Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2014 LIETOTĀJA CAL MICROSOFT SQL SERVER 2014 LIETOTĀJA CAL
Microsoft SQL Server 2014 lietotāja CAL SQL Server 2014 Standard ir ideāla datu bāzu pārvaldības sistēma, ar kuru varat droši un droši pārvaldīt visus uzņēmuma datus. Lai piekļūtu SQL serverim Windows, ir nepieciešamas tā sauktās klienta...
€78,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2014 IERĪCES CAL MICROSOFT SQL SERVER 2014 IERĪCES CAL
Microsoft SQL Server 2014 DEVICE CAL SQL Server 2014 Standard ir ideāla datu bāzu pārvaldības sistēma, ar kuru varat droši un droši pārvaldīt visus uzņēmuma datus. Lai piekļūtu SQL serverim Windows, ir nepieciešamas tā sauktās klienta...
€78,90 *

Microsoft SQL Server 2014 CAL - ceļš uz pareizo licencēšanu

Pārskats par Microsoft SQL Server 2014 CAL

Microsoft SQL Server 2014 joprojām ir plaši izmantots datu bāzu pārvaldības risinājums uzņēmumos. Ja izmantojat šo programmatūru, Microsoft SQL Server 2014 CAL (klienta piekļuves licences) ir ļoti svarīgas. Šajā tekstā piedāvājam jums viegli saprotamu ieskatu par to, ko tās nozīmē un kā tās darbojas.

Microsoft SQL Server 2014 CAL nozīme

Microsoft SQL Server 2014 CAL ir licences, kas ļauj lietotājiem vai ierīcēm piekļūt SQL Server pakalpojumiem un datubāzēm. Tās ir ļoti svarīgas, lai nodrošinātu, ka jūsu organizācija atbilst tiesību aktiem un SQL Server izmantošana ir reglamentēta.

Kāpēc Microsoft SQL Server 2014 CAL ir svarīgas?

Pareiza licencēšana ar Microsoft SQL Server 2014 CAL ir ļoti svarīga, lai izvairītos no juridiskām sekām un darbības traucējumiem. Bez pareizajām CAL jūs, iespējams, nevarēsiet likumīgi piekļūt SQL Server 2014.

Microsoft SQL Server 2014 CAL veidi

Ir divi galvenie Microsoft SQL Server 2014 CAL veidi:

  1. Lietotāja CAL: Lietotāja CAL ir piemērotas, ja jūsu organizācijā ir daudz ierīču un mazāk lietotāju. Lietotāja CAL ir piemērotas, ja jūsu organizācijā ir daudz ierīču un mazāk lietotāju.

  2. Ierīču CAL: Ierīces CAL ir uz ierīci balstītas licences, kas ir piesaistītas konkrētai ierīcei. Tās ļauj visiem lietotājiem, kas izmanto šo ierīci, piekļūt SQL Server.

SQL Server 2014 CAL iegāde

Parasti Microsoft SQL Server 2014 CAL ir jāiegādājas atsevišķi no servera programmatūras. Pārliecinieties, ka iegādājaties atbilstošu CAL skaitu un veidu atbilstoši jūsu organizācijas individuālajām prasībām.

Secinājums

Microsoft SQL Server 2014 CAL ir ļoti svarīgas, lai nodrošinātu, ka jūsu organizācija ir pienācīgi licencēta un darbojas saskaņā ar normatīvajām prasībām. Izvēle starp lietotāja CAL un ierīces CAL ir atkarīga no jūsu organizācijas konkrētās situācijas. Pareizi licencētas CAL ir atslēga uz netraucētu darbību un izvairīšanos no juridiskām problēmām. Pārliecinieties, ka iegādājaties pareizās CAL, lai nodrošinātu SQL Server 2014 izmantošanas atbilstību un likumību.

Kategorijas