Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL
25 lietotāja licences Microsoft Exchange Server 2016 kā izmantotā programmatūra Lai piekļūtu Microsoft Exchange Server 2016 servera pakalpojumiem Standard un Enterprise redakcijās, katram lietotājam papildus servera licencei ir...
€253,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL
10 lietotāja licences Microsoft Exchange Server 2016 kā lietotā programmatūra Lai piekļūtu Microsoft Exchange Server 2016 servera pakalpojumiem Standard un Enterprise versijās, katram lietotājam papildus servera licencei ir nepieciešama...
€102,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK DEVICE CAL
25 Microsoft Exchange Server 2016 ierīču licences kā izmantotā programmatūra Priekšnoteikums, lai piekļūtu visiem Microsoft Exchange Server 2016 pakalpojumiem, kas pieejami Standard un Enterprise versijās, ir ne tikai servera licence,...
€253,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL
10 Microsoft Exchange Server 2016 ierīču CAL kā izmantotā programmatūra Priekšnoteikums, lai piekļūtu visiem Microsoft Exchange Server 2016 pakalpojumiem, kas pieejami Standard un Enterprise versijās, ir ne tikai servera licence, bet arī...
€102,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL
5 Microsoft Exchange Server 2016 ierīču licences kā izmantotā programmatūra Priekšnoteikums, lai piekļūtu visiem Microsoft Exchange Server 2016 pakalpojumiem, kas pieejami Standard un Enterprise versijās, ir ne tikai servera licence, bet...
€54,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 USER CAL
Lietotāju licences Microsoft Exchange Server 2016 kā izmantotā programmatūra Lai piekļūtu Microsoft Exchange Server 2016 servera pakalpojumiem Standard un Enterprise redakcijās, katram lietotājam papildus servera licencei ir nepieciešama...
€11,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 DEVICE CAL
Microsoft Exchange Server 2016 ierīces licences licencēm kā izmantotajai programmatūrai Priekšnoteikums, lai piekļūtu visiem Microsoft Exchange Server 2016 pakalpojumiem, kas pieejami Standard un Enterprise versijās, ir ne tikai servera...
€11,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL
5 lietotāja licences Microsoft Exchange Server 2016 kā lietotā programmatūra Lai piekļūtu Microsoft Exchange Server 2016 servera pakalpojumiem Standard un Enterprise versijās, katram lietotājam papildus servera licencei ir nepieciešama...
€54,90 *

Microsoft Exchange Server 2016 CAL priekšrocības

Grupu programmatūra Exchange Server 2016 ir svarīgs pamats procesu kontrolei un administrēšanai mūsdienu uzņēmumos. Exchange Server 2016 darbojas gan kā iekšējā, gan ārējā saskarne: tas savieno visus darbiniekus un nodaļas dažādās vietās.Daudzi šīs jaudīgās servera programmatūras integrētie rīki palīdz ilgtspējīgi palielināt uzņēmuma procesu efektivitāti: Jo īpaši saziņu atvieglo centrālā administrēšana un visu kontaktu un e-pasta vēstuļu arhivēšana. Tas ļauj arī kopīgi strādāt ar projekta dokumentiem, ko uzlabo arī versiju pārvaldība.

Šīs funkcijas papildina diferencētu tiesību pārvaldība attiecībā uz atsevišķu darbinieku individuālu piekļuvi tikšanās reizēm un projektiem.

TādējādiMicrosoft Exchange Server 2016 palielina korporatīvo procesu elastību un produktivitāti, vienlaikus nodrošinot maksimālu pārredzamību un visaptverošu kontroli. Darba procesi ir vienkāršoti, tāpēc Exchange Server 2016 ne tikai palīdz ietaupīt laiku un izmaksas, bet arī palielina konkurētspēju.

