Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD
Microsoft SQL Server 2017 Standard Microsoft SQL Server 2017 Standard Edition nodrošina visas jaudīgās datubāzes, pārskatu un analīzes funkcijas, ko mazie un vidējie uzņēmumi sagaida no relācijas datubāzes pārvaldības sistēmas. Papildus...
€407,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2017 Standard 2-Core SQL Server 2017 Standard Edition ar tajā iekļautajām datubāzes, pārskatu un analīzes funkcijām īpaši maziem un vidējiem uzņēmumiem piedāvā jaudīgu Microsoft pārbaudītās relācijas datu platformas...
€1 660,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-core SQL Server 2017 Enterprise Edition nodrošina lielākām organizācijām jaudīgu jaunāku Microsoft pārbaudītās relācijas datu platformas versiju, kas apvieno visas svarīgākās datubāzes, pārskatu un...
€6 711,90 *

Microsoft SQL Server 2017: daudzpusīgs datu pārvaldības risinājums

Ievads: Inovācijas un pārbaudītais

Ieviešot Microsoft SQL Server 2017, Microsoft nosaka jaunus standartus datu pārvaldības platformu jomā. Kā visaptverošs un uz nākotni orientēts datu pārvaldības risinājums SQL Server 2017 piedāvā gan revolucionāras inovācijas, gan pārbaudītas tehnoloģijas.

Elastība, izmantojot starpplatformu atbalstu

Iespējams, visievērojamākais jauninājums SQL Server 2017 ir starpplatformu savietojamības ieviešana. Pirmo reizi SQL Server ir iespējams izmantot operētājsistēmās Windows, Linux un Docker konteineros. Šī elastība ļauj organizācijām integrēt SQL Server savā esošajā infrastruktūrā neatkarīgi no to izvēlētās operētājsistēmas vides.

SQL Server 2017 funkcijas

Uzlabota veiktspēja

Adaptīva vaicājumu apstrāde

Adaptīvā vaicājumu apstrāde nodrošina, ka SQL Server 2017 apstrādā vaicājumus gudrāk un dinamiski optimizē izpildes plānus. Tas var ievērojami uzlabot datubāzes vaicājumu veiktspēju un caurlaidspēju.

Augstākā līmeņa drošības funkcijas

Uzlabota aizsardzība pret apdraudējumiem

SQL Server 2017 piedāvā uzlabotus aizsardzības mehānismus, lai aizsargātu pret pieaugošajiem kiberdrošības apdraudējumiem. Uzlabotā aizsardzība pret apdraudējumiem palīdz savlaicīgi atpazīt un reaģēt uz bīstamām darbībām, lai novērstu datu aizsardzības pārkāpumus.

Biznesa izlūkošana un analīze

Integrācija un izlūkošana

Grafisko datubāzu iespējas

Grafisko datubāzu iespēju atbalsts ļauj SQL Server 2017 efektīvi strādāt ar sarežģītiem attiecību datiem, paverot jaunas iespējas biznesa izlūkošanas lietojumprogrammām.

R un Python dzimtā integrācija

R un Python iestrādāšana tieši datu bāzē ļauj analītiķiem un datu zinātniekiem veikt mašīnmācīšanos un sarežģītu statistisko analīzi, neeksportējot datus.

Vizualizācija un pārskatu sagatavošana

Ar uzlabotām BI iespējām, jo īpaši pateicoties integrācijai ar tādiem rīkiem kā Power BI, lietotāji var veidot iespaidīgas vizualizācijas un noderīgus pārskatus tieši no saviem datiem.

Kopsavilkums: Kāpēc SQL Server 2017?

SQL Server 2017 nav tikai datu bāze, tā ir visaptveroša datu pārvaldības un analītisko lietojumprogrammu platforma. Pateicoties Windows, Linux un Docker konteineru atbalstam, kā arī jaunākajiem sasniegumiem datubāzu tehnoloģijā, SQL Server 2017 piedāvā mērogojamu, drošu un uz nākotni vērstu risinājumu dažāda lieluma organizācijām. Pateicoties nepārtrauktiem atjauninājumiem un aktīvai izstrādātāju kopienai, SQL Server 2017 joprojām ir centrālā daļa no organizāciju stratēģiskajiem datu pārvaldības plāniem visā pasaulē.

Kategorijas