Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER FOR SMALL AND BUSINESS 2008 MICROSOFT SQL SERVER FOR SMALL AND BUSINESS 2008
Microsoft SQL Server for Small and Business 2008 Par Windows: Pirkt SQL Server for Small Business 2008 Vai jums ir neliels uzņēmums, kurā darbojas Windows operētājsistēma? Iegādājieties SQL Server for Small Business 2008 un padariet savu...
€102,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP
Microsoft SQL Server 2008 Workgroup Windows Pirkti SQL Server: 2008 m. versija Workgroup Ieškote patikimos ir saugios valdymo ir ataskaitų teikimo platformos savo verslui? Įsigykite Microsoft SQL Server Windows 2008 m. darbo grupės...
€205,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE
Microsoft SQL Server 2008 Enterprise Nopirkt Windows Server: Microsoft SQL Server 2008 Enterprise Vai meklējat labu datubāzes pārvaldības sistēmu savam uzņēmumam un vai strādājat ar operētājsistēmu Windows? Iegādājieties SQL Server 2008...
€884,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD R2 MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD R2
Microsoft SQL Server 2008 Standard R2 Pirkt SQL Server 2008 Standard R2 vietnē Windows Iegādājieties Windows SQL Server no Microsoft versijā 2008 Standard R2 savam uzņēmumam un izveidojiet jaunas struktūras savam darbam. Datu bāzu...
€102,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP R2 MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP R2
Microsoft SQL Server 2008 Workgroup R2 Nopirkt Windows SQL Server 2008 Workgroup R2 lēti Lai darbs uzņēmumā būtu efektīvs, ir jābūt pieejamai labai datubāzu pārvaldības sistēmai, ar kuras palīdzību ātri un ērti var veikt gan...
€205,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE R2 MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE R2
Microsoft SQL Server 2008 Enterprise R2 Iegādāties Microsoft SQL Server 2008 Enterprise R2 par Windows Vai savā uzņēmumā izmantojat operētājsistēmu Windows un vēlaties iegādāties SQL Server? Tad šeit atradīsiet lētu risinājumu. SQL...
€884,90 *

SQL Server 2008 R2 - vēl vairāk Business Intelligence jūsu uzņēmumam

Salīdzinājumā ar savu priekšgājēju SQL 2008 R2 versijā galvenokārt ir uzlabotas BI funkcijas, lai vēl labāk atbalstītu SharePoint 2010 un Office 2010. Svarīgākais mērķis joprojām ir visaptverošu pašapkalpošanās BI risinājumu nodrošināšana uzņēmumos, lai apmierinātu arvien sarežģītākās datu analīzes un nodrošināšanas prasības. SQL Server 2008 R2 piedāvā arī uzlabotu savienojamību starp SQL Azure Server un atsevišķiem BI rīkiem. SQL Server 2008 R2 īpaši mērogojamā BI platforma ietver šādus pakalpojumus, kas ietver uzlabotas funkcijas, kā arī jaunas iespējas:

 • Analīzes pakalpojumi (SSAS)
 • Integrācijas pakalpojumi (SSIS)
 • Ziņošanas pakalpojumi (SSRS)
 • Pamatdatu pakalpojumi (MDS)
 • Datu ieguve un datu uzglabāšana
 • Pakalpojumu brokeris
 • StreamInsight
 • Report Builder V3.0

Tālāk ir sniegta sīkāka informācija par atsevišķām SQL Server 2008 R2 biznesa izlūkošanas funkcijām.

SSAS priekš SQL Server 2008 R2

Analīzes pakalpojumi ir visu pārskatu, kā arī OLAP analīžu un datu ieguves pamatā. SSAS piedāvā integrētu, vienotu skatījumu uz visiem uzņēmuma datiem. Tos var analizēt no dažādiem aspektiem, piemēram, hierarhiju, dimensiju un padziļinājumu vai paplašinājumu, un attēlot kā kubu, papildinot ar tiešsaistes analītisko apstrādi (OLAP).

