Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 10 IEPAKOJUMA IERĪČU CAL MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 10 IEPAKOJUMA IERĪČU CAL
10x SQL Server 2019 ierīces CAL kā lietotā programmatūra Lai varētu izmantot Microsoft SQL Server 2019 piedāvātās funkcijas, lietotājam noteikti ir nepieciešama atbilstoša klienta piekļuves licence, piemēram, SQL Server 2019 Device CAL;...
€510,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 USER CAL MICROSOFT SQL SERVER 2019 USER CAL
Lietotāju licences SQL Server 2019 kā lietotā programmatūra Lai izmantotu visus Microsoft SQL Server 2019 SQL pakalpojumus un funkcijas, lietotājam ir nepieciešama atbilstoša klienta piekļuves licence - SQL Server 2019 User CAL -, ar...
€51,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 IERĪCES CAL MICROSOFT SQL SERVER 2019 IERĪCES CAL
SQL Servera 2019 kā izmantotās programmatūras ierīču licences (CAL) Lai varētu izmantot Microsoft SQL Server 2019 piedāvātās funkcijas, lietotājam noteikti ir nepieciešama atbilstoša klienta piekļuves licence, piemēram, SQL Server 2019...
€51,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 IEPAKOJUMA IERĪČU CAL MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 IEPAKOJUMA IERĪČU CAL
5 x SQL Server 2019 ierīces CAL kā lietotā programmatūra Lai varētu izmantot Microsoft SQL Server 2019 piedāvātās funkcijas, lietotājam noteikti ir nepieciešama atbilstoša klienta piekļuves licence, piemēram, SQL Server 2019 Device CAL;...
€254,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 25 PACK IERĪCES CAL MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 25 PACK IERĪCES CAL
25x SQL Server 2019 ierīces CAL kā izmantotajai programmatūrai Lai varētu izmantot Microsoft SQL Server 2019 piedāvātās funkcijas, lietotājam noteikti ir nepieciešama atbilstoša klienta piekļuves licence, piemēram, SQL Server 2019 Device...
€1 285,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 IEPAKOJUMA LIETOTĀJA CAL MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 IEPAKOJUMA LIETOTĀJA CAL
5x lietotāja licences licences SQL Server 2019 kā lietotā programmatūra Lai izmantotu visus Microsoft SQL Server 2019 SQL pakalpojumus un funkcijas, lietotājam ir nepieciešama atbilstoša klienta piekļuves licence - SQL Server 2019 User...
€254,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 10 PAKEŠU LIETOTĀJA CAL MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 10 PAKEŠU LIETOTĀJA CAL
10x lietotāja licences SQL Server 2019 kā lietotā programmatūra Lai izmantotu visus Microsoft SQL Server 2019 SQL pakalpojumus un funkcijas, lietotājam ir nepieciešama atbilstoša klienta piekļuves licence - SQL Server 2019 User CAL -, ar...
€510,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 25 IEPAKOJUMA LIETOTĀJA CAL MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 25 IEPAKOJUMA LIETOTĀJA CAL
25x lietotāja licences licences SQL Server 2019 kā lietotā programmatūra Lai izmantotu visus Microsoft SQL Server 2019 SQL pakalpojumus un funkcijas, lietotājam ir nepieciešama atbilstoša klienta piekļuves licence - SQL Server 2019 User...
€1 285,90 *

Ko piedāvā SQL Server 2019?

Jaunais SQL Server 2019 piedāvā vēl lielāku datu pieejamību, izmantojot pieprasījumus rekordīsā laikā, kā arī virkni lietojumprogrammu, piemēram, pārvaldītu pašapkalpošanās biznesa izlūkošanas funkciju un interaktīvas datu vizualizācijas iespēju, kas vēl vairāk palielina datu novērtēšanas efektivitāti. Tas ietver arī mākoņrisinājumu nodrošināšanu.

Īpaši jāmin lielo datu kopas, kuras var izmantot, lai nodrošinātu mērogojamus SQL Server, kā arī Spark un HDFS konteineru kopas. Kā konteineru orķestrators tiek izmantots atvērtā koda risinājums Kubernetes, ar kura palīdzību konteineru nodrošināšanu var mērogot un uzraudzīt pēc vajadzības.

Tādējādi ārējo datu avotu pieprasīšana, izmantojot lielo datu kopas, ir tikpat iespējama kā datu izmantošana mākslīgā intelekta (AI), mašīnmācīšanās un dažādiem citiem analīzes uzdevumiem. Tāpat arī lielus un vienlaikus augstas kvalitātes relāciju datu apjomus var viegli apvienot vai analizēt ar lielajiem datiem.

Tāpat ar 2019. gada servera versiju var apstrādāt ne tikai strukturētas, bet arī nestrukturētas datu kopas, un var izmantot arī saskarnes ar SQL Server saderīgām datubāzēm, piemēram, Oracle. Turklāt pirmo reizi ar SQL Server 2019 ir iespējama Java integrācija. Standarta versijā ir iekļautas arī tādas funkcijas kā caurspīdīga datu šifrēšana (TDE), kas reāllaikā šifrē dažādus datu un žurnālu failus, un paātrināta datubāzes atjaunošana (ADR).

