Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE
Microsoft Windows Server 2016 Standard 2-core Windows Server 2016 Standard ir izstrādāts mazāku uzņēmumu virtualizācijas un IT vajadzībām, un tā ir Windows 10 servera versija. 2 kodolu pakete ļauj elastīgi paplašināt esošo serveru...
€21,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE
Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 2-Core Windows Server 2016 Datacenter piedāvā visas prasības, lai pilnībā apmierinātu lielu organizāciju un uzņēmumu prasības pēc augstas pakāpes virtualizācijas attiecībā uz izmantotajiem...
€118,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE
Microsoft Windows Server 2016 Standard 16-Core Microsoft Windows jau aptuveni trīsdesmit gadus ir nostiprinājies datoru tirgū kā Standard operētājsistēma, un to izmanto ne tikai privātpersonas, bet arī izstrādes un pētniecības jomā....
€121,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2016 DATACENTER 16 KODOLU MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2016 DATACENTER 16 KODOLU
Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 16-Core Iespējams, pasaulē pazīstamākā operētājsistēma, proti, Microsoft Windows, tiek izmantota ne tikai privātajā sektorā, un tās lietotāji var sērfot, rediģēt dokumentus un strādāt ar dažādiem...
€608,90 *

Windows Server 2016: visaptverošs pārskats

Ievads

Kategorijā Windows Server 2016 ir sniegts padziļināts ieskats šīs galvenās Microsoft operētājsistēmas daudzveidīgajā pasaulē. Windows Server 2016 kā tiešs Windows Server 2012 pēctecis serveru operētājsistēmu vidē ienesa daudz inovatīvu funkciju, uzlabojumu un jauninājumu. Šajā visaptverošajā rakstā tiks sniegts pamatīgs pārskats par Windows Server 2016 un detalizēti izcelti sistēmas būtiskākie aspekti.

Windows Server 2016 versijas

Windows Server 2016 Standard Edition

Windows Server 2016 Standard izdevums nodrošina stabilu pamatu dažāda lieluma uzņēmumiem. Tas ietver serveru pamatfunkcijas un ļauj pārvaldīt fiziskus vai virtuālus serverus. Pateicoties tādām funkcijām kā Nano Server un uzlabotai integrācijai ar mākoni, šis izdevums ir lieliska izvēle uzņēmumiem, kas meklē sabalansētu serveru risinājumu.

Windows Server 2016 Datacenter Edition

Datacenter Edition ir augstākā Windows Server 2016 versija, kas ir īpaši piemērota datu centriem un lielākiem uzņēmumiem. Tas piedāvā uzlabotas virtualizācijas funkcijas, neierobežotu skaitu virtuālo instanču un jaudīgu platformu prasīgām lietojumprogrammām. Izmantojot šo izdevumu, uzņēmumi var izvietot augsti virtualizētu vidi un izmantot tādas funkcijas kā Hyper-V klasterizācija.

Windows Server 2016 Essentials Edition

Essentials Edition ir īpaši izstrādāts mazākiem uzņēmumiem un piedāvā vienkāršāku lietotāju, ierīču un lietojumprogrammu pārvaldību. Tas nodrošina netraucētu integrāciju ar mākoņpakalpojumiem, piemēram, Office 365, un piedāvā uzņēmumiem rentablu veidu, kā apmierināt savas IT vajadzības.

Jaunas funkcijas un uzlabojumi

Nano Server

Windows Server 2016 ieviesa Nano Server - īpaši kompaktu un ļoti modulāru instalēšanas iespēju. Nano Server ir ideāli piemērots mākoņrades lietojumprogrammām un mikropakalpojumiem, piedāvājot minimālu uzbrukuma virsmu un uzlabotu veiktspēju. Izstrādātāji gūst labumu no samazinātas uzturēšanas un ātrāka izvietošanas laika.

Hyper-V uzlabojumi

Windows Server 2016 tika veikti būtiski uzlabojumi Hyper-V virtualizācijas platformā. Windows un Linux konteineru atbalsts nodrošina elastīgu un efektīvu veidu, kā izvietot lietojumprogrammas un darba slodzes. Turklāt uzlabojumi virtuālo mašīnu izolācijā un uzlabotas glabāšanas iespējas nodrošina lielāku veiktspēju un uzticamību virtualizētās vidēs.

PowerShell 5.0

Windows Server 2016 ieviesa PowerShell 5.0, kas nodrošina uzlabotas automatizācijas iespējas un vēl jaudīgāku skriptu saskarni. Administratori var ātrāk automatizēt un pārvaldīt uzdevumus, ievērojami palielinot serveru pārvaldības efektivitāti. PowerShell 5.0 ļauj pārvaldīt arī nano serverus un konteinerus, kas ir ļoti svarīgi mūsdienu IT infrastruktūrām.

Uzlabota drošība

Windows Server 2016 liek lielu uzsvaru uz drošību, īpaši laikā, kad kiberdraudi kļūst arvien sarežģītāki. Tādas funkcijas kā Credential Guard, Device Guard un Just Enough Administration (JEA) aizsargā pret apdraudējumiem, ierobežojot piekļuvi kritiski svarīgiem resursiem un administratora privilēģijām. Šīs funkcijas ievērojami palielina drošības kontroli un palīdz labāk aizsargāt uzņēmuma datus un infrastruktūru.

Uzglabāšanas replikācija

Uzglabāšanas replikācija operētājsistēmā Windows Server 2016 ļauj veikt asinhronu apjomu replikāciju starp serveriem, nodrošinot efektīvu avārijas atjaunošanas risinājumu. Tas ir ļoti svarīgi organizācijām, kurām ir jānodrošina, ka to datus var droši un ātri atjaunot kļūmes gadījumā.

Dzīves cikls un atbalsts

Windows Server 2016 tiks aktīvi atbalstīts un regulāri saņems no Microsoft drošības atjauninājumus un kļūdu labojumus. Uzņēmumi var būt droši, ka to sistēmas ir labi uzturētas un aizsargātas, kamēr vien tās darbojas ar šo versiju. Tomēr, lai nodrošinātu maksimālu drošību un jaunākās funkcijas, uzņēmumiem būtu jāapsver iespēja pāriet uz jaunākām Windows Server versijām, tiklīdz tās kļūst pieejamas.

Secinājums

Windows Server 2016 ir neatgriezeniski mainījusi veidu, kā uzņēmumi pārvalda un izvieto serveru vides. Ar dažādām versijām, jaunām funkcijām un uzlabojumiem tā piedāvā plašas iespējas dažāda lieluma uzņēmumiem. Neatkarīgi no tā, vai meklējat plašāku virtualizāciju, uzlabotas drošības funkcijas vai vienkāršāku infrastruktūru, Windows Server 2016 ir rīki un funkcijas, kas atbilst jūsu vajadzībām. Šī operētājsistēma joprojām ir serveru tehnoloģiju pasaules balsts, un tai būs būtiska nozīme arī nākotnē. Uzņēmumiem būtu jāapsver iespēja atjaunināt Windows Server 2016, lai izmantotu daudzās priekšrocības un uzlabojumus, ko tā piedāvā. Izmantojot Windows Server 2016, jūs esat labi sagatavoti, lai pārvaldītu pastāvīgi mainīgās IT infrastruktūras prasības un izveidotu uzticamu, drošu un jaudīgu serveru vidi.