Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRIEKŠ MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRIEKŠ MAC
Visual Studio for Mac 2017 - profesionāla izstrādātāja programmatūra macOS iegādes versijā Visual Studio 2017 for Mac Professional Edition nodrošina lietotājus ar jaudīgām IDE funkcijām un produktivitātes uzlabojumiem, lai radītu...
€118,90 *

Microsoft Visual Studio 2017 operētājsistēmai Mac: Mac lietojumprogrammu izstrādes platforma

Microsoft Visual Studio 2017 operētājsistēmai Mac īsumā

Microsoft Visual Studio 2017 for Mac ir jaudīga integrētā izstrādes vide (IDE), kas īpaši izstrādāta Mac izstrādātājiem. Šī programmatūra nodrošina visaptverošus rīkus un funkcijas, lai radītu, testētu un atkļūdotu vietējās Mac lietojumprogrammas, mobilās lietojumprogrammas un tīmekļa lietojumprogrammas.

Visual Studio 2017 for Mac galvenās funkcijas

Starpplatformu izstrāde

Viena no izcilākajām Visual Studio 2017 for Mac funkcijām ir iespēja izstrādāt dažādās platformās. Izstrādātāji var veidot lietojumprogrammas macOS, iOS, Android un tīmeklim, tādējādi ievērojami paplašinot savu lietojumprogrammu darbības jomu.

Intuitīva lietotāja saskarne

Visual Studio 2017 for Mac lietotāja saskarne ir lietotājam draudzīga un viegli saprotama. Tā ļauj izstrādātājiem ātri orientēties un efektīvi strādāt. IDE piedāvā arī dažādus integrētus rīkus, kas paātrina izstrādi.

Integrācija ar Azure

Visual Studio 2017 for Mac piedāvā nevainojamu integrāciju ar Microsoft Azure, Microsoft mākoņplatformu. Tas ļauj izstrādātājiem viegli mērogot savas lietojumprogrammas mākoņa vidē un izmantot dažādus mākoņa pakalpojumus.

Atbalsts un resursi

Microsoft ir pazīstama ar savu atbalstu izstrādātāju kopienai, un Visual Studio 2017 for Mac nav izņēmums. IDE tiek regulāri atjaunināta un nodrošina piekļuvi plašiem resursiem, piemēram, dokumentācijai, pamācībām un forumiem. Aktīvā kopiena ļauj izstrādātājiem dalīties savās zināšanās un mācīties vienam no otra.

Secinājumi

Microsoft Visual Studio 2017 for Mac ir visaptveroša izstrādes vide, kas atbilst Mac izstrādātāju vajadzībām. Pateicoties daudzplatformu atbalstam, lietotājam draudzīgam interfeisam un integrācijai ar Microsoft Azure mākoni, šī IDE nodrošina visus rīkus un funkcijas, kas nepieciešamas, lai izstrādātu un pārvaldītu augstas kvalitātes lietojumprogrammas. Ja meklējat uzticamu un jaudīgu IDE Mac lietojumprogrammu izstrādei, Microsoft Visual Studio 2017 for Mac ir ideāla izvēle. Tā ļauj efektīvi un veiksmīgi īstenot izstrādes projektus.

Kategorijas