Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL
Lietotāju licences (CAL) attālās darbvirsmas pakalpojumiem Windows Server 2012 / R2 pirkt lietotas Lai varētu piekļūt Windows Server 2012 vai R2, izmantojot Remote Desktop Services, katram lietotājam ir nepieciešama atsevišķa klienta...
€13,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL
Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) RDS ir vienkāršs veids, kā nodrošināt darbiniekiem drošu piekļuvi uzņēmuma datiem. Aizstājot līdzšinējos terminālu serverus, Remote Desktop Services piedāvā centralizētu virtualizāciju,...
€13,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL
Microsoft Windows Remote Desktop Services 2012 (RDS) Datu aizsardzība ir pastāvīgs jautājums, kad runa ir par klientu datu apstrādi uzņēmumā. Ja jūsu uzņēmums daudz strādā ar sensitīviem klientu datiem, var būt grūti tos droši kopīgot ar...
€13,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 DEVICE CAL
Pirkt Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) ir veco termināla servera licenču licenču (CAL) pēctece. RDS ir centralizēta darbvirsmas un lietojumprogrammu platforma, kas sniedz vairākas...
€13,90 *

Pārskats par Remote Desktop Services 2012 servera arhitektūru

Tālvadības darbvirsmas pakalpojumu 2012. versijā ir šādas sastāvdaļas:

 • Attālās darbvirsmas savienojumu starpnieks (RDCB)
 • Attālās darbvirsmas sesiju resursdators (RDSH)
 • Attālās darbvirsmas vārtejas (RD Gateway)
 • Attālās darbvirsmas tīmekļa piekļuve (RDWA)
 • Attālās darbvirsmas virtualizācijas resursdators (RDVH)
 • Attālās darbvirsmas licencēšana (RDS-CAL)

Tālāk ir sniegts īss skaidrojums par atsevišķām servera sastāvdaļām.

Attālās darbvirsmas savienojuma starpnieks

Attālās darbvirsmas savienojuma starpnieks ļauj klientu datoriem, kuriem ir klienta piekļuves licence, piekļūt visiem servera darbvirsmas datoriem un funkcijām, izveidojot savienojumu starp tiem un virtuālajām mašīnām un termināla servera darbvirsmām datu centrā.

RDCB uzdevumos ietilpst lietotāja datu pārbaude, darbvirsmas attēlu pārvaldība un lietotāja piešķiršana attālajai darbvirsmai, kā arī attiecīgo serveru slodzes līdzsvarošana. Portāls

Savienojumu starpnieks izmanto vietējo datubāzi vai - pieņemot atbilstošu konfigurāciju - SQL datubāzi.

Attālās darbvirsmas sesijas resursdators

RDSH jeb attālās darbvirsmas sesiju resursdators ir īpaša attālās darbvirsmas pakalpojumu loma. Tā nodrošina attiecīgās lietojumprogrammas vai darbvirsmas, kurām vairāki lietotāji, kam ir CAL, var piekļūt paralēli atsevišķās sesijās. Darbvirsmas virtualizācijas gadījumā sesijas resursdatoram ir papildu funkcija - novirzīšanas režīmā nostāties starp klientiem un RD savienojumu starpnieku.

Windows Server 2012 RDS ir iespējams izveidot arī tā sauktās lietotāju grupu kolekcijas, kas organizē dažādus resursus (atslēgvārds: slodzes līdzsvarošana).

Attālās darbvirsmas vārtejas

Izmantojot RD Gateway - vēl vienu Windows Server 2008 R2 funkciju - lietotāji, kas autorizēti ar CAL, var droši piekļūt sesiju vai virtualizācijas resursdatoriem uzņēmuma iekšējā tīklā, izmantojot internetu, no jebkuras galiekārtas, kas spēj to darīt. Izmantojot darbvirsmas vārteju, var piekļūt gan sesijas un virtuālajiem darbvirsmas datoriem, gan atsevišķām lietojumprogrammām (RemoteApps). Saziņa starp galiekārtu un vārteju notiek, izmantojot attālās darbvirsmas protokolu (RDP), kas tiek tunelēts, izmantojot HTTPS. RD Gateway Manager rīku var izmantot arī, lai definētu savienojumu autorizācijas politikas (CAP) atsevišķiem lietotājiem.

Attālās darbvirsmas tīmekļa piekļuve

RD Web Access kontrolē piekļuvi attālajam vai virtuālajam darbvirsmam, izmantojot sākuma izvēlni vai tīmekļa pārlūkprogrammu. Attālās darbvirsmas tīmekļa piekļuve izveido attālās darbvirsmas protokola failu, ko klients izmanto, lai piekļūtu uzņēmuma infrastruktūrai, izmantojot tīmekli.

