Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD
Microsoft SQL Server 2016 Standard SQL Server 2016 Standard nodrošina uzņēmumiem uzticamu, mērogojamu, hibrīdās datubāzes platformu inteliģentu, kritiski svarīgu lietojumprogrammu izveidei, jo šajā izdevumā ir visas nepieciešamās...
€160,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2016 Standard 2-Core SQL Server 2016 Standard 2-Core Edition nodrošina uzņēmumiem uzticamu mērogojamu, kā arī hibrīdās relāciju datubāzes platformu inteliģentu lietojumprogrammu izveidei darbvirsmas datoriem,...
€737,90 *

Microsoft SQL Server 2016 versijas svarīgākās priekšrocības un funkcijas īsumā

 • Stretch Databases integrācija nodrošina uzlabotu mākoņa atbalstu, savienojot lokālās vides un mākoni, kā arī iespēju uzglabāt OLTP datus Microsoft Azure
 • Jaunā tehnoloģija Always Encrypted palīdz aizsargāt uzņēmuma datus gan lokāli, gan mākoņos
 • In-memory OLTP uzlabo datu iegūšanas veiktspēju, nodrošinot vairāk nekā 100 reižu ātrāku vaicājumu veikšanu un līdz pat 30 reižu ātrāku darījumu apstrādi
 • Tiek atbalstīti tradicionālie OLAP (tiešsaistes analītiskās apstrādes) risinājumi
 • R programmēšanas valodu var izmantot statistiskajai analīzei, izmantojot Advanced Analytics
 • Augstāka drošība, izmantojot tādas funkcijas kā Always Encrypted, dinamiskā datu maskēšana un rindas līmeņa drošība (RLS)
 • SQL servera veiktspējas palielināšana, izmantojot T-SQL (Transact-SQL)
 • PolyBase vienkāršo relācijas un nerelatīvo datu apstrādi Transact-SQL vaicājumos
 • Biznesa izlūkošana ir pieejama visās mobilajās ierīcēs, tostarp Android un iOS viedtālruņos, lai publicētu pārskatus programmā Excel 2016 un nodrošinātu intuitīvu izpratni, izmantojot bagātīgas vizualizācijas
 • Uzlabota biznesa izlūkošana ar SQL Server Reporting Services (SSRS)
 • Microsoft Azure ir pieejami hibrīdie scenāriji dublēšanai, tostarp vietējām datubāzēm ar augstu pieejamību un atjaunošanu, tostarp aktīvo sekundāro repliku glabāšanai Always On pieejamības grupās ar piekļuvi tikai lasīšanai

Microsoft SQL Server 2016 priekšrocības un pakalpojumi īsumā

Microsoft SQL Server 2016 ir vēl viena inteliģentas un uzticamas datu platformas versija, kas atbalsta produktīvu komandas darbu. Izmantojot SQL Server 2016 Standard, varat pārveidot dažādas biznesam svarīgas lietojumprogrammas par viedām lietojumprogrammām. Papildus optimizētai pieejamībai līdz pat 24 kodoliem 2016. gada standarta izdevums jau piedāvā lielāku mērogojamību. Turklāt atvērtā pirmkoda R integrācija ļauj paplašināt analīzes iespējas.

TādējādiWindows SQL Server 2016 nodrošina visaptverošu biznesa izlūkošanas datu bāzi datu administrēšanai un analīzei. Visi uzņēmuma darbinieki, kuriem ir klienta piekļuves licence vai kuri ir pilnvaroti piekļūt datu bāzei kā tādai, ja tiek licencēta divu kodolu licence, var izmantot dažādas tipiskas biznesa lietojumprogrammas.

Administratori novērtēs efektīvu datubāzes pārvaldību, jo SQL Server 2016 prasa tikai minimālus IT resursus. Turklāt servera versija atbalsta virkni izstrādes rīku, kas paredzēti ne tikai vietējai lietošanai, bet arī lietošanai mākonī. Īpaši jāatzīmē šādas SQL Server 2016 versijas jaunās funkcijas un līdzekļi:

SQL Server 2016 piedāvā vēl lielāku veiktspēju

Papildus daudzām citām funkcijām Microsoft SQL Server programmatūras 2016. gada versijā ir optimizēta arī veiktspēja, tostarp ir daudz elastīgu izvietošanas iespēju. To nodrošina arī integrētās atmiņā esošās funkcijas, kas nodrošina ievērojamu veiktspējas pieaugumu visām darba slodzēm, turklāt ar ātrumu, kas ir salīdzināms ar atmiņā esošo OLTP. Turklāt ir vēl citas

Funkcijas, kas arī palielina SQL Server 2016 veiktspēju, piemēram, In-Memory Columnstore un Query Store, kā arī Temporal Tables - integrēts atbalsts tabulas datu vēsturizēšanai un vienlaicīgai nodrošināšanai.

