Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD
Microsoft SQL Server 2019 Standard SQL Server 2019 Standard Edition ir daļa no jaunākās Microsoft relācijas datu pārvaldības sistēmas versijas; tā apvieno visas svarīgās datubāzes, pārskatu sniegšanas un analīzes funkcijas, kas...
€217,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core SQL Server 2019 Standard 2-Core edition ir šobrīd visjaunākā Microsoft uzticamās relācijas datu platformas versija, ko izmanto visā pasaulē, jo tā nodrošina visas pašlaik svarīgās datubāzes,...
€909,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-core SQL Server 2019 Enterprise 2-Core Edition ir šobrīd vispilnīgākā un jaunākā Microsoft pārbaudītās relācijas datu platformas versija; tā nodrošina visas jaunākās datubāzes, pārskatu un analīzes...
€3 614,90 *

SQL Server 2019 inovatīvas funkcijas

Inteliģentā Microsoft programmatūra piedāvā arī vairākas inovatīvas datu apstrādes funkcijas: Papildus datu grupēšanai (grupēšanai) tie attiecas arī uz uzraudzību, t. i., dažāda veida sistemātisku reģistrēšanu (reģistrēšanu, mērīšanu), kā arī uz pieprasījumu vai ierakstu apstrādi meklēšanas laikā.

Īpaši ievērības cienīga jaunajā SQL Server izdevumā ir inteliģentā vaicājumu apstrāde (IQP), kas ievērojami paātrina vaicājumu apstrādi un ir īpaši efektīva, apstrādājot lielākus datu apjomus. Vienlaikus ir palielināts daudzu datubāzes operāciju ātrums un pievienotas papildu funkcijas.

Zemāk ir sniegts detalizēts pārskats par svarīgākajiem jauninājumiem Microsoft SLQ Server Edition 2019. gadā:

SQL Server 2019 ir pieejamadatu virtualizācija ar Lielo datuklasteri

Arvien vairāk uzņēmumu ir izveidojuši plašas un pastāvīgi pieaugošas datu kolekcijas. Izmantojot lielo datu klastera funkciju, SQL Server 2019 tagad ir pieejama pilnīga vide, kurā tiek izmantotas mākslīgā intelekta tehnoloģijas, lai iegūtu gandrīz reāllaika ieskatu visās datu kopās. Lielie datu klasteri cita starpā nodrošina visus rīkus, kas nepieciešami mašīnmācīšanās modeļu apmācībai un izvietošanai.

SQL Server 2019 Big Data Cluster (BDC) ir uz Linux bāzēts SQL Server un Apache Spark konteineru klasteris, kas izvietots Kubernetes vai Azure Kubernetes Services (AKS).

SQL Server 2016 jau ieviestā funkcija PolyBase, kas paredzēta Transact SQL vaicājumu apstrādei no ārējiem datu avotiem, tagad ir paplašināta, iekļaujot arī Oracle, MongoD un Terradata, lai piekļūtu noteiktiem ārējiem glabāšanas datu avotiem.

Java izmantošana SQL Server 2019

SQL Server 2019 versijā pirmo reizi datubāzes pārvaldības sistēmā ir iespējams izmantot Java kodu. Izstrādātāji tagad var izmantot Java Runtime integrāciju. Tagad SQL serverī var izpildīt kompilētu Java kodu, pirms tam nepārvietojot to apstrādei. Izmantojot jauno SQL Server 2019, ir iespējama arī citu programmēšanas valodu integrācija, pamatojoties uz SQL Server Language Extensions.

Šifrētu datu aizsargāti anklāvi ar Secure Enclaves

SQL Server 2019 paplašina iespēju šifrēt datus no klienta uz DBVS ar Secure Enclaves kopš SQL Server 2016 ieviestās funkcijas Always Encrypted. Šos datus nevar skatīt pat datubāzes administratori, kuriem ir paplašinātas tiesības.

