Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD
Microsoft SQL Server 2017 Standard Microsoft SQL Server 2017 Standard Edition nodrošina visas jaudīgās datubāzes, pārskatu un analīzes funkcijas, ko mazie un vidējie uzņēmumi sagaida no relācijas datubāzes pārvaldības sistēmas. Papildus...
€200,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2017 Standard 2-Core SQL Server 2017 Standard Edition ar tajā iekļautajām datubāzes, pārskatu un analīzes funkcijām īpaši maziem un vidējiem uzņēmumiem piedāvā jaudīgu Microsoft pārbaudītās relācijas datu platformas...
€819,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-core SQL Server 2017 Enterprise Edition nodrošina lielākām organizācijām jaudīgu jaunāku Microsoft pārbaudītās relācijas datu platformas versiju, kas apvieno visas svarīgākās datubāzes, pārskatu un...
€3 313,90 *

SQL Server 2017 svarīgākie jauninājumi īsumā

Izmantojot SQL Server 2017, uzņēmumi saņem jaudīgu Microsoft pārbaudītās datu platformas versiju, kas nodrošina visas svarīgākās datubāzes, pārskatu un analīzes funkcijas. Tāpēc šis SQL Server izdevums ir lieliski piemērots, lai atbilstu visām mūsdienīgas, jaudīgas relacionālo datubāzu pārvaldības sistēmas (RDMS) prasībām, kā tas ir raksturīgi preču pārvaldības sistēmām, ERP (uzņēmumu resursu plānošanas) programmatūrai un CRM sistēmām. Izmantojot SQL Server 2017, varat gūt ieskatu, izmantojot datubāzē iebūvētu uzlabotu analīzi ar Python un R, kā arī interaktīvu vizualizāciju. Turklāt SQL Server 2017 piedāvā arī daudzus uzlabojumus un jaunas funkcijas, kā arī veiktspējas uzlabojumus galvenajos datu pakalpojumos (MDS) un pārskatu sniegšanas pakalpojumos (SSRS) SQL Server 2017:

Jaunas datubāzes dzinēja funkcijas

SQL Server 2017 ir pievienotas daudzas jaunas datubāzes dzinēja funkcijas, tostarp uzlabota veiktspēja. Tie ietver iespēju pievienot CLR kopas pozitīvajam sarakstam. Adaptīvā vaicājumu apstrāde ietver trīs jaunus uzlabojumus: Adaptive Joins, kā arī atgriezeniskā saite par atmiņas piešķiršanu sērijveida režīmā un tabulas vērtību funkciju izpildes pārklāšanos ar vairākiem izrakstiem, atbrīvojot CPU resursus. Tāpat arī jaunie dinamiskie pārvaldības saraksti un automātiskā datubāzes optimizācija uzlabo veiktspēju; pēdējā no minētajām funkcijām sniedz ieskatu vaicājumu veiktspējas problēmās, iesaka risinājumus un automātiski novērš konstatētās problēmas.

SQL Server Analysis Services (SSAS)

SQL Server 2017. gada versijā ir arī daudzas svarīgas jaunas SQL Server Analysis Services funkcijas. Tie ietver uzlabojumus tabulārajos modeļos, piemēram, tabulāro režīmu kā noklusējuma uzstādīšanas opciju. Un pakalpojumā Get Data ir ieviesti jauni datu avoti Power Query, kas atbalsta esošos datu avotus M vaicājumos.

SQL Server 2017 integrācijas pakalpojumi (SSIS)

SSIS funkcijai Scale Out SQL Server 2017 ir gan jauna, gan mainīta funkcionalitāte, kas atvieglo SSIS darbību vairākos datoros. Turklāt Scale Out master tagad atbalsta augstu pieejamību, un ir uzlabota arī Scale Out darba ņēmēju izpildes žurnālu apstrāde pēc kļūmes. Turklāt SSIS katalogā tagad ir vēl viena globāla īpašība, lai norādītu noklusējuma režīmu SSIS pakotņu izvietošanai. SSIS atbalsta arī SQL Server Linux operētājsistēmā.

Linux lietošana ar SQL Server 2017

SQL Server 2017 Enterprise vai Standard izdevumos lietotāji var izmantot arī atvērto operētājsistēmu Linux, lai piekļūtu SQL Server. Tā vairs nav problēma arī Java lietojumprogrammās, pateicoties Java datubāzes savienojamības draiverim. Linux un C++ lietojumprogrammām savienojums ar SQL Server 2017 parasti tiek izveidots, izmantojot Open Database Connectivity saskarni.

