Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2014 LIETOTĀJA CAL MICROSOFT SQL SERVER 2014 LIETOTĀJA CAL
Microsoft SQL Server 2014 lietotāja CAL SQL Server 2014 Standard ir ideāla datu bāzu pārvaldības sistēma, ar kuru varat droši un droši pārvaldīt visus uzņēmuma datus. Lai piekļūtu SQL serverim Windows, ir nepieciešamas tā sauktās klienta...
€38,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2014 IERĪCES CAL MICROSOFT SQL SERVER 2014 IERĪCES CAL
Microsoft SQL Server 2014 DEVICE CAL SQL Server 2014 Standard ir ideāla datu bāzu pārvaldības sistēma, ar kuru varat droši un droši pārvaldīt visus uzņēmuma datus. Lai piekļūtu SQL serverim Windows, ir nepieciešamas tā sauktās klienta...
€38,90 *

SQL Server 2014 rīki un funkcijas visaptverošai biznesa izlūkošanai

Microsoft vadības un biznesa izlūkošanas datubāze SQL Server 2014 jau standarta versijā piedāvā daudzus rīkus lietojumprogrammu izstrādei, kā arī efektīvai serveru tīklu pārvaldībai.

Izmantojot klienta piekļuves licenci, lietotāji var izmantot jaunās drošības funkcijas un vaicājumu iespējas, kā arī daudzus citus uzlabojumus. Vienlaikus mērogojamā hibrīdās datubāzes platforma SQL Server 2014 nodrošina efektīvus un vienlaikus drošus uzņēmuma procesus. Tādējādi Microsoft SQL Server 2014 piedāvā mākoņdatošanai piemērotu informācijas platformu, lai izstrādātu un nodrošinātu stabilas lietojumprogrammas mākonim.

Atkarībā no izdevuma jaunās funkcijas ietver arī atmiņas OLTP funkcionalitāti, kā arī Column Store Index un StreamInsight; kopā ar SQL Azure tās atbalsta Microsoft hibrīdās mākoņdatošanas stratēģiju. Citi jauninājumi SQL Server 2014 ir arī jaunie SQL Server Data Tools for Business Intelligence (SSDT). Ar šiem modernajiem izstrādes rīkiem, kas paredzēti relāciju SQL Server datubāzes instancēm, cita starpā var projektēt un nodrošināt SQL Server datubāzes - tikpat vienkārši kā ar Visual Studio.

SQL Server 2014 Pakalpojumi efektīvam komandas darbam

Microsoft SQL 2014 servera sistēma sastāv no piecām sastāvdaļām, tā sauktajiem Microsoft pakalpojumiem, kas kopā veido pamatu funkciju izmantošanai un datu un lietotāju administrēšanai:

  • Datubāzes dzinējs - to izmanto datu apstrādei, kā arī glabāšanai un saglabāšanai, replicēšanai vai datu sniegšanai
  • Analīzes pakalpojumi - tie, cita starpā, ļauj veikt OLAP (Online Analytical Processing) pieprasījumus tendenču analīzes, pārdošanas prognožu un datu ieguves lietojumprogrammu ietvaros
  • Pārskatu pakalpojumi - atskaišu izveidei un sniegšanai dažādos veidos: matricas, grafiskā vai pilnīgi brīvā formā
  • Integrācijas pakalpojumi - šie rīki atvieglo datu pārvietošanu, kopēšanu vai pārveidošanu
  • Pamatdatu pakalpojumi (MDS) - ļauj efektīvi un droši pārvaldīt, piemēram, domēnus, klientus, kontus un produktus, kā arī nodrošina darījumu drošību

Aparatūras prasības Microsoft SQL Server 2014 Standard Edition uzstādīšanai un darbībai

Lai Microsoft SQL Server 2014. versijas instalēšana un darbība noritētu bez traucējumiem, ir jāievēro šādas minimālās prasības:

  • Atmiņa: vismaz 1 GB RAM, ieteicamā ir 4 GB vai vairāk
  • Procesors: vismaz 1 GHz 32 bitu sistēmām vai 1,4 GHz 64 bitu sistēmām, ieteicams 2 GHz
  • Vieta cietajā diskā: vismaz 6 GB, atkarībā no instalētajām SQL Server sastāvdaļām var būt nepieciešams vairāk
  • Operētājsistēma: Windows Server 2012 vai 2012 R2 32 bitu vai 64 bitu versijā

Windows SQL Server 2014 Standard Edition licencēšana ar Wiresoft CAL licencēm

Ja nolemjat iegādāties SQL Server 2014 standarta versiju, papildus servera licencei Wiresoft atradīsiet arī nepieciešamās klientu piekļuves licences - gan lietotāja CAL, gan ierīces CAL. Iegādājoties Microsoft SQL Server 2014 standarta versiju, jūs izvēlaties pilnībā funkcionālu relāciju datubāzes sistēmu, kuras funkcijas ir pilnībā paredzētas daudzām vidējā līmeņa lietojumprogrammām, kā arī datu masīvu datu glabāšanai.