Papildiniet savu vajadzību pēc SQL Server 2019 licencēm ar Wiresoft! Izmantojot Microsoft ierīces vai lietotāja CAL, jūs iegūstat piekļuvi pašreizējās 2019. gada versijas, kā arī 2016. gada SQL Server Standard Edition visaptverošajām funkcijām un pakalpojumiem. Mazie un vidējie uzņēmumi jo īpaši gūst labumu no izdevīgākas licencēšanas ar CAL, salīdzinot ar pamatlicencēm. Pašlaik varat atrast Microsoft ierīču licences, kā arī lietotāja licences SQL 2019 Standard versijai.

Jaunais SQL Server Edition 2019 īsumā

Izmantojot SQL Server Edition 2019, jūs saņemat visaptverošas funkcijas un pakalpojumus apstrādei, kā arī mūsdienu laikmetam pielāgotu apjomīgu datu apjomu aizsardzību ar vienlaicīgu ātru pieejamību, īpaši, ja tie tiek glabāti lokāli dažādās datubāzu sistēmās.

Tas ļauj darbiniekiem veikt sarežģītus pieprasījumus un novērtējumus pēc iespējas īsākā laikā, uz ko viņiem ir īpašas tiesības. Licencēšana ar atbilstošu CAL aizsargā sensitīvus datus no nesankcionētas piekļuves gan iekšēji, gan ārēji, kas ir īpaši svarīgi mūsdienās, kad notiek sarežģīti uzbrukumi datubāzēm.

Papildu funkcijas SQL Server 2019

Salīdzinot ar SQL Server 2016, 2019. gada versijas standarta izdevumā ir pieejamas papildu funkcijas un funkcijas, kas ietekmē kritisku un sarežģītu datu apjomu apstrādi, virtualizāciju un aizsardzību.

Tagad varat veikt vaicājumus pēc plašiem datu krājumiem, kas ietverti datu krātuvēs, iepriekš nepārvietojot vai nereplicējot attiecīgos datus. Inteliģentas datubāzes funkcijas palīdz atjaunināt SQL servera datubāzi - gan uz vietas, gan mākonī. Datubāzu saderības sertifikācija samazina, ja ne novērš, lietojumprogrammu nesaderības risku.

SQL Server 2019 nodrošina arī iebūvētas iespējas klasificēt un aizsargāt datus, uzraugot, identificējot un brīdinot par aizdomīgām darbībām. Turklāt varat ne tikai šifrēt konfidenciālus datus, bet arī veikt plašus aprēķinus ar tiem. Administratoriem ir iespēja aktivizēt lietotāja noteiktu piekļuvi datiem, izmantojot lomas.

Svarīgākie SQL Server 2019 versijas jauninājumi

Ar turpmāk minētajiem jauninājumiem sensitīvu datu apstrāde, virtualizācija un aizsardzība jūsu uzņēmumā ir vēl plašāka nekā iepriekš. Jūs varēsiet izmantot arī īpašas priekšrocības, ko sniedz mākslīgā intelekta (AI) tehnoloģiju izmantošana. Piemēram, mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās uzdevumus var izmantot datu meklēšanā.

Lielo datu klasteri

Lielo datu klasteri tagad ļauj apvienot gan strukturētus, gan nestrukturētus datus, izmantojot Apache Spark sistēmu un HDFS (Hadoop Distributed File System), lai iegūtu jaunu informāciju.

Tādējādi lietotāji var izvietot mērogojamus SQL Server, HDFS un Spark konteineru kopas, kas pieejamas Kubernetes.

Izmantojot SQL Server Big Data klasterus, varat palaist mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās uzdevumus ar datiem, kas glabājas HDFS glabāšanas pūlos un datu pūlos.

Programmu nodrošināšana ļauj nodrošināt lietojumprogrammas kā konteinerus. Šīs lietotnes var izmantot kā tīmekļa pakalpojumus, lai varētu piekļūt lielo datu klasterī uzglabātajiem datiem.

Datu bāzu virtualizācija SQL Server 2019

Datus, kas glabājas citās datubāzēs, piemēram, HDFS, Oracle vai dažādos Azure pakalpojumos, tagad var viegli pieprasīt, izmantojot datubāzu virtualizāciju, bez nepieciešamības tos iepriekš replicēt vai pārvietot. SQL Server 2019 šajā izdevumā ir ieviesti jauni savienotāji datu avotiem.

Inteliģentā vaicājumu apstrāde (IQP)

Intelligent Query Processing (IQP) uzlabo vaicājumu veiktspēju, paātrinot procesus bez papildu izmaiņām lietojumprogrammās.

In-memory OLTP (tiešsaistes transakciju apstrāde)

In-memory datubāze ar tiešsaistes transakciju apstrādi nodrošina svarīgas funkcijas pastāvīgās atmiņas konfigurēšanai un tempdb metadatu atmiņas optimizācijai, kas uzlabo arī veiktspēju kritiski svarīgām darba slodzēm.