Windows Exchange Server 2016 - svarīgākie jauninājumi īsumā

Salīdzinot ar iepriekšējo versiju Windows Exchange Server 2013, Windows Exchange Server 2016 ietver vairākus svarīgus jauninājumus un uzlabojumus. Galvenā uzmanība tika pievērsta serveru arhitektūras optimizācijai: serveru lomu skaits tika samazināts līdz divām: Pastkastīte un Edge Transport. Tika arī vienkāršota funkciju mērogošana un uzlabots dažādu mākoņpakalpojumu atbalsts.

Jaunas funkcijas un apzīmējums "Outlook tīmeklī"

Microsoft veica plašu Exchange Server 2016 tīmekļa piekļuves pārskatīšanu. Tās laikā tā tika pārdēvēta par "Outlook tīmeklī" (iepriekš bija pazīstama kā "Outlook Web Access" vai "Outlook Web App").

Šajā procesā tika optimizēta arī tīmekļa saskarne; tagad to bez problēmām var izmantot viedtālrunī vai planšetdatorā ar operētājsistēmu Android vai iOS, pirms tam neinstalējot Outlook programmu. Tagad Outlook vairs var izmantot ne tikai ar Microsoft pārlūkprogrammām Edge un Internet Explorer 11; bez būtiskiem ierobežojumiem var izmantot arī Google Chrome, Safari un Firefox.

Jaunā funkcija "Sweep" vienkāršo e-pasta vēstuļu pārvaldību. Attiecībā uz konkrētu sūtītāju var noteikt, piemēram, cik dienas sūtītāja e-pasta vēstules ir jāglabā vai ka ir jāglabā tikai pēdējās ziņas.

Papildus jaunajam izskatam kalendārs ir ieguvis arī jaunas funkcijas: Papildus kalendāra notikumu e-pasta atgādinājumiem ir arī iespēja, piemēram, ieteikt citu laiku uzaicinājumiem uz sanāksmēm.

Uzlabota meklēšanas mērogojamība

Svarīga Exchange Server 2016 eDiscovery meklēšanas arhitektūras priekšrocība ir uzlabota meklēšanas mērogojamība. Tagad tas ir decentralizēts un izmanto vairākus serverus. Tādējādi tas ir ievērojami ātrāks. Turklāt, ievadot meklēšanas frāzi programmā Outlook 2016 vai programmā Outlook tīmeklī, programma sniedz ieteikumus, pamatojoties uz bieži izmantotajiem kontaktiem, pastkastītē esošajiem e-pasta ziņojumiem un iepriekšējiem meklēšanas pieprasījumiem. Turklāt konteksta filtri, piemēram, datuma diapazons vai līdzīgi sūtītāji, palīdz vieglāk atrast meklēto informāciju. Programma Outlook tīmeklī arī ļauj lietotājiem meklēt savā kalendārā vai trešās puses kalendārā.

Meklēšanai izmantojamo pastkastīšu skaits ir palielināts no 5000 līdz 10 000, un tas pats attiecas arī uz arhīva pastkastītēm, tādējādi vienlaicīgi var meklēt 20 000 pastkastīšu.

Uzlabota sadarbība programmā Outlook

Failus, kas glabājas Microsoft mākoņpakalpojumos OneDrive for Business un SharePoint 2016, tagad var iekļaut e-pasta vēstulē kā saiti programmā Outlook 2016 un Outlook tīmeklī, nevis kā pielikumu, kā tas bija iepriekš. Saņēmēja piekļuves tiesības var pielāgot individuāli. Saņēmējs var atvērt saistīto failu tieši kā pielikumu.

Atbalsts hibrīdiem mākoņpakalpojumiem

Exchange Server 2016 tagad atbalsta arī hibrīda scenārijus. Tādējādi pastkastīte var atrasties lokālā serverī vai mākonī. Izmantojot mākoņa paplašinājumus Exchange Online Archiving un Azure Rights Management, var izmantot arī vietējās e-pasta kastes.

Microsoft licencēšanas sistēma Exchange Server 2016

Microsoft licencēšanas modelis regulē Exchange Server 2016 versijas individuālu lietošanu, izmantojot dažādas licencēšanas iespējas. No vienas puses, tiek nošķirts licencētā Exchange Server pakalpojumu un funkciju apjoms: divas servera licences Standard un Enterprise piedāvā ne tikai atšķirīgu funkciju apjomu, bet arī atšķirīgu pakalpojumu mērogošanu.

No otras puses, Exchange Server 2016 licences licences atšķiras atkarībā no tā, kā tiek definēta piekļuves atļauja serverim: tiesības tiek piešķirtas vai nu atsevišķai galīgajai ierīcei kā ierīces CAL, vai atsevišķam lietotājam kā lietotāja CAL.

Šim nolūkam šai Exchange versijai ir arī divas CAL versijas, kuras var saukt par Standard CAL un Enterprise CAL. Abus Exchange Server izdevumus var apvienot ar attiecīgo CAL tipu. Tas nozīmē, ka varat izmantot Enterprise CAL ar Standard Edition vai Standard CAL ar Enterprise Edition.

Microsoft servera licences Exchange Server 2016

Microsoft Exchange Server 2016 ir pieejams no Wiresoft gan standarta, gan uzņēmuma versijās. Galvenā atšķirība starp abām versijām ir mērogojamība: Standard Edition ir ierobežota līdz piecām nodrošinātām datubāzēm uz serveri, savukārt Enterprise Edition piedāvā mērogojamību līdz pat 100 nodrošinātām datubāzēm uz serveri. Turklāt šajā izdevumā ir plašākas virtualizācijas tiesības, kā arī plašāka datu aizsardzība.

Microsoft Exchange Server 2016 piekļuves licences

Klienta piekļuves licences Microsoft Exchange Server 2016 versijai ir pieejamas divos dažādos variantos - kā lietotāja CAL un kā ierīces CAL -, kas atšķiras tikai ar piekļuves veidu attiecīgajam serverim: kā lietotājam vai kā ierīcei.

Tas, kurš CAL variants ir vispraktiskākais, var atšķirties atkarībā no uzņēmuma vai iestādes. Svarīgs ir ne tikai to darbinieku skaits, kas piekļūst serverim, bet arī veids, kādā tas tiek darīts:

Ja darbinieki regulāri izmanto Exchange serveri galvenokārt stacionārā darbstacijā, izmantojot personālo vai klēpjdatoru, labāks risinājums ir ierīces CAL.

Tomēr, ja darbinieka darba vieta ir elastīga vai mobila, tāpēc viņš piekļūst serverim no dažādām galiekārtām un tādējādi arī no dažādām atrašanās vietām, lietotāja licences licence labāk atbilst šīm vajadzībām. Abu CAL versiju atšķirības ir paskaidrotas tālāk.

Exchange Servera ierīces CAL ir tikai ar ierīci saistīta licence. Tā autorizē konkrētu galiekārtu, lai piekļūtu Exchange serverim, t. i., tas var būt VAI dators, VAI piezīmjdators. Tas nozīmē, ka dažādi lietotāji, kuriem ir tiesības piekļūt licencētajai galīgajai ierīcei, var izmantot Exchange Server 2016 pakalpojumus. Tāpēc ierīce CAL ir praktiski lietojama, ja dažādi darbinieki rotācijas kārtībā uzņēmumā kopā izmanto datoru.

Exchange servera lietotāja licences licencē var piekļūt tikai vienam lietotājam. Tā kā tā ir gandrīz personiskā licence, šis lietotājs var piekļūt Exchange serverim no jebkuras galiekārtas, kas spēj to darīt. Tas nozīmē, ka lietotājs nav piesaistīts stacionārai darbstacijai, piemēram, galda datoram birojā, bet var izmantot arī citu datoru, piemēram, mājas birojā vai piezīmjdatoru komandējumos. Tātad, ja darbinieks bieži strādā ārpus mājām un vēlas piekļūt uzņēmuma serverim, lietotāja CAL Exchange serverim ir praktiskāks risinājums. Turklāt šeit var piešķirt individuālas tiesības.

Atšķirības starp Microsoft Exchange servera standarta CAL un uzņēmuma CAL

Kā jau minēts, Windows Exchange Server 2016 standarta un uzņēmuma versijas atšķiras gan mērogojamības, gan funkciju klāsta ziņā.

Gan standarta CAL, gan uzņēmuma CAL ļauj izmantot Exchange Server 2016 standarta un uzņēmuma versijas. Principā standarta CAL nodrošina piekļuvi arī Exchange Server 2016 uzņēmuma versijai, un otrādi - uzņēmuma CAL nodrošina piekļuvi arī standarta versijai. Atšķirība starp Standard CAL un Enterprise CAL ir saistīta ar pieejamo Exchange Server 2016 funkciju apjomu. Standard CAL ir sava veida pamata piekļuves licence, bet Enterprise CAL ir, tā sakot, papildinājums ar paplašinātām funkcijām.

Priekšrocības, kas saistītas ar atšķirībām starp Microsoft Exchange Server standarta CAL un uzņēmuma CAL

Šāda atšķirība starpStandard un Enterprise CAL ir vienkāršs iemesls: ne katram lietotājam, kas strādā ar Microsoft Exchange Server 2016, ir nepieciešams pilns pakalpojumu un funkciju klāsts. Tāpēc uzņēmumi ietaupa naudu, iegādājoties standarta CAL, kas aptver visas lietotāja vajadzības.

Savukārt lielākiem uzņēmumiem un organizācijām ir īpaši izdevīgi izmantot Enterprise CAL paplašinājumus. Svarīgākā atšķirība starp Enterprise Edition CAL un Standard Edition CAL ir iespēja izmantot ievērojami lielāku datubāzu skaitu. Tas nozīmē, ka vienā serverī var administrēt līdz pat 100 pastkastīšu datubāzēm, no kurām katra var būt līdz 2 terabaitiem liela.

Turklāt Enterprise CAL ar Exchange Admin Center piedāvā izmantot tādas funkcijas kā datu zudumu novēršana (DLP): no vienas puses, datu zudumu novēršana novērš kritiskas informācijas nodošanu nepiederošām personām, no otras puses, integrētais inteliģentais ziņojumu filtrs (IMF) un SmartScreen filtru tehnoloģija neļauj ziņojumiem, kas varētu saturēt ļaunprātīgu programmatūru, vispār nonākt pastkastē. Turklāt Enterprise Edition CAL ir arī plašākas virtualizācijas tiesības: tā ļauj izmantot neierobežotu skaitu virtuālo mašīnu un Hyper-V konteineru.

Turklāt tas piedāvā arī uzņēmuma funkcijas Storage Spaces Direct, Storage Replica, kā arī Shielded Virtual Machines un OneDrive for Business datu rediģēšanai, atjaunināšanai un koplietošanai reālajā laikā.

Exchange Servera 2016 licencēšana ar Wiresoft CAL licencēm

Ar Wiresoft jūs varat apmierināt savas individuālās prasības pēc Windows Exchange Server 2016 ierīču CAL un lietotāju CAL par saprātīgu cenu. Wiresoft pieejamās Microsoft klientu piekļuves licences ir tikai oriģinālas un neizmantotas Eiropas ierīču vai lietotāju CAL, kuras Wiresoft ir iegādājies no uzņēmumiem un iepriekš pārbaudījis to autentiskumu.

Kā Wiresoft klients ar šīm licencēm jūs varat izmantot arī cenu priekšrocības. Daudzi klienti jau izmanto Wiresoft licences piedāvājumu. Lai iegūtu papildu informāciju par mūsu piedāvāto Windows Exchange Server 2016 CAL klāstu, sazinieties ar mums. Mēs ar prieku sniegsim jums padomu par labāko un izmaksu ziņā izdevīgāko licencēšanas veidu.