Dažādi veiktspējas uzlabojumi SQL Server 2019

Turklāt jaunais Microsoft SQL Server 2019 piedāvā daudzus veiktspējas uzlabojumus, kas ir izdevīgi ne tikai lietotājiem, bet arī administratoriem:

Inteliģentā vaicājumu apstrāde: ar inteliģento vaicājumu apstrādi (Intelligent Query Processing, IQP) SQL Server 2019. gada izdevumā ir arī dažādas optimizācijas vaicājumu apstrādē, kas nozīmē ātruma priekšrocības, īpaši apstrādājot lielus datu apjomus.

Inteliģentā veiktspēja: tā sauktā inteliģentā veiktspēja attiecas uz datubāzes operāciju izpildes ātruma papildu palielināšanu. Dažas no tām ir automātiski pieejamas iekšēji vai arī tās vispirms jāaktivizē datubāzes administratoram.

Datubāzes momentuzņēmums: Izmantojot datubāzes momentuzņēmumu, datubāzes administrators praktiski izveido datubāzes momentuzņēmumu. Šo momentuzņēmumu var izmantot, lai ilustrētu novērtējumu vai ziņojumu. Ja mainās sākotnējā datubāze, momentuzņēmumu var izmantot, lai dokumentētu novirzes no iepriekšējā stāvokļa.

Izpildes plānu uzraudzība (Pēdējā vaicājuma plāna statistika): Tādējādi SQL Server nodrošina datubāzes administratoram atjauninātu pārskatu par pēdējo vaicājumu izpildes plāniem. 

Vieglā vaicājumu profilēšanas infrastruktūra (LWP): LWP atkal ir uzlabota, un tagad SQL Server Management Studio ir aktivizēta pēc noklusējuma tiešraides vaicājumu statistikai.

Paātrināta datubāzes atjaunošana (Accelerated Database Recovery, ADR): paātrina datubāzes atjaunošanu pēc restartēšanas vai plaša darījuma atsaukšanas.

Microsoft SQL Server 2019 licencēšanas modeļi vietnē Wiresoft

Ar SQL Server 2019 Microsoft turpina pamatlicencēšanas iespēju, kas ir pieejama kopš 2016. gada servera versijas. Atkarībā no SQL Server 2019 izdevuma - Standard vai Enterprise - ir pieejamas dažādas iespējas, lai iegādātos atbilstošas servera licences.

SQL Server 2019 redakcijas īsumā

Wiresoft vietnē varat iegādāties šādas 2019. gada servera versijas:

SQL Server 2019 Standard Edition: Standarta versija ir īpaši izstrādāta maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Standarta versijā ir iespēja izvēlēties licencēšanu pēc servera/CAL (t. i., servera licences un piekļuves licences) un pēc kodoliem (šeit nav nepieciešamas papildu piekļuves licences).

SQL Server 2019 Enterprise Edition: Enterprise versija ir paredzēta vidēja lieluma uzņēmumiem un īpaši lieliem uzņēmumiem vai organizācijām. Tā tiek licencēta atbilstoši attiecīgajam kodolu skaitam. Licencēšana katram serverim/CAL šeit parasti nav pieejama.

Atšķirība starp licencēšanu pēc servera/CAL un pēc kodoliem

Licencēšana pēc servera/CAL notiek saskaņā ar ierasto un zināmo shēmu, bet kodola licencēšanas gadījumā nepieciešamo licenču skaits ir atkarīgs no kodoliem. Tas nozīmē, ka jāmaina tā sauktā licenču metrika, t. i., veids, kā tiek aprēķināta attiecīgā vajadzība pēc licencēm.

Ja iepriekš nebija svarīgi, cik kodolu ir procesorā, tagad šis skaits ir noteicošais, lai noteiktu nepieciešamo licenci.

Tādējādi kodolu licencēšana ir paredzēta, lai ņemtu vērā pašlaik pastāvīgi pieaugošo kodolu skaitu katrā procesorā, kas nozīmē, ka var apstrādāt arī arvien lielākas darba slodzes.

