Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD
Microsoft Office 2010 Standard - visaptveroša biroja programmatūra kā pirkuma versija MS Office-Edition 2010 Standard ir viena no populārākajām Office-versijām no Microsoft, kuras visaptverošajā programmu un funkciju klāstā ir viss, kas...
€13,90 *
MICROSOFT OFFICE 2010 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2010 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2010 Professional Plus - visaptverošs komplekts biznesa profesionāļiem kā iegādes versija Ar MS Office- 2010. gada izdevums Professional Plus biznesa profesionāļiem visas Microsoft programmas ir apvienotas vienā...
€17,90 *

MS Office 2010 Standard

Office 2010 standarta izdevums jau piedāvā vairāk programmu nekā Office 2010 Home and Student vai Home and Business: tajā ir arī Outlook un Publisher, kas ir neaizstājami saziņai un drukāto un tiešsaistes mediju publicēšanai. Tas paplašina iespējas, kas nav domātas tikai privātai lietošanai, un ļauj veikt profesionālu darbu visās jomās. Turklāt ir pārskatīta un modernizēta darbvirsmas saskarne, padarot tās lietošanu vēl intuitīvāku.

MS Office 2010 Standard ietver šīs atsevišķās programmas

 • Word 2010 teksta apstrādei
 • Excel 2010 izklājlapām
 • PowerPoint 2010 prezentācijām
 • Outlook 2010 e-pasta, kalendāru un kontaktu pārvaldīšanai
 • OneNote 2010 piezīmju veidošanai un lietošanai
 • Publisher 2010 darbvirsmas izdošanai

Word 2010 - daudzpusīga teksta apstrādes programma

Programma Word ir klasiska ikvienas Office versijas sastāvdaļa. Daudzpusīgajai teksta apstrādes programmatūrai ir plašs funkciju un veidņu klāsts, ko var intuitīvi izmantot, lai no jebkura teksta izveidotu profesionālu, pievilcīgu dokumentu jebkuram mērķim: sākot no biznesa sarakstes uzņēmumā līdz referātiem un diplomdarbiem skolā un universitātē, skrejlapām un grāmatām, ko pēc tam var publicēt gatavu drukāšanai.

Excel 2010 - plašām izklājlapām

Excel ir jaudīgs pamats sarežģītu matemātisku, ekonomisku un statistisku aprēķinu un analīžu veikšanai. Izklājlapu programmatūra šim nolūkam piedāvā plašu funkciju klāstu, kas iepriecinās pat visprasīgākos lietotājus. Turklāt programmā ir arī plašs diagrammu tipu klāsts, kas ļauj pārskatāmi attēlot analīzes rezultātus.

PowerPoint 2010 - pārliecinošam prezentāciju noformējumam

PowerPoint piedāvā visu nepieciešamo visdažādākās informācijas vizualizēšanai. Daudzas prezentāciju slaidu un elementu veidnes atvieglo profesionālu prezentāciju izstrādi, lai skaidri izklāstītu saturu lekcijās un tādējādi piesaistītu auditorijas uzmanību. PowerPoint var izmantot prezentāciju veidošanai ne tikai uzņēmumos, bet arī pētniecībā, skolās un universitātēs.

Outlook 2010 - e-pasta vēstuļu, kontaktu, tikšanos un citu datu pārvaldīšana

Outlook ir neaizstājams pamats mūsdienīgai saziņai uzņēmumos: Tas ietver ne tikai profesionālu e-pasta plūsmas organizēšanu, bet arī centrālo administrēšanu un tikšanos un lietišķo kontaktu koordinēšanu, kas ir viens no tipiskiem mūsdienu biroja ikdienas uzdevumiem.

OneNote 2010 - digitālā piezīmju grāmatiņa

OneNote nodrošina lietotājiem vislielāko elastību teksta, attēlu, digitālo rokrakstu un audio un video ierakstu apkopošanā vienā centrālajā vietā. Jaudīgas meklēšanas funkcijas palīdz lietotājiem ātri atrast tur glabājamo informāciju, ļaujot viņiem efektīvi sadarboties ar citiem lietotājiem.

Publisher 2010 - profesionālai darbvirsmas izdošanai

Izmantojot Publisher, Office 2010 Standard lietotājiem ir pieejama daudzpusīga DTP programmatūra, lai profesionāli veidotu visu veidu reklāmas materiālus tiešsaistē vai bezsaistē. Šim nolūkam programmatūra nodrošina plašas dizaina iespējas ne tikai uzņēmumiem, bet arī privātajiem lietotājiem, tostarp attēlu rediģēšanu - drukājamu skrejlapu, vēstuļu u. c., kā arī tiešsaistes biļetenu veidošanai.

MS Office 2010 Professional Plus

Papildus atsevišķām programmām, kas jau ir iekļautas MS Office 2010 Standard, Professional Plus izdevums piedāvā arī:

 • Access 2010 datu bāzu izveidei
 • InfoPath 2010 veidlapu izveidei un pārvaldībai

Access 2010 - datubāzes lietojumprogrammas profesionāļiem un arī iesācējiem

Microsoft Access ir jaudīga un viegli saprotama programma, ar kuras palīdzību dažos soļos var izveidot un pārvaldīt sarežģītas datubāzes un lietojumprogrammas atbilstoši individuālām prasībām, lai tās būtu pieejamas citiem lietotājiem uzņēmumā, kā arī klientiem. Datu bāzu pārvaldības sistēma piedāvā dažādus rīkus, lai strukturētu un jēgpilni pārvaldītu pat lielus datu apjomus.

