Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD
Microsoft SQL Server 2016 Standard SQL Server 2016 Standard nodrošina uzņēmumiem uzticamu, mērogojamu, hibrīdās datubāzes platformu inteliģentu, kritiski svarīgu lietojumprogrammu izveidei, jo šajā izdevumā ir visas nepieciešamās...
€326,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2016 Standard 2-Core SQL Server 2016 Standard 2-Core Edition nodrošina uzņēmumiem uzticamu mērogojamu, kā arī hibrīdās relāciju datubāzes platformu inteliģentu lietojumprogrammu izveidei darbvirsmas datoriem,...
€1 527,90 *

Microsoft SQL Server 2016: jaudīga datu platforma uzņēmumiem

Ievads SQL Server 2016

Līdz ar Microsoft SQL Server 2016 iznākšanu ir noteikti jauni standarti uzņēmumu datu pārvaldības sistēmu jomā. Šajā versijā apvienota progresīva analītika, spēcīga veiktspējas optimizācija un vēl nebijušas drošības funkcijas, lai nodrošinātu uzticamu datu platformu uzņēmējdarbībai kritiski svarīgām lietojumprogrammām.

Kas jauns SQL Server 2016?

SQL Server 2016 ievieš inovatīvas funkcijas, kas būs noderīgas visu lielumu organizācijām. Tās ietver uzlabotas in-memory tehnoloģijas, pilnveidotus drošības pasākumus, piemēram, Always Encrypted, un ciešāku uzlaboto analītikas rīku integrāciju.

SQL Server 2016 galvenās funkcijas

Veiktspēja un pieejamība

In-memory OLTP

SQL Server 2016 paplašina in-memory OLTP iespējas, kas revolucionāri palielina transakciju datu bāzu darbību apstrādes ātrumu, nodrošinot apstrādi galvenajā atmiņā.

AlwaysOn augsta pieejamība

AlwaysOn funkciju uzlabojumi nodrošina uzlabotus augstas pieejamības un avārijas seku novēršanas risinājumus, lai nodrošinātu, ka kritiski svarīgas lietojumprogrammas un dati ir vienmēr pieejami.

Izrāviens drošības jomā

Vienmēr šifrēts

Ar Always Encrypted SQL Server 2016 piedāvā revolucionāru drošības tehnoloģiju, kas šifrē sensitīvus datus gan miera režīmā, gan pārneses laikā, nemainot lietojumprogrammu kodus.

Rindu līmeņa drošība

Rindu līmeņa drošība ļauj noteikt piekļuves tiesības atsevišķiem datu ierakstiem, īstenojot datu redzamības kontroli datu bāzē.

Uzlabota analītika

Integrēti R pakalpojumi

Integrējot R, statistisko aprēķinu un grafikas valodu un vidi, var veikt plašas analīzes tieši datu platformā bez nepieciešamības pārvietot datus.

PolyBase

PolyBase atvieglo relācijas un nerelatīvo datu pārvaldību un vaicājumu veikšanu, izmantojot T-SQL, kas nozīmē vienkāršotu datu apstrādi Hadoop vai Azure Blob Storage.

Kopsavilkums: Kāpēc izvēlēties SQL Server 2016?

Microsoft SQL Server 2016 ir visaptveroša datu platforma, kas piedāvā augstu veiktspēju, uzlabotu drošību un plašas analītiskās iespējas. Ar tās palīdzību organizācijas var ātrāk pieņemt uz datiem balstītus lēmumus, vienlaikus nodrošinot informācijas drošību un integritāti. Tā kā SQL Server 2016 ir pārbaudīts risinājums, kas tiek pastāvīgi atjaunināts, SQL Server 2016 joprojām ir uzticama izvēle daudzām organizācijām arī pēc jaunāku versiju izdošanas.

Pateicoties tā spējai efektīvi pārvaldīt lielus datu apjomus un atbalstīt sarežģītus datu analīzes uzdevumus, SQL Server 2016 veido daudzu IT sistēmu mugurkaulu visā pasaulē. Organizācijām, kas meklē pārbaudītu, drošu un jaudīgu datu pārvaldības risinājumu, SQL Server 2016 joprojām ir stabila izvēle.

Kategorijas