Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL
iegādāties 25 lietotāja licences Microsoft Windows Server 2019 kā lietotas licences Lai licencētu Microsoft Windows Server 2019 standarta vai datu centra versiju, papildus servera pamatlicencēm katram lietotājam ir nepieciešama arī...
€205,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DEVICE CAL
Nopirkt lietotu Microsoft Windows Server 2019 ierīces CAL Papildus servera kodolu licencēm Microsoft Windows Server 2019 Standard vai Datacenter Edition ir nepieciešama arī klienta piekļuves licence katrai galīgajai ierīcei, ar kuras...
€9,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL
Microsoft Windows Server 2019 lietotāja licenču licenču (CAL) iegāde kā lietotas licences Lai licencētu Microsoft Standard- vai datacentra versiju Windows Server 2019, papildus servera pamatlicencēm katram lietotājam ir nepieciešama arī...
€9,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL
iegādāties 5 lietotāja licences Microsoft Windows Server 2019 kā lietotas licences Lai licencētu Microsoft Windows Server 2019 standarta vai datu centra versiju, papildus servera pamatlicencēm katram lietotājam ir nepieciešama arī...
€45,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK USER CAL
iegādājieties 10 lietotāja licences Microsoft Windows Server 2019 kā lietotas licences Lai licencētu Microsoft Windows Server 2019 standarta vai datu centra versiju, papildus servera pamatlicencēm katram lietotājam ir nepieciešama arī...
€83,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL
nopirkt lietotu 5 iepakojumu ierīču CAL Microsoft Windows Server 2019 Papildus servera kodolu licencēm Microsoft Windows Server 2019 Standard vai Datacenter Edition ir nepieciešama arī klienta piekļuves licence katrai galīgajai ierīcei,...
€45,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL
nopirkt Microsoft Windows Server 2019 10 Pack Device CAL, kas lietots Papildus servera kodolu licencēm Microsoft Windows Server 2019 Standard vai Datacenter Edition ir nepieciešama arī klienta piekļuves licence katrai galīgajai ierīcei,...
€83,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 25 PACK DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 25 PACK DEVICE CAL
25 Pack Device CAL for Microsoft Windows Server 2019 pirkt lietotu Papildus servera kodolu licencēm Microsoft Windows Server 2019 Standard vai Datacenter Edition ir nepieciešama arī klienta piekļuves licence katrai galīgajai ierīcei, ar...
€205,90 *

Pārskats par Windows Server 2019 jaunajām funkcijām un īpašībām

Windows Server 2019 ierīces un lietotāja licences licencēm Windows Server 2019 ļauj izmantot daudzus uzlabojumus, kā arī vairākus papildinājumus un svarīgas jaunas funkcijas, kas vēl labāk atbalsta virtualizāciju. Tāpat kā operētājsistēmā Windows 10, Express atjauninājumi saīsina instalēšanas laiku un arī samazina nepieciešamo pārstartēšanu skaitu.

Turklāt SDN (Software Defined Networking) operētājsistēmai Windows Server 2019 ļauj ne tikai centralizēti konfigurēt fiziskās tīkla ierīces, piemēram, maršrutētājus un komutatorus, bet arī virtuālās tīkla ierīces, piemēram, vārtejas, kā arī veikt to dinamisku pārvaldību. Izmantojot SDN, Windows Server 2019 papildus ugunsmūra uzraudzībai piedāvā arī divu tīklu vienādranga savienošanas iespēju, lai tos savienotu gandrīz nemanāmi. Drošai virtuālo tīklu šifrēšanai ir pieejama datagrammu transporta slāņa drošības (DTLS) funkcija, izmantojot šifrētos tīklus.

Azure pakalpojumi operētājsistēmai Windows Server 2019

Jaunās integrētās hibrīda funkcijas ir īpaši izstrādātas, lai vēl vairāk integrētu Microsoft Azure pakalpojumus un atvieglotu to lietošanu. Windows Server un Microsoft Azure ciešā sadarbība ļauj viegli sinhronizēt datus, kā arī izmantot papildu pakalpojumus, piemēram, Azure Update Management, Azure Backup ērtai datu dublēšanai, kā arī Azure Site Recovery. Izmantojot integrēto Azure tīkla adapteri, vietējo serveri var pieslēgt virtuālajam Azure tīklam Azure mākonī.

Uzglabāšanas migrācijas palīgs ne tikai atvieglo pāreju uz Windows Server 2019, bet arī servera migrāciju, tostarp datu migrāciju uz mākoni. Azure File Sync darbojas kā iespējamā glabāšanas vieta.

Turklāt jaunās Hyper-Converged Infrastructure (HCI) funkcijas ir ideāli piemērotas serveru un darbvirsmu virtualizācijai. HCI platformas ir ne tikai viegli ieviest, bet arī pārvaldīt un paplašināt. Tādējādi HCI operētājsistēmā Windows Server 2019 samazina sarežģītību un līdz ar to arī IT infrastruktūru izvēršanu.

Papildu priekšrocības, izmantojot Windows Server 2019

Konteineru pakalpojumi kļūst arvien svarīgāki lietojumprogrammu virtualizācijā un nodrošināšanā. Tāpēc Windows Server 2019 piedāvā uzlabotas iespējas tieši Kubernetes un Linux. Uzlabotā Linux integrācija notiek ar aizsargātajiem virtuālajiem datoriem, kā arī ar iespēju pārvaldīt Linux serveri ar Linux komandām, izmantojot Windows serveri. Windows instalācijā ir integrētas arī Linux izplatīšanas programmas.

Uzlabota arī sensitīvu datu aizsardzība un agrīna uzbrukumu atklāšana, izmantojot Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP).

Linux un atbalsts operētājsistēmā Windows Server 2019

Windows Server Platform 2019 tagad piedāvā arī plašāku konteineru jeb Kubernetes atbalstu. Linux un Windows konteinerus var izmantot paralēli un pārvaldīt ar Kubernetes, kas šajā laikā ir paplašināts ar jaunām funkcijām, piemēram, konteineru tīklu. Turklāt ir uzlaboti arī atsevišķu konteineru attēli. Arī konteinera attēls "windows" ir jauns, un tam ir plašāks funkciju klāsts nekā iepriekšējiem attēliem.

Uzglabāšanas telpas Direct un glabāšanas replika operētājsistēmai Windows Server 2019

Atkarībā no versijasWindows Server 2019 piedāvā dažādas glabāšanas funkcijas ierīču un lietotāju CAL. Datacenter Edition CAL ietver visas attiecīgās funkcijas, piemēram, Storage Spaces Direct, savukārt Standard Edition CAL ietver Storage Replica.

Uzglabāšanas replika Windows Server 2019 ne tikai novērš datu zudumu failu sistēmas līmenī, bet arī samazina dīkstāves laiku, izmantojot gatavību katastrofām. Datu replikācijai ir pieejama ne tikai sinhrona, bet arī asinhrona replikācija, izmantojot Storage Replica: Lai gan sinhronās replikācijas gadījumā Storage Replica atspoguļo datus uz fizisku atrašanās vietu ar bojājumu drošiem sējumiem, asinhronās replikācijas gadījumā tas tiek darīts, izmantojot tīkla savienojumus ar lielāku latentumu starp atrašanās vietām.

Izmantojot datu centra versijas Storage Spaces Direct, serveru lokālo datu glabāšanu var apvienot virtuālā klasterī. Klastera mezgliem ir dažādi fiziskie datu nesēji, un saziņa starp atsevišķiem datu nesējiem vai sistēmām notiek, izmantojot SMB protokolu.

Turklāt S2D vienkāršo programmatūras noteiktu glabāšanas sistēmu (SDS) ieviešanu un administrēšanu un ļauj veidot mērogojamas, īpaši pieejamas glabāšanas sistēmas.

Uzlabota drošība operētājsistēmā Windows Server 2019

Slepenu datu zādzība, kā arī neatļauta piekļuve tiem joprojām ir viens no biežāk sastopamajiem draudiem uzņēmumiem. Lai to novērstu, operētājsistēmā Windows Server 2019 tagad ir pieejami uzlaboti rīki. Tās ir, piemēram, domēna kontrolieris un Windows Defender, kas papildināts ar jaunām funkcijām, piemēram, Exploit Guard, lai uzraudzītu piekļuvi tīklam un tajā esošajiem dokumentiem un mapēm. Azure AD drošības funkcijas, piemēram, Azure AD Aizliegtās paroles un Azure AD Paroļu aizsardzība, aizsargā arī vietējo Active Directory.

Īpaši jāatzīmē arī Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP): ar uzlabotiem aizsardzības mehānismiem un datu un failu serveru šifrēšanu Windows Server 2019 piedāvā vēl visaptverošāku aizsardzību pret sakņu komplektiem un nulles dienas uzbrukumiem.

Līdzīgi, aizsargātas virtuālās mašīnas (Shielded VM) ļauj izvietot un stingri aizsargāt īpaši drošas virtualizācijas infrastruktūras. Shielded VM nodrošina visaptverošas funkcijas, lai aizsargātu virtuālo serveri un tā kritiskos datus un neļautu nepiederošām personām vai uzbrucējiem tiem piekļūt vai nozagt. Izmantojot Windows Server 2019 operētājsistēmā Shielded VM, visi dati, kas tiek pārsūtīti uz publisko mākoni, ir aizsargāti.

