Chat with us, powered by LiveChat
JURIDISKAIS
Biznesa klienti
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD
Šeit ir informācija par Microsoft Office 2007 Standard kā tiešsaistes MLK lejupielāde vācu valodā un daudzās citās valodās: Informācija par produktu: Microsoft Office 2007 Standard ir pieejams kopš 2007. gada jūnija un nodrošina...
€14,90 *
MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE
Pie mums jūs iegādājaties lētu Microsoft Office 2007 Enterprise - kā lejupielādēt pilnu versiju ESD! Šeit ir sniegta informācija par Microsoft Office 2007 Enterprise kā tiešsaistes MLK lejupielādi vācu valodā un daudzās citās valodās:...
€27,90 *
MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2007 Professional Plus - visas lietojumprogrammas biznesa profesionāļiem vienā paketē kā viena licence MS Office 2007 - un līdz ar to arī 2007. gada Professional Plus izdevums - ir pagrieziena punkts Office pakešu...
€21,90 *

Kuras programmas ir iekļautas?

Atkarībā no izvēlētās programmatūras versijas atšķiras iekļauto programmu saturs. Mēs izskaidrojam, kādas lietojumprogrammas ir pieejamas un kādus uzdevumus tās veic.

Microsoft Word

Word ir pasaulē visplašāk izmantotā teksta apstrādes programma. Tā ir iekļauta Office paketē gan Windows, gan Mac operētājsistēmām. Programma ir piemērota ne tikai privātai lietošanai, bet arī izmantošanai uzņēmējdarbībā.

Vienkārši sakot, Microsoft Word ir visas nepieciešamās funkcijas, lai rakstisku darbu sagatavotu publicēšanai. Papildus teksta formatēšanai programmu Word var izmantot arī dokumentu grafiskai rediģēšanai. Turklāt programma atbalsta administratīvos uzņēmējdarbības procesus, piemēram, sērijas vēstuļu izveidi.

Microsoft Excel

Microsoft Excel ir visplašāk izmantotā izklājlapu programma. Varat ne tikai veidot tabulas, bet arī veikt plašus aprēķinus, izmantojot formulas un funkcijas. Rezultātus var novērtēt, izmantojot šķirošanas, grupēšanas un filtrēšanas funkcijas, kā arī šarnīra tabulas un grafiski attēlot diagrammās.

Lai gūtu labāku pārskatu, programmā Excel ir dažādas darbgrāmatas ar dažādām cilnēm. Vienā darbgrāmatā var izveidot 65 000 cilnes

Microsoft PowerPoint

PowerPoint ir Microsoft programma, ar kuras palīdzību varat veidot prezentācijas. Tāpat kā Word un Excel, tā ir pieejama operētājsistēmām Windows un Mac.

Microsoft PowerPoint tiek uzskatīta par uz lapām orientētu programmu, jo katrai slaidei ir pieejamas plašas dizaina iespējas. Dizaina iespējas ir ļoti daudzveidīgas. Tas, vai vēlaties ievietot tekstus, grafikus, tabulas un diagrammas vai multivides saturu, piemēram, filmas un skaņas, ir atkarīgs tikai no jums. Slaidu pārejai ir vairāki efekti.

Microsoft Access

Tāpat kā citas lietojumprogrammas, arī MS Office Access ir pieejams kā atsevišķa biroja lietojumprogramma vai kā daļa no Office paketes. Programmatūra ir pieejama tikai operētājsistēmai Windows un ir īpaši piemērota uzņēmumiem. Izmantojot Access, varat galvenokārt izveidot un pārvaldīt datubāzes lietojumprogrammas. Tās var ģenerēt gan kā lietotnes datoram, gan kā pārlūkprogrammas. Pēc tam datubāzes var padarīt pieejamas attiecīgajiem kolēģiem.

Microsoft Publisher

Microsoft Publisher ir darbvirsmas publicēšanas programmatūra. To izmanto drukāto publikāciju, e-pasta virsrakstu un produktu prezentāciju veidošanai. Var izveidot arī apsveikuma kartītes un ielūgumus. Programma atšķiras no MS Word ar to, ka šajā gadījumā galvenā uzmanība tiek pievērsta izkārtojuma rediģēšanai.

Šī lietojumprogramma ir paredzēta mazākiem uzņēmumiem un privātiem klientiem. Tā kā dizaina veidnes jau ir iekļautas, saturu var ātri rediģēt un publicēt.

Microsoft Outlook

MS produktu klāstu papildina e-pasta pakalpojums Outlook. Tajā varat saņemt un pārvaldīt e-pasta ziņojumus, tiklīdz esat iestatījis savu e-pasta adresi.

