Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL
MS Visio Professional 2016 - iegādājieties visplašāko versiju profesionālām vizualizācijām kā vienu licenci Izmantojot Visio Professional 2016, lietotāju rīcībā ir maksimāli daudz rīku un veidņu, lai profesionāli veidotu diferencētas...
€134,90 *
MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD
Microsoft Visio 2016 Standard Daudzās jomās ir jāuzrāda tehniskie attēli, diagrammas vai grīdas plāni. Šim nolūkam ir ideāli piemērots programmatūras risinājums Microsoft Visio 2016 Standard. Tas ir vizualizācijas rīks, kas ir pieejams...
€118,90 *

Microsoft Visio 2016 - jūsu risinājums diagrammām un vizualizācijām

Microsoft Visio 2016 ir jaudīga programmatūra diagrammu un vizualizāciju izveidei, ko izmanto uzņēmumi un privātpersonas visā pasaulē. Šajā rakstā uzzināsiet, kāpēc Microsoft Visio 2016 ir neaizstājams rīks sarežģītas informācijas vizualizēšanai.

Microsoft Visio 2016 pamatfunkcijas

  1. Daudzpusīgas veidnes: Visio 2016 piedāvā plašu veidņu klāstu diagrammām, plūsmas diagrammām, organizācijas shēmām, stāvu plāniem un citām veidnēm, kas palīdzēs jums sākt darbu.

  2. Intuitīva lietotāja saskarne: Visio 2016 lietotāja saskarne ir lietotājam draudzīga un ļauj viegli izveidot un pielāgot diagrammas un vizualizācijas.

  3. Datu sasaiste: diagrammās varat integrēt datus no Excel, SharePoint un citiem avotiem, lai vizualizētu informāciju reālajā laikā.

  4. Sadarbība: Izmantojot Visio 2016, vairāki lietotāji var strādāt ar diagrammu vienlaicīgi un sekot izmaiņām reālajā laikā.

Microsoft Visio 2016 priekšrocības

  • Profesionāla vizualizācijavisio 2016 ļauj jums izveidot profesionālas diagrammas un vizualizācijas, kas sarežģītu informāciju padara viegli saprotamu.
  • Lielāka efektivitāteprogrammatūra palīdz optimizēt biznesa procesus, vizualizējot darba plūsmas un struktūras.
  • Uz datiem balstītu lēmumu pieņemšana: Saistoties ar datu avotiem, varat pieņemt uz datiem balstītus lēmumus un viegli atpazīt tendences.

Jaunākie atjauninājumi un funkcijas

Lai gan Visio 2016 vairs nav jaunākā versija, tā joprojām piedāvā vērtīgas funkcijas. Daži no atjauninājumiem un funkcijām ir šādi:

  • Office integrācijavisio 2016 integrēnevainojami sadarbojas ar citām Microsoft Office lietojumprogrammām, piemēram, Word un PowerPoint, lai ievietotu diagrammas dokumentos un prezentācijās.
  • Uzlabotas formu bibliotēkasprogrammā ir uzlabotas formu bibliotēkas, kas ļauj jums izveidot specifiskas nozares un lietojumu diagrammas.
  • Mākoņa integrācija: Jūs varat saglabāt savas diagrammas mākonī un piekļūt tām no jebkuras vietas, lai atvieglotu sadarbību.

Microsoft Visio 2016 ir pārbaudīts risinājums diagrammu un vizualizāciju izveidei, ko joprojām novērtē daudzi uzņēmumi. Ja meklējat efektīvus informācijas vizualizācijas veidus, Visio 2016 var būt vērtīgs papildinājums jūsu rīku klāstam.

Kategorijas