Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE
Microsoft Windows Server 2016 Standard 2-core Windows Server 2016 Standard ir izstrādāts mazāku uzņēmumu virtualizācijas un IT vajadzībām, un tā ir Windows 10 servera versija. 2 kodolu pakete ļauj elastīgi paplašināt esošo serveru...
€45,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE
Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 2-Core Windows Server 2016 Datacenter piedāvā visas prasības, lai pilnībā apmierinātu lielu organizāciju un uzņēmumu prasības pēc augstas pakāpes virtualizācijas attiecībā uz izmantotajiem...
€241,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE
Microsoft Windows Server 2016 Standard 16-Core Microsoft Windows jau aptuveni trīsdesmit gadus ir nostiprinājies datoru tirgū kā Standard operētājsistēma, un to izmanto ne tikai privātpersonas, bet arī izstrādes un pētniecības jomā....
€247,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2016 DATACENTER 16 KODOLU MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2016 DATACENTER 16 KODOLU
Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 16-Core Iespējams, pasaulē pazīstamākā operētājsistēma, proti, Microsoft Windows, tiek izmantota ne tikai privātajā sektorā, un tās lietotāji var sērfot, rediģēt dokumentus un strādāt ar dažādiem...
€1 233,90 *

Microsoft Windows Server 2016: modernu infrastruktūru pamats

Pārskats par Windows Server 2016

Windows Server 2016 ir izturīga Microsoft serveru operētājsistēma, kas kalpo par stabilu pamatu uzņēmumu infrastruktūrai. Tā ir uzlabota salīdzinājumā ar saviem priekšgājējiem un piedāvā veiktspējas, drošības un inovatīvu funkciju kombināciju, kas to padara piemērotu visdažādākajiem serveru uzdevumiem, sākot no tīkla pakalpojumu pārvaldības līdz tīmekļa lietojumprogrammu mitināšanai.

Galvenie Windows Server 2016 elementi

Windows Server 2016 ieviesa revolucionārus jauninājumus, piemēram, Windows Containers, Nano Server un uzlabotas drošības funkcijas, lai apmierinātu mūsdienu IT vides vajadzības.

Windows Server 2016 galvenās funkcijas

Uzlabota drošība

Windows Server 2016 priekšplānā ir drošība, un operētājsistēmā ir ieviestas tādas funkcijas kā Shielded Virtual Machines un Just Enough Administration, lai padarītu serveru vides drošākas.

Aizsargātas virtuālās mašīnas

Shielded Virtual Machines aizsargā virtualizācijas vidi no nesankcionētas piekļuves un nodrošina papildu drošības līmeni sensitīviem datiem un lietojumprogrammām.

Inovatīva konteinerizācija

Konteineri ir viegla alternatīva tradicionālajai virtualizācijai, un Windows Server 2016 pirmo reizi padarīja šo tehnoloģiju pieejamu Windows lietotājiem ar Windows Containers un Docker atbalstu.

Windows konteineri un Docker integrācija

Windows Containers un Docker integrācija ļauj izstrādātājiem ātri veidot, testēt un izvietot lietojumprogrammas, ievērojami palielinot programmatūras izstrādes procesu veiklību un efektivitāti.

Uzlabotie infrastruktūras pakalpojumi

Ar Windows Server 2016 ir uzlaboti daudzi infrastruktūras pakalpojumi, piemēram, tīkla funkcijas un glabāšanas tehnoloģijas, lai uzlabotu veiktspēju un vienkāršotu pārvaldību.

Hyper-V un Storage Spaces Direct

Jaunas Hyper-V funkcijas, piemēram, Virtual Machine Checkpoints un Storage Spaces Direct, nodrošina uzlabotas virtualizācijas un glabāšanas iespējas sarežģītām prasībām.

Windows Server 2016 nozīme šodien

Stabila platforma uzņēmumiem

Lai gan ir pieejamas jaunākas versijas, Windows Server 2016 joprojām ir populāra un uzticama izvēle daudzām organizācijām, kurām nepieciešama stabila un pārbaudīta serveru platforma.

Ilgtermiņa uzturēšana un atbalsts

Microsoft ir apņēmusies nodrošināt ilgtermiņa apkalpošanu un atbalstu, tāpēc Windows Server 2016 lietotāji arī turpmāk var rēķināties ar regulāriem drošības atjauninājumiem un tehnisko atbalstu.

Windows Server 2016 ir nozīmīgs solis Windows Server operētājsistēmu evolūcijā un veido pamatu mūsdienu serveru pārvaldības un drošības standartiem. Šajā kategorijas tekstā sniegts visaptverošs pārskats par Windows Server 2016 funkcijām un nepārtraukto vērtību mūsdienu IT infrastruktūrām.

Kategorijas