Iegādājieties licences licencēm Server Edition 2019 vietnē Wiresoft

Microsoft licencēšanas sistēma piedāvā CAL (klienta piekļuves licences) Servera 2019 standarta vai datu centra izdevuma lietošanai. Izmantojot šo licencēšanas modeli, programmatūras lietošanas atļauja (licence) ir nodalīta no tās īstenošanas. Lai varētu izmantot Microsoft Server 2019 pakalpojumus un funkcijas, ir nepieciešams attiecīgs skaits licenču licenču licenču.

CAL piešķir piekļuvi Windows Server 2019 tikai autorizētiem lietotājiem vai ierīcēm. Trešām personām, kurām nav atbilstošas piekļuves licences, piekļuve serverim tiek liegta - tas nozīmē arī lielāku drošību un aizsargā sensitīvus datus gan no sava uzņēmuma darbiniekiem, gan no trešām personām.

Lietotāju licences un ierīču licences serverim Server 2019 - atšķirības

Microsoft klienta piekļuves licencēšanas modelis piedāvā vairākas priekšrocības: CAL licencēšana nodrošina elastīgu un uz lietotāju vajadzībām balstītu tiesību pārvaldību. Ierīces CAL un lietotāja CAL var arī apvienot. Windows Server 2019 CAL var izmantot arī, lai piekļūtu vecākam servera izdevumam, bet ne otrādi.

Uzņēmumā Wiresoft ir pieejamas gan Server 2019 Standard, gan Datacenter versijas klienta piekļuves licences: lietotāja licences un ierīces licences jeb licences, kas saistītas ar lietotāju un ierīci. Tas, kurš licences veids ir vispiemērotākais konkrētajā gadījumā, ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, kas īsumā paskaidroti turpmāk.

Windows Servera lietotāja CAL

Microsoft lietotāja licences licencē Windows serverim vienmēr ir atļauts piekļūt sistēmai tikai vienam konkrētam lietotājam. Tādējādi lietotāja CAL nav piesaistīta konkrētai ierīcei. Tā priekšrocība ir tā, ka tā nodrošina piekļuvi serverim no personālā datora darba vietā uzņēmumā VAI ar citu galiekārtu, kas tiek izmantota ceļā (klēpjdators vai planšetdators) vai, piemēram, mājas birojā. Tādējādi lietotāja licences licenču izmantošana padara Windows Server 2019 īpaši elastīgu un mobilu.

Windows Servera ierīces CAL

Microsoft Device CALir ar ierīci saistīts licencēšanas veids. Tas nozīmē, ka piekļuves tiesības serverim saņem tikai viena ierīce. Tas var būt, piemēram, vietēji izmantots dators uzņēmuma atrašanās vietā VAI klēpjdators vai planšetdators. Ierīces CAL priekšrocība ir tāda, ka jebkuram lietotājam, kuram ir atļauts izmantot šo licencēto datoru, ir piekļuve arī serverim.

Tas, kurš licences veids - ierīces CAL vai lietotāja CAL - vai abu veidu CAL kombinācija uzņēmumam ir vispraktiskākā, protams, ir atkarīgs no faktiskās darbstaciju struktūras. Papildus darbinieku skaitam liela nozīme ir arī galvenajam Windows Server 2019 izmantošanas veidam uzņēmumos:

Ja darbinieki galvenokārt piekļūst Windows serverim no darba stacijas uzņēmuma atrašanās vietā, piemērotāka ir ierīces CAL. Ja, no otras puses, darbinieki piekļuvei serverim pārsvarā izmanto dažādas ierīces vai darbstacijas - gan uzņēmumā, gan arī mājas birojā u. c. -, tad lietotāja licences licence labāk atspoguļo lietošanas prasības.

Iegādājieties Windows Server 2019 CAL par saprātīgu cenu no Wiresoft

Wiresoft piedāvā Windows Server 2019 ierīču un lietotāju CAL par saprātīgu cenu. Tas ļauj elastīgi segt vai papildināt jūsu individuālās vajadzības attiecībā uz abu veidu licencēm. Vienkārši sazinieties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi par Microsoft Server 2019 licencēšanu. Mēs ar prieku sniegsim jums padomu par individuālu, lētu CAL kombināciju.

Visi Wiresoft pieejamie Microsoft licences produkti ir oriģinālās Eiropas ierīces vai lietotāja CAL. Jūs gūstat labumu no neizmantoto programmatūras licenču, kuras Wiresoft ir iegādājies no citiem uzņēmumiem un kuru autentiskums ir pārbaudīts, cenas priekšrocības. Daudzi apmierināti klienti ir apstiprinājuši priekšrocības, ko sniedz licenču iegāde no Wiresoft. Lai iegūtu papildu informāciju par mūsu CAL piedāvājumu Windows Server 2019, sazinieties ar mums.