Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL
Lietotāju licences (CAL) attālās darbvirsmas pakalpojumiem Windows Server 2012 / R2 pirkt lietotas Lai varētu piekļūt Windows Server 2012 vai R2, izmantojot Remote Desktop Services, katram lietotājam ir nepieciešama atsevišķa klienta...
€28,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL
Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) RDS ir vienkāršs veids, kā nodrošināt darbiniekiem drošu piekļuvi uzņēmuma datiem. Aizstājot līdzšinējos terminālu serverus, Remote Desktop Services piedāvā centralizētu virtualizāciju,...
€28,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL
Microsoft Windows Remote Desktop Services 2012 (RDS) Datu aizsardzība ir pastāvīgs jautājums, kad runa ir par klientu datu apstrādi uzņēmumā. Ja jūsu uzņēmums daudz strādā ar sensitīviem klientu datiem, var būt grūti tos droši kopīgot ar...
€28,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 DEVICE CAL
Pirkt Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) ir veco termināla servera licenču licenču (CAL) pēctece. RDS ir centralizēta darbvirsmas un lietojumprogrammu platforma, kas sniedz vairākas...
€28,90 *

Ievads attālās darbvirsmas pakalpojumos 2012 CAL

Lai efektīvi pārvaldītu organizācijas tīkla resursus, ir ļoti svarīgi izmantot Remote Desktop Services (RDS) 2012 CAL. Šīs klienta piekļuves licences (CAL) nodrošina jaudīgu risinājumu darbvirsmu un lietojumprogrammu attālai pārvaldībai.

Kāpēc Remote Desktop Services 2012 CAL?

Uzlabota mērogojamība

Izmantojot RDS 2012 CAL, varat elastīgi paplašināt savu IT infrastruktūru. Neatkarīgi no tā, vai esat mazs uzņēmums ar dažiem lietotājiem vai liela organizācija ar plašām prasībām, šīs CAL pielāgojas jūsu vajadzībām.

Droši savienojumi

Drošība ir pirmajā vietā. RDS 2012 CAL nodrošina drošus savienojumus, izmantojot šifrētus protokolus. Jūsu dati ir aizsargāti, kamēr jūs piekļūstat resursiem no attālinātām vietām.

Efektīva resursu izmantošana

Optimizējiet resursu izmantošanu, centralizēti pārvaldot darbvirsmas un lietojumprogrammas. Izmantojot RDS 2012 CAL, varat palielināt veiktspēju un vienlaikus samazināt aparatūras izmaksas.

Kā es varu saņemt Remote Desktop Services 2012 CAL?

Licencēšana pēc pieprasījuma

Remote Desktop Services 2012 CAL ir pieejamas pēc pieprasījuma. Izvēlieties savām prasībām atbilstošu licenču skaitu un iegūstiet elastīgu piekļuvi RDS platformai.

Viegla integrācija

RDS 2012 CAL integrēšana jūsu esošajā infrastruktūrā ir vienkārša. Pārvaldiet licences bez problēmām un izmantojiet attālinātās pārvaldības priekšrocības bez sarežģītas ieviešanas.

Secinājumi

Izmantojot Remote Desktop Services 2012 CAL, jūs ieguldāt līdzekļus nākotnes risinājumā, kas ne tikai palielina efektivitāti, bet arī nodrošina tīkla savienojumu drošību. Palieliniet resursus pēc vajadzības un optimizējiet IT vides pārvaldību. Izpildiet jaunākā Google palīdzības dienesta atjauninājuma prasības un padariet savu darba vidi efektīvāku, izmantojot RDS 2012 CAL.

Kategorijas