R pakalpojumi Microsoft SQL Server lietojumprogrammai

Integrējot jaunos SQL Server R Services, Microsoft nodrošina arī statistikas valodas R pieejamību SQL Server 2016. Tādējādi lietotāji, kuriem ir klienta piekļuves licence, var izpildīt R skriptus tieši SQL serverī, nevis vispirms eksportēt visus datus analīzei no SQL datubāzes un pēc tam importēt tos R, kā tas bija iepriekš. Tādējādi R pakalpojumi ne tikai ietaupa vērtīgu laiku, bet arī nodrošina lielāku drošību, jo konfidenciāli dati vairs nav jāpārsūta.

Pamatdatu pakalpojumi efektīvai pamatdatu pārvaldībai

SQL Server 2016 rīks Master Data Services (MDS) ļauj efektīvi pārvaldīt uzņēmuma vai organizācijas galveno datu kopas. Izmantojot MDS, datus var ne tikai organizēt modeļu veidā, bet arī definēt atjaunināšanas noteikumus, tostarp personu pilnvarošanu, lai varētu atjaunināt šos datus. Pamatdatu kopumu var arī izsniegt konkrētām personām programmā Excel.

Reporting Services (SSRS) pārskatu sniegšanai

SSRS - SQL Server Reporting Services - ar dažādiem rīkiem un pakalpojumiem atbalsta pārskatu izveidi un administrēšanu, tostarp mobilo un lappusēs attēloto pārskatu sniegšanu. Analīzes pakalpojumi nodrošina analītiskus datus no Ziņošanas un Biznesa pakalpojumu pārskatiem, un tos var izmantot arī klientu lietojumprogrammās vai citu pakalpojumu sniedzēju biznesa izlūkošanas rīkos. Turklāt Reporting Services funkcijas ļauj lietotājam ģenerēt pārskatus no dažādiem datu avotiem, tostarp publicēt tos dažādos formātos. Darbinieki tos var lasīt, izmantojot tīmekļa portāla pārlūkprogrammu, e-pastu vai pat mobilo ierīci.

Augstāks drošības līmenis

Microsoft SQL Server 2016 versijā ir arī daži svarīgi uzlabojumi drošības ziņā:

Izmantojot Always Encrypted, īpaši sensitīvi dati, piemēram, kredītkaršu vai ID karšu numuri, tiek aizsargāti, šifrēti un saglabāti Azure SQL vai SQL Server datubāzē. Always Encrypted ļauj nošķirt lietotājus, kuriem ir tiesības apskatīt šos datus, un lietotājus, kuriem ir tikai atļauts tos pārvaldīt, bet kuriem nav piekļuves šiem datiem.

Savukārt rindas līmeņa drošība (RLS) ļauj ieviest precīzus piekļuves ierobežojumus atsevišķām datu rindām. Tādējādi RLS regulē, ka konkrēts darbinieks var piekļūt tikai tām datu rindām, kurām viņš ir pilnvarots.

Dinamiskā datu maskēšana (DDM) vienkāršo drošības kodēšanu lietojumprogrammās; DDM neļauj nepiederošiem lietotājiem piekļūt konfidenciāliem datiem, tos maskējot.

SQL Server 2016 Standard Edition pieejams no Wiresoft

Wiresoft piedāvā SQL Server 2016 Edition Standard par izdevīgu cenu divos variantos - 2 kodolu licence, kā arī Server/CAL. Tajā ņemtas vērā uzņēmumu un iestāžu atšķirīgās vajadzības attiecībā uz SQL pakalpojumu mērogojamību, pamatojoties uz servera veiktspēju.

Microsoft licencēšanas modelis SQL Server 2016

Līdz ar SQL Server 2016 versiju Microsoft mainīja arī tā saukto licenču metriku: tā aprēķina licenču skaitu, kas nepieciešams serverim, ar kuru tiek izmantota SQL programmatūra. Ja iepriekšējās Microsoft Server versijās nebija svarīgi, cik daudz kodolu ir pieejami procesorā, tad tagad šis skaits ir pamats licences prasības noteikšanai - atkarībā no attiecīgās servera versijas. Kodolu licencēšanā ņemta vērā arvien pieaugošā procesoru veiktspēja, jo arvien palielinās uzstādīto kodolu skaits, kas nozīmē, ka var apstrādāt arvien lielākas darba slodzes.

