Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD
Microsoft Office 2010 Standard - visaptveroša biroja programmatūra kā pirkuma versija MS Office-Edition 2010 Standard ir viena no populārākajām Office-versijām no Microsoft, kuras visaptverošajā programmu un funkciju klāstā ir viss, kas...
€29,90 *
MICROSOFT OFFICE 2010 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2010 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2010 Professional Plus - visaptverošs komplekts biznesa profesionāļiem kā iegādes versija Ar MS Office- 2010. gada izdevums Professional Plus biznesa profesionāļiem visas Microsoft programmas ir apvienotas vienā...
€36,90 *

Office 2010: pārbaudīta biroja programmatūra efektīvai darbplūsmai

Kategorijā Office 2010 mēs piedāvājam uzticamu Microsoft biroja programmatūru, kas joprojām ir lielisks risinājums jūsu darba prasībām. Šajā rakstā mēs sniedzam izsmeļošu pārskatu par Office 2010 un izskaidrojam šī pārbaudītā komplekta priekšrocības jūsu produktivitātei un efektivitātei.

Ko piedāvā Office 2010?

Pazīstamas lietojumprogrammas to labākajā kvalitātē

Office 2010 ietver pazīstamas lietojumprogrammas, piemēram, Microsoft Word, Excel, PowerPoint un Outlook, kas ir vislabākās no tām. Šīs lietojumprogrammas ir optimizētas, lai jūs varētu strādāt raiti un efektīvi.

Vietējā datu glabāšana un neatkarība no mākoņa

Atšķirībā no jaunākajiem Office abonementiem Office 2010 nav nepieciešams pastāvīgs interneta savienojums. Jūs varat saglabāt savus dokumentus un datus lokāli un neesat atkarīgs no mākoņa.

Kāpēc izvēlēties Office 2010?

Vienreizējs pirkums, pastāvīga lietošana

Izmantojot Office 2010, jūs veicat vienreizēju pirkumu un varat pastāvīgi lietot šo komplektu, nemaksājot ikmēneša abonēšanas maksu.

Datu aizsardzība un pilnīga kontrole

Office 2010 nodrošina pilnīgu kontroli pār jūsu datiem un privātuma politiku, jo jums nav jāpaļaujas uz mākoņdatu glabātuvi.

Stabilitāte un uzticamība

Office 2010 raksturo stabilitāte un konsekventa lietotāja saskarne bez pastāvīgiem pārtraukumiem atjauninājumu un izmaiņu dēļ.

Secinājums

Office 2010 ir ideāla izvēle ikvienam, kas meklē pārbaudītu un uzticamu biroja programmatūras risinājumu, nemaksājot regulāras abonēšanas maksas. Pateicoties pazīstamām lietojumprogrammām, pilnīgai datu kontrolei un stabilai darba videi, Office 2010 piedāvā augstākās klases risinājumu tiem, kas vēlas palielināt savu produktivitāti.

Neatkarīgi no tā, vai esat students, profesionālis vai uzņēmuma īpašnieks, Office 2010 piedāvā rīkus, kas nepieciešami efektīvam darbam un profesionālu dokumentu, prezentāciju un izklājlapu izveidei. Ieguldiet līdzekļus Office 2010 un izbaudiet šī izcilā biroja lietojumprogrammu komplekta pārbaudīto veiktspēju un uzticamību.

Office 2010 ļauj efektīvi veikt darbu, vienlaikus saglabājot pilnīgu kontroli pār saviem datiem. Tas ir rentabls un stabils risinājums tiem, kas meklē pārbaudītu biroja programmatūru bez abonēšanas maksas. Palieliniet savu produktivitāti un investējiet Office 2010, lai izmantotu šīs uzticamās biroja programmatūras pazīstamās lietojumprogrammas un daudzās priekšrocības.

Kategorijas