Pašreizējais Microsoft licenču modelis SQL Server 2014 Standard ar licencēm CAL

SQL Server 2014 versijai tiek piemērota pašreizējā Microsoft licencēšanas metrika, kas nosaka dažādas licencēšanas iespējas atkarībā no servera versijas, lai varētu izmantot SQL funkcijas.

Servera SQL 2014 pirmsizlaides versijā Microsoft mainīja aprēķināšanas metodi, lai aprēķinātu

Servera licences. Ja līdz šim procesora kodolu skaitam nebija nozīmes, tad tagad tas ir pamats attiecīgo SQL Server izlaidumu licencēšanas noteikšanai. Tas ir tāpēc, ka arvien pieaugošais kodolu skaits palielina procesoru veiktspēju, un tādējādi tie var izpildīt arvien lielākas darba slodzes. Tādējādi kodola licencēšanā tagad tiek ņemta vērā arī augstāka veiktspēja.

SQL Server 2014 versijas standarta izdevumā papildus divu kodolu licencēšanai joprojām ir pieejama iespēja licencēt katru serveri/CAL. Tāpēc uzņēmumi un organizācijas, kuru serveri atbilst zemākām veiktspējas un virtualizācijas prasībām, var izmantot visas SQL Server 2014 Standard priekšrocības, tostarp mākoņa funkcijas, par zemu cenu, izmantojot servera licenci un CAL.

Lai pārliecinātos, ka SQL Server 2014 Standard Edition licences licencēm ir nodrošinātas jūsu uzņēmuma vajadzības pēc pakalpojumiem un funkcijām, ieteicams noteikt savas parastās prasības attiecībā uz darba slodzēm un mākoņpakalpojumiem. Svarīga nozīme ir arī to darbinieku skaitam, kuri piekļūst serverim. Servera/CAL licencēšanas modelis ir ideāls, ja ir zināms klientu skaits, kas piekļūst SQL Server sistēmai. Tādējādi ierīces vai lietotāja CAL var izmantot arī, lai izpildītu jūsu individuālās prasības attiecībā uz IT sistēmu, kas darbojas ar SQL 2014.

Turpmāk sniegtie paskaidrojumi arī palīdzēs jums aprēķināt pareizo prasību pēc SQL Server 2014 licencēm. Ja jums ir papildu jautājumi par jums visizdevīgāko konfigurāciju, izmantojot klienta piekļuves licences, lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu padomu.

SQL Server 2014 Standard licencēšana ar klienta piekļuves licencēm

Licencējot atsevišķus lietotājus vai ierīces, jūs izvēlaties elastīgu un vienlaikus ekonomisku risinājumu bez papildu izmaksām, piemēram, citu ražotāju papildinājumiem, jo Microsoft CAL dod tiesības izmantot visas standarta versijai pieejamās servera funkcijas, neatsakoties no SQL Server programmatūras veiktspējas.

Servera/CAL licencēšanas komponente SQL Server 2014 Standard

Servera licencēšana ar licencēm CAL nodala servera programmatūras ieviešanu no SQL Server 2014 pakalpojumu izmantošanas, ko veic lietotājs. Standarta izdevumam to veido komponentu servera licence un klienta piekļuves licences (CAL). Lai varētu strādāt ar SQL Server Edition 2014 Standard, serverim vispirms ir nepieciešama sava licence - arī tā ir pieejama Wiresoft par izdevīgu cenu. Šī servera licence ietver tikai administratora tiesības, kas nedod darbiniekam tiesības izmantot servera pakalpojumus un funkcijas. Šim nolūkam darbiniekam ir jābūt savai klienta piekļuves licencei. Ir pieejamas šādas iespējas: kā CAL tieši vienam lietotājam vai kā CAL tieši vienai galīgajai ierīcei, vai kā CAL tieši vienai galīgajai ierīcei vai ierīces CAL. Abas piekļuves licences ir pieejamas no Wiresoft par īpašu cenu. Bez vienas no šīm divām licencēm CAL jūsu darbinieki nevar izmantot SQL Server 2014 funkcijas un ar to pārvaldītos datus.