Šim nolūkam PowerPivot for Excel 2010 ir pieejams arī kā papildinājums SSAS saistībā ar Office Suite 2010. Tas nozīmē, ka no datu krātuves var importēt un analizēt pat lielus datu apjomus. Papildus dažādām optimizācijām PowerPivot ietver arī funkcionālus uzlabojumus, piemēram, atbalstīta vārdu un nosaukto kopu meklēšana. Var atpazīt arī attiecības starp nesaistītām tabulām šarnīra tabulā. Šīs PowerPivot analīzes un pārskatus var padarīt pieejamus citiem darbiniekiem, izmantojot SharePoint dokumentu bibliotēkas, un tos nepārtraukti atjaunināt.

Integrācijas pakalpojumi (SSIS)

SQL Server integrācijas pakalpojumi (SSIS), kas jau ir zināmi no iepriekšējām SQL Server versijām, ir pieejami arī SQL 2008 R2 versijā. Tie veido trīs stūrakmeņus visām biznesa izlūkošanas lietojumprogrammām uzņēmumos: Datu integrācija, analīze un ziņošana. Tie ir arī visu ETL (Extract, Transform and Load) procesu pamatā un nodrošina plašu datu noliktavu funkciju klāstu.

Ziņošanas pakalpojumi (SSRS)

Praktiskie SQL Server Reporting Services piedāvā dažas interesantas funkcijas, īpaši teksta laukiem: Piemēram, tos var pagriezt par 270 grādiem, un lapu pārrāvumi tabulu datu diapazonos un grupās utt. paplašina izkārtojuma iespējas, veidojot pārskatus.

Pamatdatu pakalpojumi (MDS)

SQL Server 2008 R2 ir jauna SQL Server 2008 R2 pamatdatu pakalpojumu funkcija. Tie tagad ļauj datus pārvaldīt centralizēti, vienlaikus padarot tos pieejamus dažādām lietojumprogrammām. Tas ietver produktu, kā arī klientu un kontu datu pārvaldību un aizsardzību darījumos.

Datu ieguve un datu uzglabāšana

Datu glabāšanas jomā uzlabotā veiktspēja SQL Server 2008 ļauj ātrāk integrēt datus datu krātuvē. Tas ietver arī optimizētu administrēšanu un veiktspēju, jo īpaši attiecībā uz lielām sadalītām tabulām.

Pakalpojumu brokeris

Izmantojot pakalpojuma starpnieku, izstrādātāji var ieviest SQL Server dzimtās asinhronās ziņojumapmaiņas funkcijas. Tas ļauj sadalīt darba slodzi starp vairākām datubāzēm bez sarežģītas programmēšanas. SQL Server 2008 R2 programmā Service Broker cita starpā ir uzlabotas instrukciju funkcijas, apstrādājot neapstrādājamus ziņojumus rindā, kas atbalsta arī saziņu starp dažādām datubāzēm.

StreamInsight priekš SQL Server 2008 R2

SQL Server 2008 R2 versijā ar StreamInsight ir arī CEP (Complex Event Processing) tehnoloģija. StreamInsight ļauj nepārtraukti uzraudzīt, apstrādāt un kontrolēt datu plūsmas reālajā laikā. Šo tehnoloģiju jo īpaši izmanto elektroniskajā tirdzniecībā kredītkaršu informācijas apstrādei, loģistikā, kā arī tīkla uzraudzībai.

Report Builder V3.0

SQL Server 2008 R2 jauna funkcija ir arī pārskatu konstruktors V3.0. Izmantojot kešēšanu, tas ļauj ātrāk parādīt pārskatus un grafikas. Atsevišķas pārskatu jomas var publicēt kā tīmekļa saturu, izmantojot SharePoint. Turklāt jaunie datu veidi ģeogrāfiskās informācijas sistēmās ļauj tos uzskatāmi attēlot ar ģeogrāfisko karšu palīdzību.

