām. Šīs lietojumprogrammas nodrošina rīkus, kas nepieciešami efektīvam darbam un profesionālu dokumentu, prezentāciju un izklājlapu izveidei.

Sadarbība un saziņa

Office 2011 for Mac ļauj ērti sadarboties un sazināties. Šis komplekts piedāvā e-pasta funkcijas, kalendāru un kontaktu pārvaldību, lai optimizētu jūsu darba procesus.

Kāpēc izvēlēties Office 2011 priekš Mac?

Nevainojama integrācija Mac vidē

Office 2011 for Mac nevainojami iekļaujas Mac vidē un piedāvā lietotājam ērtu lietošanu. Programmas ir optimizētas Mac platformai.

Vienreizējs pirkums, ilgtermiņa lietošana

Viena no Office 2011 for Mac galvenajām iezīmēm ir tā, ka programmatūru var iegādāties vienu reizi un lietot to mūžīgi. Ikmēneša abonēšanas maksa nav nepieciešama.

Stabilitāte un uzticamība

Office 2011 for Mac raksturo stabilitāte un uzticamība. Lietotāja saskarne ir pazīstama, un lietojumprogrammas nodrošina konsekventu darba vidi.

Secinājums

Office 2011 for Mac ir ideāls biroja programmatūras risinājums Mac lietotājiem, kuriem nepieciešamas pazīstamas un pārbaudītas lietojumprogrammas. Pateicoties optimizētajām lietojumprogrammām, nevainojamai integrācijai Mac vidē un iespējai lietot pastāvīgi, Office 2011 for Mac piedāvā augstākās klases risinājumu tiem, kas vēlas palielināt savu produktivitāti.

Neatkarīgi no tā, vai esat students, profesionālis vai radošs darbinieks, Office 2011 for Mac ļauj efektīvi veidot dokumentus, prezentācijas un izklājlapas Mac datorā. Ieguldiet līdzekļus Office 2011 for Mac, lai izmantotu šīs pārbaudītās un viegli lietojamās biroja programmatūras daudzās priekšrocības. Jūs saglabājat pilnīgu kontroli pār saviem datiem un izmantojat pazīstamas lietojumprogrammas, lai optimizētu darba procesus un strādātu efektīvāk.

Kategorijas