Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard Device CAL Iegādājoties Microsoft Sharepoint Server 2019 ierīces CAL, konkrētajai ierīcei tiek piešķirta piekļuve Sharepoint platformai. Tādējādi uzņēmuma datoru vai pat piezīmjdatoru var...
€49,90 *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard User CAL Iegādājoties Microsoft SharePoint Server 2019 lietotāja CAL, varat (citam) darbiniekam viegli piekļūt uzņēmuma dokumentiem un sadarboties projektos no jebkuras vietas. Neatkarīgi no tā,...
€49,90 *

SharePoint Server 2019 CALoptimizējiet sadarbību ar labākajām funkcijām

SharePoint Server 2019 CAL piedāvā mūsdienīgu risinājumu sadarbībai un informācijas pārvaldībai organizācijās. Šīs klienta piekļuves licences (CAL) nodrošina piekļuvi SharePoint Server 2019 uzlabotajām funkcijām, lai uzlabotu komandas darbu un efektīvi pārvaldītu informāciju.

Kāpēc SharePoint Server 2019 CAL?

Modernākie sadarbības rīki

Izmantojot SharePoint Server 2019 CAL, jūs gūsiet labumu no mūsdienīgiem sadarbības rīkiem. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par reāllaika sadarbību dokumentu izstrādē vai sociālo mediju funkciju integrāciju, šīs CAL nodrošina rīkus, kas nepieciešami jūsu komandai.

Intuitīva lietotāja saskarne

SharePoint Server 2019 lietotāja saskarne ir intuitīva un lietotājam draudzīga. Ar pievilcīgu dizainu un viegli saprotamām funkcijām iepazīšanās ar platformu ir vienkārša, kas veicina pieņemšanu visā uzņēmumā.

Jaudīgas meklēšanas funkcijas

SharePoint Server 2019 CAL meklēšanas funkcijas ir jaudīgas un ļauj daudz vieglāk atrast attiecīgo informāciju. Viegli meklējiet dokumentus, lapas un saturu un palieliniet informācijas meklēšanas efektivitāti.

Kā iegūt SharePoint Server 2019 CAL?

Maināmā licencēšana

SharePoint Server 2019 CAL piedāvā mērogojamas licencēšanas iespējas. Izvēlieties nepieciešamo licenču skaitu atbilstoši sava uzņēmuma prasībām. Palieliniet lietojumu pēc vajadzības, lai licenču izmaksas atbilstu jūsu izaugsmei.

Nevainojama integrācija

SharePoint Server 2019 CAL integrācija jūsu esošajā IT infrastruktūrā ir nevainojama. Viegli pārvaldiet licences un izmantojiet SharePoint plašās funkcijas, lai sadarbību un informācijas pārvaldību paceltu jaunā līmenī.

Secinājums

Optimizējiet sadarbību un informācijas pārvaldību savā uzņēmumā ar SharePoint Server 2019 CAL. Izmantojiet mūsdienīgus sadarbības rīkus, intuitīvu lietotāja saskarni un jaudīgas meklēšanas funkcijas, lai palielinātu produktivitāti. Izvēlieties mērogojamas licencēšanas iespējas un integrējiet SharePoint Server 2019 CAL bez problēmām savā IT infrastruktūrā, lai izpildītu jaunākā Google palīdzības dienesta atjauninājuma prasības.

Kategorijas