Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD
Microsoft SQL Server 2019 Standard SQL Server 2019 Standard Edition ir daļa no jaunākās Microsoft relācijas datu pārvaldības sistēmas versijas; tā apvieno visas svarīgās datubāzes, pārskatu sniegšanas un analīzes funkcijas, kas...
€442,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core SQL Server 2019 Standard 2-Core edition ir šobrīd visjaunākā Microsoft uzticamās relācijas datu platformas versija, ko izmanto visā pasaulē, jo tā nodrošina visas pašlaik svarīgās datubāzes,...
€1 842,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-core SQL Server 2019 Enterprise 2-Core Edition ir šobrīd vispilnīgākā un jaunākā Microsoft pārbaudītās relācijas datu platformas versija; tā nodrošina visas jaunākās datubāzes, pārskatu un analīzes...
€7 321,90 *

Ievads Microsoft SQL Server 2019

Kas ir Microsoft SQL Server 2019?

Microsoft SQL Server 2019 ir visaptverošs un jaudīgs datu pārvaldības risinājums, kas ļauj dažāda lieluma organizācijām uzglabāt, pārvaldīt un analizēt svarīgu informāciju. Tā kā tā ir uzlabota relāciju datubāzu pārvaldības sistēma (RDBMS), tā nodrošina tehnoloģiju, kas nepieciešama uz datiem balstītu lēmumu pieņemšanai un biznesa procesu optimizēšanai.

SQL Server 2019 galvenās sastāvdaļas

SQL Server 2019 ir aprīkots ar dažādām funkcijām, kas uzlabo datu apstrādi, tostarp uzlabotiem drošības mehānismiem, uzlabotu veiktspēju un pieejamību, kā arī inovatīvām datu analīzes iespējām.

SQL Server 2019 galvenās funkcijas

Lielo datu klasteris

Izcila SQL Server 2019 funkcija ir lielo datu klasteru ieviešana. Tie ļauj apstrādāt un analizēt lielus strukturētu un nestrukturētu datu apjomus, padarot SQL Server par visaptverošu datu platformu.

Datu apstrāde un analīze

Izmantojot lielos datu klasterus, lietotāji var izmantot mākslīgo intelektu (AI) un mašīnmācīšanos tieši datu bāzē, lai iegūtu progresīvu analīzi un ieskatu reālajā laikā.

Uzlabota drošība un atbilstība

Pārredzama datu šifrēšana

Caurspīdīga datu šifrēšana (Transparent Data Encryption, TDE) paplašinājums tagad piedāvā arī drošu anklāvu atbalstu, nodrošinot papildu aizsardzību sensitīviem datiem pret nesankcionētu piekļuvi.

Uzlabota veiktspēja

Inteliģenta vaicājumu apstrāde

SQL Server 2019 ieviesta inteliģentā vaicājumu apstrāde - funkcija, kas automātiski optimizē datubāzes vaicājumu veiktspēju bez manuālas iejaukšanās.

SQL Server 2019 lietojumprogrammu scenāriji

Mūsdienīgu lietojumprogrammu atbalsts

Izstrādātāji gūst labumu no paplašinātajām moderno lietojumprogrammu atbalsta iespējām, izmantojot SQL Server 2019, jo īpaši pateicoties integrācijai ar citiem Microsoft produktiem un pakalpojumiem, piemēram, Azure.

Starpvalodu un starpplatformu izstrāde

Pateicoties tādu valodu kā Python un R atbalstam un iespējai SQL Server palaist Linux un Docker konteineros, SQL Server 2019 ir daudzpusīga platforma izstrādātājiem no dažādām vidēm.

Biznesa izlūkošana un analīze

SQL Server 2019 uzlabo BI iespējas, integrējot SQL Server Analysis Services, kas ļauj organizācijām veikt sarežģītu datu analīzi un veidot jēgpilnus pārskatus.

Datu ezera integrācija

Integrācija ar Hadoop Data Lake ļauj SQL Server 2019 veikt lielo datu analīzi, nodrošinot plašāku ieskatu biznesa datos.

SQL Server 2019 nodrošina organizācijām stabilu, mērogojamu un drošu datu platformu, kas ir gatava mūsdienu uz datiem balstītas pasaules izaicinājumiem un prasībām. Ar savām uzlabotajām funkcijām un elastību tā palīdz organizācijām maksimāli palielināt savu vērtību, izmantojot efektīvu datu pārvaldību.

Kategorijas