Attiecībā uz SQL Server 2016 versiju Microsoft papildus papildu divu kodolu licencēšanai piedāvā arī licencēšanu katram serverim/CAL standarta versijai, kas pieejama Wiresoft. Tas nozīmē, ka arī mazākiem uzņēmumiem ir iespēja izmantot SQL Server 2016 Standard veiktspējas un virtualizācijas funkcijas, ja to servera veiktspēja ļauj licencēt ar lētāku alternatīvu Server & CAL.

Tas, vai SQL Server 2016 Standard Edition licencēšana pēc kodoliem uzņēmumam ir izdevīgāka nekā licencēšana pēc servera plus CAL, ir atkarīgs no attiecīgā lietojuma uzņēmumā un ir atkarīgs, piemēram, no darbinieku skaita un pakalpojumu virtualizācijas pakāpes. Iespējams arī pretējais variants, ka servera/CAL licencēšana ir rentablāks risinājums. Mašīnu ar maksimāli 2 procesoriem ar 8 kodoliem katram var licencēt lētāk, izmantojot SQL 2016 Server/CAL versiju, ja faktiskā nepieciešamība pēc mākoņpakalpojumiem u. c. ir mazāka.

SQL Server 2016 licence katram serverim/CAL

Microsoft licence katram serverim/CAL sastāv no šīm sastāvdaļām:

Katram serverim, uz kura tiks palaists SQL Server 2016 Standard izdevums, pamatā ir nepieciešama sava servera licence. Lai darbinieki varētu izmantot visus servera pakalpojumus un funkcijas, servera licence jāpapildina ar papildu klienta piekļuves licencēm - CAL. Katram lietotājam vai galīgajai ierīcei ir nepieciešama atsevišķa piekļuves licence - kā lietotāja vai ierīces CAL.

SQL Server 2016 licence uz 2 kodoliem

Licencējot SQL Server 2016, pamatojoties uz procesora kodoliem, Microsoft nosaka skaitīšanas metodi saskaņā ar šādiem kritērijiem: Viena kodola licence attiecas uz diviem kodoliem - pretstatā iepriekšējam aprēķinam, kas paredzēja vienu licenci uz vienu procesoru.

Tādējādi kopējais nepieciešamais licenču skaits SQL Server 2016 tagad tiek aprēķināts, pamatojoties uz kodolu skaitu katrā procesorā.

Tomēr jāņem vērā, ka Microsoft ir ieviesusi šādu noteikumu: Katram serverim ir nepieciešamas vismaz 16 kodolu licences, t. i., 8 divu kodolu licenču paketes. Iemesls ir tāds, ka Microsoft parasti ir noteicis šo minimālo kodolu skaitu. Tas nozīmē, ka dzinējus ar faktiski mazāku kodolu skaitu joprojām nevar licencēt par zemāku cenu. Tomēr atšķirībā no licencēšanas ar servera/CAL pakotni papildu CAL nav nepieciešamas.

Iegādājieties Microsoft SQL Server 2016 licences par zemu cenu Wiresoft

Atkarībā no tā, vai vēlaties iegādāties Microsoft SQL Server 2016 licences ar 2 kodolu vai Server/CAL produktiem, Wiresoft jums nodrošinās abas licenču paketes kā Microsoft oriģinālās licences - turklāt par īpaši izdevīgu cenu. Tas ir tāpēc, ka mēs jums piedāvājam cenu priekšrocību, pārdodot neizmantotas programmatūras licences, kuras Eiropas uzņēmumi ar mūsu starpniecību ir iegādājušies pilnīgi likumīgi. Saskaņā ar Eiropas Kopienu Tiesas juridiski spēkā esošo lēmumu programmatūras produktus, piemēram, servera licences, var pārdot tālāk. Tāpēc varat būt droši, ka no Wiresoft iegādājaties pilnībā lietojamu licenču paketi, jo visas licences pirms tam esam rūpīgi pārbaudījuši. Daudzi entuziastiski klienti jau izmanto mūsu licenču piedāvājumu. Ja jums ir kādi jautājumi par Microsoft SQL Server 2016 licencēšanu, sazinieties ar mums.