SQL Server 2019 licencēšana pēc servera/CAL

Servera/CAL licencēšanas modelis ir pazīstams Microsoft arī citu serveru redakciju gadījumā. Tas tiek darīts saskaņā ar parastajām prasībām:

Šajā gadījumā katram serverim, kurā tiks palaists SQL Server gadījums, ir nepieciešama standarta servera licence. Turklāt katram lietotājam vai ierīcei, kas piekļūst licencētajam SQL serverim, ir nepieciešama tāda paša vai jaunākas servera versijas atbilstoša piekļuves licence (CAL), t. i., lietotāja vai ierīces CAL.

Izmantojot 2019. gada CAL, ir iespējama piekļuve gan 2019. gada SQL Server, gan 2017. gada SQL Server.

Kurš licencēšanas veids uzņēmumam ir izdevīgāks, ir atkarīgs no tā, cik lietotājiem vai gala ierīcēm nepieciešams licencēt: Lietotāja CAL ir piemērotākas, ja autorizēts lietotājs vēlas piekļūt serverim no dažādām ierīcēm, savukārt ierīces CAL ir izdevīgākas, ja dažādi lietotāji vienmēr piekļūst serverim, izmantojot konkrētu ierīci.

SQL Server 2019 licencēšana pēc kodoliem

Saskaņā ar Microsoft teikto, licencēšanas modelis pēc kodola tagad ir vienota procedūra mākoņdatoros, jo tādējādi tiek unificēta gan Windows Server, gan Azure licencēšana. Tas arī vienkāršo licenču mobilitāti, piemēram, ar Azure Hybrid Use Benefit. Tas nozīmē, ka hibrīdās izmantošanas un mākoņa izvietošanas iespējas tagad var precīzāk kartēt programmatūras nodrošināšanu.

Izmantojot mākoņdatošanas prasībām atbilstošu licencēšanu, viena kodola licence attiecas uz diviem kodoliem, nevis viena licence uz katru procesoru, kā tas bija iepriekš. Tādējādi kopējais licenču pieprasījums izriet no attiecīgā kodolu skaita katrā procesorā. Katram serverim ir noteikts vismaz astoņu licenču minimālais skaits, t. i., katram procesoram ir licencēti vismaz astoņi kodoli. Tāpēc visiem servera fiziskajiem kodoliem ir nepieciešama sava kodola licence.

Microsoft ir ieviesusi arī šādus noteikumus:

Katram procesoram ir nepieciešamas vismaz 8 kodola licences.

Turklāt katram atsevišķam serverim ir nepieciešamas vismaz 16 kodola licences.

Katram serverim nepieciešamās kodola licences ir pieejamas tikai kā divu kodolu paketes: SQL Server Standard 2-Core vai SQL Server Enterprise 2-Core.

Tāpēc tas, kura standarta licence ir lētāka konkrētajā gadījumā - servera/CAL vai 2 kodolu licence -, ir atkarīgs no datora tipa: datoru ar līdz 2 procesoriem ar 8 kodoliem katram var licencēt lētāk, izmantojot SQL Standard Server/CAL versiju. Tā kā Microsoft ir noteicis minimālo astoņu kodolu skaitu, datorus ar mazāku kodolu skaitu nav iespējams licencēt lētāk.

Ja licencēšana ir balstīta uz kodolu, tad nav nepieciešamas piekļuves licences (CAL).

Licence Microsoft SQL Server 2019 par zemu cenu pie Wiresoft

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties nodrošināt sava uzņēmuma licencēšanas vajadzības ar Microsoft SQL Server 2019 Standard vai Enterprise, Server/CAL vai divu kodolu licenci: Wiresoft nodrošina jums šos Microsoft produktus tikai kā oriģinālās licences tiesības. Microsoft licences ir īpaši izdevīgas Wiresoft, jo mēs piedāvājam neizmantotas programmatūras licences no Eiropas uzņēmumiem, turklāt pilnīgi legāli. Tāpēc varat būt droši, ka visas Wiresoft licences ir pārbaudītas attiecībā uz oriģinalitāti un lietojamību. To apstiprina arī daudzi entuziasma pilni klienti. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja rodas jautājumi par licencēšanu saistībā ar Microsoft SQL Server 2019