Atšķirības starp lietotāja licences licencēm un ierīces licences licencēm SQL Server 2014

Izvēle starp lietotāja CAL un ierīces CAL Windows SQL Server nodrošina ļoti elastīgu licencēšanu. No vienas puses, Microsoft licencēšanas modelis atspoguļo divus dažādus SQL Server pakalpojumu izmantošanas veidus: Saistīts ar lietotāju vai ierīci. Ierīces licencei ir citas piekļuves tiesības nekā lietotāja licencei.

No otras puses, CAL ir pieejamas kā atsevišķas licences. Tas nozīmē, ka ir jāiegādājas tikai tik daudz licenču licenču licenču, cik jums patiešām nepieciešams, un vēlāk varat viegli papildināt licences prasības. Turklāt jums ir iespēja kombinēt abus piekļuves licenču veidus atsevišķi. Ja uzņēmumā bieži tiek izmantoti dažādi darba staciju izmantošanas veidi, ir īpaši noderīgi aprīkot abas CAL - sīkāku informāciju skatiet tālāk.

Sadalījums divos klientu piekļuves tipos nozīmē arī to, ka lietotāja CAL nevar izmantot kā ierīces CAL vai otrādi. Tāpat pēc licences izsniegšanas to nevar nodot citai galiekārtai vai citam lietotājam.

Ierīces CAL izmantošana

Microsoft SQL Server 2014 ierīces CAL licencē vienu (1) ļoti konkrētu galiekārtu neatkarīgi no tā, vai tā ir galddators, piezīmjdators, planšetdators vai mobilais tālrunis. Izmantojot šo ierīci, ikviens darbinieks, kam ir tiesības to izmantot, var piekļūt arī visiem SQL Server 2014 pakalpojumiem un datiem. Licencēšana ar ierīces CAL ir īpaši piemērota darba stacijām, kas ir pieejamas dažādiem uzņēmuma darbiniekiem, piemēram, maiņu darbā.

Lietotāja piekļuves licences izmantošana

Savukārt lietotāja licences licencē ir atļauts vienam (1) precīzi definētam lietotājam (darbiniekam) piekļūt SQL Server 2014 pakalpojumiem. Atšķirībā no ierīces CAL

Lietotājs var piekļūt servera datiem un pakalpojumiem no jebkuras vietas, izmantojot jebkuru ar Windows saderīgu galiekārtu, neatkarīgi no tā, vai tas ir galddators, klēpjdators, mobilā ierīce utt. Tādējādi lietotājs CAL piedāvā priekšrocības darbiniekiem, kuri pārmaiņus izmanto dažādas darba vietas un strādā ne tikai uzņēmuma atrašanās vietā, bet arī, piemēram, uz vietas, mājas birojā vai ceļā.

Microsoft SQL Server 2014 par saprātīgu cenu ar CAL pie Wiresoft

Uzņēmumā Wiresoft jūs saņemsiet SQL Server 2014 Standard-Edition ierīces un lietotāja licences kā oriģinālas Microsoft licences par īpaši izdevīgu galīgo cenu. Tāpat kā daudzi mūsu iepriekšējie apmierinātie klienti, arī jūs varat gūt labumu no Wiresoft piešķirtajām cenu priekšrocībām attiecībā uz šīm un citām Microsoft programmatūras klientu piekļuves licencēm. No mums saņemsiet neizmantotas Microsoft produktu licences, kas ir no Eiropas uzņēmumiem un tāpēc ir 100% izmantojamas. Wiresoft ir iegādājies šos

ieguva šīs licences pilnīgi likumīgi un rūpīgi pārbaudīja to autentiskumu. Saskaņā ar Eiropas Kopienu Tiesas nolēmumu tādējādi ir atļauts pārdot vai iegādāties programmatūras produktus, piemēram, servera CAL. Tāpēc, iegādājoties Wiresoft, varat būt droši, ka iegādājaties pilnībā lietojamu licences paketi. Mūsu speciālistu konsultācijas varat izmantot arī tad, ja jums ir kādi jautājumi par licencēšanu. Vienkārši sazinieties ar mums.