InfoPath 2010 - jaudīgu veidlapu izveide

InfoPath ir daudzpusīgs rīks, kas ļauj izmantot individuāli izveidotas veidlapas, lai paātrinātu uzņēmējdarbības procesus, kuri ietver informācijas apkopošanu un organizēšanu. Papildus biznesa lietotājiem uzņēmumos arī IT struktūrvienības un izstrādātāji gūst labumu no InfoPath piedāvātajām jaudīgajām funkcijām, piemēram, veidlapu izveidei darba laika uzskaitei, aptaujām vai apdrošināšanai. Jaudīgais XML rediģēšanas modulis kopā ar integrētajām standarta kontrolēm ļauj automatizēt daudzus procesus, izmantojot savienojumu ar SharePoint Server 2010.

MS Office 2010 Standard / Professional Plus sistēmas prasības

Atšķirībā no iepriekšējās versijas, Office 2010 redakcijas tagad ir pieejamas lejupielādei divās versijās: 32 bitu un 64 bitu. Pēc noklusējuma lejupielādes laikā tiek instalēta 32 bitu versija, lai izvairītos no savietojamības problēmām ar 64 bitu versiju vecākos datoros vai operētājsistēmās. 64 bitu versija galvenokārt ir piemērota, lai rediģētu Excel vai MS Project failus, kuru lielums pārsniedz 2 GB, jo tā piedāvā vairāk nekā 4 GB atmiņas. Jaunajai lentes saskarnei ir nepieciešams arī vairāk vietas cietajā diskā nekā vecākajai versijai. Pretējā gadījumā piemēro šādas minimālās prasības:

 • Operētājsistēmas: no min. Windows 7 līdz maks. Windows 10 vai min. Windows Server 2003
 • Procesors: min. 500 MHz - ieteicams 1 GHz, lai varētu izmantot Microsoft Outlook
 • RAM: vismaz 256 MB RAM - Outlook pakalpojumu izmantošanai ieteicams izmantot vismaz 512 MB RAM
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 3,5 GB Office 2010 Professional Plus
 • Attēla izšķirtspēja: min. 1 024 x 576, min. grafiskā karte ar DirectX9c paātrinājumu

Nopirkt MS Office 2010 Editions Standard un Professional Plus lēti pie Wiresoft

Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet Office 2010 standarta un Professional Plus versijas viena lietotāja licenču veidā - parasti tās ir pieejamas tikai  apjoma licenču veidā uzņēmumiem.

Jūsu priekšrocības, iegādājoties Office 2010 programmatūru ar Wiresoft:

 • Izmantojot šos izdevumus, jums ir pieejamas papildu Office programmas, kas nav iekļautas parastajos brīvi pieejamajos izdevumos.
 • Abām Office 2010 versijām piedāvātās viena lietotāja programmas licences ir tikai iegādes versijas, kas neprasa abonēt programmatūru, kā tas arvien biežāk tiek piedāvāts jaunākajās versijās, bet parasti nozīmē atjauninājumus, par kuriem tiek iekasēta maksa.

Šo iemeslu dēļ programmatūras iegāde no Wiresoft ir divtik izdevīga, jo īpaši, ja nevēlaties pāriet uz jaunāku operētājsistēmu. Tas nozīmē, ka īpaši privātie lietotāji, kā arī pašnodarbinātie un MVU var izmantot visas programmatūras veikalā pieejamo MS Office 2010 versiju priekšrocības un arī ietaupīt naudu, jo tās ir pieejamas par īpaši izdevīgu cenu. Kā tas darbojas?

Pirkt Microsoft Office 2010 kā lietotu programmatūru

Wiresoft piedāvā MS Office 2010 minētajos izdevumos, kā arī citas versijas kā izmantoto programmatūru. Tas nozīmē, ka tā sauktā lietotā programmatūra nāk no iepriekšējā lietotāja - parasti lielāka uzņēmuma -, tāpēc Wiresoft to cena ir ievērojami zemāka nekā tās pašas programmatūras licence, ja tā vispār vēl ir pieejama pie cita dīlera.

Šādai lietotai programmatūrai nav obligāti jābūt instalētai vai lietotai. Gandrīz visas programmatūras licences, ko piedāvā Wiresoft, jo īpaši MS Office 2010, ir tilpuma licences, kas vienmēr ir paredzētas lielākam darbstaciju vai lietotāju skaitam un ko uzņēmumi iegādājās noteiktos apjomos. Tie ir tiesīgi pārdot tādas apjoma licences vai to daļas, kas nav nepieciešamas uzņēmumam Wiresoft. Šādā veidā tās tiek sadalītas atsevišķās licencēs.

Tas neietekmē un neierobežo to vispārējo funkcionalitāti, bet padara mūsu klientiem pieejamus tikai dažus izdevumus, piemēram, Standard un Professional Pro.

MS Office 2010 un citu Microsoft programmu apjoma licenču sadalīšana un tālākpārdošana ir likumīga, un to ir skaidri apstiprinājušas arī tiesas.

Drošība, pērkot programmatūru ar Wiresoft

Lai datorā aktivizētu Office programmatūru, ir nepieciešama apjoma licences atslēga, ko dēvē arī par multiaktivācijas atslēgu (MAK). Tas ir derīgs tieši tādam skaitam datoru, kāds ir noteikts apjoma licencē. Ar Wiresoft jūs vienmēr varat būt droši, ka saņemsiet pilnībā lietojamu programmatūras produktu, kas funkcionāli un neierobežotu laiku darbojas jūsu datorā!

Papildus šīm Office 2010 versijām Wiresoft programmatūras veikalā varat atrast arī jaunākas versijas un citu Microsoft programmatūru, kas ir pieejama pārdošanā. Ja jums ir kādi jautājumi par Office 2010 Standard un Professional Plus vai jebkuru citu MS programmu, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento konsultāciju pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanu.