Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL
Windows 8.1 Pro - inovatīvās Microsoft operētājsistēmas jaudīgā versija kā lietotā programmatūra Windows 8.1 Professional ir pārliecinoša Microsoft atbilde visiem lietotājiem, kurus neapmierināja iepriekšējā versija. Galvenais iemesls...
€9,90 *
MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE
Windows 8.1 Enterprise - iegādājieties maksimālu efektivitāti kā vienu licenci Windows 8.1 Enterprise ir visaptverošākais Microsoft operētājsistēmas 8.1 versijas izdevums - tas piedāvā fundamentālu iepriekšējās versijas pārstrādi,...
€16,90 *

Windows 8.1 iegāde: Sīkāks operētājsistēmas apskats

Windows 8.1 bija inovatīvās, bet pretrunīgi vērtētās operētājsistēmas Windows 8 evolūcija. Šajā rakstā mēs visaptveroši aplūkosim Windows 8.1, tās funkcijas, uzlabojumus salīdzinājumā ar Windows 8 un to, kāpēc dažiem lietotājiem tā bija pievilcīga izvēle.

Windows 8.1 pirmsākumi

Windows 8.1 Microsoft izlaida 2013. gada oktobrī, un tas bija tiešs Windows 8 atjauninājums, kura mērķis bija novērst dažus Windows 8 pārmetumus un uzlabot lietotāja pieredzi.

Svarīgākās Windows 8.1 funkcijas un uzlabojumi

  1. Sākuma pogas atgriešanās: viena no pamanāmākajām izmaiņām bija sākuma pogas atgriešanās. Šī pārmaiņa bija piemērota tiem, kas bija pieraduši pie klasiskās sākuma izvēlnes un kam tās pietrūka.
  2. Uzlabota pielāgošana: Windows 8.1 ļāva lietotājiem vairāk pielāgot sākuma ekrānu. Fona attēlu un krāsu iespējas bija plašākas, un flīžu izmēri varēja mainīties.

  3. Uzlabota meklēšanas funkcija: meklēšanas funkcija tika uzlabota, un tagad tajā varēja meklēt gan vietējos failus, gan tīmekļa saturu.

  4. Vairākas lietotnes modernajā lietotāja saskarnē: Windows 8.1 ļāva lietotājiem vienlaikus skatīt vairākas lietotnes modernajā lietotāja saskarnē (iepriekš Metro), kas ievērojami uzlaboja operētājsistēmas daudzuzdevumu veikšanas iespējas.

  5. Uzlabota veiktspēja: Windows 8.1 bija ātrāka un efektīvāka nekā Windows 8, tādējādi uzlabojot vispārējo veiktspēju dažādās ierīcēs.

Modern UI pretrunas

Viena no vispretrunīgākajām izmaiņām Windows 8 un 8.1 bija Modern UI ieviešana, pie kuras daudziem tradicionālo darbvirsmu lietotājiem bija jāpierod. Flīžu saskarne tika optimizēta skārienjūtīgajiem ekrāniem, tāpēc tradicionālajos galddatoros tā bija mazāk intuitīva.

Pielāgošanās pie Modern UI

Neraugoties uz sākotnējo skepsi un kritiku, daži lietotāji pierada pie Modern UI un pat to novērtēja. Tas nodrošināja jaunu, dinamisku veidu, kā piekļūt lietojumprogrammām un informācijai, jo īpaši planšetdatoros un skārienjūtīgos klēpjdatoros.

Lietošana uzņēmumos un galddatoros

Uzņēmumu un galddatoru lietotājiem Windows 8.1 piedāvāja iespēju lielā mērā apiet Modern UI un pievērsties klasiskajam darbvirsmas lietojumam. Tas palīdzēja atvieglot pārejas periodu no vecākām Windows versijām.

Kāpēc izvēlēties Windows 8.1?

Lai gan Windows 8.1 bija dažas problēmas saistībā ar Modern UI ieviešanu, bija labi iemesli, kāpēc izvēlēties šo operētājsistēmu.

Uzlabota veiktspēja un drošība

Windows 8.1 piedāvāja labāku veiktspēju un drošību salīdzinājumā ar Windows 7 un pat Windows 8. Tā bija resursu ziņā efektīvāka un piedāvāja uzlabotas drošības funkcijas, piemēram, Windows Defender, lai aizsargātu lietotājus no apdraudējumiem.

Integrācija ar Microsoft pakalpojumiem

Windows 8.1 bija cieši integrēta ar Microsoft pakalpojumiem, piemēram, OneDrive, Outlook un Xbox Live, ļaujot šos pakalpojumus bez problēmām izmantot Windows ierīcēs.

Mūsdienīgas aparatūras atbalsts

Operētājsistēma bija labāk pielāgota modernajai aparatūrai, jo īpaši skārienjūtīgajām ierīcēm. Tas padarīja to par pievilcīgu izvēli lietotājiem, kas meklē jaunas funkcijas un iespējas.

Secinājums

Windows 8.1 bija svarīga Windows operētājsistēmas evolūcija. Lai gan sākotnēji bija dažas problēmas, tā piedāvāja dažādas funkcijas un uzlabojumus, kurus novērtēja daudzi lietotāji. Iespēja pārslēgties starp Modern UI un klasisko darbvirsmu padarīja to daudzpusīgu un piemērotu dažādiem lietošanas scenārijiem. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka tagad Microsoft vairs aktīvi neatbalsta Windows 8.1, un lietotājiem vajadzētu pāriet uz jaunākām operētājsistēmām, piemēram, Windows 10 vai 11, lai izmantotu jaunākos drošības atjauninājumus un funkcijas.