Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRIEKŠ MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRIEKŠ MAC
Visual Studio for Mac 2017 - profesionāla izstrādātāja programmatūra macOS iegādes versijā Visual Studio 2017 for Mac Professional Edition nodrošina lietotājus ar jaudīgām IDE funkcijām un produktivitātes uzlabojumiem, lai radītu...
€57,90 *

Iegādājieties Visual Studio 2017 priekš Mac - jūsu visaptverošais izstrādes risinājums

Visual Studio 2017 priekš Mac neapšaubāmi ir viena no visaptverošākajām integrētajām izstrādes vidēm (IDE), kas šobrīd pieejama tirgū. Šī jaudīgā IDE, kas izstrādāta īpaši macOS, nodrošina izstrādātājiem plašu rīku un funkciju klāstu, kas vienkāršo programmatūras izstrādi dažādās valodās un ietvarstruktūrās. Šajā visaptverošajā rakstā mēs detalizēti aplūkosim plašo Visual Studio 2017 for Mac funkciju klāstu un ar to saistītās priekšrocības, nodrošinot, ka mēs izpildām jūsu noteikto vārdu mērķi - 800 vārdus.

Spēcīgas funkcijas produktivitātei un efektivitātei ar Visual Studio 2017

Visual Studio 2017 for Mac var lepoties ar iespaidīgu jaudīgu funkciju klāstu, kas paaugstina izstrādātāju produktivitāti jaunā līmenī. Lūk, dažas no ievērojamākajām funkcijām:

Starpplatformu izstrādes atbalsts

Viena no izcilākajām Visual Studio 2017 for Mac funkcijām ir tās nepārtrauktais atbalsts starpplatformu izstrādei. Izstrādātāji var elastīgi veidot lietojumprogrammas dažādām platformām, tostarp macOS, iOS, Android un tīmekļa platformām, nemainot IDE. Šī integrācija ļauj izstrādātājiem saglabāt konsekventu izstrādes darba plūsmu un ievērojami palielina efektivitāti.

.NET Core integrācija

Visual Studio 2017 for Mac nodrošina izstrādātājiem iespēju izveidot .NET Core lietojumprogrammas, kas bez problēmām darbojas dažādās platformās. Šī funkcionalitāte ļauj izstrādātājiem vienmērīgi pāriet ar .NET lietojumprogrammām no Windows uz macOS, nezaudējot veiktspēju vai funkcionalitāti.

Intuitīva lietotāja saskarne

IDE lietotāja saskarne ir izstrādāta no pašiem pamatiem, lai tā būtu lietotājam draudzīga un intuitīva. Skaidri strukturētā saskarne un lietotājam draudzīgie rīki ļauj izstrādātājiem koncentrēties uz reālo darbu, nevis tērēt laiku sarežģītu IDE funkciju apgūšanai. Tas ievērojami palielina produktivitāti.

Koda analīze un refaktorizācija

Visual Studio 2017 for Mac ir jaudīgi koda analīzes un refaktorizēšanas rīki. Šīs funkcijas ļauj izstrādātājiem pārbaudīt savu kodu, vai tajā nav kļūdu, un veikt uzlabojumus, lai uzlabotu koda kvalitāti un uzturējamību.

Iebūvēts Git atbalsts

IDE ir iebūvēts Git atbalsts, lai atvieglotu versiju kontroli un sazarošanu. Izstrādātāji var bez piepūles strādāt ar koplietojamiem projektiem un sekot izmaiņām, neizejot no IDE.

Atbalstītās programmēšanas valodas un ietvarstruktūras ar Visual Studio 2017

Visual Studio 2017 priekš Mac atbalsta plašu programmēšanas valodu un ietvaru klāstu, tostarp:

C# un F#

Izstrādātāji var izmantot C# un F#, lai radītu jaudīgas starpplatformu lietojumprogrammas. Visual Studio 2017 for Mac nodrošina plašu šo valodu atbalstu, ievērojami vienkāršojot izstrādi ar tādām funkcijām kā IntelliSense un spēcīgiem atkļūdošanas rīkiem.

Xamarin mobilajai izstrādei

Nevainojama integrācija ar Xamarin ļauj izstrādātājiem veidot starpplatformu mobilās lietotnes iOS un Android. Tas atvieglo tādu lietotņu izstrādi, kas vienmērīgi darbojas vairākās ierīcēs.

Tīmekļa vietņu izstrāde ar ASP.NET un Node.js

Visual Studio 2017 for Mac nodrošina arī rīkus tīmekļa izstrādei ar ASP.NET un Node.js. Tas ļauj izstrādātājiem radīt tīmekļa lietotnes un API ar pasaules klases veiktspēju un mērogojamību.

Python un citas valodas Visual Studio 2017

Papildus iepriekš minētajām valodām Visual Studio 2017 for Mac piedāvā arī Python, Ruby un citu valodu atbalstu. Tas paver iespēju izstrādātājiem programmēt sev vēlamajā valodā un joprojām izmantot IDE jaudīgās funkcijas.

Secinājumi

Visual Studio 2017 for Mac neapšaubāmi ir ideāla izstrādes vide macOS izstrādātājiem, kuri vēlas radīt augstas kvalitātes starpplatformu lietojumprogrammas. Pateicoties plašajam jaudīgo funkciju klāstam, vairāku programmēšanas valodu un ietvarstruktūru atbalstam un lietotājam draudzīgajam interfeisam, tā piedāvā visu, kas izstrādātājiem nepieciešams, lai strādātu produktīvi un efektīvi. Uzlabojiet savas izstrādes prasmes un dodieties ceļā uz izcilu lietojumprogrammu veidošanu ar Visual Studio 2017 for Mac. Šī neapšaubāmi ir vislabākā izstrādes platforma šodienas un rītdienas pasaulei.