Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard User CAL Iegādājoties Microsoft SharePoint Server 2019 lietotāja CAL, varat (citam) darbiniekam viegli piekļūt uzņēmuma dokumentiem un sadarboties projektos no jebkuras vietas. Neatkarīgi no tā,...
€23,90 *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard Device CAL Iegādājoties Microsoft Sharepoint Server 2019 ierīces CAL, konkrētajai ierīcei tiek piešķirta piekļuve Sharepoint platformai. Tādējādi uzņēmuma datoru vai pat piezīmjdatoru var...
€23,90 *

SharePoint Server 2019 CAL: Veiksmīgas sadarbības pamats

Mūsdienu biznesa pasaulē efektīvai informācijas pārvaldībai un vienmērīgai sadarbībai ir izšķiroša nozīme uzņēmuma panākumu nodrošināšanā. SharePoint Server 2019 ir viena no vadošajām sadarbības un dokumentu pārvaldības platformām, kas palīdz uzņēmumiem risināt šos uzdevumus. Klientu piekļuves licences (Client Access Licences - CAL) ir nepieciešamas, lai serveris darbotos bez traucējumiem un atbilstu juridiskajām prasībām. Šajā visaptverošajā rakstā mēs detalizēti aplūkosim SharePoint Server 2019 CAL, izskaidrosim to nozīmi un to, kā tās nodrošina jūsu SharePoint vides panākumus.

Kas ir SharePoint Server 2019 CAL?

Klienta piekļuves licences (CAL) ir licences, kas regulē lietotāju vai ierīču piekļuvi SharePoint Server 2019. Tās ir neatņemama Microsoft licencēšanas daļa, un tām ir galvenā nozīme, lai nodrošinātu likumīgu un pareizu programmatūras lietošanu.

Ir divi galvenie SharePoint Server 2019 CAL veidi:

1. SharePoint Server 2019 Standard CAL

Standard CAL nodrošina pamata piekļuvi SharePoint Server 2019 pamatfunkcijām un pakalpojumiem. Lietotāji vai ierīces ar Standard CAL var piekļūt komandu vietnēm, dokumentu bibliotēkām, pamata darba plūsmām un meklēšanas pamatfunkcijām.

2. SharePoint Server 2019 Enterprise CAL

Enterprise CAL ir paplašinātā versija, kas nodrošina papildu funkcijas un pakalpojumus. Ar šo licenci lietotāji vai ierīces var piekļūt tādām paplašinātām funkcijām kā uzņēmējdarbības datu savienojamība, biznesa izlūkošana un uzlabota meklēšana. Tā ir īpaši noderīga organizācijām, kurām ir augstākas prasības attiecībā uz SharePoint ieviešanu.

Kāpēc SharePoint Server 2019 CAL ir svarīgas?

SharePoint Server 2019 CAL ir ļoti svarīgas, un to nevar vienkārši ignorēt. Šeit ir daži iemesli, kāpēc tās ir tik svarīgas:

1. Atbilstība licencēšanas noteikumiem

Izmantojot SharePoint Server 2019 bez atbilstošām licencēm CAL, var rasties nopietnas atbilstības problēmas. CAL ir ļoti svarīgas, lai izvairītos no juridiskiem konfliktiem un darbotos saskaņā ar licencēšanas noteikumiem.

2. Piekļuve uzlabotām funkcijām

Enterprise CAL ievērojami paplašina jūsu SharePoint vides iespējas. Organizācijas, kas vēlas izmantot uzlabotas funkcijas, piemēram, biznesa izlūkošanas un uzlabotas meklēšanas iespējas, izmanto Enterprise CAL.

3. Mērogojamība

CAL ir mērogojamas, un tās var atjaunināt, pieaugot jūsu organizācijas vajadzībām. Uzņēmumam augot vai mainoties prasībām, jūs varat iegādāties papildu CAL, lai apmierinātu papildu pieprasījumu.

CAL un hibrīdās SharePoint vides

Hibrīdās SharePoint vidēs, kur SharePoint Server 2019 un SharePoint Online ir apvienoti Microsoft 365, var būt nepieciešami dažādi licencēšanas modeļi. Ir svarīgi izprast savas hibrīdās vides specifiskās prasības un nodrošināt, ka tiek iegādātas pareizās CAL lokālajai un mākoņa izvietošanai.

SharePoint Server 2019 CAL un mākonis

Līdz ar SharePoint Online ieviešanu Microsoft 365, daudzas organizācijas ir sākušas pārcelt SharePoint izvietojumus uz mākoni. Šajā mākoņvidē CAL vairs nav nepieciešamas, jo licencēšana tiek veikta katram lietotājam un ir iekļauta dažādos Microsoft 365 abonementos.

Secinājums

SharePoint Server 2019 Licences licences ir ļoti svarīgas, lai likumīgi, pareizi un efektīvi izmantotu šo jaudīgo sadarbības un dokumentu pārvaldības platformu. Tās regulē piekļuvi SharePoint funkcijām un pakalpojumiem un nodrošina atbilstību Microsoft licencēšanas prasībām. Plānojot SharePoint ieviešanu, jāņem vērā jūsu organizācijas individuālās prasības un jānodrošina, ka iegādājaties pareizās CAL, kas atbilst jūsu lietotāju vajadzībām. Izmantojot pareizas licencēšanas iespējas, jūs varat maksimāli izmantot SharePoint Server 2019 un pacelt sadarbību un produktivitāti savā organizācijā jaunā līmenī. SharePoint Server 2019 CAL ir atslēga uz veiksmīgu un efektīvu SharePoint pieredzi jūsu organizācijā.