SQL Servera R pakalpojumi tagad tiek saukti par SQL Servera mašīnmācīšanās pakalpojumiem

Iepriekšējie SQL Server R pakalpojumi SQL Server 2017 versijā ir pārdēvēti par SQL Server mašīnmācīšanās pakalpojumiem. Tam par iemeslu ir tas, ka papildus iepriekš izmantotajai R programmēšanas valodai tiek atbalstīta arī Python valoda. SQL Server 2017 var izmantot mašīnmācīšanās pakalpojumus, lai palaistu R vai Python skriptus, kā arī ir iespējams instalēt atsevišķu Microsoft mašīnmācīšanās serveri, lai izvērstu R un Python modeļus, kam nav nepieciešams SQL Server. SQL Server izstrādātājiem tagad ir pieejamas arī atvērtā pirmkoda vidē pieejamās Python ML un mākslīgā intelekta bibliotēkas.

SQL Server 2017 versijas Wiresoft

Wiresoft vietnē atradīsiet SQL Server 2017 versijas Enterprise un Standard, pēdējā ir pieejama arī ar CAL kā alternatīva Core licencēšanai. Standarta izdevums ir piemērota izvēle pamata administrēšanas un biznesa izlūkošanas (BI) funkcijām, kā arī darba slodzēm, kurām nepieciešami minimāli IT resursi, savukārt Enterprise izdevums ir īpaši piemērots lielākiem uzņēmumiem, jo tas piedāvā vēl plašāku un arī kritiski svarīgu veiktspēju, kas ir nepieciešama, lai izpildītu augstas datu bāzes un BI prasības. SQL Server 2017 Enterprise nodrošina visaugstāko pakalpojumu un veiktspējas līmeni, kas nepieciešams lielākām un lielākajām darba slodzēm.

Atšķirības starp SQL Server 2017 Standard un Enterprise versijām

Galvenā atšķirība starp SQL Server 2017 Standard un Enterprise Edition ir, kā jau minēts, veiktspēja. Tāpēc SQL Server 2017 Standard galvenokārt ir pietiekams maziem un vidējiem uzņēmumiem, savukārt Enterprise versija ir piemērota arī vidējiem uzņēmumiem, taču galvenokārt paredzēta tikpat lielu uzņēmumu vajadzībām. Tādējādi atkarībā no servera versijas ir dažādi mērogošanas ierobežojumi: Ja Enterprise Edition versijā ir pieejama maksimālā skaitļošanas jauda, ko izmanto viena instance, tad Standard Edition versijā tā ir ierobežota līdz mazāk nekā 4 ligzdām vai 24 kodoliem, vai arī atkarībā no lietojumprogrammas ir pieejams tikai ierobežots GB skaits.

Turklāt SQL Server 2017 Enterprise Edition ir papildu funkcijas, kas nav iekļautas SQL Server 2017 Standard: Piemēram, SQL Server Enterprise ne tikai nodrošina neierobežotu virtualizāciju, bet arī piedāvā programmatūras nodrošinājuma atlaidi, kā arī paplašinātu augstu pieejamību ar vienmēr ieslēgtām pieejamības grupām, vairāku datubāzu avārijas pārslēgšanu un nolasāmām sekundārajām replikām. Turklāt izdevums piedāvā caurspīdīgu datu šifrēšanu, kā arī saderības pārskatu sniegšanu, izmantojot SQL Server Audit un uzlabotu datu integrāciju ar izplūdušu grupēšanu un meklēšanu, kā arī mobilo pārskatu un KPI iespējas.

SQL Enterprise 2017 plašākās biznesa izlūkošanas funkcijas piedāvā uzņēmumiem uzlabojumus daudzdimensiju modeļos, tabulāro modeli un datu ieguvi, kā arī DirectQuery glabāšanas režīmu un piekļuvi Power BI pārskatu serverim. Plašāka mašīnmācīšanās funkciju integrācija, salīdzinot ar standarta versiju, piedāvā pilnīgu paralēlismu R un Python analītikā un iespēju to palaist uz GPU, kas pieejama arī Hadoop/Spark un Linux.

Microsoft SQL Server 2017 licencēšanas modeļi vietnē Wiresoft

Līdz ar SQL Server 2016 Microsoft ieviesa izmaiņas tā dēvētajā licencēšanas metrikā, proti, metodē, pēc kuras tiek aprēķināta licenču nepieciešamība. Ja iepriekš nebija svarīgi, cik kodolu ir procesorā, tad tagad kodolu skaits ir noteicošais, lai precīzi noteiktu licences prasības. Kodolu licencēšanā ņemts vērā pastāvīgi pieaugošais kodolu skaits katrā procesorā, kas attiecīgi spēj apstrādāt arvien lielākas darba slodzes.

Tāpēc Microsoft piedāvā arī SQL Server 2017 versijas pamatlicencēšanas iespēju. Atkarībā no izdevuma - SQL Server 2017 Standard vai Enterprise - jums ir dažādas iespējas iegādāties atbilstošas servera licences:

Izmantojot SQL Server 2017 Standard Edition, varat izvēlēties licencēšanu pēc servera/CAL (servera licences plus piekļuves licences) vai pēc kodoliem - tam nav nepieciešamas papildu piekļuves licences.

SQL Server 2017 Enterprise Edition vers ijā licencēšana katram serverim/CAL parasti vairs nav pieejama. Tā tiek licencēta tikai atkarībā no kodolu skaita.

SQL Server 2017 Standard licencēšana pēc servera/CAL

Servera/CAL licencēšanas modeļa pamatā ir šādi nosacījumi:

Standarta servera licence ir nepieciešama katram serverim, kurā tiks palaists SQL Server gadījums. Turklāt katram lietotājam vai ierīcei, kas piekļūst licencētajam SQL Server serverim, ir nepieciešama atsevišķa piekļuves licence (CAL) - kā lietotāja vai ierīces CAL - šai vai nesen instalētai servera versijai. Tas nozīmē, ka, izmantojot SQL Server 2019 CAL, varat piekļūt arī SQL Server 2017.

Kura SQL Server 2017 standarta izdevuma licencēšana - pēc kodoliem vai pēc servera plus CALS - ir izdevīgāka, ir atkarīgs no tipiskā lietojuma uzņēmumā. Tāpēc dažos gadījumos servera/CAL licencēšana ir izdevīgāka nekā licencēšana pēc kodoliem. Piemēram, datoru, kurā ir līdz 2 procesoriem ar 8 kodoliem katram, var licencēt lētāk, izmantojot SQL Standard Server/CAL versiju.

SQL Server 2017 Standard vai Enterprise licencēšana pēc kodoliem

Lai licencētu SQL Server atbilstoši procesora kodoliem, Microsoft nosaka konkrētas skaitīšanas metodes definīcijas. Tādējādi viena kodola licence ir derīga diviem kodoliem - atšķirībā no iepriekšējās, kad par katru procesoru bija jāmaksā viena licence.

Tādējādi kopējā nepieciešamā licence izriet no attiecīgā kodolu skaita katrā procesorā. Pēc noklusējuma katram serverim ir nepieciešamas vismaz astoņas licences, un katram procesoram tiek licencēti astoņi kodoli. Tādējādi katram servera fiziskajam kodolam ir nepieciešama sava kodola licence. Microsoft ir izstrādājusi šādus noteikumus:

Katram procesoram ir nepieciešamas 8 kodola licences - minimālais skaits, ko norādījusi Microsoft. Tāpēc mašīnas ar mazāku kodolu skaitu nevar licencēt par zemāku cenu.

Katram serverim ir nepieciešamas vismaz 16 kodola licences.

Serverim nepieciešamās pamatlicences ir pieejamas tikai 2 iepakojumos.

Licencēšanai, kas balstīta uz Core, papildu CAL nav nepieciešamas.

Licence Microsoft SQL Server 2017 par zemu cenu pie Wiresoft

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties nodrošināt Microsoft SQL Server 2017 licencēšanas vajadzības ar standarta vai uzņēmuma versiju, Wiresoft jums nodrošinās licences Server/CAL, kā arī 2 kodolu licen cēm tikai kā oriģinālās licences tiesības. Licences SQL Server 2017 ir īpaši izdevīgas Wiresoft, jo mēs piedāvājam cenu priekšrocību, izmantojot neizmantotas programmatūras licences no Eiropas uzņēmumiem, un tas ir pilnīgi likumīgi.

Jo saskaņā ar Eiropas Kopienu Tiesas spriedumu kopš 2012. gada programmatūru var pārdot tālāk bez problēmām. Visas Wiresoft piedāvātās licences ir iepriekš pārbaudītas, lai pārliecinātos par to oriģinalitāti un lietojamību. To apstiprina daudzi mūsu entuziasma pilni klienti. Ja rodas jautājumi par Microsoft SQL Server 2017 licencēšanu, sazinieties ar mums.