Operētājsistēmā Windows Server 2008 R2 ir pieejama arī tā sauktā lietotāja attālo lietotņu programmu filtrēšana, ar kuru licencētam lietotājam tiek nodrošināts personalizēts, t. i., arī ierobežots, lietojumprogrammu klāsts.

Attālās darbvirsmas virtualizācijas resursdators

RD virtualizācijas resursdators Microsoft RDS 2012 R2 atbalsta virtuālās darbvirsmas infrastruktūras (VDI) scenārijus. Tiek atbalstīti divu veidu virtuālie darbvirsmas: Personālie virtuālie darbvirsmas datori, kas tiek piešķirti konkrētiem lietotājiem, vai darbvirsmu pūli, kas ir vairāk līdzīgi darbstacijām, kuras izmanto dažādi lietotāji. Izmantojot RDVH, Windows balstītas lietojumprogrammas var mitināt arī, izmantojot Hyper-V.

Attālās darbvirsmas licencēšana

Lai izmantotu attālās darbvirsmas pakalpojumus, parasti ir nepieciešams licences serveris. RD Desktop Licensing pārvalda nepieciešamās licences RDS infrastruktūrā. Ja klientam ir nepieciešama piekļuves licence (saīsinājumā RDS CAL), sesijas resursdators pieprasa to no licenču servera, lai galiekārta varētu piekļūt sesijām vai virtuālajiem darbvirsmas datoriem, ja ir pieejama atbilstoša CAL.

Attālās darbvirsmas pakalpojumu 2012 / 2012 R2 izmantošana ar klienta piekļuves licenci

Ja esat iegādājies Microsoft Server 2012 vai R2 versijas versiju, kas ir pieejama Wiresoft, tajā ir iekļautas divas piekļuves licences administratoriem ex works. Tomēr tos var izmantot tikai administratīviem uzdevumiem, bet tie nedod tiesības lietotājam vai galīgajai ierīcei attālināti piekļūt attālajiem pakalpojumiem. Lai izmantotu šos pakalpojumus, klientam ir nepieciešama viena no divām piekļuves licencēm - lietotāja CAL vai ierīces CAL. Viena no divām licencēm CAL ir nepieciešama arī tad, ja tiek izmantota trešās puses lietotāja programmatūra.

Uzņēmumā Wiresoft atradīsiet izdevīgus piedāvājumus par lietotāju un ierīču licencēm attālās darbvirsmas pakalpojumiem gan Windows Server 2012, gan 2012 R2. Izmantojot CAL vienai no divām serveru sistēmām, lietotāji var piekļūt arī vecākām versijām (pazemināšana), taču ar to nav atļauts vai iespējams izmantot augstākas servera versijas pakalpojumus (jaunināšana). No otras puses, izmantojot Microsoft Server 2012 CAL, lietotāji var piekļūt arī 2012 R2 versijai.

Windows Server 2012 R2 RDS RDS CAL svarīgākās funkcijas

2012. gada Windows darbvirsmas pakalpojumu 2012. gada versija piedāvā arī šādas papildu galvenās funkcijas:

 • Visaptverošs vairāku monitoru atbalsts
 • RemoteApp, kā arī RD Web Access unifikācija
 • Mērogošanas savienojuma starpnieks sesiju darbvirsmas un VDI darbvirsmas datoriem
 • Visaptveroša savietojamība ar plašu citu lietojumprogrammu klāstu
 • Optimizēts bitmap paātrinājums 3D lietojumprogrammām un multivides saturam, kas balstīts uz Microsoft Silverlight un Flash
 • Atbalsts audio ierakstiem un plūsmām

Lietotāju CAL un ierīču CAL piekļuvei RDS 2012 / R2 versijām

Kā jau minēts, Microsoft piedāvā divu veidu klientu piekļuves licences Windows Remote Desktop Services 2012 un 2012 R2: Lietotāja CAL un ierīces CAL. Tās atšķiras ar to, ka pirmajā gadījumā licenci saņem lietotājs, bet otrajā - ierīce. Izmantojot vienu no abiem CAL tipiem, piekļuve attālās darbvirsmas pakalpojumiem ir atļauta tikai vienam lietotājam vai vienai ierīcei. Piekļuves licences nodošana citam lietotājam vai citai ierīcei vēlāk nav atļauta. Tāpat nav iespējams pārslēgties starp divām licencēm - no lietotāja CAL uz ierīces CAL un otrādi.

Izmantojot lietotāja CAL, viens konkrēts lietotājs ir pilnvarots izmantot RDS neatkarīgi no tā, kādu galiekārtu viņš šim nolūkam izmanto. Tādējādi, izmantojot lietotāja CAL, varat piekļūt Windows Server 2012 un 2012 R2 servera pakalpojumiem no jebkuras ierīces, kurā ir iespējota operētājsistēma Windows. Nav nozīmes, vai tas ir galddators darba stacijā birojā, vai cita gala ierīce, piemēram, piezīmjdators mājas birojā vai klēpjdators, ko izmanto ceļā.

Savukārt ierīces CAL ir ar ierīci saistīta licence, kas ir pastāvīgi piešķirta konkrētai atsevišķai ierīcei. Tas var būt ne tikai galda dators birojā, bet arī piezīmjdators - neatkarīgi no tā, kas to izmanto. Tas nozīmē, ka ikviens lietotājs, kuram ir atļauts izmantot licencēto galiekārtu, var to izmantot, lai piekļūtu tai paredzētajiem attālās darbvirsmas pakalpojumiem. Ierīces CAL ir nepieciešama arī, iestatot darba grupas serveri; vairāk par to tālāk.

Tā kā vairumā uzņēmumu vai organizāciju reti tiek piedāvāts tikai viens no diviem Windows Server 2012 vai 2012 R2 attālās darbvirsmas pakalpojumu izmantošanas veidiem, ieteicams iegādāties lietotāja CAL un ierīces CAL kombināciju. Ja jums ir kādi jautājumi par jūsu individuālajām Microsoft Remote Desktop Services 2012 CAL prasībām, sazinieties ar mums - mēs jums sagatavosim pielāgotu licences paketi, tostarp izdevīgu piedāvājumu.

Windows Server 2012 RDS konfigurēšana Windows Server 2012 darba grupas serverī

Kopumā jebkurā saderīgā RDS licences serverī var mitināt arī iepriekšējo versiju tālvadības darbvirsmas pakalpojumu licences, tāpēc Windows 2012 R2 RDS licences serverī var izmantot visas versijas līdz Windows Server 2012 R2, bet ne augstākas versijas tālvadības darbvirsmas pakalpojumus.

Ja plānojat konfigurēt Attālās darbvirsmas pakalpojumu darba grupas serverī, lomu pakalpojumu pārvaldībai jāizmanto Windows PowerShell. Jāņem vērā arī: Šim nolūkam ir jāizmanto ierīces CAL, nevis lietotāja CAL. Atšķirības ir arī attiecībā uz lietotājiem piešķirtajām klienta piekļuves licencēm. Tālāk sniegts pārskats par visām atšķirībām starp abiem CAL tipiem:

Ierīce CAL

 • Ierīcei tiek fiziski piešķirts RDS ierīces CAL.
 • RDS ierīces CAL izseko licences serveris neatkarīgi no piederības Active Directory
 • Var atsaukt līdz 20 % RDS CAL
 • Pagaidu RDS CAL ir derīga no 52 līdz 89 dienām

Lietotājs CAL

 • RDS lietotāja CAL tiek piešķirta vienam lietotājam Active Directory
 • Šo lietotāja CAL izseko licences serveris, un to nevar izsekot darba grupā
 • RDS lietotāja licences nevar atsaukt, un tās nav pieejamas uz laiku
 • RDS lietotāja CAL var tikt pārslogotas

Šo informāciju Microsoft var mainīt vai atjaunināt pēc vajadzības.

Nepieciešamības pēc CAL Microsoft RDS 2012 novēršana ar Wiresoft

Ietaupiet naudu, iegādājoties viena lietotāja un vienas ierīces CAL Microsoft Remote Desktop Services 2012 un 2012 no Wiresoft! Mūsu piedāvātais pašreizējās Windows Server programmatūras CAL klāsts ļauj jums papildināt esošo licencēšanu ar klienta piekļuves licencēm vai atjaunināt uz augstāku versiju. Wiresoft piedāvā īpaši izdevīgas individuālās licences par zemām cenām, ar kurām jūs iegādājaties tikai tik daudz CAL, cik jums patiešām nepieciešams. Visiem mūsu piedāvātajiem Microsoft produktiem ir Eiropas zonas oriģinālās licences tiesības. Tie ir neizmantoti un nāk no uzņēmumiem, kas saskaņā ar likumu ir pilnvaroti tos pārdot tālāk. Wiresoft ir pārbaudījis to autentiskumu un pilnīgu funkcionalitāti. Daudzi Wiresoft klienti var apliecināt, ka ir izdevīgi no mums iegādāties licences licencēm Remote Desktop Services 2012. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.