Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL
Project 2013 Professional - Microsoft projektu vadības programmatūra profesionāļiem, kas ir iegādājama MS Project Professional 2013 ir visplašākais šī Microsoft programmatūras risinājuma izdevums, lai aptvertu visdažādākos projektu...
€57,90 *
MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD
Project 2013 Standard - pārbaudīta Microsoft projektu vadības programmatūra kā iegādes versija MS Project Standard 2013 ir populārs Microsoft programmatūras risinājums visdažādāko projektu reģistrēšanai, plānošanai, kā arī...
€51,90 *

Nopirkt Microsoft Project 2013: Inovatīva projektu vadības izcilība

Microsoft Project 2013 ir izstrādāts, lai palīdzētu projektu vadītājiem efektīvi plānot, īstenot un uzraudzīt projektus. Tas izceļas ar daudzām funkcijām, kas padara to par spēcīgu projektu vadības rīku.

Microsoft Project 2013 iespējas

Microsoft Project 2013 piedāvā daudzas inovatīvas funkcijas, kas to atšķir no iepriekšējām versijām un citiem projektu vadības rīkiem:

Moderns, pielāgojams dizains

Project 2013 lietotāja saskarne ir pilnībā pārveidota un ir veidota mūsdienīgā Windows stilā. Tā ir pielāgojama un ļauj projektu vadītājiem veidot skatu atbilstoši savām vajadzībām.

Komandas uzdevumu un resursu pārvaldība

Project 2013 atvieglo uzdevumu un resursu piešķiršanu komandas locekļiem. SharePoint integrācija nodrošina efektīvu komandas sadarbību un saziņu.

Vienkāršota plānošana un laika grafiks

Izmantojot jauno laika grafiku, projektu vadītāji var viegli vizualizēt projekta gaitu un izcelt svarīgus atskaites punktus. Tas padara plānošanu un laika pārvaldību efektīvāku.

Ziņošana un biznesa izlūkošana

Microsoft Project 2013 piedāvā uzlabotas pārskatu un biznesa izlūkošanas funkcijas. Projektu vadītāji var veidot jēgpilnus pārskatus un sekot līdzi projekta rādītājiem, lai pieņemtu pamatotus lēmumus.

Mākoņa integrācija un sadarbība

Nevainojama integrācija ar Microsoft Office 365 nodrošina sadarbību mākonī. Projektu komandas var piekļūt projektu datiem no jebkuras vietas un vienlaikus strādāt pie projektiem.

Microsoft Project 2013 priekšrocības

Microsoft Project 2013 piedāvā plašu priekšrocību klāstu, ko novērtēs gan uzņēmumi, gan projektu vadītāji:

Uzlabots projekta pārskats

Jaunais laika grafiku skats nodrošina skaidru pārskatu par projekta gaitu un svarīgiem atskaites punktiem. Tas atvieglo informēšanu par projekta gaitu.

Efektīva komandas sadarbība

SharePoint integrācija un mākoņa integrācija nodrošina vienmērīgu komandas sadarbību neatkarīgi no atrašanās vietas.

Labāka lēmumu pieņemšana

Uzlabotās pārskatu un biznesa izlūkošanas iespējas ļauj projektu vadītājiem pieņemt pamatotus lēmumus, pamatojoties uz projekta rādītājiem un datiem.

Pielāgojamība un elastīgums

Project 2013 pielāgojamā lietotāja saskarne un elastīgums ļauj organizācijām pielāgot programmatūru savām vajadzībām.

Microsoft Project 2013 lietojumu jomas

Microsoft Project 2013 tiek izmantots dažādās nozarēs un projektos:

Būvniecībā

Būvniecības nozarē Microsoft Project 2013 tiek izmantots, lai plānotu būvniecības projektus, pārvaldītu resursus un optimizētu būvniecības grafiku. Laika grafika vizualizācija palīdz uzraudzīt būvniecības gaitu.

Programmatūras izstrāde

IT nozarē programmatūra palīdz plānot un īstenot programmatūras izstrādes projektus. Efektīva uzdevumu un resursu sadale uzlabo izstrādes ātrumu.

Veselības aprūpe

Veselības aprūpē Microsoft Project 2013 palīdz plānot projektus, lai ieviestu jaunas medicīnas sistēmas, uzlabotu pacientu aprūpi un izpildītu normatīvās prasības.

Mārketinga kampaņas

Mārketinga komandas izmanto šo programmatūru, lai plānotu mārketinga kampaņas, sadalītu resursus un sekotu kampaņas panākumiem. Laika grafiku vizualizācija atvieglo mārketinga kampaņu plānošanu.

Kāpēc izvēlēties Microsoft Project 2013?

Microsoft Project 2013 piedāvā daudzus iemeslus, kāpēc to izvēlas uzņēmumi un projektu vadītāji:

Moderns dizains un ērta lietošana

Modernizētā lietotāja saskarne ir intuitīva un lietotājam draudzīga, samazinot mācīšanās procesu.

Efektīva komandas sadarbība

SharePoint integrācija un mākoņa integrācija nodrošina vienmērīgu sadarbību neatkarīgi no atrašanās vietas.

Labāka lēmumu pieņemšana

Uzlabotas pārskatu un biznesa izlūkošanas iespējas palīdz projektu vadītājiem pieņemt pamatotus lēmumus, pamatojoties uz projekta rādītājiem un datiem.

Elastība un pielāgojamība

Programmatūru var pielāgot, lai tā atbilstu konkrētām organizācijas vai projekta vajadzībām, tādējādi nodrošinot elastību projektu pārvaldībā.

Secinājumi

Microsoft Project 2013 nozīmē inovatīvu projektu vadības izcilību. Ar savu moderno lietotāja saskarni, uzlabotajām komandas sadarbības funkcijām un iespējām efektīvi plānot un uzraudzīt projektus tā ir neaizstājams resurss uzņēmumiem un projektu vadītājiem. Programmatūra nodrošina skaidru pārskatu par projektu, uzlabo komandas darbu un palīdz pieņemt pamatotus lēmumus. Microsoft Project 2013 ir atbilde uz mūsdienu projektu vadības prakses prasībām un palīdz uzņēmumiem pabeigt projektus laikā un budžeta ietvaros.