Papildus e-pasta funkcijai ir arī integrēts kalendārs, kurā var iestatīt tikšanās tieši no e-pasta uz attiecīgo datumu. Šādā veidā varat izvairīties no kļūdām, pārsūtot datumu un laiku. Jebkurā laikā varat piekļūt arhivētajiem e-pastiem un tikšanās reizēm - pat bez interneta.

Microsoft Office 2007: laišana tirgū un attīstība

 • 2005. gadā tika paziņots par jaunu Office versiju ar kodu "Office 12".
 • 2006. gada 23. maijā Bils Geitss konferencē WinHEC (Windows Hardware Engineering Conference) prezentēja beta 2 versiju. Tika nodrošināta Microsoft beta programmas pieejamība testēšanai. No 2006. gada maija beigām līdz oktobra beigām šī versija tika lejupielādēta 3,5 miljonus reižu. Tikai Vācijā vien tika lejupielādēti 500 000 eksemplāru.
 • 2006. gada 14. septembrī tika prezentēts 2. beta versijas tehniskais atjauninājums, kurā bija dažas izmaiņas lietotāja saskarnē. Turklāt tika izlabotas 2. beta versijas programmas kļūdas.
 • Beta fāze beidzās 2006. gada 30. oktobrī, un kopš tā laika šo versiju vairs nevar lejupielādēt. Tikai pēc dažām dienām izstrādes darbi tika pabeigti ar Release to Manufacturing. Biroja Office 2003 pēctece individuālajiem lietotājiem tirgū parādījās 2007. gada 30. janvārī vienlaikus ar operētājsistēmu Windows Vista. Uzņēmumi jau 2006. gada novembrī varēja iegādāties gan Office 2007, gan Windows Vista.
 • Office 2010 pēctecis tika laists tirgū tāda paša nosaukuma gadā.
 • 2017. gada 10. oktobrī Microsoft pārtrauca Office 2007 tehnisko atbalstu.

Jūs gaida šie jauninājumi

 • Pirmo reizi Office 2007 nav ierastās izvēlņu struktūras un parasto rīkjoslu. Šajā versijā izvēlņu struktūra ir aizstāta ar daudzfunkciju joslu, ko sauc arī par lenti. Tā priekšrocība ir tā, ka komandas ir sagrupētas kopā, un tās savukārt ir sagrupētas cilnēs. Tādējādi programma kļūst pārskatāmāka, ļaujot ātrāk izvēlēties vajadzīgās funkcijas.
 • Biroja lietojumprogrammas standarta cilnes ir paplašinātas ar dažādiem punktiem, kas pieejami atkarībā no konteksta. Ir divu veidu: Programmas cilnes, kuras var izvēlēties tikai konkrētā skata režīmā, un konteksta cilnes, kuras ir pieejamas, piemēram, strādājot ar grafikiem, tabulām un diagrammām.
 • Vēl viena jauna Office 2007 funkcija ir tā sauktās Live Previews. Formāta funkcijas, veidnes un dizainparaugi tiek parādīti reāllaika priekšskatījumā dokumenta logā.
 • Šajā versijā Microsoft ievieš jaunu standarta failu formātu (OpenXML), kas balstīts uz XML. Iepriekšējos MS Office modeļos var atvērt un rediģēt formātu, izmantojot bezmaksas pārveidotāju.
 • Savietojamības režīms ļauj saglabāt vecos failu formātos. Tas nozīmē, ka dokumentus var viegli lasīt arī ar vecākām Office versijām operētājsistēmām Windows un Mac.
 • Microsoft Office 2007 ievieš arī jaunu eksportēšanas formātu (XPS), kas ir līdzīgs PDF formātam.

Kura Office 2007 versija ir piemērota kuram lietotājam?

Wiresoft® piedāvā Office 2007 programmatūru trīs dažādās versijās. Mēs parādīsim, kuras no tām ir pieejamas un kuras ir vispiemērotākās jūsu plānotajam lietojumam.

Professional Plus

Šī versija ir īpaši piemērota korporatīvajiem klientiem. Professional Plus atvieglo ikdienas darbu birojā. Pateicoties dažādām vienkāršām un intuitīvām programmām, varat viegli kartēt uzņēmuma procesus un nodrošināt lielāku efektivitāti. Visaptverošais programmatūras biroja risinājums ir pieejams biznesa klientiem lejupielādes veidā un ir aprīkots ar visām labi zināmā Microsoft produktu klāsta lietojumprogrammām.

Šīs programmas ir pieejamas lietošanai

 • Microsoft Word 2007
 • Microsoft Excel 2007
 • Microsoft PowerPoint 2007
 • Microsoft Access 2007
 • Microsoft Publisher 2007
 • Microsoft Outlook 2007

Uzņēmums

Neatkarīgi no tā, vai atrodaties darbā vai mājās, Office 2007 Enterprise versija ļauj maksimāli izmantot darba iespējas neatkarīgi no atrašanās vietas. Nav svarīgi, vai izmantojat datoru, tālruni vai tīmekļa pārlūkprogrammu. Ir pieejamas tās pašas programmas, kas pieejamas programmā Professional Plus. Wiresoft® jūs saņemat pilnu versiju kā viena lietotāja licenci ar otrajām lietošanas tiesībām.

Standarta

Office Standard-2007 ir paredzēts galvenokārt privātiem lietotājiem un maziem uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešama produktivitātes rīku izvēle. Standarta versija ir biroja programmatūra ar pamatprogrammām, kas ļauj ātri un viegli veikt uzdevumus. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pārskatāmi izstrādāt dokumentus, izveidot izklājlapas vai prezentācijas, pārvaldīt e-pasta vēstules, kalendāra ierakstus un kontaktus - tas viss ir iespējams.

Šajās programmās ir iekļautas:

 • Microsoft Word 2007
 • Microsoft Excel 2007
 • Microsoft PowerPoint 2007
 • Microsoft Outlook 2007

Kā instalēt Office 2007 operētājsistēmā Windows 10?

Office 2007 vairs netiek atbalstīta, taču to joprojām varat instalēt un izmantot operētājsistēmā Windows 10. Mēs soli pa solim parādīsim, kā vislabāk rīkoties:

Microsoft Office 2007 instalēšana

 1. Ievietojiet kompaktdisku diskdzinī. Ja iestatīšanas vednis nesākas automātiski, atveriet kompaktdiska disku un izvēlieties "SETUP.EXE".
 2. Jums tiks pieprasīta produkta atslēga. Ievadiet to. Produkta atslēgu parasti var atrast uz CD korpusa uzlīmes.
 3. Izlasiet Microsoft programmatūras licences nosacījumus un pieņemiet tos. Tagad noklikšķiniet uz "Nākamais".
 4. Izpildiet norādījumus. Pēc Office 2007 instalēšanas varat aizvērt logu.

Microsoft Office 2007 aktivizēšana

Lai nodrošinātu, ka visas Office programmas turpina darboties bez problēmām, joprojām ir jāaktivizē Office.

 1. Noklikšķiniet uz pogas Microsoft Office. Pēc tam noklikšķiniet uz "Iespējas" un "Aktivizēt Microsoft Office".

Jums jāzina arī šādas ziņas

Microsoft Office 2007 vairs nav nekādu drošības atjauninājumu, atbalsta iespēju vai veiktspējas un savietojamības atjauninājumu. Pakalpojumu sniedzējs Microsoft pārtrauca sniegt šos pakalpojumus 2017. gada oktobrī. Joprojām ir iespējams izmantot visas Office 2007 programmas. Tomēr var rasties drošības nepilnības. Tāpēc atklājiet jaunākas programmatūras paketes, piemēram, Office 2013Office 2016, kā arī Office 2019.

Apple produktu īpašniekiem ir pieejams arī Office for Mac. Neatkarīgi no tā, vai esat privāts lietotājs, students vai uzņēmums, jūs atradīsiet piemērotu izdevumu katrai lietojuma jomai.

Pasūtiet MS Office vietnē Wiresoft® - ātri un bez sarežģījumiem

Viegli pasūtiet Office 2007 Wiresoft® tiešsaistes veikalā! Ar mums jūs ne tikai iegūsiet izdevīgas cenas, bet arī augstākās klases produktus. Vai jūs interesē, kāpēc pie mums programmatūras licences ir tik lētas, salīdzinot ar citiem piegādātājiem? Uz šo jautājumu ir viegli atbildēt. Mēs iegādājamies lietotas licences pārņemšanas, apvienošanās vai maksātnespējas gadījumos un piedāvājam tās par samazinātu cenu. Lietotas programmatūras pārstrādes princips ir izdevīgs gan pārdodošajiem, gan pērkotājiem. Lielā priekšrocība jums: visas Microsoft Office 2007lietojumprogrammas var izmantot bez ierobežojumiem!

Tā kā preces tiek piegādātas tikai digitāli, jums nav nekādu papildu izmaksu. MS Office pakete ir pieejama ne vēlāk kā pēc 24 stundām. Ērti maksājiet, izmantojot paša izvēlētu maksājumu metodi. Mēs piedāvājam priekšapmaksu, PayPal, kredītkarti, tūlītēju bankas pārskaitījumu un pirkumu kontā.