Administratora funkcijas programmā Microsoft SQL Server 2008 R2

Administratori novērtēs arī daudzos SQL Server 2008 R2 vedņus, repozitorijus un funkcijas, jo tie ne tikai atvieglo un vienkāršo administratīvo darbu, bet arī specializētu prasību īstenošanu un atbilstību pakalpojumu līmeņa līgumiem (SLA). Turklāt SQL 2008 R2 piedāvā arī uzlabotu PowerShell 2.x atbalstu.

SQL Server Management Studio nodrošina arī efektīvas SQL Server 2008 R administrēšanas funkcijas. Integrētajā objektu pārlūkā tiek apkopota attiecīgā informācija no visiem reģistrētajiem serveriem, un jaunais informācijas panelis ļauj skaidri attēlot dažādus servera un datubāzes parametrus.

Microsoft licencēšanas modelis SQL Server 2008 / R2 versijām

SQL Server 2008, kā arī 2008 R2 versijas licencēšana piedāvā divas iespējas, kuras ir pieejamas atkarībā no attiecīgā izdevuma.

Ir pieejami šādi programmatūras licencēšanas modeļi:

 • Uz vienu procesoru - Pamatojoties uz operētājsistēmas vidē, kurā darbojas šīs servera programmatūras gadījumi, izmantoto fizisko un virtuālo procesoru skaitu.
 • Servera/klienta piekļuves licence (CAL) - Pamatojoties uz servera programmatūras instalāciju skaitu PLUS ierīču un lietotāju skaits, kas piekļūst servera programmatūras instalācijām un funkcijām.

SQL Server 2008 un SQL Server 2008 R2 licencēšana

Attiecībā uz SQL Server 2008 versiju Microsoft katram no Wiresoft pieejamajiem Workgroup un Standard, kā arī SBS laidieniem ļauj izmantot 1 datubāzes virtuālo gadījumu uz vienu (virtuālo) procesoru. Enterprise Edition versijā virtualizācija nav ierobežota, vienmēr ar nosacījumu, ka iegādājaties atbilstošu licenču skaitu visiem procesoriem.

SQL 2008 R2 versijā Enterprise Edition ir noteikts 4 virtuālo serveru ierobežojums.

Wiresoft pieejamo Microsoft SQL Server 2008 versiju pārskats

Uzņēmumā Wiresoft jūs atradīsiet programmatūras licences SQL Server 2008, kā arī SQL Server 2008 R2 versijai. Kā jau minēts, šī versija dažās funkcijās atšķiras no 2008. gada versijas. No mums ir iespējams iegādāties šādas šo divu SQL versiju versijas:

 • SQL Server 2008 Enterprise R2
 • SQL Server 2008 Standard R2
 • SQL Server 2008 Workgroup R2
 • SQL Server 2008 Enterprise
 • SQL Server 2008 Standard
 • SQL Server 2008 darba grupa
 • SQL serveris mazajiem uzņēmumiem 2008 (SBS)

Microsoft SQL Server 2008 versijas ar Wiresoft par saprātīgu cenu

Wiresoft atrad īsiet Microsoft SQL Server 2008 Enterprise Standard, Enterprise, Workgroup, kā arī Small Business versiju oriģinālās serveru licences par īpaši izdevīgām gala cenām. Jūs varat izmantot īpašos nosacījumus, ko Wiresoft jums piešķir ne tikai šīm, bet arī citām programmatūras licencēm: Visi pie mums pieejamie Microsoft produkti ir neizmantotas vienreizējas licences no Eiropas uzņēmumiem, kuras tie iegādājušies pilnīgi likumīgi: Saskaņā ar Eiropas Kopienu Tiesas nolēmumu programmatūras produktu, servera licenču vai CAL iegāde un tālākpārdošana ir pilnīgi likumīga. Tāpēc visi mūsu licenču produkti ir 100% izmantojami, jo mēs esam rūpīgi pārbaudījuši to autentiskumu. Daudzi klienti regulāri uzticas Wiresoft izdevīgā licencēšanas piedāvājuma priekšrocībām. Vai jums ir kādi jautājumi par individuālo licencēšanu ar Microsoft SQL Server 2008 Edition? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums.