Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE
Pie mums jūs iegādājaties lētu Microsoft Office 2007 Enterprise - kā lejupielādēt pilnu versiju ESD! Šeit ir sniegta informācija par Microsoft Office 2007 Enterprise kā tiešsaistes MLK lejupielādi vācu valodā un daudzās citās valodās:...
€26,90 *
MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD
Šeit ir informācija par Microsoft Office 2007 Standard kā tiešsaistes MLK lejupielāde vācu valodā un daudzās citās valodās: Informācija par produktu: Microsoft Office 2007 Standard ir pieejams kopš 2007. gada jūnija un nodrošina...
€13,90 *
MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2007 Professional Plus - visas lietojumprogrammas biznesa profesionāļiem vienā paketē kā viena licence MS Office 2007 - un līdz ar to arī 2007. gada Professional Plus izdevums - ir pagrieziena punkts Office pakešu...
€21,90 *

Microsoft Office 2007 operētājsistēmai Windows

Neatkarīgi no tā, vai strādājat birojā vai mājas birojā - lai datorā varētu strādāt profesionāli un mērķtiecīgi, jums ir nepieciešama piemērota biroja programmatūras pakete! Tajā ir svarīgākās Microsoft lietojumprogrammas , piemēram, Word, Excel, PowerPoint un Outlook, ar kurām varat veikt dažādus biroja uzdevumus.Office 2007 Professional Plus un Enterprise versijās ir iekļauta arī datubāzu pārvaldības sistēma un publicēšanas programma no Microsoft. Ar savām programmām Microsoft piedāvā lielisku darba bāzi gan uzņēmumiem, gan privātajiem lietotājiem. Atklājiet plašu Office funkciju klāstu un gūstiet labumu no zemām programmatūras cenām! Wiresoft®  detalizēti iepazīstina ar Office 2007, tā inovācijām, produktiem un lietojumprogrammām.

uzzināt vairāk "

Kuras programmas ir iekļautas?

Atkarībā no tā, kuru programmatūras versiju izvēlaties, atšķiras iekļauto programmu klāsts. Mēs izskaidrojam, kuras programmas ir pieejamas un kādus uzdevumus tās veic.

Microsoft Word

Word ir pasaulē visplašāk izmantotā teksta apstrādes programma. Tā ir iekļauta Office paketē gan Windows, gan Mac operētājsistēmām. Programma ir piemērota ne tikai privātai lietošanai, bet arī izmantošanai uzņēmējdarbībā.

Vienkārši sakot: Microsoft Word ir visas nepieciešamās funkcijas, lai rakstisku darbu sagatavotu publicēšanai. Papildus teksta formatēšanai Word var izmantot arī dokumentu grafiskai rediģēšanai. Turklāt programma atbalsta administratīvus uzņēmējdarbības procesus, piemēram, sērijas vēstuļu veidošanu.

Microsoft Excel

Microsoft Excel ir visplašāk izmantotā izklājlapu programma. Var ne tikai veidot tabulas, bet arī veikt plašus aprēķinus, izmantojot formulas un funkcijas. Rezultātus var novērtēt, izmantojot šķirošanas, grupēšanas un filtrēšanas funkcijas, kā arī šarnīrta tabulas un attēlot grafiski diagrammās.

Labākai pārskatāmībai Excel ir dažādas darbgrāmatas ar dažādām cilnēm. Katrā darbgrāmatā var izveidot 65 000 cilņu

Microsoft PowerPoint

PowerPoint ir Microsoft programma, ar kuru var izveidot prezentācijas. Tāpat kā Word un Excel, tā ir pieejama operētājsistēmām Windows un Mac.

Microsoft PowerPoint tiek uzskatīta par programmu, kas orientēta uz lapas, jo katrai slaidei ir pieejamas plašas dizaina iespējas. Dizaina iespējas ir ļoti daudzveidīgas. Tas, vai vēlaties ievietot tekstus, grafikus, tabulas un diagrammas vai multivides saturu, piemēram, filmas un skaņas, ir atkarīgs tikai no jums. Slaidu pārejai ir pieejami daudzi efekti.

Microsoft Access

Tāpat kā citas lietojumprogrammas, arī MS Office Access ir pieejama kā atsevišķa biroja lietojumprogramma vai kā daļa no Office paketes. Programmatūra ir pieejama tikai operētājsistēmai Windows un ir īpaši piemērota uzņēmumiem. Ar Access galvenokārt var izveidot un pārvaldīt datubāzu lietojumprogrammas. Tās var izveidot gan kā lietojumprogrammas datoram, gan kā lietojumprogrammas pārlūkprogrammai. Pēc tam datubāzes var padarīt pieejamas attiecīgajiem kolēģiem.

Microsoft Publisher

Microsoft Publisher ir darbvirsmas publicēšanas programmatūra. To izmanto drukātu publikāciju, e-pasta virsrakstu un produktu prezentāciju izveidei. Var izveidot arī apsveikuma kartītes un ielūgumus. Programma atšķiras no MS Word ar to, ka šajā gadījumā galvenā uzmanība tiek pievērsta maketa rediģēšanai.

Programma ir paredzēta mazākiem uzņēmumiem un privātiem klientiem. Tā kā dizaina veidnes jau ir iekļautas, saturu var ātri rediģēt un publicēt.

Microsoft Outlook

MS produktu klāstu papildina e-pasta pakalpojums Outlook. Tajā varat saņemt un pārvaldīt e-pasta vēstules, tiklīdz esat iestatījis savu pasta adresi.

Papildus e-pasta funkcijai ir arī integrēts kalendārs, kurā var iestatīt sanāksmes, kas tiek pārraidītas tieši no e-pasta uz attiecīgo datumu. Šādā veidā jūs izvairāties no kļūdām, pārnesot datumu un laiku. Jebkurā laikā varat piekļūt arhivētajiem e-pastiem un tikšanās reizēm - pat bez interneta.

Microsoft Office 2007: Tirgus uzsākšana un attīstība

 • Paziņojums par jaunu Office versiju ar kodētu nosaukumu "Office 12" tika sniegts 2005. gadā.
 • Par godu WinHEC (Windows Hardware Engineering Conference) Bils Geitss 2006. gada 23. maijā prezentēja 2. beta versiju. Tika nodrošināta Microsoft beta programmas pieejamība testēšanai. No 2006. gada maija beigām līdz oktobra beigām šī versija tika lejupielādēta 3,5 miljonus reižu. Vācijā vien tika veikti 500 000 lejupielāžu.
 • 2006. gada 14. septembrī tika prezentēts 2. beta versijas tehniskais atjauninājums, kurā bija dažas izmaiņas lietotāja saskarnē. Turklāt tika izlabotas 2. beta versijas programmas kļūdas.
 • Beta fāze beidzās 2006. gada 30. oktobrī, un kopš tā laika šo versiju vairs nevar lejupielādēt. Tikai dažas dienas vēlāk izstrādi pabeidza ar izlaidi ražošanai. Biroja Office 2003 pēctece individuālajiem lietotājiem tirgū parādījās 2007. gada 30. janvārī vienlaikus ar operētājsistēmu Windows Vista. Uzņēmumi jau 2006. gada novembrī varēja iegādāties gan Office 2007, gan Windows Vista.
 • Office 2010 pēctecis parādījās tirgū tajā pašā gadā.
 • 2017. gada 10. oktobrī Microsoft pārtrauca Office 2007 tehnisko atbalstu.

Jūs gaida šie jauninājumi

 • Pirmo reizi Office 2007 nav ierastās izvēlņu struktūras un ierasto rīkjoslu. Šajā versijā izvēlņu struktūra ir aizstāta ar daudzfunkciju joslu, ko dēvē arī par lenti. Tās priekšrocība ir tā, ka komandas ir sagrupētas kopā, un tās savukārt ir sagrupētas cilnēs. Tas padara programmu pārskatāmāku un ļauj ātrāk izvēlēties vajadzīgās funkcijas.
 • Biroja programmas Standard cilnes ir paplašinātas ar dažādiem izcēlumiem, kas ir pieejami atkarībā no konteksta. Ir divu veidu: Programmas cilnes, kuras var izvēlēties tikai konkrētā skata režīmā, un konteksta cilnes, kuras ir pieejamas, piemēram, strādājot ar grafikiem, tabulām un diagrammām.
 • Vēl viena jauna Office 2007 funkcija ir tā sauktie tiešie priekšskatījumi. Formāta funkcijas, veidnes un dizainparaugi tiek parādīti dokumenta logā reālā laika priekšskatījumā.
 • Šajā versijā Microsoft ievieš jaunu Standard failu formātu (OpenXML), kura pamatā ir XML. Iepriekšējos MS Office modeļos šo formātu var atvērt un rediģēt, izmantojot bezmaksas pārveidotāju.
 • Savietojamības režīms ļauj saglabāt vecos failu formātos. Tas nozīmē, ka dokumentus var viegli lasīt arī ar vecākām Office versijām operētājsistēmām Windows un Mac.
 • Microsoft Office 2007 ievieš arī jaunu eksporta formātu (XPS), kas ir līdzīgs PDF formātam.

Kura Office 2007 versija ir piemērota kuram lietotājam?

Wiresoft® piedāvā Office 2007 programmatūru trīs dažādās versijās. Mēs parādām, kuras no tām ir pieejamas un kura ir vispiemērotākā jūsu plānotajam lietojumam.

Professional Plus

Šī versija ir īpaši piemērota korporatīvajiem klientiem. Professional Plus atvieglo ikdienas darbu birojā. Pateicoties dažādām vienkāršām un intuitīvām programmām, jūs varat viegli kartēt uzņēmuma procesus un nodrošināt lielāku efektivitāti. Universālais programmatūras biroja risinājums ir pieejams biznesa klientiem lejupielādes veidā, un tas ir aprīkots ar visām labi zināmā Microsoft produktu klāsta programmām.

Šīs programmas ir pieejamas lietošanai

 • Microsoft Word 2007
 • Microsoft Excel 2007
 • Microsoft PowerPoint 2007
 • Microsoft Access 2007
 • Microsoft Publisher 2007
 • Microsoft Outlook 2007

Enterprise

Neatkarīgi no tā, vai atrodaties darbā vai mājās - ar Office 2007 versiju Enterprise jūs varat veikt savu darbu jebkurā vietā vislabākajā iespējamajā veidā. Nav svarīgi, vai izmantojat datoru, telefonu vai tīmekļa pārlūkprogrammu. Ir pieejamas tās pašas programmas, kas Professional Plus versijā. Ar Wiresoft® jūs saņemat pilnu versiju kā viena lietotāja licenci ar otrajām lietošanas tiesībām.

Standard

Office-Standard-2007 ir paredzēta galvenokārt privātiem lietotājiem un maziem uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešams produktivitātes rīku klāsts. Versija Standard ir biroja programmatūra ar pamatprogrammām, kas ļauj ātri un viegli veikt uzdevumus. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pārskatāmi noformēt dokumentus, izveidot izklājlapas vai prezentācijas, kā arī pārvaldīt e-pastus, kalendāra ierakstus un kontaktus - tas viss ir iespējams.

Šīs programmas ir iekļautas:

 • Microsoft Word 2007
 • Microsoft Excel 2007
 • Microsoft PowerPoint 2007
 • Microsoft Outlook 2007

Kā instalēt Office 2007 operētājsistēmā Windows 10?

Office 2007 vairs netiek atbalstīta, taču to joprojām var instalēt un izmantot Windows 10. Mēs jums soli pa solim parādīsim, kā vislabāk rīkoties:

Uzstādiet Microsoft Office 2007

 1. Ievietojiet kompaktdisku diskdziņā. Ja instalēšanas vednis nesākas automātiski, dodieties uz kompaktdiska disku un izvēlieties "SETUP.EXE".
 2. Jums tiks pieprasīta produkta atslēga. Ievadiet to. Produkta atslēgu parasti var atrast uz uzlīmes uz kompaktdiska vāciņa.
 3. Izlasiet Microsoft programmatūras licences nosacījumus un pieņemiet tos. Tagad noklikšķiniet uz "Next".
 4. Izpildiet norādījumus. Pēc Office 2007 instalēšanas varat aizvērt logu.

Microsoft Office 2007 aktivizēšana

Lai nodrošinātu, ka visas Office programmas turpina darboties bez problēmām, jums vēl ir jāaktivizē Office.

 1. Noklikšķiniet uz pogas Microsoft Office. Pēc tam noklikšķiniet uz "Opcijas" un "Aktivizēt Microsoft Office".

Jums jāzina arī sekojošais

Programmai Microsoft Office 2007 vairs nav pieejami nekādi drošības atjauninājumi, jebkāda veida atbalsta opcijas vai veiktspējas un savietojamības atjauninājumi. Pakalpojumu sniedzējs Microsoft pārtrauca sniegt šos pakalpojumus 2017. gada oktobrī. Joprojām ir iespējams izmantot visas Office 2007 programmas. Tomēr var rasties drošības nepilnības. Tāpēc atklājiet jaunākas programmatūras paketes, piemēram, Office 2013, Office 2016, kā arī Office 2019.

Apple produktu īpašniekiem ir pieejams arī Office for Mac. Neatkarīgi no tā, vai esat privātais lietotājs, students vai uzņēmums - jūs atradīsiet piemērotu izdevumu katrai lietojumprogrammu jomai.

Pasūtiet MS Office vietnē Wiresoft® - ātri un bez sarežģījumiem

Pasūtiet Office 2007 viegli Wiresoft® tiešsaistes veikalā! Pie mums jūs gūsiet labumu ne tikai no pieejamām cenām, bet arī no augstākās klases produktiem. Vai jūs interesē, kāpēc pie mums programmatūras licences ir tik lētas, salīdzinot ar citiem piegādātājiem? Uz šo jautājumu ir viegli atbildēt. Mēs iegādājamies lietotas licences pārņemšanas, apvienošanās vai maksātnespējas gadījumos un piedāvājam tās par pazeminātu cenu. Lietotas programmatūras otrreizējās pārstrādes princips ir izdevīgs gan pārdodošajiem, gan pērkotājiem uzņēmumiem. Lielā priekšrocība jums: visas Microsoft Office 2007 lietojumprogrammas var izmantot bez ierobežojumiem!

Tā kā preču piegāde notiek tikai digitāli, jums nav nekādu papildu izmaksu. MS Office pakete jums ir pieejama ne vēlāk kā pēc 24 stundām. Ērti maksājiet, izmantojot paša izvēlētu maksājumu metodi. Mēs piedāvājam priekšapmaksu, PayPal, kredītkarti, tūlītēju bankas pārskaitījumu un pirkumu kontā.