Vienmēr šifrēts ar Secure Enclaves

Always Encrypted aizsargā sensitīvus klientu datus ar drošiem anklāviem. Tagad SQL Server datubāzes var glabāt pilnībā šifrētas. Šiem datiem var piekļūt tikai klients un īpašnieks.

SQL Servera valodas paplašinājumi

Serverī SQL Server 2019 Microsoft pirmo reizi datubāzes pārvaldības sistēmā ir atļauts izmantot Java kodu.

ADR - Paātrināta datubāzes atjaunošana

Ātrāka datubāzu atjaunošana - ADR (Accelerated Database Recovery) - arī ievērojami uzlabo datubāzu pieejamību, kas ir īpaši izdevīgi laikietilpīgiem darījumiem.

Kādas CAL ir pieejamas SQL 2019? Informācija par Microsoft licencēšanas sistēmu

Microsoft licencēšanas sistēma lielā mērā ir balstīta uz CAL - klienta piekļuves licencēm. Tas nodala programmatūras izmantošanu (licenci) no tās ieviešanas uzņēmumā. Lai varētu izmantot Microsoft SQL Server Standard 2019 versijas 2019 pakalpojumus, jums ir nepieciešams (papildus citai kodolu licencēšanas iespējai) atbilstošs skaits CAL.

CAL piešķir piekļuvi SQL serverim tikai autorizētiem lietotājiem. Tādējādi trešajām personām, kurām nav atbilstošas piekļuves licences, tiek liegta piekļuve serverim, taču tas nozīmē arī papildu drošību un sensitīvu datu aizsardzību pret nesankcionētu piekļuvi.

Atšķirības starp lietotāja licencēm un ierīču licencēm SQL Server Standard lietojumprogrammai

Wiresoft piedāvā šādu klienta piekļuves licencēšanu SQL Server Standard versijai 2019 maziem un vidējiem uzņēmumiem: Lietotāja CAL un ierīces CAL - attiecīgi lietotāja un ierīces licence. Tālāk ir sniegts kopsavilkums par galvenajām atšķirībām starp abām licencēšanas iespējām.

SQL Servera lietotāja CAL

Microsoft SQL lietotāja licences licencē ir piešķirtas tiesības konkrētam lietotājam piekļūt pašreizējai SQL Server versijai. Tādējādi lietotāja CAL nav piesaistīta konkrētai ierīcei, bet to var izmantot, piemēram, no personālā datora darbavietā VAI no klēpjdatora vai citas gala ierīces ceļā vai mājas birojā. Lietotāju licencēšana padara SQL Server lietošanu īpaši elastīgu.

SQL Servera ierīces CAL

Savukārt Microsoft Device CAL ir licence, kas saistīta ar ierīci, t. i., tikai vienam datoram ir atļauts piekļūt SQL serverim, piemēram, jūsu uzņēmuma datoram VAI klēpjdatoram vai citai galīgajai ierīcei, piemēram, planšetdatoram. Katrs autorizētais lietotājs var piekļūt šīs licencētās ierīces SQL serverim. Nav nepieciešams licencēt atsevišķus lietotājus.

Protams, tas, kurš CAL versijas veids vai abu CAL versiju kombinācija ir vispiemērotākā jūsu uzņēmumam, var atšķirties atkarībā no konkrētā gadījuma. Liela nozīme ir darbinieku skaitam un vēlamajam lietošanas veidam jūsu uzņēmumā:

Ja jūsu darbinieki galvenokārt piekļūst Windows SQL Server savās darbstacijās, vispiemērotākais licences veids ir ierīces CAL. Ja darbinieki elastīgi piekļūst SQL serverim no dažādām ierīcēm vai darbstacijām (mobilajām, stacionārajām), tad vislielāko labumu gūsiet no lietotāja licences licencēm.

Iegādājieties SQL Server 2019 CAL par saprātīgu cenu no Wiresoft

Uzņēmumā Wiresoft jūs varat atrast ierīces vai lietotāja licences Microsoft SQL Server 2019 versijai par īpaši zemām cenām. Šādā veidā jūs varat segt vai paplašināt savu vajadzību pēc attiecīgajām SQL Server licencēm. Ja jums ir kādi jautājumi par Microsoft SQL Server Standard licencēšanu, sazinieties ar mums. Mēs izveidosim jums individuālu CAL kombināciju par saprātīgu cenu.

Neatkarīgi no tā, vai tā ir SQL ierīces vai lietotāja licence: visi mūsu Microsoft licences produkti ir oriģināli un nāk no Eiropas reģiona. Wiresoft sniedz priekšrocības, iegādājoties neizmantotas programmatūras licences, ko esam iegādājušies no citiem uzņēmumiem un pārbaudījuši to autentiskumu jūsu labā - to ir apstiprinājuši daudzi mūsu klienti. Lai iegūtu papildu informāciju par mūsu SQL Server CAL klāstu, sazinieties ar mums: